برگزیده های پرشین تولز

نحوه کسب درآمد

EhsanETS

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

من مطالب فروم رو خیلی گشتم اما به چیزی که مد نظر داشتم نرسیدم.
اینجا دوستان زیادی هستن که از اینترنت در آمد دارن. خیلی هاشون هم از طریق سایت درآمد دارن.
می خواستم دوستان یه لطفی کنن و هر کی که می تونه کمک کنه و بگه کسانی مثل من که تو ایران هستن چی کار کنن که بتونن درآمد داشته باشن.
و یا اینکه با وجود در ایران بودن باید چه کار ها و چه چیزایی رو تهیه دید تا بشه درآمد داشت؟
بیشتر هم مایل هستم که با داشتن سایت بتونم درآمد داشته باشم.

البته یه خواهش اینکه: لطفا در حد من بی سواد بگین چون خیلی از این اصطلاحات رو نمی دونم.

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از سایتی که زبونش فارسی باشه و کاربرش ایرانی که نمیشه پول دربیاری . تو ایران که کسی درست حسابی واسه تبلیغ پول نمیده . سیستم های تبلیغاتی ایرانی هم بیشترشون یا کلاهبردار از آب در میان یا اینقدر پول کم میدن که بعد از 1 سال میبینی 50 هزار تومن درآمد داشتی . :(
به نظر من اگه میخوای پول خوبی دربیاری یه سایت انگلیسی بزن و هر روز هم آپدیتش کن و تو چند تا سیستم تبلیغاتی معروف هم حساب باز کن ( گرچه ایرانی ها رو قبول نمیکنن ) و به مرور زمان که بازدیدت بیشتر میشه درآمدت هم بیشتر میشه . این یه راهش بود . 1000 راه است برای رسیدن به پول از طریق سایت :blink:
حالا اینا رو بی خیال ، اگه سایت زدی و channel خواستی بیا اینجا :D

EhsanETS

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون از راهنماییتون
من الان تو فکر یک سایت انگلیسی زبون هستم
برای اینکه اولا سایت بازدید بالا داشته باشه چه کنم (تا حالا با اجنبی ها سر و کله نزدم ;-) ) و ثانیا اینکه از چه سیستم هایی استفاده کنم که بتونم پول خوبی در بیارم (مشکل حضور در ایران رو دوباره یاد آور می شم)

همچنین در مورد وبلاگ شخصی چی؟ به زبون انگلیسی
و یا سایت های گالری عکس؟

و اینکه میشه یکم در مورد channel بگی که چی هست و چی جوری حساب می شه؟

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

دریافت پول و کسب درآمد از سایت های خارجی (تبلیغاتی اگه منظورته9 ملزمه دانش هست یعنی شما برا اینکه بتونی بازدید کننده معتبر وارد سایتت کنی تا اون روی تبلیغات کلیک کنه حالا اگه کلیک اون ارزش داشته باشه یا نه رو کاری ندارم اما میبایست سایتت اونقدر غنی باشه که یوزر رو به سمت خودش جمع کنه این ...

اما اگه میخوای پول در بیاری از اول توی پیغام خصوصی که فرستادی توضیح دادم
ولی من نظرم اینه که کاری کنی که تا الان کسی انجام نداده وب فارسی خیلی جا برای پیشرفت داره 2-3 سال دیگه کسی موفق تره که الان این موارد رو حدس بزنه و عمل کنه

اسکریپت و پروژه کار نشده در ایران هم دارم که موفقیتش توی تایم معیین مشخصه میشه

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2

EhsanETS

Registered User
لایک‌ها
1
در رابطه با پیغام خصوصی که همونجا مطرح کردم.
من خودم یک پروژه مد نظر دارم که احتمال زیاد جدیده و طرفدار پیدا می کنه فقط مشکلش اینه که باید به زبون انگلیسی مطلب داده بشه؟ (همینجا از موقعیت استفاده می کنم و می پرسم که آیا نرم افزاری هست که فارسی رو به انگلیسی ترجمه کنه و کارش درست باشه؟ همچنین قیمت تبدیل فارسی به انگلیسی توسط افراد چنده؟)
در رابطه با لینکی که سرسبز جان گذاشت رو منم چندجای دیگه هم دیده بودم
من که تست می کنم ببینیم چی می شه.
در رابطه با تبلیغ قرار دادن:
مثلا من اگر یک وبلاگ شخصی داشته باشم (به زبون انگلیسی) می تونم از adsense گوگل استفاده کنم و اینکه منظورتون از دانش و اطلاعات چیه؟ یعنی چه دانش خاصی نیاز داره؟

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما اگر یک وبلاگ انگلیسی مثلا در blogger داشته باشید این امکان در خود وبلاگ هست که کد adsense رو اونجا قرار بدین و حتی برای feed هم میشه اینکار را انجام داد ( از طریق feedburner ) . درآمد adsense هم خیلی بهتر از سیستمهای دیگر است . هر چقدر بازدید از اروپا و آمریکا هم بیشتر باشه درآمدت بیشتر میشه . یه سری قوانین هم گوگل داره در مورد کپی رایت و سایتهای warez و ... که باید رعایت کرد . اگه سوالی تو این زمینه داشتی برام ایمیل کن تا جواب بدم . اگر نتونستی اکانت adsense بگیری هم میتونی بیای تو همون تاپیکی که معرفی کردم تا بهت channel بدم . اگر فکر میکنی طرح جالبی هم داری میتونم دومین و فضای رایگان در اختیارت قرار بدم و سایتی که میخوای رو هم برات طراحی کنم تا شروع بکار کنی . اگر فقط میخوای آپدیت کنی بازم سایت بهت معرفی میکنم که در درآمدش شریک باشی . ;)
برای تبلیغات مستقیم هم میتونید از adbrite استفاده کنید . برای adbrite هم اکانت دارم و میتونم سایتتو اونجا اضافه کنم .

این سیستمی که آقا سیاوش مطرح کردن (clisksor.ir) به نظرم سیستم خوبی میاد . من واسه سایتهای فارسی از سیستم ایشون استفاده خواهم کرد . با حرفاشون هم کاملا موافقم . توی ایران دردسر انگلیسی نوشتن رو ندارید و احتمالا سایتتون سریعتر بازدیدش میره بالا ، اما درآمد سایتهای انگلیسی رو نخواهید داشت .

به هر حال هر جا مشکلات خاص خودشو داره و مهمترین چیز بازدید سایت هست . اگه سایتت بازدید خوبی داشته باشه موفق میشی ، چه فارسی باشه چه انگلیسی . :rolleyes:

اگه زبانت خوب نیست همون سایت فارسی رو بزن . :)

EhsanETS

Registered User
لایک‌ها
1
اگر فقط میخوای آپدیت کنی بازم سایت بهت معرفی میکنم که در درآمدش شریک باشی .
این رو متوجه نشدم که چی گفتین

در مورد وبلاگ هم اگر بخوام بزنم احتمالا با دامین مجزا خواهد بود.

در رابطه با گالری عکس چی؟

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
EhsanETS ،
در مورد اینکه فقط آپدیت کنی منظورم این بود که اگه حال سایت زدن و طراحی و ... نداری میتونی بیای توی یکی از سایتهای revenue sharing کار کنی . اگه سایت داری یا میخوای بزنی هم که این به کارت نمیاد . سایت سودش هم بیشتره . ;)
در مورد گالری عکس هم میتونی با هر کدوم از سیستم ها که خواستی کار کنی . گوگل که فکر نمیکنم مشکلی باهاش داشته باشه .

EhsanETS

Registered User
لایک‌ها
1
می شه یکم بیشتر در مورد revenue sharing توضیح بدی
در مورد حال نداشتن هم برعکسه :D من بیشتر دلم می خواد سایت راه بندازم تا مدیریت کنم.
البته مدیریت سایت رو می تونم اما تبلیغات و بازدید بالا داشتن رو .... تا حالا دنبالش نبودم ولی می خوام اینور اونور یاد بگیرم.

خوشحال می شم که از کمک هاتون استفاده کنم

در رابطه با فیلتر شکن چی؟ گوگل مشکلی داره باهاش؟

اگر امکانش بود تلفن یا آی دی خودتون (یاهو) برام پی ام کنین که در مورد channel ها و... همکاری کنیم.

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می شه یکم بیشتر در مورد revenue sharing توضیح بدی

سیستم های forum و وبلاگ و ... که به بیشترین کسانی که مطلب مینویسن یا مطلبشون بازدید زیادی داره درصد کمی از درآمد سایت رو اختصاص میدن . توی بعضی سایتهای دانلود خارجی مثلا برای تعداد معینی پست بهتون اکانت رپیدشیر مجانی میدن یا بعضی از forum های خارجی اگر تعداد پستهاتون بالا باشه یه درصدی از درآمد رو براساس کلیک تبلیغات در صفحات مطالب شما رو به حسابتون میریزن . در مورد وبلاگ هم که سایتهای زیادی در این زمینه وجود دارن که براساس تعداد پست و بازدید پست های شما بهتون پول میدن . حتی wordpress یه پلاگین در این زمینه داره برای google adsense که برای وبلاگهای گروهی بکار میاد و سر این دعوا نمیشه که کی سهمش بیشتره !

در رابطه با فیلتر شکن چی؟ گوگل مشکلی داره باهاش؟

گوگل با سایتهای پروکسی هیچ مشکلی نداره . اما با بازدید از ایران و کلیک از ایران مشکل داره و ایرانی ها بیشتر از بقیه از فیلتر شکن استفاده میکنن . من یه سایت پروکسی دارم با حدود 20 درصد بازدید ایران و تا حالا که گوگل باهاش مشکل نداشته . یه سایت پروکسی هم دارم که 90 درصد از بازدیدش از ایرانه و اصلا روی اون ریسک تبلیغات خارجی رو نمیکنم . سایتتو بده چک کنم بهت میگم چکار کنی .

اگر امکانش بود تلفن یا آی دی خودتون (یاهو) برام پی ام کنین که در مورد channel ها و... همکاری کنیم.

حتما . پیغام هاتون رو چک کنید .

EhsanETS

Registered User
لایک‌ها
1
چی جوری می شه یه همچین کاری رو برای فروم های فارسی کرد؟ (revenue sharing)

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چی جوری می شه یه همچین کاری رو برای فروم های فارسی کرد؟ (revenue sharing)

برنامه نویسیش کار سختی نیست . اما forum های ایرانی واسه این چیزا پول نمیدن . سودی هم واسشون نداره . خارجی ها میان با اینکارشون افراد بیشتری رو میکشونن تو سایت و درآمد بیشتری از طریق تبلیغات بدست میارن . اما بازار سیستمهای تبلیغاتی ایرانی واسه اینکارا مناسب نیست و با اینکار فقط ضرر میکنی .
کلا این سیستمهای revenue sharing تو ایران جواب نمیده . چه وبلاگ باشه چه فروم چه ... :(

EhsanETS

Registered User
لایک‌ها
1
بر چه اساسی کار می کنن (بر اساس مثلا بازدید و نظر و ... ؟)
دوستان هم شرکت کنن
این همه میلیاردر اینجا هست هیچکس نمی خواد به بقیه چیزی یاد بده؟

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
بحث خوبی بود تا اینجا اگه مشکلی نداره منم یه سوالی بپرسم ؟

اگه به سود کم قانع باشیم ، مثلا ماهی 50 هزار تومن و سایتمون هم از این سایتایِ الکی که همه چی میریزن توش تا بازدید داشته باشن نباشه ، به نظرتون میتونیم در آمدی داشته باشیم؟

مثلا یه سایتی داشته باشم با روزی هزار و پونصد نفر بازدید میتونه ماهی 50 تومن در آمد داشته باشه ؟ به زبون فارسی

saeed00013

Registered User
لایک‌ها
492
ماشالله!:blink:
تاپیک مال سال 2008 هستش!:blink:

عجب زیر خاکی بالا کشیده شدش!:blink:

بالا