برگزیده های پرشین تولز

NIC.IR به درخواست ها جواب نميده ...

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
قبلآ يك موردي بود كه براي ترنسفر دوميني از نام ريزلر به نام خودم مشكلي داشتيم يعني ريزلر با پيغامي مبني بر ناممكن بودن آن روبه رو ميشد، پيغام اين بود كه اطلاعات دومين از هولدر قبلي نيك دات آر و هولدر جديد متفاوت است براي حل آن من بايد مشخصاتم رو با مدرك بفرستم. من از NIC.IR سؤال كردم، آنها گفتند فرم ارسال شده را پر كرده و همراه با كپي شناسنامه و ... بفرستيد.

من اين كار رو كردم، پيغام فرستاده شد، الان حدود 1 هفته است، 2 روز قبل دوباره پيغام دادم كه لطفآ اين رو جواب بديد ... ولي جوابي نديدم ... چي كار كنيم الان؟

شما ارتباطي نداشتيد با اين مركز؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
nic.ir کلا کارش خیلی درسته !! پارسال تو سایتشون استیکی نوشته بودن که تا 15 عید رسما تعطیلن !! حالا امسال ننوشتن !! ولی خوب تا پونزدهم تعطیلن !

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
از كي تا حالا؟!

از كي نوروز و ... كارهاي آنلاين رو هم تعطيل ميكنه 10 ، 15 روز؟ wackoooo

ولي البته Approve شدن دومين ها در اين مدت با كمي تأخير جواب داده شده، در اوايل نوروز؛

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
از كي تا حالا؟!

از كي نوروز و ... كارهاي آنلاين رو هم تعطيل ميكنه 10 ، 15 روز؟ wackoooo

ولي البته Approve شدن دومين ها در اين مدت با كمي تأخير جواب داده شده، در اوايل نوروز؛
خوب پس تعطیل نبودن !! نیمه تعطیل بودن !! خوبه حداقل کارای Approve رو انجام میدادن امسال تو عید !! پارسال که کلا کرکره ش پایین بود !!

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
البته مسأله فقط اينجا بود كه دومين در حال اكسپاير است در 2008-03-30 !! و من فقط نميخواستم در اين حالتي كه است تمديد بشه!!

من هم كه بد شانسم ديدي در اين وضعيت يكي ديگه گرفتش... حالا صبر ميكنيم..

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
البته مسأله فقط اينجا بود كه دومين در حال اكسپاير است در 2008-03-30 !! و من فقط نميخواستم در اين حالتي كه است تمديد بشه!!

من هم كه بد شانسم ديدي در اين وضعيت يكي ديگه گرفتش... حالا صبر ميكنيم..
خوب رنیو که احتیاج به Approve نداره !! برای ثبت دامین جدید هم اون مهلت 10 روزه که برای واریز پول و ثبت نهایی هست پارسال شده بود 25 روز بخاطر 15 روز تعطیلیشون ! البته اگه درست یادم مونده باشه !!

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
الهی خدا ذلیلشون کنه خدایی پدر من رو درآوردن
من یه دومین رو در هندل قدیم از یکی از بچه های با معرفت اینجا خریدم بعد درخواست و فرم انتقال رو پر کردم اینا اطلاعات رو روی هندل من منتقل کردن اما اسم لگال نیم رو تغییر ندادند تقریبا این مورد همزمان شد با تغییر هندل ها گفتن باید هندل جدید ایجاد کنی خلاصه ما رفتیم هندل جدید ایجاد کردیم بعد گفتن باید از این مسیر بری از اون مسیر بری کد منحصر تولید کنی اوکی کنیم ( 2 هفته طول کشید) همه اینا رو انجام دادیم گفت باید در هندل قدیم این کارار رو انجام بدی خلاصه بازم مزاحم صاحب قبلی شدم و گفتم اینطوری . . . طرف همکاری کرد اطلاعات رو در اختیار من گذاشت همه کارها رو کردم (2 ماه طول کشید) الان میگن(5 ماه پیش) باید مجددا فرم رو صاحب قبلی پر کنه تا دومین رو ترانسفر کنیم ! میگم دومین ترانسفر شده فقط لگال نیم باید تغییر میکنه میگه نه ! باید ترانسفر کنی

خلاصه کلا بی خیال شدم دو روز پیش برای صاحب قبلی پیغام خصوصی ذاشتم آقا این کارا رو انجام بده هنوز جواب گرفتم البته حق هم داره بعد از 1.5 نیم دیگه چی کار میتونه بکنه

خلاصه اقا کلی گرفتار شدیم اون گوددی با این همه عظمت خودش این همه جنگولک بازی نداره خدایی اون از برنامه نویسی هندل جدیدشون با کلی ایران طراحی و آدرس دیهی و منو بندی اینم از پشتیبانی و ساپورتشون

من فکر میکنم اصلا اعتباری به این دومین های IR نیست چرا که ارگان خصوصی که نیست !(شایدم باشه) براشون مهم نیست مشتری راضی باشه

آخرین باری که ایمیل من رو جواب دادند 72 ساعت بعد از ارسال ایمیل من بود تقریبا یادم رفته بود در روز 30 تا ایمیل میفرستم و میگیرم . ..نه من ...همه اینطورین ...پشتیبانی کاملا مزخرف

عملا هیچ کاری هم نمیشه کرد و هیچ راهی برای گرفتن حقمون نیست مگر اینکه کاملا تحریمشون کنیم و کسی ازشون دومین نگیره

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
خوب شاهد منظورم اين نيست كه براي تمديد Approve لازمه... در واقع ميخواستم دومين رو از وضعيتي كه الان هست خارج كنم قبل از رنيو،..

الهی خدا ذلیلشون کنه خدایی پدر من رو درآوردن
من یه دومین رو در هندل قدیم از یکی از بچه های با معرفت اینجا خریدم بعد درخواست و فرم انتقال رو پر کردم اینا اطلاعات رو روی هندل من منتقل کردن اما اسم لگال نیم رو تغییر ندادند تقریبا این مورد همزمان شد با تغییر هندل ها گفتن باید هندل جدید ایجاد کنی خلاصه ما رفتیم هندل جدید ایجاد کردیم بعد گفتن باید از این مسیر بری از اون مسیر بری کد منحصر تولید کنی اوکی کنیم ( 2 هفته طول کشید) همه اینا رو انجام دادیم گفت باید در هندل قدیم این کارار رو انجام بدی خلاصه بازم مزاحم صاحب قبلی شدم و گفتم اینطوری . . . طرف همکاری کرد اطلاعات رو در اختیار من گذاشت همه کارها رو کردم (2 ماه طول کشید) الان میگن(5 ماه پیش) باید مجددا فرم رو صاحب قبلی پر کنه تا دومین رو ترانسفر کنیم ! میگم دومین ترانسفر شده فقط لگال نیم باید تغییر میکنه میگه نه ! باید ترانسفر کنی

خلاصه کلا بی خیال شدم دو روز پیش برای صاحب قبلی پیغام خصوصی ذاشتم آقا این کارا رو انجام بده هنوز جواب گرفتم البته حق هم داره بعد از 1.5 نیم دیگه چی کار میتونه بکنه

خلاصه اقا کلی گرفتار شدیم اون گوددی با این همه عظمت خودش این همه جنگولک بازی نداره خدایی اون از برنامه نویسی هندل جدیدشون با کلی ایران طراحی و آدرس دیهی و منو بندی اینم از پشتیبانی و ساپورتشون

من فکر میکنم اصلا اعتباری به این دومین های IR نیست چرا که ارگان خصوصی که نیست !(شایدم باشه) براشون مهم نیست مشتری راضی باشه

آخرین باری که ایمیل من رو جواب دادند 72 ساعت بعد از ارسال ایمیل من بود تقریبا یادم رفته بود در روز 30 تا ایمیل میفرستم و میگیرم . ..نه من ...همه اینطورین ...پشتیبانی کاملا مزخرف

عملا هیچ کاری هم نمیشه کرد و هیچ راهی برای گرفتن حقمون نیست مگر اینکه کاملا تحریمشون کنیم و کسی ازشون دومین نگیره

متأسفانه يا خوشبختانه!!! حق با شماست، ثبت يك دومين بين المللي با اينكه احتمالآ با هيچ طرف ايراني، آشنا و هم زبان در نيفتي ولي بسيار كار ساده‌ايست و در كمترين زمان انجام ميگيرد! من در خيلي مواقع ضروري كه به NIC.IR پيغام زدم براي موضوعي هميشه بايد دوباره ايميلم را تكرار كنم تا جواب بگيرم!! مثلآ براي نمايندگي اين سيستم سؤالي داشتم كه بعد از چند بار مكاتبه چنان جواب جالبي ندادند كه منصرف شدم از اينها... :wacko:

اتفاقآ شبيه اين مسأله براي من هم هست الان :wacko:
يعني من دوميني از فردي كه خودش نماينده است در اينجا خريده ام اين روزها درخواست ترنسفر داشتم كه NIC.IR بي‌خودي مدارك اثبات مالكيت Legal Holder ميخواهد، مدارك ارسال شد ولي نماينده ميگه اين دومين در قسمت ترنسفرهاي من فعال نيست! باز NIC.IR پر كردن فرم ميخواهد كه الان بيش از يك هفته است با 2 بار ايميل ارسال شده ...

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
خوب شاهد منظورم اين نيست كه براي تمديد Approve لازمه... در واقع ميخواستم دومين رو از وضعيتي كه الان هست خارج كنم قبل از رنيو،..
از کدوم حالت؟

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
از کدوم حالت؟

از حالتي كه هنگام ترنسفر دومين توسط نمايند با اين پيغام رو به رو ميشويم كه اطلاعات قبلي ثبت شده در نيك با اطلاعات جديد (هندل جديد) همساز نيست. و براي حل آن دردسرهاي فراوان...

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
از حالتي كه هنگام ترنسفر دومين توسط نمايند با اين پيغام رو به رو ميشويم كه اطلاعات قبلي ثبت شده در نيك با اطلاعات جديد (هندل جديد) همساز نيست. و براي حل آن دردسرهاي فراوان...
پس بد بخت شدی رفت !! :دی دامین کار میکنه حالا؟ :دی

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
دومين كه كار ميكنه كار كردنش مشكلي نداره، فقط DNS ...

تكنيكال كنتكت به اسم نماينده هست و دردسر از اينجاست، زياد به اين نماينده قبليم پيغام داده ام ...

ولي براي اون يكي ديگه دومينم، تكنيكال كنتكت كه به اسم يك نماينده ‌اي ست ولي من هم ميتونم DNS ها رو كنترل كنم :blink:

چند جور سيستم مديريت دارند اينها هنوز نميدونم...

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
یعنی واقعا نمیشه کاری کرد؟
واحدی بخشی چیزی نیست شکایات خودمون رو اونجا بفرستیم
یک بمب گوگلی مشتی راه بندازیم ؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
292.gif
... نه خداییش !
292.gif

Motahari

Registered User
لایک‌ها
3

اگه مشكلي باشه كه با ايميل نتونيد حل كنيد مي تونيد تلفني صحبت كنيد و لازم بشه حضوري بريد اونجا. كارتون رو راه ميندازند.

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
کل دنیا با اطلاعات مجازی دومین ثبت میکنند به اینا میگم اقا اسم مستعار من سیاوش هست ولی توی شناسنامه علیرضا حالا من هندل با سیاوش درست کردم میتونم این هندل جدید رو که با علیرضا ایجاد کرد رو بعنوان هندل اصلی خودم درنظر بگیرم و دومین های سیاوش رو به علیرضا ترانسفر کنم

میگه نه نمیشه باید شماره شناسنامه و . . . بدی
میگم اقا اطلاعات مال خودمه برید ببینید

خلاصه اقا اوضاعی شده ...همه درد و بلاهای کلیه رجیسترنت ها اعم از سرطان / ناباروری / مرگ زودرس والدین همه گی در این سال جدید بصورت اکیپی خراب بشه روی سر همین عوامل نیک دات ای ار

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
اگه مشكلي باشه كه با ايميل نتونيد حل كنيد مي تونيد تلفني صحبت كنيد و لازم بشه حضوري بريد اونجا. كارتون رو راه ميندازند.

اينا جواب نميدن كه ببينم مشكلي وجود داره يا نه، يا دليل آن چيست.

همه چيز ميتونه با ايميل انجام بشه، اگر دو طرف جواب بدند و جواب دريافت كنند!!

نيازي نميبينم تلفني تماس بگيرم، زماني كه اصل كارها آنلاين است، مگر اينكه ايشان به ايميل جواب بدن، بگويند آقا تو يه جاي كارت اين اشكال هست، و از من بخواهند كه حتمآ زنگ بزنم، يا مسافرت براي تأييد يك دومين .IR داشته باشم!!!

Motahari

Registered User
لایک‌ها
3
کل دنیا با اطلاعات مجازی دومین ثبت میکنند به اینا میگم اقا اسم مستعار من سیاوش هست ولی توی شناسنامه علیرضا حالا من هندل با سیاوش درست کردم میتونم این هندل جدید رو که با علیرضا ایجاد کرد رو بعنوان هندل اصلی خودم درنظر بگیرم و دومین های سیاوش رو به علیرضا ترانسفر کنم

میگه نه نمیشه باید شماره شناسنامه و . . . بدی
میگم اقا اطلاعات مال خودمه برید ببینید

خلاصه اقا اوضاعی شده ...همه درد و بلاهای کلیه رجیسترنت ها اعم از سرطان / ناباروری / مرگ زودرس والدین همه گی در این سال جدید بصورت اکیپی خراب بشه روی سر همین عوامل نیک دات ای ار

به هرحال هر سيستمي يه قانوني واسه خودش داره. اين قوانين هم براي اينه كه از دامين سوء استفاده نشه.
اين روزها هم كه تعطيلات بود وگرنه بي جواب نميمونه ايميلتون.

بالا