برگزیده های پرشین تولز

کدام روش برای کسب در آمد بهتر است

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
سلام بر بچ
من یه سایت دارم که در عرض 2 پس از راه اندازی بازدیدش زیاد شد.
با اینکه این سایت ورزشی است میتونید نگاه کنید. www.ninjavo.com
شما میگید با این آمار و ... چه طوری کسب در آمد کنم.
خداوکیلی پول احتیاج دارم یه راه درست حسابی بگید.

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

دوست عزیز برای درآمد میبایست یا علمش رو داشت یا وقت

این دو مقوله کنار هم خیلی بیشتر از هرچیزی جواب میدن
اما هر کدوم بصورت جداگانه نیازمند صرف انرژی هستند نمیخوام وارد مسایل ریاضی بشم و با معادله و مجهول نتیجه گیزی کنم

اما اگه میخوای درآمد داشته باشی بصورت ثابت و قابل توجه یک برنامه بلند مدت بنویس و درست انجامش بده سر تایم خودش بازدهی میکنه که خودت هم باورت نشه

اما اگه به صرف کسب درآمد اونم از اولین روز نظرت هست باید سرمایه داشته باشی اگه تا سقف 1000-200 تومن سرمایه داری برام پیغام خصوصی بفرست تا بیارمت توی مجموعه درآمدی خودم با این مبلغ ماهانه از ماه اول میتونی 20 تا 50 تومن در بیاری

مسلما زمان میتونه بهت کمک کنه و با گذشت اون کسب درآمد هم بالا میره

کار نه زیرمجموعه گیری هست نه سیستم های هرمی یک سایت هست که باید اپدیتش کنی هرچقدر مفید تر و در مدت کمی فاصله بارگذاریت بیشتر باشه درآمدت هم بالا میره

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
سلام

دوست عزیز برای درآمد میبایست یا علمش رو داشت یا وقت

این دو مقوله کنار هم خیلی بیشتر از هرچیزی جواب میدن
اما هر کدوم بصورت جداگانه نیازمند صرف انرژی هستند نمیخوام وارد مسایل ریاضی بشم و با معادله و مجهول نتیجه گیزی کنم

اما اگه میخوای درآمد داشته باشی بصورت ثابت و قابل توجه یک برنامه بلند مدت بنویس و درست انجامش بده سر تایم خودش بازدهی میکنه که خودت هم باورت نشه

اما اگه به صرف کسب درآمد اونم از اولین روز نظرت هست باید سرمایه داشته باشی اگه تا سقف 1000-200 تومن سرمایه داری برام پیغام خصوصی بفرست تا بیارمت توی مجموعه درآمدی خودم با این مبلغ ماهانه از ماه اول میتونی 20 تا 50 تومن در بیاری

مسلما زمان میتونه بهت کمک کنه و با گذشت اون کسب درآمد هم بالا میره

کار نه زیرمجموعه گیری هست نه سیستم های هرمی یک سایت هست که باید اپدیتش کنی هرچقدر مفید تر و در مدت کمی فاصله بارگذاریت بیشتر باشه درآمدت هم بالا میره

سلام
100 تا 200 تومان
یا 200 تا 1 میلیون

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
ببخشید دوستان شب بود توجه نکردم ...

200 تا یک میلیون منظورم هست یه جور نمایندگی تبلیغاتی هست غیر از یه مقدار هزینه راه اندازی بقیه بعنوان امانت و قابل برگشت خواهد بود
در واقع 50 % حقوق مکفی داره 50 درصد میزان فعالیتتون طرف حسابتون من هستم
حقیقتن یک کار پشتیبانی هست یه ساعتی بهتون اختصاص داده میشه و شما در اون ساعت وظیفه کارها رو دارید
در اون سایت یه سری پلان های تبلیغاتی تعریف شده که نیازمند انجام تکنیک های مختص به خودششه که این کارها رو شما انجام میدید ( فایل آموزشی براتون ارسال میشه)

مثلا داریم روی ثبت سایت فلان سایت در دایرکتوریهای موردنظر کار میکنیم
اقای ایکس از ساعت 00 تا 00 میبایست این کار رو انجام بده و در پایان تایمش به ساپورت کننده بعدی میده

حقیقتن دیگه نمی رسیم خوشبختانه یا متاسفانه توی خیلی از بخش های اینترنتی فعالیت میکنم و عملا در روز کارهای شرکتها و کارهای شخصی خودم هست مطمینا برای انجام این پروژه نمی رسم و چون بهش اعتقاد دارم نمیخوام ولش کنم الانم در بسیاری موارد خیلی از سفارشات این پروژه رو خاطر عدم پشتیبانی رد میکنم به همین دلیل نیازمند همکار هستم
یه مقدار خرج پروژه میشه که ظرف 1.5 ماه جبران میشه
در آمدش رو عرض کردم نسبت به تایمی که میزارید ارزش داره و توسط خودم پرداختش تضمین میشه مابقی هزینه به دلیل ارزش کاری که به شما سپرده میشه پیش ماه امانت میمونه

مطالب بیشتر رو برای دوستانی که تمایل به همکاری دارند عرض میکننم

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
ببخشید دوستان شب بود توجه نکردم ...

200 تا یک میلیون منظورم هست یه جور نمایندگی تبلیغاتی هست غیر از یه مقدار هزینه راه اندازی بقیه بعنوان امانت و قابل برگشت خواهد بود
در واقع 50 % حقوق مکفی داره 50 درصد میزان فعالیتتون طرف حسابتون من هستم
حقیقتن یک کار پشتیبانی هست یه ساعتی بهتون اختصاص داده میشه و شما در اون ساعت وظیفه کارها رو دارید
در اون سایت یه سری پلان های تبلیغاتی تعریف شده که نیازمند انجام تکنیک های مختص به خودششه که این کارها رو شما انجام میدید ( فایل آموزشی براتون ارسال میشه)

مثلا داریم روی ثبت سایت فلان سایت در دایرکتوریهای موردنظر کار میکنیم
اقای ایکس از ساعت 00 تا 00 میبایست این کار رو انجام بده و در پایان تایمش به ساپورت کننده بعدی میده

حقیقتن دیگه نمی رسیم خوشبختانه یا متاسفانه توی خیلی از بخش های اینترنتی فعالیت میکنم و عملا در روز کارهای شرکتها و کارهای شخصی خودم هست مطمینا برای انجام این پروژه نمی رسم و چون بهش اعتقاد دارم نمیخوام ولش کنم الانم در بسیاری موارد خیلی از سفارشات این پروژه رو خاطر عدم پشتیبانی رد میکنم به همین دلیل نیازمند همکار هستم
یه مقدار خرج پروژه میشه که ظرف 1.5 ماه جبران میشه
در آمدش رو عرض کردم نسبت به تایمی که میزارید ارزش داره و توسط خودم پرداختش تضمین میشه مابقی هزینه به دلیل ارزش کاری که به شما سپرده میشه پیش ماه امانت میمونه

مطالب بیشتر رو برای دوستانی که تمایل به همکاری دارند عرض میکننم

1ميليون تومان يعني بايد گذاشت؟
خوب ميشه تو پي ام كامل بگي چي است ادم يكمي اطلاعات جمع كنه ببينه خوبه بده چطوري و...
وچه مقداريش يعني صرف اون هزينه ميشه مثلا 1ميليون 100هزار تومانش ميره و900هزارتومان پيشتان وديعه ميماند اگر منصرف شديم بعدا اون برميگيرده وبعد يعني چه كاري بايد انجام داد ماهي چقدري درمياد روزي چند ساعت كارش چيه تخصصي چيه؟ازعهدمون برمياد

كامل بتوني توضيح بدي تو پي ام خيلي خوب ميشه
ما كه بيكارالاف هستيم ودنبال كار بعنوان شغل سوم

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
سلام
برای این کارتون میشه سایتتون رو معرفی کنید.
خوب اگه ما 1 میلیون بدیم به نظرتون ریسک نیست.
شما چطور تضمین این هزینه را میکنید.
راه دیگه نیست واسه ما فقیر فقرا !!؟؟

بالا