برگزیده های پرشین تولز

دخالت بيجا در تاپيک بنده نرخ تعيين کردن براي بنده و حرف هاي واهي

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
سلام

دوستان توضيح خاصي ندارم خودتون ملاحظه کنيد اين دو کاربر:
Mostajab
کاربر فوق اومده براي من لينک دانلود گذاشته توي پستي که من دارم فروش مي کنم:
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1720647&postcount=8
و
A-P-Razaghi
اين کاربر هم اومده براي من نرخ تعيين کرده و با اين که اين ويندوز نزديک 600 مگابايت هست به بنده خلاصه توهين کرده که من از کجا آوردم خلاصه فضولي هاي بيجا و بي مورد ملاحظه بفرمائيد:
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1720667&postcount=9

لينک اصلي تاپيک:
http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1720780&posted=1#post1720780

لطفاً ببنيد اين کاربران چيکاره اين انجمن هستند اينجا مي برند قيمت تعيين مي کنند توهين مي کنند که من فلان دارم مي کنم مگه من زوري داري چيزي مي فروشم
من هم بايد يک ساعت برم توي اداره پست الاف بشم 1500 هزينه پستي و گرما و هزينه اياب و ذهاب براي يک سي دي 4000 تومني

با تشکر و سپاس

قرآن بزنه توي کمر کسي که هيچي نمي دونه و نظر مي ده قرآن بزنه توي کمر خانواده کسي که داره اينجا حرف دروغ مي زنه
ديگه قرآن رو واسطه کردم اگه قبول نداريد تا يه چيز ديگه رو واسطه کنم
آخه به هيچ صراطي مستقيم نيستند
لعنت خدا بر قوم ظالمين
خدا پدر و مادر آدم دروغگو و کسي که داره اينجا به دروغ حرف مي زنه رو به جهنم عقبي به درک واصل کنه
الهي آمين

ieeeman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با با برای یه محصول نمیان طبقه آخر پیش مدیرها شکایت کنی
اول باید میدادی شکایتت شماره بشه تو دبیرخونه بعد بری پیش مدیر بخش حامد سام
بعد وقت بگیری برای 6 ماه بعد بعد بیای اینجا

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
به طرف پی ام میدای پاک کنه
بعد اگر پاک نکرد به مدیر گزارش میکردید
توی این قسمت کاری از پیش نمیره ;)

هر کي پست داد بهش اخطار بدهم بگم برو پاک کن نکردي فلان کار رو مي کنم ...:rolleyes:

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام برادر

من تو تاپیکتون پست نزدم ولی طرفی که پست زده کاملا حق داره ...

من نمی دونم شماها چرا وایستادین یکی یک زحمتی بکشه و بعدش از آسمون نازل بشید و ثمره زحمت طرف را به اسم خودتون ثبت کنید ؟؟؟

خب بنده خدا ، یکی دیگه لینکها رو پیدا کرده و آپلود کرده ، یکی دیگه این ویندوز رو دستکاری کرده و به شکل فعلی در اختیار بقیه گذاشته شما می خوای سودش رو ببری ؟؟؟

بعدش هم یک سی دی با پستش قیمتش میشه حداکثر 900 تومان . تو می خوای 4 برابر بفروشی ؟؟؟

بعدش اگر من به دانلودر بازارچه سفارش بدم و اونها هزینه یک گیگ رو با من حساب کنند با پستش نصف این قیمت تموم میشه که برادر ....

هر کس این ویندوز رو خواست ، به من پی ام بده به قیمت 900 تومان براش ارسال می کنم ( البته الان گذاشتم دانلود بشه ... )

راستی یک موضوعی را یاد بگیر دوست من ... این بازارچه ایجاد شده که کاربرا به همدیگه سود برسونند نه اینکه یک عده بقیه رو سرکیسه کنند ...

دوستدارم

بدرود .

پ . ن : راستی اگر کسی حال پول ریختن را نداره و به ADSL دسترسی داره به من بگه لینک فایلها رو مستقیم کنم و بهش آدرس بدم دانلود کنه ...

Never

Registered User
لایک‌ها
10
مثل همیشه فروش نرم افزار ... :wacko::wacko::wacko:

bshahab

Registered User
لایک‌ها
5
فکر کنم به هر آدم احمق و خر و نفهمي بگي 900 تومن مي خوام رايت بزنم برات بفرستم بهت بخنده:lol::rolleyes:

مرده و حرفش تبليغ کردم برو ببينم چه مي کني:
http://forum.persiantools.com/t105867.html

دوست عزیز شما اگه یه نگاه کوچولو به بخش اشتراک بکنی میبینی که این قیمت (900 تومن) بخصوص از طرف ققنوس عجیب نیست

پ ن:البته به نظر من فروش با اون قیمت تو بازارچه هم مشکلی نداره!!!
چون این محصول از بخش اشتراک تهیه نشده و قیمت های این بازارچه هم کف و سقفی نداره

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
دوست عزیز شما اگه یه نگاه کوچولو به بخش اشتراک بکنی میبینی که این قیمت (900 تومن) بخصوص از طرف ققنوس عجیب نیست

پ ن:البته به نظر من فروش با اون قیمت تو بازارچه هم مشکلی نداره!!!
چون این محصول از بخش اشتراک تهیه نشده و قیمت های این بازارچه هم کف و سقفی نداره

اقا من که زور نکردم که من يه چيزي گذاشتم براي فروش قيمت هم 4000 تومان
باور کن توي اداره پست مرکزي شيراز ربع ساعت الافي داره بعد هم بايد از کار و زندگيت بزني براي ارسال و خلاصه حداقلش تا پست بري و بياي يک ساعت زمان مي بره و + هزينه ارسال و پاکت حبابدار و تلق و جلد و اين طور چيزها بعد من نوشتم که روي دي وي دي هم مي زنم هر کي خواست با اين قيمت يعني طوري باشه که عمري بشه استفاده کرد هز کسي خواست حتما بحث سي دي نبوده
ولي مي بينم هر کي از راه رسيده يه پست زده و قيمت تعيين کرده
اقا من که نگفتم شما بريد پست باز کنيد اصلا مجاني بفروشيد چرا مي ياد اونجا توضيح براي من مي دهيد
گيري کرديم به خدا

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
اولا که ادب رو رعایت کنید!!!!
دوما هم من اصلا در جریان کار نیستم....پس نظری نمیدم...فقط میپرسم که با مدیر بازارچه حرف زدین یا نه؟؟؟

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
دوما هم من اصلا در جریان کار نیستم....پس نظری نمیدم...فقط میپرسم که با مدیر بازارچه حرف زدین یا نه؟؟؟

شرمنده والله من آخه يک تاپيک زدم و در مورد يک محصول نوشتم که رايت کنم روي دي وي دي يا سي دي کاري هم به خير و شر کسي ندارم ولي مي بينم يکي اومده توي تاپيک من همينطوري بدون هيچ درخواستي نه سلامي نه عليکي پنج تا لينک مستقيم دانلودش با پسورد گذاشته
بعد يکي ديگه اومده نرخ رام تعيين کرده چه طور اين حرف من توهين هست ولي کساني که دخالت بي جا مي کنند و فضولي مي کنند توهين نيست اتفاقا همونها از صد تا فحش هم بدتره چون يه عده از خدا بي خبر سرک توي همه پست ها مي کشند و فقط منتظرند که يکي يه کم از اونها بخواهد سبقت بگيره اصلا نمي تونند ببينند
قضاوت با خودتون

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
حسن ختام اين بحث:
قرآن بزنه توي کمر کساني که ناحق گفتند و اگه من هم ناحق دارم مي گم خدا به کمر من بزنه

ieeeman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته قبلا هم ویندوز ایندگو رو اینجا میفروختن که با شکایت پی سی ورلد تاپیکش رو محمد رضا بست
نگی که نگفتم

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
البته قبلا هم ویندوز ایندگو رو اینجا میفروختن که با شکایت پی سی ورلد تاپیکش رو محمد رضا بست
نگی که نگفتم

دوست عزيز
اصلا بحث سر اين چيزها نيست من اصلا تا وقتي اين رو اينجا گذاشتم نمي دونستم اين مال ايران هست
بعد يه باز توي ويندوز گذاشتم اش ديدم اولش يه منوي فارسي اومد
بحث سر فضولي بي مورد يه عده آدم دهن چاک خورده است که صبح تا شب دارند اين جا مي گردند ببنين کي داره فعاليت مي کنه مادي و چشم ندارند ببنيد بحث سر فضولي هست همين و بس

لعنت خدا بر همه کساني که اينجا دارند حرف دروغ و بي ربط مي گند

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
والا ما هم یکسال و نیم پیش که هنوز تازه ویستا ریتیل اومده بود در تمام فروم ها تبلیغ کردم و میفروختم و خیلی جاها لینک دانلود میذاشتن منم هیچ عکس العملی نشون ندادم و از طرف تازه تشکر کردم بابت لینک دانلود
ولی بهش گفتم اینجا جاش نیست طرف عذرخواهی کرد و ما هم فروش رو ادامه دادیم با اینکه پست حذف نشد
لازم نیست اینقدر بزرگ کنید و برای خودتون دشمن بتراشید
بر حال ببخشید که در دعواتون دخالت کردم:)

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام مجدد

1 : چرا کولی بازی درمیاری برادر ؟؟

2 : چند سالتونه شما ؟؟

3 : من فردا تاپیک این محصول را با قیمت 900 تومان روی دی وی دی می زنم که ببینی میشه !! ( البته روی دی وی دی می زنم که عمری بشه !!! راستی هنوز نمی دونی ماندگاری اطلاعات روی دی وی دی بیشتره یا سی دی :دی )

یک اموزش هم برات می گذلرم تا ببینی یک آدم با تمدن که سر سفره پدر و مادرش بزرگ شده ، چطوری محصول مردم رو می فروشه :

دوستان عزیز ؛ محصولی را که برای فروش گذاشتم ، قبلا توسط این آدرس ( لینک می دی به سایتی که محصولشون رو هاپولی کردی ! ) برای فروش و استفاده گذاشته شده ... چون ممکنه همه دوستان عزیز به اینترنت پر سرعت دسترسی نداشته باشند تا بتونند فایلها رو دانلود کنند ، من این محصول را دانلود و با حداقل قیمت در اختیار شما دوستان می گذارم ( بعدش هم قیمت را می گذاری 1500 تومان که هر کدوم برات 600 تومان سود داشته باشه نه 4 هزار تومان مثل افراد فرصت طلب ... )

حالا اگر برات تجربه ای شد که هیچ ... در آینده چراغ راهت کن و دیگه دست به این نوع زرنگی ها نزن ... اگر هم که نشد ( که با توجه به نوع برخوردت من اینطوری فکر می کنم ) مهم نیست ... هر تاپیکی که بزنی و من احساس کنم قیمتش غیر عادیه ، فردا به قیمت دی وی دی و پست تاپیکش را می زنم که یاد بگیری Persiatools جای این برنامه ها نیست ...

خوش باشی

بدرود .

پ . ن : پی ام شما را هم خوندم ... نشان از فرهنگ بالای شما و خانواده فرهیخته ای که فرزند برومندی چون شما را به جامعه هدیه کرده داشت ...

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
خدا این کاربرای برجسته سرشار از ادب و نبوغ رو برای پی تی نگه داره
eek7.gif

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374

شما ظاهرآ قصد ندارید به تذکری به شما داده شد توجه کنید!

اینجوری کارتون پیش نمیره اینجا عزیز
یکم آرومتر موضوع رو پیش ببر

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
بن شد رفت پی کارش

خدا کنه اینم مثل تنگنا عقده ای نشه ..حیفه به خدا!

ariana12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بن شد رفت پی کارش

اقا شما دلتنگ نباشيد
شما راحت باشيد
اقا به من همه چي گفتد (عقده اي و همه توهيني) کردند فقط من بايد بن بشم
مدير انجمن يه کم دقت کن

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
بن شد رفت پی کارش

اقا شما دلتنگ نباشيد
شما راحت باشيد
اقا به من همه چي گفتد (عقده اي و همه توهيني) کردند فقط من بايد بن بشم
مدير انجمن يه کم دقت کن

دقیقآ حق با ایشون هست
همانطور که با ایشون برخورد شد برخورد میشه

pooya007 لطفآ در انتخاب کلمات دقت بیشتر بکنید و از دایره ادب و احترام به سایر کاربران خارج نشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا