برگزیده های پرشین تولز

ارایه ساب ریسلر به قیمت ریسلر DirectI

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

ارایه ساب ریسلر دومین دایرکت ای با قیمت موجود در سایت
قیمت های رو میتونید مشاهده کنید فقط مبالغ خورده گرد میشن و مبلغ 1500 تومان هم هزینه ثبت نام هست

دومین های تحت ثبت : ;کلیه دومین های موجود در لینک فوق

شارژ تعدادی پلان: تعداد دومین X عدد * فی دومین X
شارژ اعتباری : هر دلاری 950 تومان + 1500 هزینه ثبت اکانت

ثبت نام کنید

ارایه خدمات اقساطی:

همونطور که میدونی دایرکت ای برای ثبت ریسلر در پلان اول با ثبت هر دومین 8.22 نیازمند شارژ 199 دلار هست
حالا مواردی پیش میاد که طرف نمیتونه این مبلغ رو شارژ کنه از طرفی 199 دلار هم تخفیف قابل توجهی نداره یعنی دومین Com رو باید 8 و خورده ای دلار ثبت کنی

از این رو تصمیم گرفتم خدمات زیر رو بدین شکل ارایه کنم:

ارایه ساب ریسلر به کلیه دوستان با قابلیت استفاده از پلان دوم تخفیف دایرکت آی
مثلا طرف میاد سفارش میده بجای 199 تومن 50 تومن میده من براش ساب ریسلر رو روی ریسلر خودم ایجاد کرده و 199دلار شارژ میکنمش

بعد در ازای فروش هر 2 دومین( توافقی هر طوری که مشتری دوست دار) مبلغ رو برای من واریز میکنه
در حالت شما با پیش پرداخت 50 هزار تومن از تخفیف 449 دلاری دایرکت ای یعنی هر دومینی تقریبا 7.22 سنت بهره مند میشید
اقساط رو یا بصورت هفته ای / در ازای هر فروش دومین یا هر 15 روز به حسبا من واریز میکنید

فقط پیش پرداخت 50 تومن الزامی هست
اقساط رو با رضایت طرفین تنظیم میکنیم

Last edited by a moderator:

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
سلام

خوبی دوست عزیز

ببین من میخوام یه دومین تو estdomains.com ثبت کنم و نه ایگولد دارم و نه پی پال ! و نه حوصله دردسرهاشو :(

ببین من اگه user خودمو تو estdomains.com بهت بدم میتونی یه دومین com. رو برام ثبت کنی ؟ و واثه ثبتش چقدر از من میگیری ؟

درضمن چقدر طول میکشه تا ثبت بشه ؟

و دفعه بعد مثلا سال دیگه که اعتبارش تموم شد اگه خودم ایگولد داشته باشم ایا میتونم خودم با حساب خودم دومین رو تمدید کنم یا حتما باید اونی که پول رو پرداخت کرده دوباره تمدیدش کنه ؟ (یعنی شما ؟) البته درصورتی که با شناسه کاربری من دومین رو ثبت کنید

پیشاپیش ممنون و منتظر جوابتون هستم ..........

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
سلام دادا سیاوش عزیز

ممنون که پاسخ دادی :}

پس ببین من الان چقدر بهت بدم تا برام یه دومین ثبت کنی ؟

قیمت ثبت .com تو سایت estdomains.com

6.39$ هستش یعنی حدود 6 تومن

خوب دستمزد شما چقدر میشه ؟ و درکل من چقدر بهتون بدم

راستی این روزا تو مجید کمتر میبینمت ؟

به هرحال موفق باشی

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
سلام دادا سیاوش عزیز

به هرحال موفق باشی
estdomains رو بهت پیشنهاد نمیدم . ( تجربه بدی ازش دارم )
از دایرکت آی بگیری بهتره سیستمشون هم که یکی هست .

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دادا سیاوش عزیز

به هرحال موفق باشی

سلام سالار جان

دلار پی پال 950 تومن + 3000 کارمزد

مجید آنلاین دیگه جای مناسبی نیست سعی میکنم کم بیام اونجا

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
سلام سالار جان

دلار پی پال 950 تومن + 3000 کارمزد

مجید آنلاین دیگه جای مناسبی نیست سعی میکنم کم بیام اونجا
ممنون سیاوش جان قیمت منصفانه ای دادی عزیز و با قیمت موافقم

ولی دوستمون جناب صالحی میگن این سایت مشکل پیش میاره ! که یه کم تردید کردم که دومین رو اونجا رجیستر کنم یا تو دایرکت ای ؟

به نظر خودت کدوم بهتره ؟

اخه من به یه دلیل از دایرکت ای بدم میاد ! من الان 4تا دومین دارم که یکی برام ثبت کرده و تو بوکس خودش گذاشته و من هم زیر مجموعه اون هستم و اون در حقیقت ریسلر هست و من ترسم از این هست که دومین هامو از دست بدم !! و بایدم بترسم ! چون در حقیقت دست من نیست و دست اونه چون اون ریسلر هست و من یه یوزر ساده تو بوکسش

حالا اگه من بخوام ریسلر دایرکت ای بشم باید چی کار بکنم ؟

باید چقدر بدم تا ریسلر بشم ؟ و اونجوری ثبت هر دومین چند دلار می افته واسم ؟

ممنون میشم پاسخ بدی چون باید هرچی زودتر دومین رو ثبت کنم تا یکی دیگه ثبتش نکرده

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

اگه پنل داری از دومین ها روی دایرکت ای میتونی توی مجموعه من ثبت نام کنی و دومین هات رو از پنل قدیمی انتقال بدی روی اکانت جدیدت
ریسلر هم از 35 تومان شروع میشه تا 199 دلار به بالا و مسلما هرچقدر اعتبار بیشتر تخفیف بیشتر
زیر 199 دلار رو میتونم روی سرویس خودم بهت بدم بالای 199 دلار رو میتونم مستقلا برات ایجاد کنم

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
سلام

اگه پنل داری از دومین ها روی دایرکت ای میتونی توی مجموعه من ثبت نام کنی و دومین هات رو از پنل قدیمی انتقال بدی روی اکانت جدیدت
ریسلر هم از 35 تومان شروع میشه تا 199 دلار به بالا و مسلما هرچقدر اعتبار بیشتر تخفیف بیشتر
زیر 199 دلار رو میتونم روی سرویس خودم بهت بدم بالای 199 دلار رو میتونم مستقلا برات ایجاد کنم
سلام

اره من تو دایرکت ای پنل دارم تو مجموعه همون کسی که واسم ثبت کرده

قضیه این اعتبار چیه ؟

یعنی چی هرچی اعتبار بیشتر داشته باشم تخفیف بیشتر میشه ؟ یعنی منظورت اینه که هرچی بیشتر دومین بخریم بیشتر تخفیف میده ؟

ببینم ارزونترین ریسلر 35 تومان می افته درسته ؟ یا ارزونترشم هست ؟ چون من بیشتر واسه دومین های خودم میگم

فرق ریسلر 35 تومنی با 199 تومنی چیه ؟

بینم اینا مهدودیت که ندارن یعنی بعد از مدتی مثلا یک سال یا 6 ماه مجموعه بسته نمیشه ؟ مثلا مثه دومین که مدت اعتبار داره 1 ساله 5 ساله و یا 10 ساله ؟

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
یعنی برای ریسلر اگه 199 دلار اکانتت رو شارژ کنی تخفیفت بیشتر است از 35 هزار تومنی اما من در واقع برای همه یک تخفیف رو میدم

اون خدماتی که من دارم میدم تفاوتی در پنل ها نیست ولی اگه جای دیگه تهیه کنی 199 دلاری یه سری تخفیف برای خرید ارزونتر دومین داره مثلا 199 دلاری دومین های بین المللی رو 6.99 سنت میگیری و روی 35 تومنی رو باید دومینی 8 دلار بخری که عملا روی این چیزی که من دارم میدم همه پلان ها 6.99 دلاری هستند فعلا . . .

محدودیت نداره

برای شروع میبایست از لینکی که توی پست اول هست ثبت نام کنی 1500 تومن هزینه ثبت نامه بعد که اکانت رو فعال کردم میتونی دومین هات رو از پنل قبلیت میتونی منتقل کنی روی این اکانت جدید که ساختی( رایگان) بعد میتونی دومین جدیدت رو در پنل جدید ثبت کنی

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
پشتیبانی estdomain خیلی بی درو پیکره ...
ولی دایرکت ای بهتره . من خودم با پشتیبانیش سر یک مسئله ای تلفنی صحبت کردم ..
ولی سر اون جریان که با estdomain پیدا کردم که یک ضرر زیادی به من زد جواب ایمیل هم نمیدادن .. حتی تیکت . که آخر مجبور شدم تاپیک زدم توی یکی از فرم های خارجی که اونجا سرو کلشون پیدا شد /.

و اینکه شما میتونید اون دامین های که دارین رو انتقال بدین ( move نه ترانسفر ) بدون هزینه به پنلی که آقا سیاوش میدن .
من هم خودم 3 تا از دامین های مهم که داشتم انتقال دادم به اکانتی که سایوش جان بهم دادن !.
سیستمشون هم فرقی نداره با این تفاوت که دایرکت آی چندتا پرژه خدماتی بیشتر داره ( مثل لیو چت و ssl .. ) که من توی estdmain ندیدم !

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

واقعا دایرکت ای کارش خیلی درسته هم از نظر یوزر فرندلی بودن پنلش و هم از نظر رابطه با ایران قیمت ها هم که عالی هست

راستی آقای صالح نیا :

من هم خودم 3 تا از دامین های مهم که داشتم انتقال دادم به اکانتی که سایوش جان بهم دادن !.

منظورتون از سایوش منم؟ :lol: :guitar:

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
سلام

واقعا دایرکت ای کارش خیلی درسته هم از نظر یوزر فرندلی بودن پنلش و هم از نظر رابطه با ایران قیمت ها هم که عالی هست

راستی آقای صالح نیا :

منظورتون از سایوش منم؟ :lol: :guitar:
سیاوش جان این پست رو ساعت 4 صبح زدم .. بیشتر از این هم نباید انتظار داشته باشی !

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
ممنون سیاوش جان بابت پاسخت

فقط میمونه یه مسعله و تمام !

من وقتی دومین هامو به مجموعه شما انتقال بدم و تو مجموعه شما یه پنل درست کنم ایا بعدا که دچار مشکل نمیشن ؟ یعنی اون طرفی که دومین هامو ثبت کرده و الان تو مجموعش هستم بعدا وقتی که دومین هامو تو مجموعه شما انتقال دادم نمیتونه دومین هامو در اختیار بگیره ؟

منظورمو که متوجه هستین ؟

و درضمن من یه دومین از onlinenic و یه دومین هم تو Globat.com ثبت کردم ایا امکان اینکه اون دوتا رو هم بیارم تو مجموعه شما هست یا خیر ؟

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
سیاوش جان این پست رو ساعت 4 صبح زدم

تنکس
ی اون طرفی که دومین هامو ثبت کرده و الان تو مجموعش هستم بعدا وقتی که دومین هامو تو مجموعه شما انتقال دادم نمیتونه دومین هامو در اختیار بگیره ؟

نه وقتی منتقل شد اصلا کاری نمیتونه انجام بده چون دسترسی نداره
برای ترانسفر دومین های دیگه هم مقدور اما هزینه ترانسفر رو گویا باید پرداخت کنی

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

ارایه ساب ریسلر دومین دایرکت ای با قیمت موجود در سایت
قیمت های رو میتونید از لینک مشاهده کنید فقط مبالغ خورده گرد میشن و مبلغ 1500 تومان هم هزینه ثبت نام هست

دومین های تحت ثبت : ;کلیه دومین های موجود در لینک فوق

شارژ تعدادی پلان: تعداد دومین X عدد * فی دومین X
شارژ اعتباری : هر دلاری 950 تومان + 1500 هزینه ثبت اکانت

ثبت نام کنید

پس از پایان دوره تخفیف پلان زیر جایگذین شارژ تعدادی میشود
همراه با ثبت آنلاین دومین + مدیریت کامل بر روی دومین ها (امکان ترانسفر /Move / تغییر مشخصات/DNS / مدیریت )
1 - امکان ثبت 5 دومین به مبلغ 7800 تومان + 1500 هزینه ثبت در سیستم = 40500 تومان
2- امکان ثبت 8 دومین به مبلغ 7500 تومان + 1500 هزینه ثبت در سیستم = 61500 تومان
3- امکان ثبت 12 دومین به مبلغ 7200 تومان+ 1500 هزینه ثبت در سیستم = 87900 تومان

Last edited by a moderator:

H.Ram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می توانید بیشتر توضیح بدهید . چون قیمت های عنوان شده در آدرس فوق با گفته ها مطابقت ندارد.

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

اون قیمت ها برای دوره تخفیف بود
اما الان امکان ثبت دومین با مبلغ 7500 تومان هست یعنی شما اعتبار 5*7500 تومان + 1500 تومان رو میریزی
بعدا هم هر وقت خواستی میتونی شارژ کنی یعنی هر دومین تقریبا برات 7500 تومن میشه
ثبت دومین های تکی هم مقدوره

بالا