برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای خرید هندی کم تا سقف 1 میلیون تومن

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
سلام
من قصد خرید یک هندی کم سونی تا سقف یک میلیون تومن دارم. چه مدلی پیشنهاد میکنید؟ ماشاالله اینقدر مدلهای گوناگون داره که آدم قات میزنه:blink: خودم یک مدل گیر آوردم DCR-SR300 و یکی دیگه DCR-DVD908 . از این دو مدل بهتر هم هست؟ در کل ممنون میشم راهنمایی کنید.

amirmw

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
71
DCR-SR300 رو بگیر
واقعا دوربین خوبیه ...
اون مدل دیگه رو من توصیه نمی کنم ...
رایت DVD و خط و خش افتادن و ... به دردسرش نمی ارزه ...
ون خودم SR300 رو امتحان کردم و باهاش کامل کار کردم از لحاظ تصویری که رکورد میکنه و کیفیت عکسی که میگیره واقعا دستگاه پرفکت و خوبیه ...
یه هارد 40 گیگ هم داره که دیگه لازم به توضیح نداره ...
موفق باشید.

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
تو ايران سوني ، JVC ، پاناسونيك و Canon هست.
canon دور بين هاي ارزون قيمت ه خوبي هستن.
پاناسونيك دوربين هاي خوبي داره اما تو ايران گرون ميدن گارانتي رو هم فراموش كن. تازه فكر نكم مدل جديد هم داشته باشه.
بهترين انتخاب سوني و JVC ه. هر دو كيفيت خيلي خوبي دارن

دي وي دي ميخواي يا هارد؟
زوم اپتيك چقدر؟ HD ؟
حدود 1تومن JVC يه مدل توپ داره! يه پرس و جو بكن!

براي سوني ها هم يه سر برو جمهوري ، يه نماينگي داره كه تمام محصولات سوني رو گداشته براي تست.
بردار ببين از كدوم خوشت مياد!

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
اول اینو بگم که من سونی پرست هستم. پس خواهشن نام برندهای دیگه رو نیارید که حالم به هم میخوره :D

الان با چند نمایندگی سونی مشورت کردم همه گفتن SR300 و گفتن دیگه بالاتر از این هنوز نیومده. قیمتش هم نسبت به امکاناتش فوق العاده ارزونه :blink: 841000 تومن. به نظرتون الان بگیرم یا صبر کنم قبل از عید بگیرم؟ چون اون موقع حداقل یک کیف خوب هم اشانتیون میدن:cool: راستی کسی نمیدونه قیمت این مدل در دوبی چند هست؟

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
یافتم:happy: بالاخره آخرین دستاورد هندی کم سونی رو پیدا کردم. برین اینجا خداییش آدم کفش میبره:wacko:

مدل HDR-SR11
http://www.sonystyle.com/webapp/wcs...10151&langId=-1&productId=8198552921665291500
http://www.sonystyle.com/webapp/wcs...10151&langId=-1&productId=8198552921665291496
این که الان قیمتش میزنه بالای 1 تومن!
به نظر من sr7 ,sr8 الان باید به قیمت رسیده باشه!
فکر می کنم 22 ساعت تو بهترین حالت ضبط میکنه !

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
این که الان قیمتش میزنه بالای 1 تومن!
به نظر من sr7 ,sr8 الان باید به قیمت رسیده باشه!
فکر می کنم 22 ساعت تو بهترین حالت ضبط میکنه !
اگه قرار بر خرید sr8 باشه که میرم همون SR300 رو میگیرم. ولی من یک خصلت عجیبی دارم که وقتی میخوام یک چیزی بخرم حتما باید آخرین مدل باشه و بالاتر از اون نباشه وگرنه بعد خرید عذاب وجدان میگیرم:f34r:

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
اگه قرار بر خرید sr8 باشه که میرم همون SR300 رو میگیرم. ولی من یک خصلت عجیبی دارم که وقتی میخوام یک چیزی بخرم حتما باید آخرین مدل باشه و بالاتر از اون نباشه وگرنه بعد خرید عذاب وجدان میگیرم:f34r:
مایه داری و هزار دردسر!
اما به نظر من همون sr8,sr7 برای کارهای خونگی خیلی عالی هستن!
صلاح کار خویش خسروان دانند

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
wow! الان که داشتم لینک رو نگاه میکردم دیدم اصلا این مدل SR12 برای خرید Release نشده :( . فکر کنم باید به همون SR300 قانع باشم :eek:

کسی میدونه این مدلی که توی ایران یا دبی هست با مدلی که توی امریکا هست فرقی داره یا نه؟! مثلا شاید مال ایران ساخت چین باشه. اگه کسی اطلاعی داره لطفا بگه چون دارم حساب میکنم اگه بخوام از امریکا سفارش بدم کمی گرون در میاد ولی اگه مدلها با هم فرق نداشته باشه که از دوبی بخرم.

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
امروز قیمت SR300 40GB رو از دبی پرسیدم گفتن 2680 درهم. تقریبا میشه 683 تومن. حدود 160 تومن از اینجا ارزونتره! مدل 100 گیگ هم 4950 درهم.

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
SR300 رو خریدم! اگه کسی داره در مورد نحوه کارکردش اینا بیشتر توضیح بده. حوصله خوندن دفترچش رو ندارم! :D

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
شما كه sr300 خریدی ازش راضی هستی.؟ کیفیت عکسش چه طوره؟
والا هنوز فرصت نکردم درست تنظیمش کنم. ولی تا اینجا عکس برداریش فوق العاده هست اما فیلمبرداریش افتضاح :blink:

mgold

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا هنوز فرصت نکردم درست تنظیمش کنم. ولی تا اینجا عکس برداریش فوق العاده هست اما فیلمبرداریش افتضاح :blink:

یعنی کیفیت فیلمش خیلی داغونه؟ :blink: :questionm چون منم میخوام یک اس ار 300 بگیرم . الان نمیدونم بگیرم یا نه؟
اگه میشه راهنماییم کنید

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
تا اینجا که به نظر من از داغونم یک چیزی اونور تر ! البته شاید انتظارات من بالا هست و از نظر شخص دیگر کیفیتش خوب باشه.

mgold

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا اینجا که به نظر من از داغونم یک چیزی اونور تر ! البته شاید انتظارات من بالا هست و از نظر شخص دیگر کیفیتش خوب باشه.

آقا من sr300 خریدم عکسش که عالیه . به نظر من فیلمش هم خوبه, انقدر بی کیفیت نیست البته تو حالت QH

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
مبارکه! آره الان با wmp دیدم باز قابل تحمل تره. ولی با jetaudio یا powerdvd خیلی بد نشون میده!

mgold

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مبارکه! آره الان با wmp دیدم باز قابل تحمل تره. ولی با jetaudio یا powerdvd خیلی بد نشون میده!

من فیلم ها رو که با media player اجرا میکنم صدا نداره ولی با jetaudio صدا داره. شما نمی دونید چرا این جوریه

بالا