برگزیده های پرشین تولز

انجام خریدهای اینترنتی شما

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

دوستانی که خرید اینترنتی دارند ( فقط خرید انتقال اعتبار انجام نمیدم) میتونند اعلام کنند تا براشون انجام بدم
از شارژ ریسلر دومین در دایرکت آی و . . .تا پرداخت اقساط سرور توسط کارت اعتباری

هر دلار پی پال 980 +5000 تومان کارمزد خرید اینترنتی( قیمت و کارمزد بروز رسانی )
دلار کارت اعتباری هر دلاری 1300 تومان

هر دلار واریز به حساب پی پال دیگر :

0 تا 100 دلار = 980 تومان
100تا 200 دلار = 960 تومان
200 تا .... = 940 تومان
به اضافه 5000 تومان هزینه کارمزد

قیمت های کاملا اختصاصی هست امکان داره دوستان دیگه ارزونتر یا گرونتر بدن پس لطفا از حیطه موضوع تاپیک خارج نشیم

لاینسس وی بی / اجاره سرور / اکانت راپیدشر /پرداخت ماهانه و شارژ اکانت های مختلف /
ثبت ریسلر دومین در دایرکت ای - آنلاینیک
خرید نرم افزار / خرید کالا از اینترنت بصورت Back Download

mehrzadm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
ببخشید کتاب هم می تونید از سایت amazon.com خرید کنید؟
و در ضمن هزینه ی پست زمینی (زیاد عجله ای ندارم) چقدر می شه تقریبا؟ مثلا از amazon UK ؟
شرمنده من زیاد وارد نیستم.

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

شما لینک خریدت رو بفرست
نمیدونم امکان ارسال کتاب از آمریکا به ایران مقدور هست یا نه اما اگه هزینه کشور دوم رو قبول کنید میتونم واسطه ای براتون بیارم تا ایران

mehran.zand

Registered User
لایک‌ها
1
یه مقدار کمی دلار egold می خواستم داری؟ شرایط رو پ.خ کن

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

شرایط خاصی نداره مبلغ مورد نیازت چقدره ؟
هر ایگولد = 900 تومن

emadorandi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید فیلم اوریجنال هم میتونین سفارش بدین بیارن ایران؟بعد من متوجه نشدم،ملا اگه من یه سفارش 100 دلاری داشته باشم هزینه نهاییش چقدر میشه؟

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
بستگی داره اگه پی پال قبول کنه خوب به پی پال محاسبه میکنیم اکه کارت اعتباری روی کارت اعتباری محاسبه میکنیم

sinama_sina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من می خوام تو این سایت عضویت دائمی داشته باشم .

تا به حالا هم تجربه پرداخت اینترنتی رو هم نداشتم. یه سری راهنمایی برای پرداخت هم می خواستم.
ممنون میشم البته......

emadorandi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بستگی داره اگه پی پال قبول کنه خوب به پی پال محاسبه میکنیم اکه کارت اعتباری روی کارت اعتباری محاسبه میکنیم
بیشتر متوجه نشدم:دی منظورم ین بود که اگه خریدم قیمت اصلیش 100 دلار باشه هزینه ای که من به شما باید تقدیم کنم چقدر میشه؟و مثلا چقدر طول میکشه تا سفارش بدین بیارن؟مثلا الان یک سری فیلم قراره اوایل فروردین ریلیز شن که آمازون الان Pre Order اشون رو گذاشته که قیمتش توی پنج شیش تا فیل حدودا 30-40 دلار کمتر در میاد اینطوری،میخواستم ببینم اگه میشه من هزینه شو به شما پرداخت کنم شما سفارش رو بذارید هر وقت Available شد و آمازون تحویل داد شما هم بفرستین من بگیرم:دی مقدوره؟یا باید سایتی باشه که ایرانو هم آدم حساب کنه؟چون آمازون ایرانو همچین دوست نداره یکمی:دی

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
sinama_sina جان

مبلغ 24دلار * 950 + 3000 هزینه کارمزد = 25800 تومان

*چون اولین باره میخوای خرید اینترنتی کنی هزینه کارمزد رو 3000 محاسبه میکنم وگرنه هزینه کارمزد طبق توضیحات پست 1 برابر 5 هزار تومان هست
پس از واریز هزینه فوق بلافاصله اکانت رو برات ایجاد میکنم برای دریافت شماره حساب پیغام خصوصی بزارید
شرایط خاصی نداره میتونید دسترسی هایی که سایت مذکور قولس رو داده مطالعه کنید
پس از پرداخت دیگه عملا موردی نخواهید داشت یعنی اینطوری نیست که مثلا بخواید برای پیگیری های بعدی به من مراجعه کنید ... نه . . .اکانت دقیقا مثل یک اکانت معمولی قابلیت دسترسی هایی ویژه برای شما خواهد داشت

بیشتر متوجه نشدم:دی منظورم ین بود که اگه خریدم قیمت اصلیش 100 دلار باشه هزینه ای که من به شما باید تقدیم کنم چقدر میشه؟و مثلا چقدر طول میکشه تا سفارش بدین بیارن؟مثلا الان یک سری فیلم قراره اوایل فروردین ریلیز شن که آمازون الان Pre Order اشون رو گذاشته که قیمتش توی پنج شیش تا فیل حدودا 30-40 دلار کمتر در میاد اینطوری،میخواستم ببینم اگه میشه من هزینه شو به شما پرداخت کنم شما سفارش رو بذارید هر وقت Available شد و آمازون تحویل داد شما هم بفرستین من بگیرم:دی مقدوره؟یا باید سایتی باشه که ایرانو هم آدم حساب کنه؟چون آمازون ایرانو همچین دوست نداره یکمی:دی

والله من کل مبلغ درخواست شما رو روی سایت محاسبه میکنم میفرستم المان از المان میگم ارسال کنند ایران تا الان همچین کاری برای مشتری نگردم ولی اکثر مراوات اینترنتی رو اینطوری برای خودم انجام میدم

میدونید مستلزم هزینه هست اگه هزینه رو تقبل میکنید در خدمتم( هزینه پست و موارد مجزا از قیمت کالا )
برای محاسبه دقیق قیمت نیازمند لینک سایت هستم لطفا در پیغام خصوصی بزارید

موید باشید
091118360382
دوست داشتی تماس بگیر

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
سلام
از سایت eBay می تونی یک کالای 1700 دلاری بخری که به دوبی ship بشه ؟ (از دوبی تا تهران رو خودم می یارمش)
PayPal هم قبول می کنه.
هزینه رو لطفا اعلام کن.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
والله من کل مبلغ درخواست شما رو روی سایت محاسبه میکنم میفرستم المان از المان میگم ارسال کنند ایران تا الان همچین کاری برای مشتری نگردم ولی اکثر مراوات اینترنتی رو اینطوری برای خودم انجام میدم

میدونید مستلزم هزینه هست اگه هزینه رو تقبل میکنید در خدمتم( هزینه پست و موارد مجزا از قیمت کالا )
برای محاسبه دقیق قیمت نیازمند لینک سایت هستم لطفا در پیغام خصوصی بزارید

من هم در مورد ديويدی سوال داشتم
به طور مثال " این مورد " در آمازون 20$ قيمت خورده
شما با هزينه خريد - ارسال به کشور دوم - ارسال به ایران - رسوندن به دست من چقدر میگيرين !? قيمت نهايی

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

marco250 جان امکان این کار هست لطفا لینک کالا رو برام بفرستید+ مشخصات اون رو تا اطلاعات کامل رو برات بفرستم

Dark Knight عزیز میشه این کار رو انجام داد
لینک رو در پیغام خصوصی برام بزار تا اطلاعات کامل رو برات بفرستم

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام . من مي خواهم تو اين سايت عضو بشم مبلغ پرداختي 30 دلار هست شما مي توانيد برام پرداخت كنيد؟ هزينه چقدر ميشه؟

http://www.redhotpawn.com/vstat/subs.php

سلام
پرداخت کارت اعتباری داره میشه 39 هزار تومان اگه دوس داشتی پیغام خصوصی بزار یا اس ام اس بزن تا شماره حساب رو برات بفرستم

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
استاد PM مارو هم یه نگاه مینداختی

بالا