برگزیده های پرشین تولز

لطفا به بخش آزاد رسیدگی کنید

rabbit008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها
من با همه احترام که به مدیریت قائل هستم ولی از مدریریت بخش آزاد شکایت دارم

من 2روز پیش یه تاپیک زدم در مورد کنکور دانشگاه آزاد سوال پرسیدم
چون سطح پایین بود توی دانشگاه و تحصیل نزدم
حالا کسی هم اصلا جواب نداد
ولی امروز میبینم که پاکش کردن
خیلی دلم میخواد دلیل پاک شدن همچین تاپیکی رو بدونم

آیا اینجا هم پارتی بازیه
یا این پاک کردن ها سلیقه ای هست؟

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
دوست خوبم ، شما اول اینجا رو بخون.
وقتی برای سوال یا مطلبی ، فروم تخصصی وجود داره ، دلیلی نداره که اون مطلب رو تو گفتگوی آزاد مطرح کنید. حالا میخواد سطح بالا باشه یا پایین. فرقی نمی کنه.

در ضمن ،به این جمله هم که زیر عنوان گفتگوی آزد نوشته شده، توجه کن :

بحث و تبادل نظر در مورد موضوعات عمومی که در قالب فرومهای تخصصی قرار نمیگیرند.

اگه هر کس بخواد سوالشو به جای بخش های تخصصی ، تو گفتگوی آزاد مطرح کنه ، اونوقت دیگه اونجا اسمش گفتگوی آزاد نمیشه که...

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
دوست خوبم ، شما اول اینجا رو بخون.
وقتی برای سوال یا مطلبی ، فروم تخصصی وجود داره ، دلیلی نداره که اون مطلب رو تو گفتگوی آزاد مطرح کنید. حالا میخواد سطح بالا باشه یا پایین. فرقی نمی کنه.

در ضمن ،به این جمله هم که زیر عنوان گفتگوی آزد نوشته شده، توجه کن :

اگه هر کس بخواد سوالشو به جای بخش های تخصصی ، تو گفتگوی آزاد مطرح کنه ، اونوقت دیگه اونجا اسمش گفتگوی آزاد نمیشه که...
پایلوت عزیز
این قانون یه تیغ دولبه!

همه می دونن که بخش ازاد شلوغ ترین جاس و همه هستن و جواب می دن
در حالی که بخشهای تخصصی بعضی هاش الان تار عنکبوت بسته ورودیش!

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
دلیلی نداره چون اونجا از همه جا شلوغتره بخوایم خلاف قوانین عمل کنیم ....
ضمن اینکه چون اونجا شلوغ تر هست , باز هم دلیلی نداره بخوایم سو استفاده کنیم ...

rabbit008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب تا حدودی درست هست

ولی به نظر من چون آزاد هست نباید واسه تاپیکهایی که برا فروم مشکل درست نمیکنه پاک کرد
حداقل در بدترین حالت میشه انتقال داد
ولی ظاهرا پاک کردن راحتترین راه هست!!

واقعیت الان تاپیکهایی هستند که با این دید باید اونا هم پاک بشن ولی هستند و کسی کاری نداره
همین الان چندتا صفحه اول هست

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
خوب تا حدودی درست هست

ولی به نظر من چون آزاد هست نباید واسه تاپیکهایی که برا فروم مشکل درست نمیکنه پاک کرد
حداقل در بدترین حالت میشه انتقال داد
ولی ظاهرا پاک کردن راحتترین راه هست!!

واقعیت الان تاپیکهایی هستند که با این دید باید اونا هم پاک بشن ولی هستند و کسی کاری نداره
همین الان چندتا صفحه اول هست
تو این جور موارد میتونین ریپورت بدین...مطمئنا رسیدگی میشه..

rabbit008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چشم موزمار جان
البته مدیرها خودتون زودتر از ما میبینید

البته اینارم من برا پیشرفت فروم از نظر خودم میگم
بنظرم با 2تا چیز بدست میاد

یکی زحمت مدیرها
یکی هم رضایت کاربرها

کپی رایت پرست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دلیلی نداره چون اونجا از همه جا شلوغتره بخوایم خلاف قوانین عمل کنیم ....
ضمن اینکه چون اونجا شلوغ تر هست , باز هم دلیلی نداره بخوایم سو استفاده کنیم ...

درست است باید نظم حفظ شود.
:happy:

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام به دوستان ...

فكر كنم برخورد درست اين باشه كه تا جايي كه ميشه تاپيك منتقل بشه و دليل انتقالش هم به كاربر اطلاع داده بشه ...

اگر هم مجبور باشيم كه حذفش كنيم ، به كاربر اطلاع بديم ... اين موضوع چند تا فايده داره ... اول اينكه به كاربر احترام گذاشتيم و اين حس را به اون القل نمي كنيم كه هيچ ارزشي براش قايل نيستيم ... دوم اينكه اگر قوانين رو نخونده يا اشراف كامل به قوانين نداره ، براش تجربه ميشه و از دفعه بعدي اشتباه را تكرار نمي كنه ...

در مورد قوانين هم يك نكته اي را بايد به دوستان متذكر بشم ... اول اينكه همه ما مي دونيم كه اكثر كاربرا قوانين رو نمي خونند ... حالا براي اينكه يك قانوني را براي كاربرا جا بندازيم هم مي تونيم چكشي عمل كنيم و مثل ناظمهاي مدرسه تصميم بگيريم كه اين موضوع معمولا موجب ميشه كه كاربر بره و پشت سرش رو نگاه نكنه يا اينكه دلخور بشه ... دوم اينكه در مورد خيلي از قوانين تفسيرهاي متفاوتي وجود داره و در برخي مواد از سر باريكش تفسير ميشه و در برخي موارد از سمت فراخش !! در هر دو حالت هم ميشه نوع برخورد رو با يكي از اين دو سر توجيه كرد ... اينجا ديگه برمي گرده به تصميم مديران عزيز كه خوشبختانه مدير با تدبير كم نداريم

هيچوقت فراموش نمي كنم يكي از دوستان مديردليل اصلي اينكه به پي تي علاقه مند شده بود رو اين مي دونست كه بعد از زدن يك تاپيك تكراري ، يكي از مديران سابق فرهنگ و هنر بجاي حذف تاپيكش ، يك پيغام خصوصي براش ارسال كرده بود كه برادر تاپيكت تكراريه يك فكري براش بكن ...

ا ولي اگر مدير سابق از سر باريك قوانين با كاربر برخورد مي كرد و تاپيك را حذف مي كرد الان خيلي از انجمنها را از داشتن يك كاربر و مدير فعال محروم كرده بود ...

در پايان اينكه اميدوارم همه ما بتونيم هنگام گرفتن تصميم خودمون را جاي طرف مقابلمون بگذاريم ....

دوستدارم

بدرود

rabbit008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به دوستان ...

فكر كنم برخورد درست اين باشه كه تا جايي كه ميشه تاپيك منتقل بشه و دليل انتقالش هم به كاربر اطلاع داده بشه ...

اگر هم مجبور باشيم كه حذفش كنيم ، به كاربر اطلاع بديم ... اين موضوع چند تا فايده داره ... اول اينكه به كاربر احترام گذاشتيم و اين حس را به اون القل نمي كنيم كه هيچ ارزشي براش قايل نيستيم ... دوم اينكه اگر قوانين رو نخونده يا اشراف كامل به قوانين نداره ، براش تجربه ميشه و از دفعه بعدي اشتباه را تكرار نمي كنه ...

در مورد قوانين هم يك نكته اي را بايد به دوستان متذكر بشم ... اول اينكه همه ما مي دونيم كه اكثر كاربرا قوانين رو نمي خونند ... حالا براي اينكه يك قانوني را براي كاربرا جا بندازيم هم مي تونيم چكشي عمل كنيم و مثل ناظمهاي مدرسه تصميم بگيريم كه اين موضوع معمولا موجب ميشه كه كاربر بره و پشت سرش رو نگاه نكنه يا اينكه دلخور بشه ... دوم اينكه در مورد خيلي از قوانين تفسيرهاي متفاوتي وجود داره و در برخي مواد از سر باريكش تفسير ميشه و در برخي موارد از سمت فراخش !! در هر دو حالت هم ميشه نوع برخورد رو با يكي از اين دو سر توجيه كرد ... اينجا ديگه برمي گرده به تصميم مديران عزيز كه خوشبختانه مدير با تدبير كم نداريم

هيچوقت فراموش نمي كنم يكي از دوستان مديردليل اصلي اينكه به پي تي علاقه مند شده بود رو اين مي دونست كه بعد از زدن يك تاپيك تكراري ، يكي از مديران سابق فرهنگ و هنر بجاي حذف تاپيكش ، يك پيغام خصوصي براش ارسال كرده بود كه برادر تاپيكت تكراريه يك فكري براش بكن ...

ا ولي اگر مدير سابق از سر باريك قوانين با كاربر برخورد مي كرد و تاپيك را حذف مي كرد الان خيلي از انجمنها را از داشتن يك كاربر و مدير فعال محروم كرده بود ...

در پايان اينكه اميدوارم همه ما بتونيم هنگام گرفتن تصميم خودمون را جاي طرف مقابلمون بگذاريم ....

دوستدارم

بدرود

منم با این نظرات موافقم

درسته من هیچ آماری ندارم و ادعا نمیکنم
ولی اینجور دیده میشه که از وقتی قانون جدید اومده دیگه تعداد کاربرهای فعال هم کم شده

قبلا جو گرمتر بود

بالا