برگزیده های پرشین تولز

فروش: يك دستگاه گوشي آي ميت جاسجم كاملاً آكبند زير قيمت بازار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
مدیر : یکی از دوستان برای تاپیک زدن دچار مشکل شدن و بنده براشون زدم ,متن زیر و عنوان تاپیک مطعلق به ایشونه و بنده هیچ تضمینی در این مورد نمی کنم .

برای اطلاعات بیشتر با همراه ایشون تماس بگیرید.

-------------------------------

" يك دستگاه گوشي آيميت آكبند از مدل جاسجم همراه با يك رم يك گيگ به فروش مي رسد. قيمت بالاتر از كاركرده و كمي پايين تر از قيمت آكبندش "
لطفاً اول قيمت آكبند بگيرین بعدش پيشنهاد بدین

20 تومن از اکبند کمتر ...

هزینه ی پست هم با خودم.

--------------------------------------------------------------

بنده با اینکه مطمئن به حرکت زشت شما بودم ولی بازهم خودم رو قانع کردم که اشتباه می کنم ولی شما ثابت کردی

یه تاپیک دیگه هم تو همین بخش زده بودی که پاکش می کنم الان, در صورتیکه به بنده گفتی نمیتونی تاپیک بزنی ! واقعا شرم اوره , نمیدونم تو کلمات فارسی , اسمی هم برای اینجور کار ها هست یا نه !

در ضمن پی ام داده بودی که مسیج ارشیوم رو دوباره بخونم , کامل خوندم و شما صریحا فرمودی که بابا این رو برام اورده و میخوام بفروشم .

به دلیل رفتار ناشایست شما مجبورم دسترسیتون رو محدود کنم.

از دوستان هم عذر خواهی می کنم

آریامهر

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مدیر : یکی از دوستان برای تاپیک زدن دچار مشکل شدن و بنده براشون زدم ,متن زیر و عنوان تاپیک مطعلق به ایشونه و بنده هیچ تضمینی در این مورد نمی کنم .

برای اطلاعات بیشتر با همراه ایشون تماس بگیرید.

-------------------------------

" يك دستگاه گوشي آيميت آكبند از مدل جاسجم همراه با يك رم يك گيگ به فروش مي رسد. قيمت بالاتر از كاركرده و كمي پايين تر از قيمت آكبندش "
لطفاً اول قيمت آكبند بگيرین بعدش پيشنهاد بدین

20 تومن از اکبند کمتر ...

هزینه ی پست هم با خودم.

امين

تو که مدیری دیگه چرا ؟

این تاپیک را باید در زیربخش خرید و فروش موبایل و سیم کارت می زدی !!!!

:(
:wacko:
:blink:

Last edited by a moderator:

hasanjj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حالا خودشو میشناسین؟

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
چون ایمیت رو گوشی نمیدونم اینجا زدم !

شوخی ......

سرم شلوغ بود , این روز ها هم که خودتون میدونید حالم خوب نیست .

ممنون بابت یاد اوری .

--------

ایشون رو نمیشناسم.

lovely_az_2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
فروشنده گوشي من هستم
حقيقتش اين گوشي در مغازه يكي از دوستان مونده همراه با يك قاب اصل جم ولي در شهر ما (دزفول) مشتري هيچ كدومو نيستوو

منم گفتم يه تاپيك بزنم تا هم يكي يه گوشي مفت گيرش بياد هم مقداري از پول دوستم زنده بشه..

خودم يه دوسنه جاسجم دارم وگر نه مي خريدمش.

من هم كاربر پي هالز و هم موبايلستان هستم... (براي اعتماد سازي گفتم نه تبليغات)

مي تونم گوشي رو مفت براتون بخرم

هر كسي خريداره بگه

زير قيمت مفت مي تونم براتون بخرم

يه رم يه گيگ و هزينه پست هم با فروشنده است

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138

کافی نت ارمیا ؟!!
spock.gif

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
780

تهران 840
اهواز 860

حتما" دارید شوخی میکنید ؟!؟؟؟

با این قیمت میشه Tytn II ِ آکبند خرید یا آیمیت آلتیمیت ِ مدل ِ 8150 که تازه از اون یکی 50 تومن گرونتره ...

و همه ی اینا گوشی های آخر 2007 هستند و نه 2006 !

به هر حال مبارک ِ صاحبش باشه !

lovely_az_2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

با این قیمت میشه Tytn II ِ آکبند خرید یا آیمیت آلتیمیت ِ مدل ِ 8150 که تازه از اون یکی 50 تومن گرونتره ...

تايتن 2اي كه بهت مي دن 780 ضمانت نداره.. با ضمانتش 900 هست..
من قيمت گوشي رو بر اساس قيمت آك اون در تهران گفتم.. در هر صورت اگر كسي ضمانتشو نمي خواد 690 مي دم

در هر صورت اين گوشي اگه تا 100 سال ديگه هم دزفول بمونه مشتري نمياد سراغش ولي اين جور هم نيست مفت بديم بره.. اگه كسي واقعاً‌مي خواد قيمت مناسب بده ببرتش

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6

كاملا تائيد ميشه.
آلتبميت 8150 و 6150 اصلا قايل قياس با جاسجم نيست.... :wacko:

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
سلام
فروشنده گوشي من هستم
حقيقتش اين گوشي در مغازه يكي از دوستان مونده همراه با يك قاب اصل جم ولي در شهر ما (دزفول) مشتري هيچ كدومو نيستوو

منم گفتم يه تاپيك بزنم تا هم يكي يه گوشي مفت گيرش بياد هم مقداري از پول دوستم زنده بشه..

خودم يه دوسنه جاسجم دارم وگر نه مي خريدمش.

من هم كاربر پي هالز و هم موبايلستان هستم... (براي اعتماد سازي گفتم نه تبليغات)

مي تونم گوشي رو مفت براتون بخرم

هر كسي خريداره بگه

زير قيمت مفت مي تونم براتون بخرم

يه رم يه گيگ و هزينه پست هم با فروشنده است
امین عزیز , شما اون روز گفتی که پدر گرامی از دبی برات اورده ! حالا چطور شد که گوشی از ویترین مغازه ی دوستتون سر در اورد ؟!

در ضمن شما قادر به پست زدن نبودی ! درست شد ؟

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
امین عزیز , شما اون روز گفتی که پدر گرامی از دبی برات اورده ! حالا چطور شد که گوشی از ویترین مغازه ی دوستتون سر در اورد ؟!

در ضمن شما قادر به پست زدن نبودی ! درست شد ؟
تا ایجا که کار پیچ خورد

یکی از دوستان حرفه ای یک قیمت پایه مشخص کنه !

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
تا ایجا که کار پیچ خورد

یکی از دوستان حرفه ای یک قیمت پایه مشخص کنه !
چشم ؛ ولی اینجوری نمیشه ، یعنی اگه من نظر بدم حالت شخصی میگیره ، تا عصر قیمت رو با مشورت بچه های پی پی سی برای کسانی که میخوان این خرید و خریدای مشابه رو داشته باشند اعلام میکنیم ...

حالا چه واسه این دستگاه چه مشابه چون این آقا با این قیمتشون معلوم نیست که حرف بچه های بخش رو بپذیرند ...

lovely_az_2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من كه گفتم من خودم يه دونه جاسجم دارم !!!

اين كه خدمت شما هست از دوستم هست كه پدرش براش از دوبي اوورده با ضمانت بين المللي آكسون..

اگر هم الان در مغازه هست بخاطر اينست كه دوستم يه دونه تايتن2 بي ضمانت از شيراز به قيمت 740 خريداري كرده و اينو براي فروش در ويترين يكي از مغازه ها گذاشته..

والا نمي دونم شما چرا بحثو مي پيچونين.. خب هر كي اولتيميت مي خواد بره بخره من كه كسي رو مجبور نكردم.. من قيمت گرفتم از تهران اينو بهم گفتن . شما هم مطمئناً اگه بخواي بري يه دونه آك با ضمانت از مغازه بخري به همون قيمتي مي فروشه كه به من گفته...

ديگه خود دانيد !!

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
من كه گفتم من خودم يه دونه جاسجم دارم !!!

اين كه خدمت شما هست از دوستم هست كه پدرش براش از دوبي اوورده با ضمانت بين المللي آكسون..

اگر هم الان در مغازه هست بخاطر اينست كه دوستم يه دونه تايتن2 بي ضمانت از شيراز به قيمت 740 خريداري كرده و اينو براي فروش در ويترين يكي از مغازه ها گذاشته..

والا نمي دونم شما چرا بحثو مي پيچونين.. خب هر كي اولتيميت مي خواد بره بخره من كه كسي رو مجبور نكردم.. من قيمت گرفتم از تهران اينو بهم گفتن . شما هم مطمئناً اگه بخواي بري يه دونه آك با ضمانت از مغازه بخري به همون قيمتي مي فروشه كه به من گفته...

ديگه خود دانيد !!
دوست عزیز , بحث پیچوندن نیست ولی اینو ببین :

" lovely (4/7/2008 03:22:37 È.Ù): be babam goftam tytn 2 biare
lovely (4/7/2008 03:22:40 È.Ù): ino ovorde "

اینو شما گفتی و گفتی میخوای بفروشی که ماشین بخری ! (اگه خواستی بقیه رو هم بذارم )

حالا شما خودت میدونی ! ولی چون از بنده کمک گرفتی باید همه چیز مشخص باشه .

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
ادیت : قیمت دادن کار من و هیچ یک از بچه های پاکت پی سی نیست ، هر کسی میتونه جنسشو هر قیمتی بفروشه اما چون درخواست قیمت ِ عادلانه کرده بودید :

خب همونطوری که قول داده بودم ، با دوستانی که در بخش پی پی سی بهشون دسرسی بود شور کردیم و رسما" به سبک میانگین گیری ِ بازار خرد قیمت میانگین مطرح شده

550

تومن شد .

اما همونطور که گفتم این گوشی قیمت کاذب داره . این دوستمونم فکر نکنم با این قمتا فروشنده باشه ولی باید بدونه اگه یه مغازه 800 تومن میده دلیل بر این نیست که قیمتشه ، چون کسی هم متعاقبا" از اون مغازه خرید نمیکنه ... اما واسه اینکه این دوستمون بدونن که عصر ارتباتات ِ دو تا لینک از قیمت های بازار جهانی ِ این گوشی میذارم !

لینک 1 : یعنی 230 هزار تومن !URL]
لینک 2 : یهنی 270 هزار تومن !

حالا قیمت 780 هزار تومن چقدر فرق داره به نظرتون ؟!؟؟
اما 550 قیمیتیه که شما میتونید روش چونه بزنید و بیاریدش پایین تر !

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
ادیت : قیمت دادن کار من و هیچ یک از بچه های پاکت پی سی نیست ، هر کسی میتونه جنسشو هر قیمتی بفروشه اما چون درخواست قیمت ِ عادلانه کرده بودید :

خب همونطوری که قول داده بودم ، با دوستانی که در بخش پی پی سی بهشون دسرسی بود شور کردیم و رسما" به سبک میانگین گیری ِ بازار خرد قیمت میانگین مطرح شده

550

تومن شد .

اما همونطور که گفتم این گوشی قیمت کاذب داره . این دوستمونم فکر نکنم با این قمتا فروشنده باشه ولی باید بدونه اگه یه مغازه 800 تومن میده دلیل بر این نیست که قیمتشه ، چون کسی هم متعاقبا" از اون مغازه خرید نمیکنه ... اما واسه اینکه این دوستمون بدونن که عصر ارتباتات ِ دو تا لینک از قیمت های بازار جهانی ِ این گوشی میذارم !

لینک 1 : یعنی 230 هزار تومن !URL]
لینک 2 : یهنی 270 هزار تومن !

حالا قیمت 780 هزار تومن چقدر فرق داره به نظرتون ؟!؟؟
اما 550 قیمیتیه که شما میتونید روش چونه بزنید و بیاریدش پایین تر !

سلام به همگی دوستان؛
والا دیروز من این تاپیک رو تو اداره دیدم،البته به خاطر نوع برنامه ای که برای دیدن اینجا استفاده می کنم،اونجا نمی تونم پست بزنم،و فقط قادرم که پی تی رو ببینم،
در همون حین هم پارسا از طریق مسنجر با من ارتباط برقرار کرد؛دیروز نطراتم را به پارسا گفتم؛ضمنا" صحبتهای پارسا اینجا واقعا" کامل هست،اما من می خوام به نکته ای اشاره کنم؛
اینجا فروم هست و دوستان و کاربران با هم ارتباط دارند؛بنابراین اگر این موارد گفته نشه؛مطمئن باشید که خریدار قبل از خرید با چند نفر مشورت می کنه؛ضمنا" دوستان دارن به شما می گن که وضعیت بازار به چه شکل هست؛راستش بنده هم که دیروز قیمت شما رو دیدم واقعا" جا خوردم؛ضمنا" جریان گارانتی و این بحثها رو هم می تونید تو بخش پاکت پی سی بخونید تا متوجه بشید که زیاد فرقی نمی کنه؛
بنده هم امیدوارم که پاکت پی سی تون رو با قیمتی که مورد رضایت شما و خریدار باشه؛معامله کنید که اصل قضیه هم همین هست؛اما اطلاعات همواره وجود داره و هر فردی قطعا" دنیال اطلاعات می ره؛حالا اینجا گفته نشه؛جاهای دیگه گفته خواهد شد.
ضمنا" خوشحالم که آقا حامد واقعا" احساس مسئولیت می کنه و خوشحالم که مدیر اینجاست،هم برای زدن این تاپیک برای کمک به شما و هم به خاطر روشن کردن اذهان؛
موفق باشید.

lovely_az_2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر كسي خريداره شماره تماس داره مي تونه تماس بگيره..
اينم از حقوقش هست كه جنس رو قبل از خريد ببينه..
و اين خريدار و فروشنده هستن كه قيمت رو تعيين مي كنن نه هر كسي ديگه..
شما مي تونيد با 550 تومن يك جاسجم آك واسه من بخريد ؟!
من به شما 600 تومن مي دم..

من ديگه اينجا پستي نمي زنم.. هر كسي خواست تماس بگيره به هر نحوي كه دوست داره گوشي رو نشونش بدم

(وقتي مي خواي بخري با ضمانت يا بي ضمانت بودنش 90-110 تومن در قيمت دخل داره اما حالا كه مي خواي بفروشي زياد مهم نيست ؟!)

عجب سايتي و عجب فرومي !!

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
هر كسي خريداره شماره تماس داره مي تونه تماس بگيره..
اينم از حقوقش هست كه جنس رو قبل از خريد ببينه..
و اين خريدار و فروشنده هستن كه قيمت رو تعيين مي كنن نه هر كسي ديگه..
شما مي تونيد با 550 تومن يك جاسجم آك واسه من بخريد ؟!
من به شما 600 تومن مي دم..

من ديگه اينجا پستي نمي زنم.. هر كسي خواست تماس بگيره به هر نحوي كه دوست داره گوشي رو نشونش بدم

(وقتي مي خواي بخري با ضمانت يا بي ضمانت بودنش 90-110 تومن در قيمت دخل داره اما حالا كه مي خواي بفروشي زياد مهم نيست ؟!)

عجب سايتي و عجب فرومي !!

دوست عزیز؛بنده عرض کردم که گارانتی در ایران معنا و مفهومی ندارد؛بله شما موقع خرید با این صحبت فروشندگان مواجه می شوید که گارانتی دارد؛اما همان موقع باید بهشان گفت که آن گارانتی واقعا" ارزشی ندارد؛البته اگر دستگاهتان آک باشد نه؛اما اگر استفاده کرده باشید؛حدودا" 550 اما اگر آک باشد خریدنش از مغازه دار بیش از 700 نمی ارزد؛
نکته:اینها نظرات من هست؛بنابراین هر فردی که می خواهد خرید کند؛کاملا" تحقیق کند و مطمئن خرید کند؛بازه عرض می کنم امیدوارم دستگاهتان را به قیمتی که مورد رضایت شما و خریدار باشد؛بفروشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا