برگزیده های پرشین تولز

اگه دنبال بهترین آنتی ویروس دنیا هستین اینجا به جوابتون میرسین !

amir_nz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام :)
خوبین همگی ؟
مطمئناً خیلی از شماها که هیچ ! مردم همه ی دنیا دنبال بهترین و مطمئن ترین آنتی ویروس توی دنیا هستن ولی همیشه نسبت به چیزی که انتخاب میکنن شک دارن !
خب فکر کنم بتونم بهتون کمک کنم .....
حرفه ایهاش میدونن که معتبرترین سایت برای rankin نرم افزارهای مهم topten هست و نتایج تستش واقعا معتبره و جای هیچ شک و تردیدی نداره .....
پیشنهاد من به عنوان دوست :cool: به شما اینه که به این دوتا لینکی که براتون گذاشتم برین و خودتون قضاوت کنین ....
و قبل از قضاوت شما: من به شما Bitdefender رو پیشنهاد میکنم .... :blush:​

http://internet-security-suite-review.toptenreviews.com/

http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
بنده هم نظر شما رو دارم. ۲ سالی هست که از BitDefender استفاده میکنم ... هیچ وقت ویروسی نبوده که بتونه دورش بزنه ... البته اگر همیشه آپدیت باشه ... ( بعضی وقتها تا ۵ بار در روز آپدیت میشه ... البته با حجم های خیلی کم ) ...

پیشنهاد هم مکینم اگر ازش راضی بودید ، یه نسخه بخرید ... یکی دو سالی ( هر چه قدر که بخرید ) دیگه هیچ نگرانی در مورد ویروس نخواهید داشت ...

amir_nz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من موافقم که آنتی ویروس باید آپدیت بشه ولی نیازی نیست که هر روز یا زیاد آپدیت بشه. ماهی دو سه بار کافیه براش. مخصوصا آنتی ویروس bitdefender که یه موتور هوشمند خیلی قوی برای پیدا کردن ویروس داره که باعث میشه کمتر نیاز به آپدیت داشته باش.... ;)

از طرف دیگه وقتی قفل شکسته و کرک شده ی bitdefender توی باز هست و کار میکنه و میشه حتی آپدیتش کرد واسه چی بخریمش ؟! :D

به دوستان هم پیشنهاد میشه که کامپیوترشون از پنتیون چهار و به بالا هست میتونن از bitdefender استفاده کنن و برن با ویروسها کل بندازنو غمشونم نباشه :cool:

فعلا

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
راستش هر وقت لپ تاپي خريدم كه روش جز norton داشت،يا مادربوردي گرفتم كه توو Cdش به جز norton داشت يا ... (2 مدل ديدم mcafee داشت كه جدا اين بهران بود !!!!‌افتضاح ترين آنتي ويروس كه ... )
اونوقت نورتونم PC هام رو (2006 با 10 سال كرك كامل فول فول update ! )‌ يا 2007 1سال رجيستر لپ تاپم رو پاك مي كنم چيزي غير از اون نصب مي كنم!

MoZa

Registered User
لایک‌ها
8
نشسدر مورد آنتی ویروس خیلی وسواسی نیستم ولی از وقتی با Kaspersky (مثل چایکوفسکی خونده میشه، نه کسپر اسکای) آشنا شدم خیلی دیدم به آنتی ویروسها عوض شده.
چند نمونه از امکاناتش رو میگم.

logo_small.gif

logo.gif

• اولین تقریبا تنها ویروس یابی است که تا حالا کرک نشده. تنها کلیدهای دزدیده شده اون وجود داره که معمولا با اولین آپدیت نرم افزار اونها هم شناخته میشن و دیگه نمیتونید آپدیت کنید. مگر اینکه از آخرین نسخه کسپر استفاده نکنید. مثلا الان دیگه کلید نسخه های 6 نرم افزار رو اگه داشته باشید توی لیست سیاهش قرار نمیگیره و میتونید ازش استفاده کنید.
  • آپدیت بسیار سریع. تقریبا هر روز آپدیت میشه
  • شناسایی ویروسها در فایلهای فشرده و Installer ها. تقریبا هر نوع Installer یا Container رو که بشناسید این ویروسیاب کوفتی میشناسه و درونشون رو قبل از باز کردن بررسی میکنه. مثلا یک فایل MSI دارید که تا میخواین اجراش کنید خود کسپر داخلش رو میگرده و هر چی ZIP و RAR و چیزهای دیگه داخلش باشه رو هم میگرده.
  • شناسایی ویروس از درون فایلهای فشرده شده EXE. توسط فشرده سازهای PE یا (PE Packers) مثلا ASPACK، UPX و ... (کسپر این نوع فشرده سازها رو میشناسه و در صورتی که فایلی اینطوری فشرده شده باشه هم بازشون میکنه و بعد اسکن میکنه.)
  • شناسایی ویروسهای اسکریپیتی داخل فایلهای HTML, MHT, HLP, CHM و غیره..
  • سریع نصب شدن و بدون دنگ و فنگ بودن.
  • از نظر استفاده از Resourceهای سیستم هم یک تفاوتی وجود داره. مثلا خیلی ها مدعی هستن که NOD32 از Kaspersky سبکتره. البته یک جورایی درسته. مثلا NOD موقع بالا اومدن یک کم سریعتره ولی وقتی روی یک فایل EXE کلیک کردید و 15 ثانیه صبر کردید تا داخلش رو بگرده و کل سیستم هنگ بود، اونوقت ارزش کسپر مشخص میشه.
  • تازه کسپر هر فایل رو تنها یک بار میگرده. وقتی داخل یک فولدر رو یک بار گشت دفعه بعد که برگردید داخل اون فولدر دیگه نمیگردش.
تازه ویروسهایی که تا حالا شناخته نشدن رو هم از طریق کدهای داخلیشون که میتونه خطرناک باشه شناسایی میکنه.
مثلا من خودم یک مسنجر شبکه درست کرده بودم که در سیستم مخفی میموند و هروقت یک پیغام از طریق شبکه میرسید یک سری کار انجام میداد.
کسپر اون رو به عنوان برنامه خطرناک شناخت و گقت که از طریق شبکه میتونه کارهایی انجام بده و تازه مخفی هم هست ممکنه یک تروجان باشه... من اون موقع اینطوری بودم: :eek:

راستش اگه کسی با کسپر کار کرده و راضی نبوده و یک ویروس یاب دیگه رو معرفی کنه، خوشحال میشم تستش کنم و نتیجه تست رو اینجا اضافه کنم.
البته به شرطی که دلیل کافی برای خوب بودن ویروس یاب پیشنهادی ارایه کنه. (از پذیرفتن پیشنهادهایی در مورد Norton و MCaffee به شدت معذوریم :wacko:)

MoZa

Registered User
لایک‌ها
8
سلام :)

خوبین همگی ؟
مطمئناً خیلی از شماها که هیچ ! مردم همه ی دنیا دنبال بهترین و مطمئن ترین آنتی ویروس توی دنیا هستن ولی همیشه نسبت به چیزی که انتخاب میکنن شک دارن !
خب فکر کنم بتونم بهتون کمک کنم .....
حرفه ایهاش میدونن که معتبرترین سایت برای rankin نرم افزارهای مهم topten هست و نتایج تستش واقعا معتبره و جای هیچ شک و تردیدی نداره .....
پیشنهاد من به عنوان دوست :cool: به شما اینه که به این دوتا لینکی که براتون گذاشتم برین و خودتون قضاوت کنین ....
و قبل از قضاوت شما: من به شما Bitdefender رو پیشنهاد میکنم .... :blush:​

http://internet-security-suite-review.toptenreviews.com/

http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/
یک نکته ای در مورد همین لینکهایی که گذاشتین وجود داره. بعضی وقتها شرکتهای آمریکایی چون کسپرسکی یک شرکت روسی داره بهش زیاد اطمینان نمیکنن. و همین باعث میشه روی قضاوت نهایی شون تاثیر بگذاره

تازه در همین رده بندی ها اگه به سرعت جستجوی ویروسها نگاه کنید "Scanning Time 80 GB HardDrive" برای Kaspersky معادل 8 دقیقه بوده :eek: ولی برای Bitdefender حدود 20 دقیقه
البته تعداد ویروسهایی که کسپر پیدا میکنه توی این مقایسه گنجونده نشده که معمولا بیشتر از بقیه ویروسیابها هست.

در ضمن به احتمال زیاد قیمت هم در این مقایسه مد نظر بوده (که البته معمولا در ایران بیخیال این موضوع میشن و همه نسخه دزدی مصرف میکنن :blush:)

پس پیشنهاد دوستانه من هم Kaspersky هستش.:cool:

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
این Kaspersky متاسفانه یه مقداری زیادی ویروس پیدا میکنه و به فایلهایی که ویروسی نیست هم گیر میده (مخصوصا کرک ها و کی جن ها (یا به قول دوستان کِی گن ! ها ) ) روی همین حساب بنده رو به ستوه آورد تا حدی که بنده به nod32 روی اوردم و از اونجایی که روزی چند بار هم آپدیت میشه (الیته در حد چند کیلوبایت )و با توجه به پرفرمنس عالی که داره من ازش بسیار راضی ام !

الیته anivir هم بدک نیست ، گرچه فقط آنتیویروس اه ولی سبک و خوبه و به رایگان و بدون کلک آپدیت میشه فقط بعذ از آپدیت تبلیغ میکرد که همین کمی من رو اذیت میکرد !

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
اول از همه گقتن اينكه من از كدوم استفاده مي كنم خوبه اما اينكه بگين فلان آنتي ويروس خوبه صحيح نيست!
اگر دقت كنين من توو پستم گقتم از norton استفاده مي كنم اما نگفتم پس نورتون خوبه همه بيان اين رو نصب كنن!
چند نكته تا امروز مواجه شدم كه زير مي گم :
1-موضوعي هست به اسم فعاليتهاي خطرناك!
در ساده ترين حالت فرض كنين فايلي بخواد خودش رو توو دايركتوري ويندوز يا system32 كپي كنه (چون پيدا كردن اين دايكتوري آسونه و معمولا كاربر به فايلهايي كه اونجاست اعتماد مي كنه ويروس ها اكثرا خودشون رو اونجا هم كپي ميكنن!‌) يا برنامه اي بخواد توو رجيستري چيزي بنويسه يا به اينترنت وصل بشه يا روي فايلي تغيير ايجاد كنه يا ...
اينها فعاليتهاي هستن كه به اون ميشه فعاليت خطر ناك گفت !
آنتي ويروسي مثل مك آفي خوراكش گير دادن به اينهاست ! بعد از نصب اون نمي تونين درايور نصب كنين (مگه برين دستي آنتي ويروس رو غير فعال كنين ) اگر فايروال رو نصب كرده باشين تا صفحه كامل load نشه نمي تونين open in new window رو انتخاب كنين يا ...
اينكه ميگن فلان آنتي ويروس ويروس بيشتري پيدا مي كنه موضوع اينه كه بعضهاشون اينقدر به اين چيزها گير ميدن كه خود برنامه هاي سالم عملا كار نمي تونن بكنن چه برسه به اينكه ويروس بتونه فعاليت كنه!!!!!
2-ويروس ها معمولا منطقه اي هستن! يعني ممكنه ويروسي توو اروپا پخش بشه يكي توو امريكا يا ...
اما ايران كه از همه جا داره فيض مي بره ! ويروس همه جا رو هم داره! اين ما هستيم كه از بس برنامه قفل شكسته و ... از همه جا استقاده مي كنيم كه مشكل همه جارو داريم وگرنه يك كاربر اروپايي كه سرش پايين چند تا اكانت و برنامه خريده و جاهاي مشخص صاحاب دار ( برخلاف PT :p ) ميرن و تا جايي ويروسي ديده ميشه زود اطلاع رساني ميشه،پيشگيري ميشه،راه حل داده ميشه و ... ديگه بايد ببينه توو منطقه خودش برنامه بومي آنتي ويروس به درد بخور كدومه! اما ما توو ايران بايد دچار ويروس بشيم،بعد يكي از اينها (اوني كه مال اون منطقه ويروس يود) رو بين همه پيدا كنيم كه اين تنها ويروس عمرمون رو پاك كنه! بعد همه جا جار بزنيم فلان آنتي ويروس از همه بهتره! چون من 1 ويروس داشتم فقط اين پاك كرد!

نكته آزار دهنده اين هست كه بعضي وقتها آنتي ويروس ها بازي اي در ميارن كه ... مثلا الان به مدته نورتون با بعضي برنامه هاي دور زدن پروكسي مشكل داره! يعني اونها رو پاك مي كنه،كرك ها رو پاك مي كنه و ...

جمع بندي كه مي كنم اينه كه هيچ كدوم از اين آنتي ويروس ها كامل يا خوب نيستن! يكي كه كرك كاملش رو دارين و عملا گير كمتري نصبت به بقيه توو برنامه هاتون داشته رو نصب كنين و هميشه UPDATE نگهش دارين (من بر طبق اون دليل كه توو پست قبليم گقته بودم (كرك كامل و اينكه تمام لپ تاپ ها و ... ) نورتون دارم،حالا شما هم اوني كه تكميلش رو دارين يا خريدين... (من خودم اگر بدونم به قيمت مناسب نمايندگي داره حتما نورتون رو مي خرم )‌ ) اين موضوع فقط جلوي اينكه ساده ترين ويروس ها رو در اوج سادگي بگيرين ميگيره! اما مطمئن باشين بالاخره ويروسي خواهيد شد !‌ (پس BACKUP يادتون نره)

مثل بحث بهترين زبان برنامه نويسي يا ... كلا اين موضوعات جواب مشخص نداره! با آزمايش و خطا بهترين رو بدست بيارين و به حرف ديگران كه جايي يكي از اينها مشكلي رو براشون حل كرده اعتماد نكنبن!

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
اين هم لينك نورتون 2006 10 سال رجيستر كه من اون رو كاملا UPDATE مي كنم و تا الان مشكلي نداشتم،شايد اينجا لااقل تبديل شه به مكاني براي گذاشتن آخرين آنتي ويروس ها:
http://rapidshare.com/files/70005554/10_Years_Subscibtion.rar

mhsnrah

Registered User
لایک‌ها
41
سلام به همه دوستان
اولین آنتی ویروسی که تو ویندوز استفاده کردم BitDefender 7 بود که تا ورژن 9 ادامه پیداکرد. تا اینکه یکی از دوستان کسپر رو معرفی کرد. وقتی نصبش کردم و فایلهامو اسکن کرد کلی شیهه کشید که ویروس پیداکرده! ماهم ساده زدیم همه فایلهامون رو پاک کردیم!
بعدش از KIS6 و 7 برای خونه استفاده کردم.
برای محل کار و محیط شبکه قبلا از Symantec Corporate 9 , 10 و الآن از McAfee Protection Pilot استفاده می کنم.
چندوقت پیش یه ویروسی از طریق فلش به جون سیستمای شبکه افتاد که اکثر آنتی ویروسها تا چند هفته قادر به تشخیصش نبودن، از جمله Symantec, McAfee, NOD32! (میتونید از اینجا آمارشو خودتون ببینید)
هرچند به روشهای مختلف جلوی پخش شدنش رو گرفتیم، ولی یه هشدار جدی بود.
Kasper و BitDef همون روزای اول ویروس رو شناسایی می کردن(نمی دونم به خاطر هوش مصنوعیشون یا اینکه... :-؟ )
تا الآن با Kasper مشکلی تو ویروسی شدن سیستم خونه ندیدم ولی نمیدونم چرا نمی تونم بهش اطمینان کنم، شاید به خاطر این ضرب المثله که میگن: روسا شغال همسایه رو می دزدن!!!
میخوام به BitDefender رومانیایی سوییچ کنم، ولی کلا برنامم اینه که آنتی ویروس رو بی خیال شم.
اگه سیستم عامل رو درست کانفیگ کنیم دیگه نیاز زیادی به آنتی ویروس نیست.
شاید لینوکس گزینه خوبی باشه، چون فایروال خوبی هم داره.
فایلهای مشکوک رو هم میشه به کمک آنتی ویروسهای آن لاین یا همین سایتهایی مثل virscan.org چک کرد یا از Free Scanner ها استفاده کرد. Virtualization هم یه راه برای جلوگیری از خرابکاری ویروسهاست.
درکل من که هیچ وقت نمی تونم خودمو راضی کنم که بالای یه آنتی ویروس پول بدم یا اینکه تبلیغ و طرفداریشو بکنم!
به نظر من اکثر این ویروسارو همین شرکتای سازنده آنتی ویروس پخش می کنن(مخصوصا اونایی که تازه اسم در کردن و تو جدولا بالا اومدن، استثنا هم شرکتایی مثی ماکروسافت که از ویروس کلی ضرر می کنن)
اگه ویروس نباشه آنتی ویروسی هم نیست....

mhsnrah

Registered User
لایک‌ها
41
شناسایی ویروسها در فایلهای فشرده و Installer ها. تقریبا هر نوع Installer یا Container رو که بشناسید این ویروسیاب کوفتی میشناسه و درونشون رو قبل از باز کردن بررسی میکنه. مثلا یک فایل MSI دارید که تا میخواین اجراش کنید خود کسپر داخلش رو میگرده و هر چی ZIP و RAR و چیزهای دیگه داخلش باشه رو هم میگرده.
شناسایی ویروس از درون فایلهای فشرده شده EXE. توسط فشرده سازهای PE یا (PE Packers) مثلا ASPACK، UPX و ... (کسپر این نوع فشرده سازها رو میشناسه و در صورتی که فایلی اینطوری فشرده شده باشه هم بازشون میکنه و بعد اسکن میکنه.)
خیلی دلم میخواد بدونم چه جوری این کارو میکنه؟!
برنامه ای میشناسید که محتویات این نوع فایلهارو بازکنه؟
WinRAR بعضیارو میتونه ولی نه همه اونایی که کسپر میتونه اسکن کنه!

MoZa

Registered User
لایک‌ها
8
خیلی دلم میخواد بدونم چه جوری این کارو میکنه؟!
برنامه ای میشناسید که محتویات این نوع فایلهارو بازکنه؟
WinRAR بعضیارو میتونه ولی نه همه اونایی که کسپر میتونه اسکن کنه!

من خودم خیلی دنبال همچین برنامه ای بودم. اخیرا یک برنامه پیدا کردم که فوق العاده است. در اصل خودش یک GUI برای انواع مختلف فشرده سازها است. یا بهتر بگم یک رابط برای باز کننده های فایلهای فشرده شده.

مثلا فایلهای با پسوند MSI خیلی سخت باز میشن. ولی این برنامه از یک سری برنامه های اوپن سورس که مخصوص این کارن استفاده میکنه و بازشون میکنه.

uniextract_gui.png

اسمش Universal Extractor 1.5 هست و اینم لینکش:
http://legroom.net/software/uniextract
البته باید بگم که اکثر فرمتهای فشرده شده از قبیل RAR, ZIP, ARJ, 7ZIP, MSI, CAB, و غیره رو میشناسه و باز میکنه.
حتی فایلهای CAB مخصوص Install Shield رو که تقریبا هیشکی باز نمیکنه رو باز میکنه.
از این برنامه همچنین میتونید برای باز کردن فایلهای EXE فشرده شده با PE Packer ها هم استفاده کنید.

یک لیست از فرمتهای پشتیبانی شده توسط این برنامه:
http://legroom.net/software/uniextract#formats

mhsnrah

Registered User
لایک‌ها
41
خیلی عالیه، همونیه که می خواستم، اینجوری دیگه از شر نصب خیلی از برنامه ها هم راحت میشم!
دست شما دردنکنه دوست عزیز :)

amir_nz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در جواب دوستانی که kasper رو ترجیح میدن به bit باید بگم که منم قبول دارم که سرعت kasper بیشتر از bit هست ولی هیچ وقت نمیشه کیفیت رو به کمیت فروخت !! :)
من خودم ترجیح میدم که یه خورده ( غیر محسوس!) سرعت کامپیوتر پایین باشه ولی خیالم از بابت ویروس و کرم و چیزای مزخرف دیگه راحت باشه ! :D
از طرف دیگه اینکه kasper رو تا حالا کسی نتونسته کرک کنه چیز جالبی نیست ! ملت میان ویندوز رو کرک میکنن ولی دلیل نمیشه که ازش استفاده نکنن !!! :p

یه توضیح کوچولو در مورد bitdefender مینویسم اینجا و دو تا لینک میزارم اگه کسی خواست بهترین و قوی ترین آنتی ویروس دنیا رو بشناسه میتونه بره به این دو تا لینک و بخونه :

http://softarchive.ir/softarchive/article1053.html

http://www.hack-crack.blogfa.com/post-166.aspx

قابلیت Proactive Detection - سود بری از فن آوری B-HAVE که مخفف عبارت Behavioral Heuristic Analyzer in Virtual Environments است و به با آنالیز رفتار ویروس ها در محیط مجازی قادر به شناخت رفتار مشکوک فایلها و ویروس های ناشناس و جدید است !
قابلیت Permanent Antivirus Protection - پشتیبانی سیستم و مراقبت از تمامی فایلها و فعالیت های سیستم به طور زنده با حداقل مصرف حافظه CPU و RAM .

ویژگی جدید Rootkit Detection and Removal ! : قابلیت جدید ویروس کش BitDefender که یک ماژول جدید در آن مخصوص پیدا کردن Rootkit ها و حذف ان ها از سیستم گنجانده شده است . RootKit ها نرم افزار ها و فایلهای ناشناسی هستندن که با نصب در سیستم قربانی کنترل آن را در حالی به طور کامل مخفی هستند به دست کارفرمای خود می دهند !

ویژگی جدید Web Scanning ! : دیگر با خیال آسوده می توانید به گشت و گذار در وب بپردازید زیرا این ویژگی شما را در برابر سایتهای آلوده حقظ می کند .

قابلیت Peer-2-Peer and IM Applications Protection : این ویژگی از سیستم شما در برابر انواع خطرات و ویرسهایی که از طریق نرم افزار های مختلف گفتگوی اینترنتی وارد سیتسم می شود محافظت به عمل می آورد .

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
حيف نميشه چند تا انتي ويروس رو با هم نصب كرد هرچند درستش هم همينه كه نشه

ولي برام جالب بود با اينكه اين 3تا انتي ويروس كاسپرسكي وnode32 و avast جزو بهترين انتي ويروس ها هستند ولي جالب بود برام كه هركدام رو جدا جدا نصب كردم اپديت كردم وبعد اسكن كردم كامپيوتر رو يكبار با اولي يك ويروس مثلا پيدا شد وكل اسكن كرد وتمام شد وبعدي با انتي ويروس بعدي اسكن كردم يك ويروس ديگر رو پيدا كرد وبعدي هم يكي ديگر
يعني كامل كامل هركدامشون نيستند؟ حيف دقت نكردم كه چه ويروسي بودند هركدام:D

amir_nz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حيف نميشه چند تا انتي ويروس رو با هم نصب كرد هرچند درستش هم همينه كه نشه

ولي برام جالب بود با اينكه اين 3تا انتي ويروس كاسپرسكي وnode32 و avast جزو بهترين انتي ويروس ها هستند ولي جالب بود برام كه هركدام رو جدا جدا نصب كردم اپديت كردم وبعد اسكن كردم كامپيوتر رو يكبار با اولي يك ويروس مثلا پيدا شد وكل اسكن كرد وتمام شد وبعدي با انتي ويروس بعدي اسكن كردم يك ويروس ديگر رو پيدا كرد وبعدي هم يكي ديگر
يعني كامل كامل هركدامشون نيستند؟ حيف دقت نكردم كه چه ويروسي بودند هركدام:D

خب اگه bitdefender نصب میکردی بعد اسکن میکردی هر سه تا ویروسو با هم برات میگرفت :D

ashkanbamaram

Registered User
لایک‌ها
0
بنده هم نظر شما رو دارم. ۲ سالی هست که از BitDefender استفاده میکنم ... هیچ وقت ویروسی نبوده که بتونه دورش بزنه ... البته اگر همیشه آپدیت باشه ... ( بعضی وقتها تا ۵ بار در روز آپدیت میشه ... البته با حجم های خیلی کم ) ...

پیشنهاد هم مکینم اگر ازش راضی بودید ، یه نسخه بخرید ... یکی دو سالی ( هر چه قدر که بخرید ) دیگه هیچ نگرانی در مورد ویروس نخواهید داشت ...

اگه سیستم سرعت خوبی داشته باشه Bitdefender انتخاب خیلی خوبیه. چون یخورده رو سرعت سیسمت تأثیر میزاره.
من خودم چند وقتی باهاش کار میکردم و ازش هم راضی بودم :happy:

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
خوب با نظرات شخصي افراد كار ندارم،‌اما حدود 2 ماهه مي خوام اين عكس ها رو بزارم هي يادم مي ره :p حالا بگين پير نشدم :lol:

http://************/files/eclz7dunl2vqqu75tvy5.jpg
http://************/files/pjgpfftzvu3wdpwwrcbu.jpg
http://************/files/5kze5epeu3bux7ly98y2.jpg

amir_nz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این عکسا با این قیمتها یعنی چی اونوقت ؟!! :blink:

بالا