برگزیده های پرشین تولز

فروش پاکت پی سی O2 XDA ATOM Black

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
یک دستگاه پاکت پی سی O2 XDA ATOM Black بفروش میرسد.

قیمت پایه 350 بوده که تابحال 360 هم پیشنهاد شده . دوستانی که قصد خرید دارن قیمت بالاتر اعلام کنند
دستگاه کمتر از 9 ماه استفاده شده و مبلغ 700 هزار تومن از فروشگاه رمضانی خریداری شده . در حال حاظر دستگاه در بازار موجود نیست آخرین باری که رویت شده 3 ماه پیش بوده که به مبلغ 560 تومن فروخته می شده (البته من 560 تومن رو ندیدم اما همون زمان 600 تومن رمضانی میفروخته ) دستگاه بدون هیچگونه مشکلی بوده و ال سی دی به دلیل استفاده از محافظ بدون خشه(البته عکس فلش زده رو هم که ببینید به زور میتونین شبه خش توش پیدا کنید . بدنه هم که در عکس ها کاملا معلومه اگر خشی داشته باشه 100 برابر در عکس ها به دلیل فلش نشون داده شده. . تنها مشکل اینه که دکمه قرمز و سبز و دکمه ولوم و کمرا به دلیل جنسشون بعد از مدتی رنگشون رفته (که از دست بنده هم کاری بر نمیاد مشکل اتم همین رنگ ضعیف روی این چند دکمه است که در تصویر معلومه و اگر بخواین میتونین با 20 تومن خرج اضافی و 10 تومن دستمزد عوضش کنین اما من به دلیل اینکه حساسیت به باز کردن دستگاه داشتم این کار رو نکردم)
به علاوه دستگاه تعمیرگاه نرفته و پلمپ پشت دستگاه سالمه. ویندوز موبایل 6.1 هم روی این پاکت پی سی نصبه که البته تعویضش کاری نداره و اگر دوستان مایل به تعویض ویندوز دستگاه بودن هم خودم میتونم براشون دانگرد کنم و هم اینکه میتونم یه سی دی از ورژن های مختلف بهشون بدم که هر کدوم رو خواستن هر موقع که خواستند نصب کنن.
باطری هم مشکلی نداره و شارژ مثل روز اوله . بطور متوسط 2 روز یکبار نیاز به شارژ داره و استند بای 3 تا 3.5 روز دستگاه میمونه

مشخصات کلی دستگاه

o2-xda-atom.jpg

Title Xda Atom
Manufacturer O2
Network GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
Announced 2005, November
Status Available
Dimensions 102 x 58 x 18.5 mm
Weight 140 g
Display Type TFT touchscreen, 256K colors (65K effective)
Display Size 240 x 320 pixels
Ringtones Type Polyphonic (64 channels), MP3, AAC
Ringtones Cust Download
Ringtones Vib Yes
Memory Phonebook In shared memory, Photo call
Memory Call Records Yes
Memory Card Slot miniSD
Data Gprs Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
Data Hscsd No
Data Edge Class 10, 236.8 kbps
Data 3g No
Data Wlan Wi-Fi 802.11b
Data Bluetooth Yes, v1.2
Data Infra Red Yes
Data Usb Yes, miniUSB
Features Messaging SMS, MMS, Email, Instant Messaging
Features Browser WAP 2.0/xHTML, HTML (PocketIE)
Features Games Solitaire and Jawbreaker
Features Colors Silver
Features Camera 2 MP, 1600x1200 pixels, flash, video
Battery Standby Up to 150 h​
PXA272x 416 Mhz processors manufactured by Intel.
128mb ROM
64mb of RAM

در مورد مشخصات کلی به نظرم توضیحی لازم نیست . کسی که دنبال پاکت پی سی هست این دستگاه رو حتما میشناسه ، پس لازم نیست از رم و رام و سی پی یو و پرفورمنس و کیفیت ال سی دی بگم
در ضمن دوستانی که از شارژ باطری این دستگاه ناراضی هستند میتونن باطری دبل رو که 5 روز شارژ میگیره تهیه کنند

علت فروش دستگاه اینه که یک دستگاه پاکت پی سی جدید تر MWG ATOM Life سفارش دادم که هفته دیگه به دستم میرسه و دیگه به این پاکت پی سی احتیاجی نخواهم داشت. در ضمن بخشی از هزینه ی اون یکی دستگاه رو با این دستگاه میخوام بدم

قیمت پایه هم 350 تومن هست . هر کسی که قیمت بالاتری داره و یا این قیمت رو قبول داره میتونه همینجا یا در پی ام اعلام کنه .

امروز علائدین قیمت گرفتم 330 میخرید و البته 400 میفروخت . به خاطر همین قیمت زیر 350 به صرفم نیست .

-------
به همراه دستگاه شارژر کابل یو اس بی ، جعبه و راهنما و هندز فری اریجینال هم داده میشه

amirmw

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
71
علت فروش و فک کنم پشتش خط و خش داره آره؟

با اجازه آقا عماد ... (آقا تاپیک فلیم رو هم یه نیگا بنداز یه سئوالی داشتم ... مرسی)

لایف که اومد به بازار اتم میشه دل آزار ;)

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
علت فروش و فک کنم پشتش خط و خش داره آره؟

علت فروش رو گفتم . دوشنبه هفته آینده داییم از کانادا میاد با اتم لایف . حقیقتش قصد فروش رو اصلا فعلا ها نداشتم . خیلی این دستگاه رو دوست دارم . ولی داییه و قیمت خرید از کانادا . دیگه نمیشه کاریش کرد.

پشتش هم حقیقتش رو بخواین عکس رو گرفتم تعجب کردم. خش رو اصلا به راحتی با چشم نمیشه دید. اصلا عمیق نیست کاملا سطحیه ولی به خاطر فلاش معلوم شده.

اما همونطور که گفتم و تو عکس هم تقریبا معلومه دکمه های قرمز و سبز و نویگیشن کی رنگشون رفته (بر اثر استفاده و نه زمین خوردن)

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
با اجازه آقا عماد ... (آقا تاپیک فلیم رو هم یه نیگا بنداز یه سئوالی داشتم ... مرسی)

لایف که اومد به بازار اتم میشه دل آزار ;)

آره دیگه . ببین چقدر عزیزه که نیومده داره اتم نازنین رو دک میکنه. امان از خیانت.

:D

kelark

Pocket PC کاربر فعال- فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
16
من برای پسر خالم میخوام شما آخرین قیمتی که به من میفروشید چند هست ؟ لطفا در PM بگین تا در صورت قبول کردن وارد معامله بشیم ...

موفق باشید .

gba

Registered User
لایک‌ها
25
آخرین قیمت چند شده؟

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
آخرین قیمت چند شده؟

فعلا 360 هست . تو ایستگاه یه آگهی گذاشته بودم. یه نفر زنگ زد گفت باید ببینم. اونجا 380 گذاشتم . زیاد مطمئن به نظر نمیرسید . احتمالا نرم همینجا بفروشم . پس شما هم 360 به بالا فکر کنین. :D البته قیمت حقیقتا بیش از حد منصفانه است.

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
واسه بالا اومدن تاپیک.

در ضمن قیمت همون 360 هست. و دوشنبه ی هفته ی آینده میفروشم . اون موقع اتم لایف در دستمه:D

SMDA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

آقای vocian گوشی رو فروختید؟؟؟؟؟

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
نخیر قربان هنوز هست. البته اتم لایفم هم رسیده

بالا