برگزیده های پرشین تولز

کدام لپ تاپ را بخرم؟

physicist

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من می خوام لپ تاب بگیرم با بودجه ای حدود یک و نیم میلیون. چند مدل رو انتخاب کردم ولی نمی دانم از بین اینها کدام بهتره. به نظر شما کدام رو بگیرم بهتره؟
Asus F3SC/B
CPU: 2.2 C2D / 4Mb chache/ FSB 800
RAM: 4 GB DDR2
H.D.D: 160
VGA: 8400
LCD: 15.4 WXGA
Featurs: 1.3Cam / Bluetooth / TV tuner / Bag & Mouse / DVI / Farsi keyboard
Price: 1,440,000

Asus F3SC/C
CPU: 2.4 C2D / 4Mb chache/ FSB 800
RAM: 2 GB DDR2
VGA: 8400
Featurs: 1.3Cam / Bluetooth / TV tuner / Bag & Mouse / DVI / Farsi keyboard
Price: 1,520,000

Dell Vostro 1500
RAM: 3 GB DDR2
H.D.D: 250
VGA: 8600 / 256
Featurs: Cam / Bluetooth / 9cell / Made in IRLAND
Price: 1,480,000

Dell Vostro 1500
CPU: 2.2 C2D / 4Mb chache/ FSB 800
Featurs: Cam / Bluetooth / Ram Reader
Price: 1,380,000

HP DV2775
CPU: 2.5 C2D / 6Mb chache/ FSB 800
RAM: 4 GB DDR2
LCD: 14.1 WXGA
Featurs: Cam / Bluetooth / Fingerprint / remote / WIFI / Microphone
Price: 1,570,000

HP DV6755
Featurs: Cam / Bluetooth / remote / WIFI / Microphone
Price: 1,480,000

منتظر نظرات شما هستم.

physicist

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

انتظار داشتم یک تازه وارد رو بیشتر از اینها تحویل بگیرن. فروم به این بزرگی، فقط یک نفر لطف کرده نظر داده.
این مدلی که گفتید مشخصات خوبی داره ولی راستش من با دل خیلی حال نکردم. نه این که از لحاظ سخت افزاری مشکلی داشته باشه، فقط بحث سلیقه ای...
بیشتر دوست داشتم HP بگیرم ولی ظاهرا گارانتی درست و حسابی نداره. می خوام ببینم آیا این مسأله آنقدر مهم هست که من از خریدن این برند صرف نظر کنم؟
این لپ تاپ های Asus چه طور هستن؟ آیا خوب از کار درآمدن یا نسبت به بقیه ی لپ تاپ ها ضعیف هستن؟ آخه امکانات جانبی آنها و همین طور گارانتی معتبر وسوسه کننده است.
ممنون میشم جواب بدید

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
من نظر شخصیم رو دل هستش
در کل برند شاخی تو لپ تاپ حساب می شه (نسبت به وایو و ...)
قیمت هات یه کم بالاست!! علتش چیه؟
بگو واسه چه کاری می خوای تا بشه بهتر کمکت کنم..

physicist

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من نظر شخصیم رو دل هستش
در کل برند شاخی تو لپ تاپ حساب می شه (نسبت به وایو و ...)
قیمت هات یه کم بالاست!! علتش چیه؟
بگو واسه چه کاری می خوای تا بشه بهتر کمکت کنم..

سلام

داشتم ناامید می شدم. گفتم هیچ کس اینجا جواب ما رو نمیده.
قیمت هایی که نوشتم از روی لیست قیمت هایی است که از نمایندگی زیگورات، همپارد و دیجیتال گرفتم. از مجتمع پایتخت، حالا این که چرا گرونه نمی دونم. البته در حال حاضر این مسأله زیاد مهم نیست. وقتی مدلی که می خوام بگیرم دقیق معلوم شد، در ورد قیمتش دقیق میشم. مهم الان رنج قیمته نه قیمت دقیق.
من یک سیستم خوب و قابل قبول خانگی داشتم. آن رو فروختم و تصمیم گرفتم لپ تاپ بگیرم. بنابراین لپ تاپی که می گیرم به نوعی جایگزین سیستم من میشه. بیشتر کارم هم با نرم افزار های گرافیکی مثل فوتوشاپ و... است. اندازه ی lcd برام تا حدودی اهمیت داره. احتمالا لپ تاپ رو زیاد جابه جا نمی کنم، برای همین وزن لپ تاپ زیاد برام مهم نیست. رنج قیمتم رو هم که گفتم، حدود یک نیم.
اگر کمک کنی ممنون میشم

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
سلام دوباره
در مورد لپ تاپ هاي دل و تا حدودي وايو مي تونم كمكت كنم اما ايسوز و توشيبا و اچ پي و غيره رو شرمنده البته نظرم اينكه كه وقتي اين دو تا (دل و سوني) انقدر رو بورسن حتما مزايايي دارن
راستي مي توني تو اين تاپيك هم اطلاعات بدرد بخوري پيدا كني و حتي سوالتو اونجا مطرح كني
در مورد سوني بگم كه اكثر تعمير كارا بر اين باور هستن كه دستگاه ظريفيه و هم در برابر ضربه و هم كار مداوم بسيار آسيب پذير!! و در مقابل دل بسيار خر كاره. اما رو دست كيفيت تصوير وايو سوني واقعا نيومده
با توجه به توضيحاتي كه دادي من بت DELL VOSTRO 1500 رو توصيه مي كنم..
در كل نظر نهايي با خودته
و در آخر اينكه به نظرم 4 ساعت وقت بذاري و از 4تا فروشنده و تعمير كار و .. تو پايتخت سوال كني حتما با ذهن باز تري عمل خواهي كرد
بازم در خدمتم

physicist

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

در کل زیاد نظرم روی وایو نیست و آخرین گزینه ام هستش. در مورد دل هم با نظرات شما موافقم. می دانم که پرفروش ترین برند هستش و از لحاظ قیمت هم بسیار مناسبتر از بقیه ی لپ تاپ هاست. اما راستش این "دل" ها به دلم نشستن
نمی دانم چی کار کنم. HP هم که میگن گارانتی درست و حسابی نداره. asus هم که میگن گاهی وقتا با قطعات جدید سازگاری نداره. ظاهرا باید به توصیه ی شما عمل کنم و یک بار با حوصله ی بیشتر برم پایتخت تحقیق کنم.
باز هم از راهنمایی و کمکتون ممنونم

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

در کل زیاد نظرم روی وایو نیست و آخرین گزینه ام هستش. در مورد دل هم با نظرات شما موافقم. می دانم که پرفروش ترین برند هستش و از لحاظ قیمت هم بسیار مناسبتر از بقیه ی لپ تاپ هاست. اما راستش این "دل" ها به دلم نشستن
نمی دانم چی کار کنم. HP هم که میگن گارانتی درست و حسابی نداره. asus هم که میگن گاهی وقتا با قطعات جدید سازگاری نداره. ظاهرا باید به توصیه ی شما عمل کنم و یک بار با حوصله ی بیشتر برم پایتخت تحقیق کنم.
باز هم از راهنمایی و کمکتون ممنونم
خوشم میاد که شما هم مثل من دوستدار HP هستی منم 3-4 ساله یدونه HP zt 3000 دارم واقعا نوتبوک عالی بوده و مثل خر بره من کار کرده ولی الان شاید اگر بخوام نوتبوک بخرم XPS 1530 رو انتخاب کنم چون در مقابل امکانات و مشخصات بهتر قیمت مناسب تری داره با این وجود اگر خیلی دنبال Hp هستی میتونی از سری dv6700t یه نوتبوک بگیری (نوتبوک آخری) پشیمونم نمیشی نوتبوک های خیلی خوبیه این یه Review از از این نوتبوک .

بالا