برگزیده های پرشین تولز

نقض صریح مرامنامه پی تی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کپی رایت پرست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
11. طبق قوانین مالکیت مادی و معنوی نرم افزارهای دارای حق کپی رایت، معرفی، نشر و یا ارسال موضوعات مرتبط با Warez بمعنای عام آن (نرم افزارهای کرک شده) و به هرشکل در انجمنها ممنوع است.

طبق تعریف اکثر دیکشنری ها و ویکیپدیا , موسیقی نیز وارز محسوب می شود.

متاسفانه شاهدیم که در بخش موسیقی پی تی به فول آلبوم ها و آهنگ ها لینک داده

می شود
و این کار مکررا ادامه می یابد.

بسیار متاسف شدم با اینکه اکثر فعالین این بخش تحصیلات عالیه دارند ولی هیچکدام

هرگز احترامی برای حق مولف قائل نشده اند و هرچه بیشتر و بیشترمالکیت معنوی را

به سادگی زیر پا گذاشته اند .

یاد بگیریم که مالکیت معنوی نیز همانند مالکیت مادی قابل احترام است و سرقت

به هر شکل ناپسند است .

سهل الوصول بودن آپلود و دانلود فایلها هرگز محملی برای سرقت محتوا نیست.

می دانم که برای خود توجیهاتی خواهند ساخت ولی هیج بهانه ی این کار ناپسند

( سرقت محتوای الکترونیک) را توجیه نمی کند.

؟

کپی رایت پرست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من اگر کسی می خواهد خواننده یا موسیقی ای را معرفی کند

می تواند از سمپل های 30 ثانیه ای استفاده کند.
:happy:

همانگونه که سایت معظم ویکیپدیا چنین می کند.

!

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105
آقای عزیز،

یک بار جواب شما رو در بخش موسیقی دادم، این بار هم می دم. اولندش که مرامنامه نرم افزارهای کرک شده رو به معنای عام وارز گرفته. لاقل بهتره چشماتون رو باز کنید و قوانین رو یک دور درست بخونید. بعدشم اگر نقض قوانین شده بود که تا حالا فاتحه ی بخش موسیقی خونده شده بود. تو این همه سال یعنی چشم ادمینها به جمال فعالیتهای بخش موسیقی باز نشده بود ؟!

شما یک مشکل شخصی با بخش موسیقی دارید و هرطور شده سعی می کنید چوب لای چرخ بگذارید. در واقع مشکل از "شماست" نه بخش موسیقی.

در ضمن ساختن 2 تا نام کاربری خلاف مرامنامه هست. چنانچه معلوم بشه شما 2 (یا چند) نام کاربری دارید اونوقت مطمئنا با شما برخورد می شه.

کپی رایت پرست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقای عزیز،

یک بار جواب شما رو در بخش موسیقی دادم، این بار هم می دم. اولندش که مرامنامه نرم افزارهای کرک شده رو به معنای عام وارز گرفته. لاقل بهتره چشماتون رو باز کنید و قوانین رو یک دور درست بخونید. بعدشم اگر نقض قوانین شده بود که تا حالا فاتحه ی بخش موسیقی خونده شده بود. تو این همه سال یعنی چشم ادمینها به جمال فعالیتهای بخش موسیقی باز نشده بود ؟!

شما یک مشکل شخصی با بخش موسیقی دارید و هرطور شده سعی می کنید چوب لای چرخ بگذارید. در واقع مشکل از "شماست" نه بخش موسیقی.

در ضمن ساختن 2 تا نام کاربری خلاف مرامنامه هست. چنانچه معلوم بشه شما 2 (یا چند) نام کاربری دارید اونوقت مطمئنا با شما برخورد می شه.

تو فقط مرا متهم کرده ای و پاسخی برای گفته های من نداشته ای !

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105
تو فقط مرا متهم کرده ای و پاسخی برای گفته های من نداشته ای !

هنوزم چشاتون بسته است، اما همون بهتر که بسته بمونه...

اصلا می دونید چیه؟

در زندگی من شخصا معتقد به گفتمان هستم. اما واقعا یک نکته ی مهم اینه که فرد مقابل هم باید اهلش باشه. من اگر 1000 تا دلیل هم ردیف کنم شما باز هم یک حرفی در مقابل می پرونید. دوستان دیگه هم کاملا حق دارند، اگر من به پاسخ دادن به شما ادامه بدم خود به خود حرف بی مقدار شما مهم جلوه داده می شه. بنابراین من ادامه نمی دم و صبر می کنم مدیران تشریف بیارند و تصمیم بگیرند.

Arianna

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
سلام

همان قضيه "ديگ به ديگ ميگه روت سياه"!!!! :lol:

اوه Duke عزيز درگير اين گفته هاي برخاسته از نداهاي نيمه ساديسمي_نيمه مازوخيستي نشويد! ;)

اين جناب فراموش كرده اند كه زماني خود لينك دانلود چند آلبوم در تاپيك موسيقي بي كلام گذاشته بودند و تا مدتها بعد اين كار شگرف را به رخ ديگران مي كشيدند! :rolleyes:

از آن مهمتر تا مدتها با بي شرمي كامل به درخواست آهنگ و آلبوم هم مي پرداختند!!!

بعد هم به قول شما بخش موسيقي عمري طولاني دارد و اگر مساله اي داشت مدتها پيش با آن برخورد مي شد. البته جالب است كه ايشان مساله را فقط درباره بخش موسيقي مطرح كرده اند و مثلا دانلود انيميشن ، سريال و فيلم را ناديده گرفته اند!! احتمالا به نظر ايشان قانون كپي رايت فقط شامل آلبومها و آهنگها مي شود و يا شايد هم چون خود قصد خريد سريالها و فيلمهاي جذاب ليست جناب ققنوس عزيز را دارند ترسيده اند در اين مورد هم اظهار نظر بفرمايند!!! :lol:

در مورد سرنوشت اين تاپيك هم ، مديران عزيز بسم الله! :rolleyes:

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

اوه Duke عزيز درگير اين گفته هاي برخاسته از نداهاي نيمه ساديسمي_نيمه مازوخيستي نشويد! ;)

اين جناب فراموش كرده اند كه زماني خود لينك دانلود چند آلبوم در تاپيك موسيقي بي كلام گذاشته بودند و تا مدتها بعد اين كار شگرف را به رخ ديگران مي كشيدند! :rolleyes:

بعد هم به قول شما بخش موسيقي عمري طولاني دارد و اگر مساله اي داشت مدتها پيش با آن برخورد مي شد.

جناب آقا/خانوم كپي رايت پرست ... من يه سوال از شما داشتم!
همين ويندوزي كه روي سيستمتون نصب هست و باش اومديد تو اينترنت ... چطوري تهيه شده ؟
خريد اينترنتي از مايكروسافت !!؟ يا شخصا" بيل گيتس كادو كرده و واستون فرستاده ؟

من موندم تو مملكتي كه سر تا پاش داره با نقض كپي رايت ميچرخه... چطور يكي واسه خودش در مورد كپي رايت ميتونه حقي داشته باشه !چيزي كه تو مملكت ما خيلي رواج داره هم همينه! يه موسسه اومده با استفاده از برنامه هاي كرك شده ، يه مجموعه جديد ساخته ... بعد كلي هم ادعا و ... داره كه اگه كسي مجموعه خودش رو نقض كپي رايت كنه.. پيگرد قانوني داره!

نميدونم اسم اين رو چي ميشه گذاشت ... !!!!! ولي واقعا" متاسفم!

---------------------

راستي در تصديق گفته هاي duke عزيز بگم كه :

اگر ايشون واقعا" مشكل'شون كپي رايت بود كه بايد از تمام بخشهاي فروم ايراد ميگرفت ! چيزي كه مسلمه .. بخشي تو اينترنت و... ايران پيدا نمي كنيد كه كپي رايت توش نقض نشه! ولي اينكه عدل دست گذاشت روي بخش موسيقي .. جالب بود!

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
به نظر من اگر سطح درآمد در ايران اينقدر بالا بود كه قيمت نرم افزار ها و موسيقي و ... براي ايراني ها نجومي نمي نمود كپي رايت به ذات چيز بدي نبود!!! اما با سطح درآمد كنوني متاسفانه قيمت ها (مخصوصا نرم افزار) بسيار بالاست.

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105
به نظر من اگر سطح درآمد در ايران اينقدر بالا بود كه قيمت نرم افزار ها و موسيقي و ... براي ايراني ها نجومي نمي نمود كپي رايت به ذات چيز بدي نبود!!! اما با سطح درآمد كنوني متاسفانه قيمت ها (مخصوصا نرم افزار) بسيار بالاست.

سلام...

موافقم، اتفاقا این اولین مطلبی بود که دیشب در پاسخ به همون آقای شروع کننده ی تاپیک دادم. ( توی بخش موسیقی البته ) این رو هم بذارید اضافه کنم که بعضی از موارد هستن که اصلا پیدا نمی شند که بشه خریدشون، حالا اصلا به هر قیمتی. مثل بعضی از ترانه های قدیمی خارجی که مثلا مال 40 سال پیشن و لاجرم تنها راه همون استفاده از شیرینگ هست.

سلام

بعد هم به قول شما بخش موسيقي عمري طولاني دارد و اگر مساله اي داشت مدتها پيش با آن برخورد مي شد. البته جالب است كه ايشان مساله را فقط درباره بخش موسيقي مطرح كرده اند و مثلا دانلود انيميشن ، سريال و فيلم را ناديده گرفته اند!! احتمالا به نظر ايشان قانون كپي رايت فقط شامل آلبومها و آهنگها مي شود و يا شايد هم چون خود قصد خريد سريالها و فيلمهاي جذاب ليست جناب ققنوس عزيز را دارند ترسيده اند در اين مورد هم اظهار نظر بفرمايند!!! :lol:

به قول اولد علی عزیز : تعظیم...:)
282.gif

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
بابا بيخيال خيلي هم سخت نگير
مديراي pt اين را گذاشتند براي افه اومدن و ايم كه كسي كرك نگذاره رنك اين جا بياد پايين

کپی رایت پرست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب آقا/خانوم كپي رايت پرست ... من يه سوال از شما داشتم!
همين ويندوزي كه روي سيستمتون نصب هست و باش اومديد تو اينترنت ... چطوري تهيه شده ؟
خريد اينترنتي از مايكروسافت !!؟ يا شخصا" بيل گيتس كادو كرده و واستون فرستاده ؟

من موندم تو مملكتي كه سر تا پاش داره با نقض كپي رايت ميچرخه... چطور يكي واسه خودش در مورد كپي رايت ميتونه حقي داشته باشه !چيزي كه تو مملكت ما خيلي رواج داره هم همينه! يه موسسه اومده با استفاده از برنامه هاي كرك شده ، يه مجموعه جديد ساخته ... بعد كلي هم ادعا و ... داره كه اگه كسي مجموعه خودش رو نقض كپي رايت كنه.. پيگرد قانوني داره!

نميدونم اسم اين رو چي ميشه گذاشت ... !!!!! ولي واقعا" متاسفم!

من از ویندوز استفاده نمی کنم .

کمی افق دید خود را بالا ببر و اطلاعاتت را بیافزا !

من از لینوکس ( توزیع اوبونتو ) که کاملا رایگان و قانونی است

استفاده می کنم و برای آمدن به اینترنت از فایرفاکس که آن

هم رایگان و قانونی است استفاده می کنم.

ای کاربر! دنیایی به نام open source وجود دارد.
:cool:

کپی رایت پرست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

ربطی ندارد من هم بودجه ام نمی رسد که مرسدس بنز بخرم , ولی این باعث نمی شود که

برای بدست آوردن آن به سرقت دست بزنم.

;)

کپی رایت پرست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

نمی دانم درباره چه حرف می زنید !

:eek::eek:

کپی رایت پرست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

البته جالب است كه ايشان مساله را فقط درباره بخش موسيقي مطرح كرده اند و مثلا دانلود انيميشن ، سريال و فيلم را ناديده گرفته اند!! احتمالا به نظر ايشان قانون كپي رايت فقط شامل آلبومها و آهنگها مي شود و يا شايد هم چون خود قصد خريد سريالها و فيلمهاي جذاب ليست جناب ققنوس عزيز را دارند ترسيده اند در اين مورد هم اظهار نظر بفرمايند!!! :lol:

من تازه عضو پی تی شده ام و بخش انیمیشن را ندیده بودم ولی حال که آن

را دیدم میگویم آن هم وارز و نوعی از سرقت است.

:f34r:

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
طبق تعریف اکثر دیکشنری ها و ویکیپدیا , موسیقی نیز وارز محسوب می شود.

متاسفانه شاهدیم که در بخش موسیقی پی تی به فول آلبوم ها و آهنگ ها لینک داده

می شود
و این کار مکررا ادامه می یابد.

بسیار متاسف شدم با اینکه اکثر فعالین این بخش تحصیلات عالیه دارند ولی هیچکدام

هرگز احترامی برای حق مولف قائل نشده اند و هرچه بیشتر و بیشترمالکیت معنوی را

به سادگی زیر پا گذاشته اند .

یاد بگیریم که مالکیت معنوی نیز همانند مالکیت مادی قابل احترام است و سرقت

به هر شکل ناپسند است .

سهل الوصول بودن آپلود و دانلود فایلها هرگز محملی برای سرقت محتوا نیست.

می دانم که برای خود توجیهاتی خواهند ساخت ولی هیج بهانه ی این کار ناپسند

( سرقت محتوای الکترونیک) را توجیه نمی کند.

؟

سلام

تمام آهنگ ها داری کپی رایت نیستند
و 100 درصد لینک هایی که در اینجا گذاشته می شود برای آهنگ هایی هست که فاقد کپی رایتند
صرفا نمی شه روی گفته شما حساب کرد و یک آهنگ را کپی دار خواند
اگر شما ادعایی نسبت به این مساله دارید که یکی از آهنگ هایی که لینک دانلودش در سایت قرار داده شده دارای کپی رایت هست باید مدرک ارایه بفرمایید
و هر موقع مدرکی که نشان دهد آهنگ های گفته شده کپی رایت دار هستند ارایه دهید تمام لینک ها از روی سایت حذف می شود

کپی رایت پرست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

دوستان عزيز لطفا ديگر در اين تاپيك پستي نزنيد چرا كه به زودي حذف خواهد شد پس وقت و انرژي خود را تهدير نفرماييد.

با سپاس

آستانه تحمل تو بسیار پایین است و هرگز نمی توانی یک گفتگوی

مودبانه را ادامه دهی !

منطق مهمترین وجه تمایز بشریت از دیگر موجودات است.

کپی رایت پرست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

تمام آهنگ ها داری کپی رایت نیستند
و 100 درصد لینک هایی که در اینجا گذاشته می شود برای آهنگ هایی هست که فاقد کپی رایتند
صرفا نمی شه روی گفته شما حساب کرد و یک آهنگ را کپی دار خواند
اگر شما ادعایی نسبت به این مساله دارید که یکی از آهنگ هایی که لینک دانلودش در سایت قرار داده شده دارای کپی رایت هست باید مدرک ارایه بفرمایید
و هر موقع مدرکی که نشان دهد آهنگ های گفته شده کپی رایت دار هستند ارایه دهید تمام لینک ها از روی سایت حذف می شود

برخلاف نظر تو 99 درصد آهنگ ها کپی رایت دارند.

و این اظهر من الشمس است.

:devil:

Conker

Registered User
لایک‌ها
14
من تازه عضو پی تی شده ام و بخش انیمیشن را ندیده بودم ولی حال که آن

را دیدم میگویم آن هم وارز و نوعی از سرقت است.

:f34r:
راست میگویید؟ :blink: پس چرا ادبیات نوشتاری شما اینقدر برایم اشناست؟ :blink:

Arianna

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
آستانه تحمل تو بسیار پایین است و هرگز نمی توانی یک گفتگوی

مودبانه را ادامه دهی !

منطق مهمترین وجه تمایز بشریت از دیگر موجودات است.

مي بينم كه كپي جمله اي كه بنده به هنگام اخطار دادن به شما به هنگام فرستادن پيام خصوصي موهن به بنده در جواب فرستاده بودم به خودم تحويل مي دهيد!

Arianna

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
راست میگویید؟ :blink: پس چرا ادبیات نوشتاری شما اینقدر برایم اشناست؟ :blink:

سلام

ايشان همان "تنگتاي نوظهور" جناب easter هستند كه به زودي مجازات خطاي خود را دريافت خواهند كرد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا