برگزیده های پرشین تولز

مشکل فلش 8600 لونا و راه چاره؟

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
من یه 8600 دارم
اینو اومدم اپدیت کنم وسط اپدیت قطع شد
بردم دادم فلش کردم اما 2 ساعت بعد دوبارع روشن نشد
دادم یه جا تو علا الدین گفت باید لاگ شه 90 تومن گرفت بعد بهم تحویل داد 2 روز بعد دوباره خاموش شد روشن نشد
بعد که برم گفتن ic فلش دستگاه ضعیف شده دیگه قابل تعمیر نیست
بردم ابراتل اونام بعد یه هفته گفتن ic فلش ایراد داره و چون رو برد هست ما کاری نمیتونیم بکنیم
گفتم باید بندازی دور گوشیو با به یه تعمیر کار بفروشی همین جوری
یه جا دیگه هم بردم گفت 150 تومن کیگیره و یه برد دیگه برام جور میکنه تا درست شه اما راستش میترسم دوباره خراب شه
حالا میخواستم بپرسم راه دیگه ای کسی میدونه تعمیر کاری چیزی که ارزون تربگیره واسه برد چون خیلی زیاده 150 تومن
یا اگه کسی خودش تعمیر کار هست با میتونه درست کنه گوشیمو
الان گوشی روشن نمیشه
بعضی وقتها هم روشن میشه هنوز بالا نیومده 4-5 صانیه بعد خاموش میشه
کسی چیزی میدونه بگه لطفا

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
یه جا دیگه هم بردم گفت 150 تومن کیگیره و یه برد دیگه برام جور میکنه تا درست شه اما راستش میترسم دوباره خراب شه

اینکارو نکن.چون در بیشتر موارد با عوض کردن برد مشکل حل نمی شه.مسئله ای سی فلش هست که درست شدنش 50-50 هست.

وقتی که خود گارانتی زیریش نمی ره از یه تعمیرکار انتظار درست کردن گوشیتون رو نداشته باشید !

من دوستم تعمیرکاره و این مشکل رو روی گوشی های دیگه هم دیدم.دوستم تاحالا هیچ کدومشون رو تعمیر نکرده چون می گه 50-50 هست و ممکنه درست نشه.اونموقع حداقل 70 تومن برای یه گوشی پول بیخود دادی.تازه گوشی شما هم لونا هست و این اقا 150 تومن هزینه براورد کرده

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
اینکارو نکن.چون در بیشتر موارد با عوض کردن برد مشکل حل نمی شه.مسئله ای سی فلش هست که درست شدنش 50-50 هست.

وقتی که خود گارانتی زیریش نمی ره از یه تعمیرکار انتظار درست کردن گوشیتون رو نداشته باشید !

من دوستم تعمیرکاره و این مشکل رو روی گوشی های دیگه هم دیدم.دوستم تاحالا هیچ کدومشون رو تعمیر نکرده چون می گه 50-50 هست و ممکنه درست نشه.اونموقع حداقل 70 تومن برای یه گوشی پول بیخود دادی.تازه گوشی شما هم لونا هست و این اقا 150 تومن هزینه براورد کرده
یعنی بندازمش دور؟
راهی چیزی نداره کلا؟

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
یعنی بندازمش دور؟
راهی چیزی نداره کلا؟

متاسفانه من اصلا از سخت افزار گوشی اطلاعات ندارم اما تا اونجایی که متوجه شدم بیشتر گوشی ها ای سی فلششون طوری هست که عوض کردن بینهایت دردسر داره.در گوشی های نوکیا باید مشکلات IMEI و رجیستر هم در نظر گرفت (دقیق اطلاعات ندارم) اما چند تا از دوستانم که تعمیرکار هستند شدیدا تعمیر این مشکلات از گوشی رو رد می کنند.چون می گن در اکثر مواقع درست نمی شه و فقط بیخودی هزینه ایتم ها داده می شه

گوشی شما هم اینطور که مشخصه دیگه باید ازش قطع امید کرد.بهترین راه اینه که گوشی رو به عنوان یه گوشی سوخته به یه تعمیرکار بفروشید که قطعاتش به گوشی های دیگه پیوند داده بشه.ثواب هم داره :rolleyes:

hamid38

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام ، فلش مموري مارك كينگستون چيني خريدم اطلاعات به درستي كپي مي شود . بعد از اينكه از كامپيوتر قطع و مجددا وصل مي كنم ‌، فضاي گرفته ولي اطلاعات ديده نمي شود

Last edited:

zinabziaii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من یه گوشی نوکیا 8600 لونا دارم که چند وقتی است مصرف باطری آن بسیار زیاد شده. مثلا یه باطری نو نوکیا رو در عرض 12 ساعت تموم می‌کنه. عیب از خود گوشی هم هست. نه از باطری. در ضمن قابلیت شارژ از قسمت شارژ رو از دست داده. قابل عرض اینکه گوشی رو دست دوم خریده‌م. احتمالا یک بار باز هم شده. دیگه هیچ مشکل خاص دیگه ای به چشم نمی‌خوره. تمام قابلیت ها قابل استفاده هستند.
از دوستان کسی هست که بتونه در مورد منو راهنمایی کنه. ممنون می‌شم.

satariyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
یه گوشی سامسونگ دکمه دار مدل 5610 جاوا خریدم.
برای حذف یه سری از برنامه ها مجبور به وارد کردن کد مستر ریست شدم.
حالا نه تنها اون برنامه ها پاک نشدن بلکه imei یا همون شماره سریال گوشی پاک شد و کلا صفر شد.
به نظرتون اگه به گارانتیش اطلاع بدم احتمال داره بتونن این کد رو برگردونن
یا نه؟

راهی برای برگرداندن شماره سریال دستی به جز فلش کردن وجود داره؟
گوشی جاوا هست

satariyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آیا گارانتی با وارد کردن این کد از بین میره یا نه؟

satariyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام ، فلش مموري مارك كينگستون چيني خريدم اطلاعات به درستي كپي مي شود . بعد از اينكه از كامپيوتر قطع و مجددا وصل مي كنم ‌، فضاي گرفته ولي اطلاعات ديده نمي شود

سلام
یه احتمال وجود داره که بسیار هم شایع هست.
ویروس new folder در سیستم شما وجود داره و باعث این مشکل میشه
پیشنهاد میکنم از این نرم افزار بسیار کم حجم استفاده کن.
http://p30download.com/fa/entry/33167/
با وارد کردن آدرس فلش مموری از مای کامپیوتر در داخل نرم افزار و جستجو

اگه جواب داد اطلاع بده لطفا

بالا