برگزیده های پرشین تولز

اینجا کسی در تولید و پرورش قارچ فعالیت کرده؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
سلام

سوالی داشتم

اینجا کسی در تولید و پرورش قارچ فعالیت کرده؟

هر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم که راهنمایی کنه:rolleyes:

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
من يه بار تفريحي تو طبقه ي بالاي خونه مون درست کردم. سي دي آموزشش رو از نت گرفته بودم، بگرديد پيدا مي شه. اتفاقا قارچ هاي خوشمزه اي هم شده بود ولي چون کف و سقف و ديوار ها و همه جا رو با پلاستيک، ايزوله کرده بودم و دستگاه توليد بخار هم دائما در حال کار بود سطح زمين به شدت ليز مي شد و منم چند باري اساسي زمين خوردم! به خاطر همين ديگه ولش کردم.
از اين قارچ صدفيا بودا نه اينا که تو خيابون مي خريد. شکلش فرق مي کنه و از نظر بعضيا چندان جالب نيست ولي به نظر من خوشمزه تره. خلاصه تجربه ي جالبي بود. اگه خوب بهش برسي فکر کنم هر کيسه که به سقف آويزون مي کني 3 - 4 کيلو قارچ بده.
از يه نفر شنيدم اين عرباي دبي و کويت و ... پودرشو مي خرن. يه شرکتي هم بود به اسم قارچ طلايي که مي خريد محصول توليد شده رو.
من همون اولين سري که درست کردم از اين کار متنفر شدم چون که هر روز بايد بهش سر مي زدم و خلاصه حوصله ي زيادي مي خواست. بهداشت رو هم بايد خيلي رعايت کني چون اگه يه مگس وارد سالنت بشه کل محصولت نابود مي شه. اگه دقت و حوصله داري برو در موردش تحقيق کن در غير اينصورت به عنوان شغل اصلي توصيه نمي کنم. فقط تفريحي خوبه يه چند تايي درست کني بخوري حالشو ببري.

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من يه بار تفريحي تو طبقه ي بالاي خونه مون درست کردم. سي دي آموزشش رو از نت گرفته بودم، بگرديد پيدا مي شه. اتفاقا قارچ هاي خوشمزه اي هم شده بود ولي چون کف و سقف و ديوار ها و همه جا رو با پلاستيک، ايزوله کرده بودم و دستگاه توليد بخار هم دائما در حال کار بود سطح زمين به شدت ليز مي شد و منم چند باري اساسي زمين خوردم! به خاطر همين ديگه ولش کردم.
از اين قارچ صدفيا بودا نه اينا که تو خيابون مي خريد. شکلش فرق مي کنه و از نظر بعضيا چندان جالب نيست ولي به نظر من خوشمزه تره. خلاصه تجربه ي جالبي بود. اگه خوب بهش برسي فکر کنم هر کيسه که به سقف آويزون مي کني 3 - 4 کيلو قارچ بده.
از يه نفر شنيدم اين عرباي دبي و کويت و ... پودرشو مي خرن. يه شرکتي هم بود به اسم قارچ طلايي که مي خريد محصول توليد شده رو.
من همون اولين سري که درست کردم از اين کار متنفر شدم چون که هر روز بايد بهش سر مي زدم و خلاصه حوصله ي زيادي مي خواست. بهداشت رو هم بايد خيلي رعايت کني چون اگه يه مگس وارد سالنت بشه کل محصولت نابود مي شه. اگه دقت و حوصله داري برو در موردش تحقيق کن در غير اينصورت به عنوان شغل اصلي توصيه نمي کنم. فقط تفريحي خوبه يه چند تايي درست کني بخوري حالشو ببري.
اگه حوصلشو داشته باشی صبح تاشب بهش برسی. دربارشم بری تحقیق کنی. 70 مترم جا داشته باشی. خب میشه بعنوان شغل اصلی روش حساب کرد؟

درآمدش چقدره حدودن؟

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
اگه حوصلشو داشته باشی صبح تاشب بهش برسی. دربارشم بری تحقیق کنی. 70 مترم جا داشته باشی. خب میشه بعنوان شغل اصلی روش حساب کرد؟

درآمدش چقدره حدودن؟

09171914023 تماس 9 صبح تا 12 ظهر و 4 عصر تا 8 شب

راهنماييت مي کنه

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
در ضمن نمي خواد صبح تا شب بهش برسي

روزي 2 بار بهش سر بزني که همه چي (دما - رطوبت - نور) ميزون باشه کافيه

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
در ضمن نمي خواد صبح تا شب بهش برسي

روزي 2 بار بهش سر بزني که همه چي (دما - رطوبت - نور) ميزون باشه کافيه
hmm

یعنی حتی میشه روش بعنوان یه شغل دوم ولی با درآمده زیاد حساب کرد؟؟

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
با یه اینکاره صحبت کردم

سختی زیاد داره و کار هر کسی نیست. بهداشت رو باید وحشتناک رعایت کنی.

hhhhffff

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تجربه 3 ساله دارم
با سرمایه کمتر از 20 میلیون اصلا بهش فکر نکن
اگر هم سرمایه داشتی و خواستی کار کنی باید از یک کارشناس و کاربلد کمک بگیری که اصولی داره که اگر رعایت کنی موفق به تولید توجیحی میشی
www.rangotoranj.com

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
برام سواله اینا این زیر خاکی هارو چجوری میارن بالا

"Mohammad"

Registered User
لایک‌ها
116

gharch_talaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
[FONT=&quot]به چقدر درآمد در ماه فکر می کنید[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]پرورش قارچ شغلی پر درآمد و پایدار با هر میزان سرمایه و در هر فضایی[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]آموزش تخصصی – تأمین مواد اولیه – خرید تضمینی محصولات تولیدی[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]قارچ طلایی هم اولین هم برترین[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]اولین مرکز دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در جنوب کشور[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]کارآفرین برتر سال 1387 در گروه خدمات کشاورزی[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]اشتغال پایدار و پر درآمد = حداقل سرمایه + خدمات تولید رایگان + مشاوره حرفه ای[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]وب سایت [/FONT][FONT=&quot]:
[/FONT][FONT=&quot]http://www.golden-mushroom.com

[/FONT][FONT=&quot]تلفن[/FONT][FONT=&quot] :[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]07112335045[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]07112335046[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]قارچ طلایی[/FONT][FONT=&quot] مفتخر است به عنوان کارآفرین برتر استان فارس در گروه خدمات کشاورزی بمنظور گسترش فرهنگ اشتغال و اشتغال زایی با هدف ایجاد شغل مناسب ، پایدار و پردرآمد مبتنی بر آموزش دانش و مهارت های فنی وکاربردی در زمینه پرورش انواع قارچ ها فعالیت خود را با ارائه متدهای نوین و با تکیه بر دست آورد گرانبهای سال ها تلاش و تجربه آغاز و مجموعه کاملی از علوم و اطلاعات مورد نیاز جهت کشت و پرورش قارچ بصورت تخصصی وکاربردی برای راه اندازی و اداره واحدهای تولیدی کوچک و بزرگ را در اختیار علاقمندان قرار داده تا با استفاده از سرمایه های هر چند اندک گام هایی موثر در بهره برداری مطمئن و پویا برداشته علاوه بر تولید قارچ به عنوان یک مادۀ غذایی با ارزش در توسعه تولیدات کشاورزی درخشیده و موجبات بالندگی خود و این مرکز را فراهم سازند[/FONT][FONT=&quot].

[/FONT][FONT=&quot]وب سایت [/FONT][FONT=&quot]:
[/FONT][FONT=&quot]http://www.golden-mushroom.com
[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]تلفن[/FONT][FONT=&quot] :[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]07112335045[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]07112335046[/FONT]

gharch_talaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
[FONT=&amp]به چقدر درآمد در ماه فکر می کنید[/FONT][FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]پرورش قارچ شغلی پر درآمد و پایدار با هر میزان سرمایه و در هر فضایی[/FONT][FONT=&amp]

[/FONT][FONT=&amp]آموزش تخصصی – تأمین مواد اولیه – خرید تضمینی محصولات تولیدی[/FONT][FONT=&amp]

[/FONT][FONT=&amp]قارچ طلایی هم اولین هم برترین[/FONT][FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]اولین مرکز دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در جنوب کشور[/FONT][FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]کارآفرین برتر سال 1387 در گروه خدمات کشاورزی[/FONT][FONT=&amp]

[/FONT][FONT=&amp]اشتغال پایدار و پر درآمد = حداقل سرمایه + خدمات تولید رایگان + مشاوره حرفه ای[/FONT][FONT=&amp]

[/FONT][FONT=&amp]وب سایت [/FONT][FONT=&amp]:
[/FONT][FONT=&amp]http://www.golden-mushroom.com

[/FONT][FONT=&amp]تلفن[/FONT][FONT=&amp] :[/FONT][FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]07112335045[/FONT][FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]07112335046[/FONT][FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]قارچ طلایی[/FONT][FONT=&amp] مفتخر است به عنوان کارآفرین برتر استان فارس در گروه خدمات کشاورزی بمنظور گسترش فرهنگ اشتغال و اشتغال زایی با هدف ایجاد شغل مناسب ، پایدار و پردرآمد مبتنی بر آموزش دانش و مهارت های فنی وکاربردی در زمینه پرورش انواع قارچ ها فعالیت خود را با ارائه متدهای نوین و با تکیه بر دست آورد گرانبهای سال ها تلاش و تجربه آغاز و مجموعه کاملی از علوم و اطلاعات مورد نیاز جهت کشت و پرورش قارچ بصورت تخصصی وکاربردی برای راه اندازی و اداره واحدهای تولیدی کوچک و بزرگ را در اختیار علاقمندان قرار داده تا با استفاده از سرمایه های هر چند اندک گام هایی موثر در بهره برداری مطمئن و پویا برداشته علاوه بر تولید قارچ به عنوان یک مادۀ غذایی با ارزش در توسعه تولیدات کشاورزی درخشیده و موجبات بالندگی خود و این مرکز را فراهم سازند[/FONT][FONT=&amp].

[/FONT][FONT=&amp]وب سایت [/FONT][FONT=&amp]:
[/FONT][FONT=&amp]http://www.golden-mushroom.com
[/FONT][FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]تلفن[/FONT][FONT=&amp] :[/FONT][FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]07112335045[/FONT]
[FONT=&amp]07112335046[/FONT]

بالا