برگزیده های پرشین تولز

فروش ويژه سريال مرد هزار چهره (مهران مديري) با دو كيفيت عالي VCD و DVD

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
كاربران محترم ديگه فروشنده اين مجموعه نيستم

سلام

فروش ويژه سريال مرد هزار چهره
با كيفيت عالي

logo.jpg

مجموعه طنز تلويزيوني مرد هزار چهره (مهران مديري) كه در 13 قسمت در ايام تعطيلات نوروز 1387 پخش گرديد

مجموعه فوق با كيفيت VCD در دسترس علاقمندان مي باشد

پكيج مرد هزار چهره با كيفيت VCD

تصويري از كيفيت VCD:

vcd.jpg

دموي بخش كوتاهي با كيفيت VCD را مي توانيد از اينجا دريافت و سپس از حالت فشرده خارج و مشاهده كنيد

مجموعه 13 قسمتي مرد هزار چهره به صورت VCD با كيفيت بسيار عالي كه در تصوير فوق نيز مشاهده كرديد در قالب پكيج در

10 VCD در سراسر كشور از طريق پست پيشتاز قابل ارسال است

قيمت پكيج شماره 1 شامل 10 VCD + هزينه پستي به سراسر كشور فقط 10000 تومان مي باشد

جهت تهيه مجموعه فوق درخواست خود را از طريق پيغام خصوصي ارسال فرمائيد يا ايميل ارسال كنيد :

untitled.JPG

همچنين مي توانيد به سايت ما مراجعه كنيد: http://pccrop.com

نكته:

1-توجه داشته باشيد كليه تبليغات در بين اين سريال حذف شده و تيتراژ ابتدايي و پاياني كليه مجموعه ها در آنها وجود دارد.

2- كليه VCD هاي مجموعه مذكور استاندارد و قابل اجرا روي دستگاه هاي VCD PLAYER خانگي و كامپيوتر مي باشد.

ضمانت:
كابراني كه مجموعه VCD را خريداري كردند و از كيفيت آن ناراضي بودند تمام مبلغ واريزي آنها به حسابشان واريز خواهد شد و پكيج را هديه از ما داشته باشيد ولي مطمئن باشيد كه كيفيت مجموعه فوق بسيار خوب و رضايت بخش و برابر با اصل است و كساني كه در ايام نوروز موفق نشدند اين سريال را به صورت كامل مشاهده كنند با خريد اين پكيج راضي تر خواهند بود چون كه تبليغات 5 دقيقه اي وسط اين سريال به صورت نامحسوسي حذف گرديده است.

موفق و پيروز باشيد

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
ميتوني همش رو بصورت Divx يا WMW رو يه DVD بزني

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
خیلی عالی زحمت کشیدن که همه قسمتهای سریال رو ضبط کردین . اگه تاپیکی رو تو خرید و فروش فیلم و موزیک بزارین بهتره .

راستی سریالهای نشانی و پیامک از دیار باقی رو ضبط نکردین اونا هم سریالای جالبی هستن .

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
خیلی عالی زحمت کشیدن که همه قسمتهای سریال رو ضبط کردین . اگه تاپیکی رو تو خرید و فروش فیلم و موزیک بزارین بهتره .

راستی سریالهای نشانی و پیامک از دیار باقی رو ضبط نکردین اونا هم سریالای جالبی هستن .

سلام
خواهش مي كنم دوست عزيز
اين ايام گير ضبط اين سريال بودم با كيفيت بسيار خوب كه فقط همين پكيج vcd به نظر خودم براي همه كساني كه موفق به تماشاي اون نشدند كفايت مي كنه و فكر كنم كساني كه اين مجموعه رو در ايام عيد نديدند با اين خريد اين مجموعه بسيار راضي تر خواهند بود علت اش هم اين هست كه تبليغات 5 دقيقه اي در وسط اين سريال رو به صورت نامحسوس حذف كردم
اميدوارم كه دوستان اين سريال رو كپي نكنند و بتونم اين مدت عيد كه همش گير اين سريال بودم جبران بشه
آخه تبديل به vcd اون هم با كيفيت برابر با اصل بسيار كار دشواري بود و شايد باورتون نشه كه من چقدر رو اين آيتم وسواس داشتم كه بهترين كيفيت رو بتونم ذخيره كنم و در بالا هم تضمين مي كنم هر كسي تنها مجموعه VCD را خريداري كنه و راضي نبود كل هزينه دريافتي به صورت كامل مسترد مي شود و سي دي ها را از من هديه داشته باشيد
متاسفانه اگه مي دونستم كه سريال پيامك از ديار باقي هم زيبا هست حتماً‌ ضبط مي كردم كه متاسفانه ميسر نشد
با تشكر

hasanjj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
هر وقت فرمتش مثل بالا شد منم میخوام

na_ro123

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4

na_ro123 [at] yahoo [dot] com

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180

na_ro123 [at] yahoo [dot] com

دوستان عزيز در حال حاضر به لحاظ رعايت حال عموم كه اكثراً‌ دستگاه VCD Player خانگي دارند و كيفيت نيز مناسب مي باشد تنها پكيج 10 VCD با شرايط ذكر شده در پست اول موحود مي باشد
در خدمت كاربران محترم هستيم
با تشكر

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
نمیشه همون 10 تا وی سی دی رو تو 2 تا دی وی دی بزنین؟

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
دوست عزيز كيفيت اين سريال كه من دارم ارائه مي دهم اگه خوب نبود و راضي نبوديد پولتون رو پس مي دهم ديگه تضمين از اين بالا تر
شما هم اگه سيزده روز تعطيلات عيد گير اين سريال بوديد و اون هم كيفيت خوب الان از من بيشتر مي گفتيد
اين كه دوستان مي فرمايند در قالب دو dvd خير امكانپذير نيست
اين كه بعضي ها اينجا هم بيان قيمت هاي ارزان بدهند مهم نيست من حتي اگه فروش نداشته باشم ميدونم كه هيشكي يه همچين كيفيتي رو اين جا نمي تونه ارائه بده چون من فقط به كيفيت برابر اصل توجه داشتم نه اين كه بخواهم هر چيزي رسيد كپچر كنم با قيمت ارزون بفروشم هدفم فقط كيفيت بهتر بوده

AKBAR_TR

Registered User
لایک‌ها
98
من لینک دانلودشو گیر آوردم

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
من لینک دانلودشو گیر آوردم

شما لينك دانلودش رو گير آوردي خسته نباشي :rolleyes::)
اقا چه پست هايي كه اينجا زده نشد دانلود كرديد من اصل اين سريال رو كه ذخيره كردم هر قسمت اش 2500 مگابايت هست به صورت vcd كانورت كردم شما لينك دانلود پيدا كردي :D
ببين اين كيفيت هم مي توني دانلود كني من ازت نقد مي خرم

dvd.jpg

AKBAR_TR

Registered User
لایک‌ها
98
شما لينك دانلودش رو گير آوردي خسته نباشي :rolleyes::)
اقا چه پست هايي كه اينجا زده نشد دانلود كرديد من اصل اين سريال رو كه ذخيره كردم هر قسمت اش 2500 مگابايت هست به صورت vcd كانورت كردم شما لينك دانلود پيدا كردي :D
ببين اين كيفيت هم مي توني دانلود كني من ازت نقد مي خرم

dvd.jpg

شما فکر کردی کیفیت دایویکس چقدر با اینی که شما داری فرق می کنه؟ ;)
این واسه کسایی که پی سی دارن خیلی مناسبه
اگه کسی لینک ها رو می خواد بگه کاملا رایگان (لینک مستقیم)

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
شما فکر کردی کیفیت دایویکس چقدر با اینی که شما داری فرق می کنه؟ ;)
این واسه کسایی که پی سی دارن خیلی مناسبه
اگه کسی لینک ها رو می خواد بگه کاملا رایگان (لینک مستقیم)

من براي اجرا روي كامپيوتر كار نمي كنم
من براي استفاده عموم اين پكيج رو آماده كردم سفارشي و سليقه اي هم كار نمي كنم

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
دوستان عزير فقط پكيج vcd اون هم در 10vcd هست لطفاً درخواست فرمت هاي ديگه نكنيد و دوستان عزيز بحث هاي خارج از تاپيك رو توي پيغام خصوصي حل و فصل كنند

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
دوستان عزير فقط پكيج vcd اون هم در 10vcd هست لطفاً درخواست فرمت هاي ديگه نكنيد و دوستان عزيز بحث هاي خارج از تاپيك رو توي پيغام خصوصي حل و فصل كنند

درسته لطفا اگه کسی نمی خواد پست بیهوده نده.
ممنون

sara_jipsi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما هر قسمتیو که کپچر کردید شده 2500 مگ؟!؟!؟!؟!؟
میشه بگید با چه کارت dvb کارا رو ضبط کردید؟!؟!؟؟!

بالا