برگزیده های پرشین تولز

مشکل عجیب من ....

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من متاسفانه هم پسورد آدرس ایمیلم یادم رفته و هم پسورد نام کاربریم ! برای تعویض آدرس ایمیلم هم که خواستم اقدام کنم ازم پسورد را خواست! الان فقط از طریق کوکی برازرم میتونم لوگین کنم برای رفع این مشکل باید چیکار کنم ؟

mostafanew

Registered User
لایک‌ها
2
اگه از فايرفاكس استفاده ميكني برو اينجا:
منوي tools سپس options و security و show passwords را انتخاب كن دكمه show passwords رو دوباره داخل اين كادر بزن. احتمالا پسورد pt اينجا ذخيره شده!
براي پسورد ايميل هم اگه ماله ياهو رو داري بايد سوالاتي كه هنگام ايميل زدن ازت ميپرسه رو درست وارد كني (مطابق زمان ثبت نام) پسوردتو بر ميگردونه!

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متاسفانه از نت اسکیپ ورژن 8.1استفاده میکنم ! هر چی هم رو اون ایمیل کار می کنم نتیجه نداره !
وقتی که تازه از سربازی برگشته بودم حتی وقتی میخواستم برم تو یه سایتی که حداقل هفته ایی 1 بار به مدت 8/9 ماه بهش سر میزدم دیدم اسمش یادم نمیاد هم سایت مطرحی بود و هم اسم سایتش روتین بود ) خلاصه با جستجوی مطالبش تو نت تونستم اسم سایت را پیدا کنم .........

بعید میدونم اگه مدیرا کمک نکنن بتونم مشکل را حل کنم

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مدیرا کجان پس؟ بالاخره یا میتونید کلمه عبور جدید به من بدید یا نمیتونید این که دیگه این همه فکر کردن نداره

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
با این لحنتون گویا الان ادمینا به شما بدهکار شدن که شما پسورد میلیتون رو فراموش کردین..فقط خدمتتون عرض کنم که ادمین سایت مسوول حفظ پسورد میلیتون نیست !!!

به هر حال میتونین صبر کنین تا یه ادمین بیاد و این تاپیک رو ببینه ..ایشالا مشکلتون حل بشه...

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با این لحنتون گویا الان ادمینا به شما بدهکار شدن که شما پسورد میلیتون رو فراموش کردین..فقط خدمتتون عرض کنم که ادمین سایت مسوول حفظ پسورد میلیتون نیست !!!

به هر حال میتونین صبر کنین تا یه ادمین بیاد و این تاپیک رو ببینه ..ایشالا مشکلتون حل بشه...
من پسورد ایمیلم را نخواستم بازیابی کنم که شما ازش صحبت میکنید
میدونم ادمینها مسوول نیستن ولی این بخش " مسایل مربوط به فروم " شامل مشکلات کاربران و خیلی چیزهای دیگه میشه ! مدیرها هم اگر نمیتونن یا نمیخوان کاری برای من بکنن میتونن خیلی راحت بگن نمیتونیم! ولی این جواب ندادن معنیش نادیده گرفتن کاربره . اگر بگن نمیتویم خیلی بهتره تا جوابی داده نشه
طبق مرامنامه درست کردن بیشتر از 1 نام کاربری غیر مجازه ! پس مدیرا حداقل باید بیان بگن که من میتونم یک آیدی جدید داشته باشم یا نه ؟

باید برای موارد مشابه من روال مشخصی ارایه بشه تا کاربر بدونه چیکار کنه

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,347
میدونم ادمینها مسوول نیستن ولی این بخش " مسایل مربوط به فروم " شامل مشکلات کاربران و خیلی چیزهای دیگه میشه ! مدیرها هم اگر نمیتونن یا نمیخوان کاری برای من بکنن میتونن خیلی راحت بگن نمیتونیم! ولی این جواب ندادن معنیش نادیده گرفتن کاربره . اگر بگن نمیتویم خیلی بهتره تا جوابی داده نشه
طبق مرامنامه درست کردن بیشتر از 1 نام کاربری غیر مجازه ! پس مدیرا حداقل باید بیان بگن که من میتونم یک آیدی جدید داشته باشم یا نه ؟

خو شما قوانین و مرامنامه رو دقیق بخونید.. کی گفته بیشتز از 1 ای دی خلافه؟ شما 100000000 ای دی داشته باش.. ولی فقط از 1 دونش استفاده کن.. فعالیت همزمان با بیش از 1 ای دی مشگل سازه والا شاید یکی بخواد هوتشو عوض کنه.. مگه کسی جلوشو میگیره؟

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156

خوب برای موارد مشابه چاره کار اینه....روی گرینه "من پسوردم را فراموش کرده ام..لطفا پسورد من را ریست کرده و به میلم بفرستید" کلیک میکنن و مشکلشون حل میشه...

به هر حال بازم میگم...میتونین صبر کنین تا یه ادمین بیاد و این تاپیک رو ببینه ..ایشالا مشکلتون حل بشه...

درضمن صحبتهای دوست عزیز Rax (که از همین جا بهش سلام عرض میکنم) تایید میشه..

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
فعالیت همزمان با بیش از 1 ای دی مشگل سازه
من یکی از آیدی هام به علت عدم اجهاف کامل جناب مرحوم شیرازی به قوانین مرامنامه .. به همین علت به طور دائم بن شد. الان برای حل مشکلش باید چکار کنم؟

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
من یکی از آیدی هام به علت عدم اجهاف کامل جناب مرحوم شیرازی به قوانین مرامنامه .. به همین علت به طور دائم بن شد. الان برای حل مشکلش باید چکار کنم؟
کدوم آی دیت؟؟ اونیکه آر داشت آخرش؟؟

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
خوب دیگه طرح زوج و فرد نیست که هر روز از یه کدومشون استفاده کنی....درضمن اگه درست یادم باشه..چون یه آی دی دیگت بن شده بود...این یکی بن شده..درسته؟؟

درضمن...ieeeman ممنون بابت تصحیح غلطهای گرامری و املایی..بهتره راجب تاپیک صحبت بشه..

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
خوب دیگه طرح زوج و فرد نیست که هر روز از یه کدومشون استفاده کنی....درضمن اگه درست یادم باشه..چون یه آی دی دیگت بن شده بود...این یکی بن شده..درسته؟؟

درضمن...ieeeman ممنون بابت تصحیح غلطهای گرامری و املایی..بهتره راجب تاپیک صحبت بشه..
یکمی اگه به علت بن شدن هم توجه داشتی مشکلی نبود ! برای درک بهتر هم میتونی پستهایی که با اون آی دی زده شده رو یه بار دیگه بخونی !
به هر حال آیدی من بی دلیل بن شده ... از بن در میارید بیارید ! نمیارید هم نیارید !! جونم بهش بند نیست که ! ولی خوب با این اوصاف انگار جون شما بهش بنده!!

/
در مورد پاک کردن اون پست هم ... این هفته انشالا از خجالتت در میام !
crazy.gif

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
یکمی اگه به علت بن شدن هم توجه داشتی مشکلی نبود ! برای درک بهتر هم میتونی پستهایی که با اون آی دی زده شده رو یه بار دیگه بخونی !
به هر حال آیدی من بی دلیل بن شده ... از بن در میارید بیارید ! نمیارید هم نیارید !! جونم بهش بند نیست که ! ولی خوب با این اوصاف انگار جون شما بهش بنده!!

/
در مورد پاک کردن اون پست هم ... این هفته انشالا از خجالتت در میام !
crazy.gif
خوب پس گویا همه چی درست یادم نیست...حالا من میرم میخونم ببینم چی به چی بوده...!!

/
منم برات سال خوبی آرزو میکنم..

Golzarion

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
8
.... الان فقط از طریق کوکی برازرم میتونم لوگین کنم برای رفع این مشکل باید چیکار کنم ؟

تا جایی که یادم هست معمولا کوکی ها تا یه زمانی کاربر رو انلاین نگه می دارند که دیگه به چند روز طول نمی کشه !:blink:

ممکنه یکی از دوستان وارد ( شاهد :D) من رو راهنمایی کنه ؟

ممنون :happy:

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
تا جایی که یادم هست معمولا کوکی ها تا یه زمانی کاربر رو انلاین نگه می دارند که دیگه به چند روز طول نمی کشه !:blink:

ممکنه یکی از دوستان وارد ( شاهد :D) من رو راهنمایی کنه ؟

ممنون :happy:
لایف تایم کوکی های ویبالتین یکساله. نمیدونم البته یکسال بود یا دوسال !!

Golzarion

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
8
لایف تایم کوکی های ویبالتین یکساله. نمیدونم البته یکسال بود یا دوسال !!

این که خیلی خطر ناکه . مثلا اگه کوکی ها دزدیده شوند و غیره ... یا حتی اگه از یه کامپیوتر عمومی لاگین کنیم ...

میشه این تنظیم رو در وی بولتین تغییر داد؟

این مدت طولانی در صورتی هست که save cookie رو تیک زده باشیم؟ به طور معمولی که بعد از 5 دقیقه مجددا نیاز به لاگین داره . درسته؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
این که خیلی خطر ناکه . مثلا اگه کوکی ها دزدیده شوند و غیره ... یا حتی اگه از یه کامپیوتر عمومی لاگین کنیم ...

میشه این تنظیم رو در وی بولتین تغییر داد؟

این مدت طولانی در صورتی هست که save cookie رو تیک زده باشیم؟ به طور معمولی که بعد از 5 دقیقه مجددا نیاز به لاگین داره . درسته؟
خوب خیلی راحت بعد از اینکه کارت تموم شد روی دکمه لاگ اوت کلیک کن همه کوکی ها پاک میشن !! :|
اون 5 دقیقه نیست و 15 دقیقس. البته هرچند که میشه عوض کرد ولی اینجا روی 15 دقیقه تنظیم شده. اسمش هم سشنه. نه کوکی ! (البته اگه اینکه ویبالتین سشن هاشو توی کوکی نگه میداره صرف نظر کنیم !!) تا وقتی اون تیک save password رو نزدی کوکی ای در کار نیست.

Golzarion

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
8
شاهد جان خیلی ممنونم :happy:

تغییر رمز کاربر ... کوکی های قبلی رو بلا استفاده می کنه ؟

یعنی اگه لاگ اوت نکنم ... و از یه کامپیوتر دیگه یا بروزر دیگه رمزم رو عوض کنم ... باز هم میشه با همون کوکی ها لاگین کرد؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
شاهد جان خیلی ممنونم :happy:

تغییر رمز کاربر ... کوکی های قبلی رو بلا استفاده می کنه ؟

یعنی اگه لاگ اوت نکنم ... و از یه کامپیوتر دیگه یا بروزر دیگه رمزم رو عوض کنم ... باز هم میشه با همون کوکی ها لاگین کرد؟
نه دیگه نمیشه ! کوکی ها خود به خود یه جورایی ignore میشن ! انگار که نیستن !

/

به نظرت الان موزمار بیاد چه بلایی سر ما میاره؟ :D

بالا