برگزیده های پرشین تولز

مشکل با سرویس پک 3 اکس پی

eliot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام.
من به تازگی ویندوز xp نصب کردم و سرویس پک 3 رو هم نصب کردم اما با برخی از درایورها مشکل دارم و نمی تونم روی این سرویس پک نصب کنم. حالا چطوری می تونم از شر سرویس پک 3 خلاص بشم بدون نصب مجدد ویندوز ؟ در ضمن با سیستم رستور هم نتونستم مشکل رو حل کنم. لطفا راهنمایی بفرمایید.:(

mehran24

Registered User
لایک‌ها
0
سلام . من هم همین مشکل رو دارم بعلاوه بعضی از فایلهای exe رو هم نمی تونم اجرا کنم . لطفا راهنمایی کنید .

ieeeman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب هر چیزی که همراه خود ویندوز نصب نشه میشه انیستال کرد
سرویس پک 2 هم که جدا اومد میشد انیستال کرد
فکر کنم این هم بشه شما برو تو اد رمو

jomeha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که نصب کردم هيچ مشکلي هم نداشتم

اما بعدا از طريق کنترل پنل - اد ريموو پروگرام - آن اينيستالش کردم

من مشکلي نداشتم

ashkanbamaram

Registered User
لایک‌ها
0

ara77-2

Registered User
لایک‌ها
3
یه فایل با فرمت رجیستری برات آپلود کردم اونو اجراش کن و ok کن امیدوارم مشکلت حل بشه

http://ifile.it/z8i21mx

ُسلام

شرمنده نمیخوام به کسی تهمت بزنم یا دید دیگران رو بد کنم!! ولی به این راحتی ها فایلی رو که تغییراتی در رجیستری انجام میده رو باز نکنید!! و اجازه ندید که این کار رو بکنه!!( مخصوصا اگر از نت گرفتید!) از ما گفتن بود!!;)

ashkanbamaram

Registered User
لایک‌ها
0
ُسلام

شرمنده نمیخوام به کسی تهمت بزنم یا دید دیگران رو بد کنم!! ولی به این راحتی ها فایلی رو که تغییراتی در رجیستری انجام میده رو باز نکنید!! و اجازه ندید که این کار رو بکنه!!( مخصوصا اگر از نت گرفتید!) از ما گفتن بود!!;)
در این که این موارد پیدا میشه شکی نیست :rolleyes: و کاملاً حق با شماست. ولی میتونید روش رایت کلیک کنید و edit رو بزنید و محتویات داخلش رو ببینید.
یه چیز دیگه ... اگه اینجوری باشه که تمام این کرکها و سریالها و حتی نصب برنامه ها همه باید در رجیستری بشینه تا بتونه کار کنه. پس اگه نخواهیم استفاده نکنیم که هیچی دیگه :D
ولی قبل از دستکاری رجیستری بهتره که اول یه Backup از رجیستریمون بگیریم بعد اقدام به نصب یا تغییر بدیم. :cool:

بالا