برگزیده های پرشین تولز

ارائه channel در گوگل ادسنس برای وبمسترها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام،
+ ارائه channel به هر تعداد برای وبمسترهایی که نتونستن از گوگل اکانت ادسنس بگیرن .
+ گزارش هفتگی از آمار بازدید و درآمد و ... ( ایمیلی )
+ ارسال ماهیانه درآمد شما به حساب بانکیتان در ایران به قیمت روز دلار .
+ سایتهایی با بازدید کمتر از 5000 تا روزانه را اصلا درصد نمیگیریم و بالاتر از اون رو ماهی نهایتا 5 درصد یا کمتر .

قوانین گوگل هم که توی بیشتر پستهای سایت نوشته شده مثل زبان انگلیسی ، سایتتون warez نباشه و ...

لطفا در صورتی که مایل به همکاری بودین به من ایمیل بزنید : [email protected]
و در ایمیلتان اسم سایت و تعداد بازدید روزانه ( unique visitor ) و تعداد pageview رو بنویسید و اینکه چند درصد از بازدیدتان از ایران است .

اگر برای clicksor و adbrite و bidvertiser و findit-quick و ... هم channel خواستید برای همون ایمیلی که نوشتم ایمیل بزنید . معمولا پرداخت ماهیانه است اما هر موقع هم که درخواست payout داشته باشید 3 تا 4 روزه به حسابتون واریز میشه .
حداقل پرداخت برای تمامی اکانتها 100$ میباشد .

با تشکر
محسن میرزایی

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
ببخشد اقا محسن جون ولي بايد خدمتتون عرض كنم كه به علت كم بودن پست و اعتبار تو pt فك نكنم كسي از شما چنل بگيره

اگه 1 ايدي ديگه دارين تو pt كه پستاش بالاست با اون پست بدين

با سپاس

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام خوبی؟
آقا شما میتونی برای ما چک هم نقد کنی؟
یعنی شما آدرس و اسمتو بدی که چک به اسم و آدرس شما صادر بشه و یه درصدی رو کسر کنی بقیشو بفرستی؟ :)
من یه مشکلی در این زمینه دارم البته مبلغ چک زیاد نیست. لطفا بگید :)

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
poolaky جان، خودم هم همین فکر رو میکنم و متاسفانه فعالیت خیلی کمی در persiantools داشتم . واسه همین سعی کردم کمترین درصد رو بگیرم و بعضی جاها درصد نگیرم که همه جور سایتی بتونه channel بگیره .

----------------------

Amirbahal3 ، چک رو نه ، ولی اگه بتونی بریزی به PayPal یا Moneybookers یا ... میتونم برات نقد کنم . بستگی به مبلغش هم داره . اما اگه channel بگیری هر روز میرم بانک برات 100 تا چک نقد میکنم !!!!

----------------------

چند مطلب تبلیغاتی :
به وبمسترهایی که بیان از ما channel بگیرن کارت قرعه کشی داده میشه و جایزش هم 1000 تا ماشین سمند ، 2000 تا هزینه سفر به قم و کلی پول بی زبون .
بازم نمیخواین channel بگیرین ؟!
حراجه ... آتیش زدم به مالم ... بدو تا تموم نشده ...
اگه سایت هم ندارین ما بهتون سایت مجانی میدیم ( دومین و هاست ) با طراحی کامل و شما فقط آپدیت کن آخرش هم ما 20 درصد میگیریم شما 80 درصد .

---------------------
با تشکر
محسن میرزایی

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
poolaky جان، خودم هم همین فکر رو میکنم و متاسفانه فعالیت خیلی کمی در persiantools داشتم . واسه همین سعی کردم کمترین درصد رو بگیرم و بعضی جاها درصد نگیرم که همه جور سایتی بتونه channel بگیره .

چند مطلب تبلیغاتی :
به وبمسترهایی که بیان از ما channel بگیرن کارت قرعه کشی داده میشه و جایزش هم 1000 تا ماشین سمند ، 2000 تا هزینه سفر به قم و کلی پول بی زبون .
حراجه ... آتیش زدم به مالم ... بدو تا تموم نشده ...
اگه سایت هم ندارین ما بهتون سایت مجانی میدیم ( دومین و هاست ) با طراحی کامل و شما فقط آپدیت کن آخرش هم ما 20 درصد میگیریم شما 80 درصد .

---------------------
با تشکر
محسن میرزایی

ميبخشيد با اين نوشته ادم بيشتر شك ميكنه مشكوك ميشه:(

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميبخشيد با اين نوشته ادم بيشتر شك ميكنه مشكوك ميشه:(

شک کردی ؟ واقعا این مطلب جدی به نظر میومد ؟ :blink:
حالا به چی شک کردی ؟ میخوام توی google adsense به ملت channel بدم ، کمترین درصد رو میگیرم و هر وقت هم طرف بخواد پولو میریزم به حسابش ، اونم به نرخ روز دلار . میتونی یک ماه با من کار کنی و اگه ناراضی بودی بیخیال میشی . ضرری که در کار نیست . خودت میدونی که کسانی که بخوان از من channel بگیرن نتونستن حساب adsense یا clicksor یا ... داشته باشن و برای نقد کردن پول هم مشکل دارن و مشخصا در حال حاضر درآمد خاصی ندارن . یک ماه کار کردن با من هم بهشون هیچ ضرری نمیرسونه . حالا این کجاش جای شک کردن داشت ؟ :rolleyes:

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
فکر می کنم با یه شماره تلفن موبایل معتبر و یه آدرس بشه این مشکل اعتبار رو حل کرد!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
من برای این سایت از شما چنل میخوام :)
بازدیدش خیلی کمه :( فقط روزی صد نفر حدودا ولی تازگیا داره به سرعت میره بالا. هر ماه اگه دارمدم ده دلارم باشه به حسابم میبریزی؟
حالا که از شما چنل گرفتم میتونین چکمو نقد کنید :)

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
بازدیدش خیلی کمه :( فقط روزی صد نفر حدودا ولی تازگیا داره به سرعت میره بالا. هر ماه اگه دارمدم ده دلارم باشه به حسابم میبریزی؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایول Amirbahal3 . بالاخره یکی اومد channel گرفت ! بازدید روزی یکی هم باشه ما قبول میکنیم ! درآمدت هم ماهانه هر چقدر باشه هر ماه میریزیم به حسابت . توی سایتهای خودمون هم برات تبلیغ میکنیم . چکت رو هم نقد میکنیم :D
فقط در مورد چک بیشتر توضیح بده و بگو از کجاست و مبلغش چقدره ( توی ایمیل بگو ) .
راستی اسم سایتت رو هم برام بنویس و در موردش بیشتر توضیح بده و اینکه بیشتر ترافیک سایتت از کجاست .

-----------------------------

sarsabz جان، ممنون که به این تاپیک توجه نشون دادین . مطمئنا هم شماره تلفن میدیم و قرار حضوری هم میذاریم و اگر وبمسترهای همکار موافق باشن جلسه هفتگی هم میذاریم تا به وضع سایتها رسیدگی کنیم و کمک کنیم که همه سایتها موفقتر باشن و تمام وبمسترها درآمد بهتری داشته باشند و امیدوارم که افراد بیشتری رو جذب کنیم تا گروه خوبی تشکیل بدیم. :)
هر کس خواست تلفنی صحبت کنه کافیه ایمیل بزنه تا شماره تلفن رو براش بفرستم و در صورت لزوم باهاش قرار میذاریم .
در مورد اعتماد و اعتبار توی پست قبلی هم گفتم . ما از کسی پولی نمیگیریم و وقت کسی رو هم نمیگیریم . کسانی که channel میگیرن مطمئنا خودشون نتونستن اکانت بگیرن و در نتیجه درآمدی هم ندارن . پس نیازی به اعتبار و اعتماد نیست. کسی هم این وسط ضرر نمیکنه . یک ماه به صورت آزمایشی کار کنید . اگر خوشتون نیومد توی همین تاپیک اعلام کنید تا بقیه افراد هم اینو بدونن . اون اعتبار و اعتماد هم به مرور زمان ایجاد میشه . :rolleyes:
این مطلب آخر در جواب sarsabz نبود . فقط میخوام حتی اگر با ما کار نمیکنید این تفکر رو نداشته باشید که ما کلاهبرداریم و از این حرفا ;)

----------------------------

یه مطلب تبلیغاتی دیگه :
هر کی channel بگیره توی آپدیت و توسعه وب سایتش کمکش میکنیم . هر جور سایتی هم که خواست براش مجانی میزنیم . :cool:

EhsanETS

Registered User
لایک‌ها
1
برای اینکه از شما channel بگیریم چی نیاز هست؟
من برای یکی 2 تا از سایت هام می خوام (البته رو ساب دامین هستن)

همینجوری تو توسعه سایت کمک نمی کنین؟ :D
یه سری راهنمایی برای سایت پربازدید و پر بازدهنیاز دارم

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای اینکه از شما channel بگیریم چی نیاز هست؟
من برای یکی 2 تا از سایت هام می خوام (البته رو ساب دامین هستن)

همینجوری تو توسعه سایت کمک نمی کنین؟ :D
یه سری راهنمایی برای سایت پربازدید و پر بازدهنیاز دارم

برای گرفتن channel کافیه اسم سایتتو و شماره حساب بانکی خودتو برام بفرستی .

همینجوری هم کمک میکنیم . اما اگه channel بگیری بیشتر کمک میکنیم :D

و خوشحال میشم در مورد بازدید سایتها و بازدهی بهتر تبادل نظر داشته باشیم .

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
من منظور بدي نداشتم
بد نگيريد
منظورم اين بود كه توي اون مطلب گفتي

ديگران شك ميكنند(حالا شوخي)

منم يك سايت بازديد خيلي كم دارم 100 تا روزي شايدم كمتر
پس درصدي نميگيريد؟
بعد راستي گفتي يعني هرماه هرچي باشه ميريزي چه 10 دلار چه 100 دلار؟!!

ايميل نداريد؟ يا پي ام كنم

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم يك سايت بازديد خيلي كم دارم 100 تا روزي شايدم كمتر
پس درصدي نميگيريد؟

خیر ، برای این تعداد درصد نمیگیریم . به جاش بهتون کمک میکنیم که بازدیدتون بره بالای 5000 تا بعد ازتون درصد میگیریم :D

بعد راستي گفتي يعني هرماه هرچي باشه ميريزي چه 10 دلار چه 100 دلار؟!!

بله ، هر چقدر بود میریزیم به حسابتون . اگه وسط ماه هم لازم داشتید ایراد نداره . اینکه اولش گفتم سعی کنید حداقل 100 دلار باشه و سر ماه پرداخت بشه واسه نظم کاره و اینکه هر روز بانک نباشم . اما واسه ماههای اول به خاطر جلب اعتماد افراد هم که شده هر چقدر درآمدتون باشه پرداخت میکنم . البته بعد از چند ماه درآمدتون بالای 100 دلار میشه و دیگه نگران پرداخت نخواهید بود . ;)

ايميل نداريد؟ يا پي ام كنم

لطفا پیغام هاتون رو چک کنید .

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
خیر ، برای این تعداد درصد نمیگیریم . به جاش بهتون کمک میکنیم که بازدیدتون بره بالای 5000 تا بعد ازتون درصد میگیریم :D

بله ، هر چقدر بود میریزیم به حسابتون . اگه وسط ماه هم لازم داشتید ایراد نداره . اینکه اولش گفتم سعی کنید حداقل 100 دلار باشه و سر ماه پرداخت بشه واسه نظم کاره و اینکه هر روز بانک نباشم . اما واسه ماههای اول به خاطر جلب اعتماد افراد هم که شده هر چقدر درآمدتون باشه پرداخت میکنم . البته بعد از چند ماه درآمدتون بالای 100 دلار میشه و دیگه نگران پرداخت نخواهید بود . ;)

لطفا پیغام هاتون رو چک کنید .

اوكي
جواب دادم

KeywordCountry

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من هم چنل می خواستم
برای این سایت ها فعلا
http://rapid2share.com
rapidshare gadget on igoogle
http://rapid-net.co.cc
سقفی که برای در امد نیست؟
شما خودتون سایت ندارید؟
که ببینیم
اگه می شه ایمیلتون + شماره تلفن و اطلاعات لازم را برام بفرستین

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من هم چنل می خواستم
برای این سایت ها فعلا
http://rapid2share.com
rapidshare gadget on igoogle
http://rapid-net.co.cc
سقفی که برای در امد نیست؟
شما خودتون سایت ندارید؟
که ببینیم
اگه می شه ایمیلتون + شماره تلفن و اطلاعات لازم را برام بفرستین
در مورد سایت rapid2share.com و اینکه با قوانین سازگاره یا نه شک داشتم . الان به گوگل ایمیل زدم و ازشون پرسیدم که مشکلی هست واسه تبلیغ توی این سایت یا نه . جوابش که اومد برات پیغام میذارم .
سایت دومت هم مشکلی نداره . کلا گوگل با سایتهای پروکسی مشکل نداره . مشکل اینه که بیشتر بازدیدش احتمالا ایرانیه . با یه اسکرپیت میتونیم کار رو درست کنیم که اگر کسی از ایران بود براش تبلیغات رو نشون نده . امیدوارم فقط این درصد بازدید ایرانی بالای 90 نباشه ! در موردش بعدا بیشتر صحبت میکنیم .
سقف درآمدی هم وجود نداره . هر چی شما درآمدت بیشتر باشه به نفع ما هم هست . قرار شد حداقل پرداخت هم نداشته باشیم .
برای اطلاعات تماس هم پیغامهاتو چک کن .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا