برگزیده های پرشین تولز

عجب روزگاریه %%%اینکه زندگی نیست

fahang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
وقتشه قلم بدست بشم و از گرفتاری های ایران بنویسم
از جامعه شهری شروع میکنم:(
از جائیکه بزرگترین معذل اجتماعی و فرهنگی ایران شروع میشه بله رانندگی
در هر خیابانی که نگاه میکنید همه به اتفاق غریب تک سرنشین هستند
بله تک سرنشین
اون پشت ترافیک جوانی داره در آمبولانس بخاطر پرت شدن از ساختمان جون میده اونوقت اون تک سرنشین ها با ماشین های 20 میلیونی حقوق اجتماعی اون کسی رو که داره جون میده میگیرند در واقع به عزرائیل کمک میکنند
عجب جامعه ای شده پلیس و قانون هم برش نداره جلوی اینها رو بگیره
اگر حرفام غلطه تاپیک رو پاک کنید بره پی کارش

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
شما فکر می کنی اگه اون امبولانس برسه به بیمارستان چه اتفاقی میفته ؟!!

جوون ما که چند روز قبل تو بیمارستان از دست رفت و پزشکان حاذق فقط نگاه کردن !

مغز ها اونرن , چند تایی هم که اینجان به ما نرسیدن !

همین امبولانس موقعی که خودم تصادف کرده بودم و زنگ زدن اورژانس , گفتن به ما ربطی نداره تو حوزه ی ما نیست در صورتیکه 1 کیلومتر فاصله داشتیم .

از ریشه خرابیم .

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
گرفتاریها که یکی دو تا نیست ماشالله تنها چیزی که ما داریم گرفتاریه
از معضلات می خوای بنویسی خوب اینکه گفتی در برابر بقیه گرفتاری حساب نمیشه
شما بزرگ ترین معضل اجتماع را رانندگی می دونی ولی بزرگ ترین نیست یکی از معضلات هست که در انبوهی از معضلات گم شده
معضل ما اون بچه ایه که داره کنار خیابون دستمال کاغذی می فروشه معضل ما اون دختریه که برای گذشتن اموراتش داره خودش رو می فروشه
معضل ما ندیدن چشم مامون را بستیم داریم میریم جلو تا بخوریم به یک مانع
معضل ما اینه که نمی خوایم بینیم
اگه ببینیم که یک دختر منتظر یک ماشین تا براش بوق بزنه اونه با چشم نفرت نگاه میکنیم زنهای را که شب در جلوی تئاتر شهر میاستند تا کسی آنها را ببره به چشم یک کسی که می خواد اون کار را انجام بده می بینیم
نمیگیم که چرا اون اینجا وایستاده چرا مگه ما چی داریم که اون نداشته با عقل مون دو تا چهارتا میکنیم می بینیم که نه اون یک هرزه و ج... است و خودمون را راحت می کنیم نمی دونم تا کی می خوایم اینجوری پیش بریم
همیشه پیش خودم گفتم اگر من جای اون پسری که بقل خیابان وسیله می فروشه باشم از بقیه چه انتظاری داشتم می ترسم که آنقدر در خودم فرو رفته باشم که نفهمم آیا اونقدر که باید در این دنیا مفید باشم بوده ام یا نه ایا فقط با دادن یک کم پول وظیفه ام را انجام داده ام وقتی فکر می کنم می بینم نه انجام ندادم حق اون بچه از دنیا خیلی بیشتر از اینها است
ما با این بی تفاوتی نسبت به رویداد های پیرامونمون چه سی...سی یا غیره به اون بچه داریم ظلم می کنیم

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
ای مردم آزاده کجایید؟ کجایید ؟ .... آزادگی افسرد بیایید بیایید

پ ن : این که من گفتم الان ربط داشت یا نداشت ؟

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
به خودتون نگاه کنید... اومدین اینجا و دارین "فقط" غر میزنید. اگر پیشنهاد بدین بهتر نیست؟ با غر زدن چه کاری درست میشه؟
میدونین چیه. مشکل ما همینه که همه غر میزنن و هی میندازن تقصیر بقیه... عزیزم اگر تو درست رانندگی کنی و وقتی میبینی آمبولانس داره پشت سرت آژیر میکشه ماشین رو بزنی کنار شاید یک نفر از تو یاد بگیره... وقتی بقیه تو آمبولانسن کار ما مهمه... وقتی عزیزای ما تو آمبولانس هستن بازم کار ما مهم؟ نمیشه دیگه;)
بیاه... منم شروع کردم به غر زدن... راه حلی هم ندارم.

MyDVDz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
متاسفانه ما ایرانیا عادت داریم دور هم جمع بشیم و از مشکلات و بی رحمی اطرافیان بگیم بعد به این نتیجه برسیم که ما هم باید مثل بقیه بی رحم، بی مسئولیت و... باشیم

fahang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به خودتون نگاه کنید... اومدین اینجا و دارین "فقط" غر میزنید. اگر پیشنهاد بدین بهتر نیست؟ با غر زدن چه کاری درست میشه؟
میدونین چیه. مشکل ما همینه که همه غر میزنن و هی میندازن تقصیر بقیه... عزیزم اگر تو درست رانندگی کنی و وقتی میبینی آمبولانس داره پشت سرت آژیر میکشه ماشین رو بزنی کنار شاید یک نفر از تو یاد بگیره... وقتی بقیه تو آمبولانسن کار ما مهمه... وقتی عزیزای ما تو آمبولانس هستن بازم کار ما مهم؟ نمیشه دیگه;)
بیاه... منم شروع کردم به غر زدن... راه حلی هم ندارم.

من خودم بعنوان یک شهروند نمونه هستم
چون:
در خیابان وقتیکه عابر پیاده هستم اجازه میدم چراغ عابر روشن بشه
همیشه از قسمت خطوط عابر پیاده عبرور میکنم
همیشه ماشینم رو وقتیکه چراغ زرد میشه پشت خط عابر متوقف میکنم
به حقوق مردم احترام قائل میشم
ولی مردم چی حاضرند برای من احترام قائل بشند

bavaria1977

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به جای نگاه کردن به تاریکی شمعی بیفروز گیبسون

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
حتمن دستبند کم میاریم. پس دستبند به تعداد کافی
پوتین برای سربازانه مودار
پوله مالیات را داده ایم، آبونمان جدا!

و دیگر هیچ :snitch:

fahang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جوخه به تعداد کافی
فشنگ برای همه
پول اسلحه را داده ایم فقط خدا میداند حلال است
و دیگر هیچ

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
جوخه به تعداد کافی
فشنگ برای همه
پول اسلحه را داده ایم فقط خدا میداند حلال است
و دیگر هیچ
الان داشتم هنگام خوندن تاپیک موزیک منوی اصلی بازی Hitman: Blood money رو گوش میدادم. چه ست بود با این پستای ما :snitch:

ازینجا میشه دانلود کرد.

خیلی آهنگه قشنگیه به دانلود کردنش میارزه
http://www.megaupload.com/?d=Y7WV0DO8

newnaeemtaheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آهنگ انسان خوب - Resumable Mirror - دانلود :
http://s7.eu.rapidbaz.com/get/2489463/Schubert_-_Ellen_dritter_Gesang_Ave_Maria.zip

منم با كسايي كه گفتن غر نزنين و پيشنهاد بدين كاملا موفقم ...

پيشنهادات :

1 - توسعه دانشگاهها و مراكز علوم به اندازه ظرفيت مشتاقان
دلايل :
در جوامع امروز اكثريت مردم به دنبال "تحصيل علم" هستند و كمتر ترجيح ميدهند از شغلهاي به اصطلاح "يدي ( كارگري)" كسب درآمد كنند.

راههاي توسعه :
1 - براي همه روشن شده كه كنكور كه معيار ارزشيابي غلط است پس بايد اصلاح شود.
2 - از طرف ديگه دانشگاه‌ها به دليل "كمبود بودجه براي تحقيقات و امكانات" همچنين "كمبود استادهاي با سطح علمي خوب" كيفيت پاييني دارند....
الف - درآمد و حرمت اجتماعي استادان دانشگاه اصلاح شود.
ب - اختصاص بودجه كافي به دانشگاه‌ها

2 - توسعه علم كشاورزي
دلايل : كشاورزان كشور ما اكنون بيسواد هستند و علم كافي ندارند در صورتي كه اگر علم كافي داشته باشند ... بي‌شك چند برابر محصولات با كيفيت عالي كسب خواهند كرد و اين كمبود محصولات در داخل و صادرات محصولات كشاورزي را بهبود خواهد داد.

3 - از سامان دادن واسطه ها در امر خريد و فروش :
گوجه اي كه شما همين الان ميخريد 1500 تومان كيلويي از كشاورز خريده ميشود 150 تومان كيلويي ...
اين واسطه‌هاي ناجوانمرد هستند كه در هر صنعتي وارد ميشوند اعم از ( خريد و فروش زمين، محصولات غذايي، قطعات رايانه و .... ) ريشه‌هاي آن را خشك ميكنند.
به نظر حقير بزرگ ترين معضل كشور ما همين دلالي است.

newnaeemtaheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
4 - آزادي بيان و آزادي عمل بيشتر :
يكي از دلايل پيشرفت نكردن صنعت گردشگري همين محدوديت‌هاي فراوان است ... يا بهتر بگم يكي از دلايل "قرار گرفتن كشور ما در ليست سياه كشور ها" همين نبود آزادي بيان است ...

محدويت هايي كه به مردم بيچاره اعمال ميشود چيزي نيست جز "نظر شخصي يك عده" كه به بقيه تحميل ميشود...

يك خواهش !!!‌ : با چشمي اشكريزان و دلي شكسته به شما ميگم كه : شما را به خدا قسم ميدهم دين خدا را تحريف نكنيد !!! شما دين راه خراب كرديد ... نه دين شما را

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
درمورد ماشين رانندگي راست ميگي
كه چي هي مردم ماشينشون رو بيرون ميارند وبعد هي دم از بي بنزيني ميزنند يه ذره به اين تنشون زحمت بدهند وپياده روي انجام بدهند يا كاشكي فرهنگ سازي خوب ميشد استفاده از وسيله عمومي خط واحد وچي ميشد هركي از دوچرخه استفاده ميكرد:D من اينقدر دوست دارم ولي حيف روم نميشه اگر چيز عادي بود راحت سوار دوچرخه ميشدم ميرفتم ولي حيف كه جا نيافتاده
وفتي يك تاكسي براي جيب خودش فقط مسافر دربستي سوار ميكنه ادم بايد چي انتظار داشت:hmm:
مشكل از خودمان است من وتو:blink:

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان دقت کنید ما درحال حاظر در قرون وسطی بسر میبریم. یعنی قرن 14. و م.س.ج.د و ح.و.ض.ه روی ما کنترل کامل دارن. طوری که حتی میگن چطوری لباس بپوشیم و مدل موهامون چطور باشه و یا حتی توی خیابون با زنمون چطوری راه بریم. آیا دستش رو میتونیم بگیریم یا نه. در قرن 18 رنسانس اتفاق میوفته و ایشالا بعدش در قرن 19 یعنی سال 1800 هجری خورشیدی انقلاب صنعتی صورت میگیره. بعدم که دیگه معلومه دیگه. کاشکی من تو سال 2000 هجری خورشیدی بدنیا میومدم...

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
كه چي هي مردم ماشينشون رو بيرون ميارند وبعد هي دم از بي بنزيني ميزنند يه ذره به اين تنشون زحمت بدهند وپياده روي انجام بدهند يا كاشكي فرهنگ سازي خوب ميشد استفاده از وسيله عمومي خط واحد وچي ميشد هركي از دوچرخه استفاده ميكرد:D من اينقدر دوست دارم ولي حيف روم نميشه اگر چيز عادي بود راحت سوار دوچرخه ميشدم ميرفتم ولي حيف كه جا نيافتاده
وفتي يك تاكسي براي جيب خودش فقط مسافر دربستي سوار ميكنه ادم بايد چي انتظار داشت:hmm:
خب همیشه یه عده آدم هستن که اول میان یکاری رو شروع میکنن بعد یواش یواش جا میوفته. همیشه که همه چی از اول جا نیوفتاده بوده که! مثلن فکر کردین تو چین اولش دوچرخه خود بخود جا افتاده بوده؟

خب مهیار خان الان شما فرصت داری که 2 تا کاره مفید واسه جامعت و شهرت بکنی. یکی اینکه دوچرخه سوار بشی. و دومی اینکه برای اولین بار فرهنگ دوچرخه سوار شدن بعنوان "وسیله نقلیه" و نه یه اسباب بازی واسه بچه هارو جا بندازی توی شهرت.

fahang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
روزگار را گل نکنیم
ایران را ول نکنیم

bavaria1977

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست گرامی من مدتهاست از دوچرخه استفاده میکنم رو نمیخواد الان هم وزنم متعادل شده هم کوه نوردی را شروع کردم . ماشین هم جاش تو پارکینگه تازه دو سه نفر از دوستان هم دوچرخه سواری رو به جای استفاده از ماشین شروع کردن.

بالا