برگزیده های پرشین تولز

تاپیک دانشجویان شب امتحانی

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
سلام دوستان...

این تاپیک مخصوص دانشجوهای شب امتحانی هست...دوستان شب امتحانی خوش آمدید!!!!

ما یک عمر توی دانشگاه با عادت شب امتحان سر کردیم!!!!...نه واحد افتادیم نه منت استاد کشیدیم!!!!

این ترم 16 واحد دارم همش هم تخصصی هست کلاس که هیچی نرفتم!!!

امید داشتم که شب امتحان سر و ته این مسئله رو به هم بیارم ولی ظاهرا نمیشه!!!

شما دوستان راهکار پیشنهاد بدین!!!

پ ن:هرشب از ساعت 11 به بعد کتاب رو که باز میکنم هیچی حالیم نمیشه!!!...ولی شب امتحان عجیب تا صبح همه درس به شیرینی هرچه تمام تر وارد مخ اینجانب میشه...گفتم این کار رو بکنم ولی دیدم از بس این درسها زیاده فرصت روخوانی هم در شب امتحان نیست....بدشانسی همه این درسها هم دو واحدی هست میشه به عبارتی 8 تا کتاب 200 و خورده ای صفحه ای!!!

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
میگم از من که گذشت خدا به شما صبر بده

ولی یادش بخیر من دو تا هم خونه ایی تهرونی داشتم اون دو تا هم یه گهی مثل خودم بودن با هم پایه میشدیم تا صبح میخوندیم شب امتحان بعد صبح میرفتیم کله پاچه میزدیم خیلی حال میداد

در مورد حالی شدن و 200 صفحه از من که تا الان 1000 خورده ایی درس افتادم و حذف کردم بپرس به هیچ وجه درسو حذف نکن برو مثله مرد بیوفت

برای خوندن هم نمیخواد که کله کتاب رو بخونی دو تا فصل رو که میدونی یه 8 نمره ایی ازش میاد مثله آدم بخون تمریناشم همش رو درست بخون درسای ما که همش 2000 صفحه ایی بود اگه میخواستیم همشو بخونیم که کلامون پس معرکه بود الان هم دکتری چیزی شده بودیم ( خاک بر سرمون ) ------ نمونه سوالم بخون راستی ماله خود استاده

همین این بود راه کجی که من بهت نشون دادم پی پیگر حتما پاسی ان شا الله

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
میگم از من که گذشت خدا به شما صبر بده

ولی یادش بخیر من دو تا هم خونه ایی تهرونی داشتم اون دو تا هم یه گهی مثل خودم بودن با هم پایه میشدیم تا صبح میخوندیم شب امتحان بعد صبح میرفتیم کله پاچه میزدیم خیلی حال میداد

در مورد حالی شدن و 200 صفحه از من که تا الان 1000 خورده ایی درس افتادم و حذف کردم بپرس به هیچ وجه درسو حذف نکن برو مثله مرد بیوفت

برای خوندن هم نمیخواد که کله کتاب رو بخونی دو تا فصل رو که میدونی یه 8 نمره ایی ازش میاد مثله آدم بخون تمریناشم همش رو درست بخون درسای ما که همش 2000 صفحه ایی بود اگه میخواستیم همشو بخونیم که کلامون پس معرکه بود الان هم دکتری چیزی شده بودیم ( خاک بر سرمون ) ------ نمونه سوالم بخون راستی ماله خود استاده

همین این بود راه کجی که من بهت نشون دادم پی پیگر حتما پاسی ان شا الله

از ما هم گذشته بود این یکی مدرک دومه!!!!....نه بابا حذف که نه...ولی احتمال میدم برای بار اولم توی زندگی بیفتم!!!!...راستی افتادن چطوره؟!!...درد داره؟...لول

مشکل دیگه من هم اینه که تا کتاب رو حداقل یک دور تمام نکنم نمیرم سر جلسه...حالا چه چیزی فهمیده باشم چه نه....اهل تقلب هم نیستم!!!

کم کم دارم به این نتیجه میرسم که برای اولین بار توی زندگیم مثل بچه مثبتها توی طول ترم درس بخونم....سعی هم کردم ولی ظاهرا نمیشه ده دقیقه میخونم 3 الی 4 ساعت استراحت میکنم....مشکل دیگه من اینه که خیلی سر کلاس نمیرم!!!

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
بابا تو تا الان درس نیوفتادی

خو بچه مثبتی دیگه :دی برو بیفت حالشو ببر

اصلا هم درد نداره سوز داره

منم یه دورانی بچه مثبت بودم یادش بخیر ولی خوب دیگه زندگی و رفیق ناباب و بد زمونه اینطورمون کرد هی

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
بابا تو تا الان درس نیوفتادی

خو بچه مثبتی دیگه :دی برو بیفت حالشو ببر

اصلا هم درد نداره سوز داره

نه بابا بچه مثبت کجا بود ؟!!!...اگر بچه مثبت بودیم که درس میخوندیم....راستی یک عادت بدی هم پیدا کردم تا پیپ نکشم درس توی مخ اینجانب فرو نمیره!!!

به نمره 10 و 11 هم میگن پاس...اینه داستان نیفتادن ما تا به حال!!!

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
خوش به حال شما که با خوندن یه کتاب 200 صفحه ای درساتون پاس میشه.

مثلا من این ترم تجزیه دارم. خود کتاب با توجه به مترجم از 300 صفحه شروع میشه میره به سمت بی نهایت. کل تمرین های هر فصل را باید حل کنیم و تحویل بدیم.( خود اینها یه کتاب به اندازه کتاب اصلی میشه.) تازه برای امتحان هم باید بریم سوالات کارشناسی ارشد را بخونیم تا بتونیم شاید یه 10 بگیریم.

( گرچه این آزار و اذیت ها از سی ا ست های کث یف ...)

ieeeman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

مثلا من این ترم تجزیه دارم. خود کتاب با توجه به مترجم از 300 صفحه شروع میشه میره به سمت بی نهایت. کل تمرین های هر فصل را باید حل کنیم و تحویل بدیم.( خود اینها یه کتاب به اندازه کتاب اصلی میشه.) تازه برای امتحان هم باید بریم سوالات کارشناسی ارشد را بخونیم تا بتونیم شاید یه 10 بگیریم.

خوب بگو
اگه استاد افتاده کم داشته باشه اخراج میشه
استاد خوب استاد بندازه
تو دانشگاه آزاد البته
من یادمه یه استاد رو احضار کردن که چرا آمار قبولیت بالاست بچه ها بهت میگن هلو

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
خوب بگو
اگه استاد افتاده کم داشته باشه اخراج میشه
استاد خوب استاد بندازه
تو دانشگاه آزاد البته
من یادمه یه استاد رو احضار کردن که چرا آمار قبولیت بالاست بچه ها بهت میگن هلو

تایید میشه + اینکه استادهای جدید که میان ترم اول خبر ندارن چی به چیه و خوب نمره میدن ، ولی از ترم های بعد بهشون میگن اگه میخوای بمونی باید یه حالی به دانشجوها بدی.

بقیه دانشجوها یا فارغ التحصیل های دانشگاه آ ز ا د این موضوع را تایید می کنند؟ ( به خصوص برای رشته های فنی )

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
خب ، گویا بنده پایه ثابت این تاپیک باشم !!
129fs903752.gif

علی یادته یه تاپیک داشتم که چرا نمیتونم درس بخونم ؟!
129fs903752.gif
چند روز پیش میخواستم بیارمش بالا حسش نبود دنبالش بگردم !!
129fs903752.gif

از حالا رفتم تو فکر آخر خرداد که چه علطی باید بکنم ! حس سر کلاس رفتن که نیست !! درس هم که ماشالا
129fs903752.gif
نمیخونیم ! چه باید بکنیم ! هر ترم بدتر از ترم پیش !
129fs903752.gif

راهکار بدین !!
129fs903752.gif

راستی ساعت 5 هم کلاس دارم حسش نیست برم ، حالم خوب نیست اصلا !
129fs903752.gif

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
آخی :دی
یه چند ماه تاپیک رو دیر باز کردی...الان فقط میتونم باهاتون همدردی کنم...

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
واقعا" با دوست اولمون که تاپیک رو باز کردن،(علی)احساس همدردی می کنم،از طرفی موندم که ایشون 8 درس تخصصی رو چطوری گرفتن که می خوان پاس کنن؟(ارشد که سقفش 14 واحد هست؟)من این ترم شش درس تخصصی گرفتم که 12 واحد هست،تا الان کلام پس معرکه هست،تازه 2 تا ارائه و 5 تا ترجمه هم دارم،مقاله علمی پژوهشی و ... هم که جای خود؛این ترم هم که همش 2 ماه هست؛من موندم که چی کار میشه کرد تو این ترم؟؟؟؟
اما در رابطه با شب امتحان خوندن که من اصلا" نمی تونم؛من شب امتحان اگر طبق شب های معمول نخوابم نمی تونم درس بخونم و امتحانم خراب میشه؛مثلا" این ترم پژوهش عملیاتی دارم؛اگر طول ترم خونده نشه؛احتمال افتادن خیلی بالا می ره؛
در هر صورت امیدوارم که موفق باشید.

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
به این میگن مدیر بچه مثبت :دی

امیر تو هم غصه شو نخور میگزره

اینقده خوبه

پ ن : الان این جناب مدیر میاد به من میگه من که با شما شوخی ندارم که بابا شوخی نکردم تمجید کردم :دی

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
به این میگن مدیر بچه مثبت :دی

امیر تو هم غصه شو نخور میگزره

اینقده خوبه

پ ن : الان این جناب مدیر میاد به من میگه من که با شما شوخی ندارم که بابا شوخی نکردم تمجید کردم :دی
سکوت جان....خووب تیکه میندازیا ;)

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5

تجریه چیه دیگه ؟ همون سیگناله ؟ یا فرق داره ؟ :D

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
کلا استادای با سابقه تر بدتر نمره میدن!!!!!!!!!!!!!!! البته استثنا هم پیدا میشه !!!!!!!!!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
خب ، گویا بنده پایه ثابت این تاپیک باشم !!
129fs903752.gif

علی یادته یه تاپیک داشتم که چرا نمیتونم درس بخونم ؟!
129fs903752.gif
چند روز پیش میخواستم بیارمش بالا حسش نبود دنبالش بگردم !!
129fs903752.gif

از حالا رفتم تو فکر آخر خرداد که چه علطی باید بکنم ! حس سر کلاس رفتن که نیست !! درس هم که ماشالا
129fs903752.gif
نمیخونیم ! چه باید بکنیم ! هر ترم بدتر از ترم پیش !
129fs903752.gif

راهکار بدین !!
129fs903752.gif

راستی ساعت 5 هم کلاس دارم حسش نیست برم ، حالم خوب نیست اصلا !
129fs903752.gif

اختیار دارید امیر جان....تاپیک خودتونه....خوشم میاد مثل خودم کلا حس انجام دادن کارها رو نداری...واقعا آخر خرداد چه خاکی باید تو سرمون بریزیم؟!!!....من کم کم دارم به این نتیجه میرسم که از حالا باید درس بخونم ولی حیف که فقط حرف میزنم البته تلقین هم نقش موثری میتونه ایفا کنه....لول

واقعا" با دوست اولمون که تاپیک رو باز کردن،(علی)احساس همدردی می کنم،از طرفی موندم که ایشون 8 درس تخصصی رو چطوری گرفتن که می خوان پاس کنن؟(ارشد که سقفش 14 واحد هست؟)من این ترم شش درس تخصصی گرفتم که 12 واحد هست،تا الان کلام پس معرکه هست،تازه 2 تا ارائه و 5 تا ترجمه هم دارم،مقاله علمی پژوهشی و ... هم که جای خود؛این ترم هم که همش 2 ماه هست؛من موندم که چی کار میشه کرد تو این ترم؟؟؟؟
اما در رابطه با شب امتحان خوندن که من اصلا" نمی تونم؛من شب امتحان اگر طبق شب های معمول نخوابم نمی تونم درس بخونم و امتحانم خراب میشه؛مثلا" این ترم پژوهش عملیاتی دارم؛اگر طول ترم خونده نشه؛احتمال افتادن خیلی بالا می ره؛
در هر صورت امیدوارم که موفق باشید.

من کی گفتم دارم ارشد میخونم استاد عزیز؟!!!...من زبان و ادبیات انگلیسی مقطع کارشناسی دارم میخونم...از حس همدردی شما کمال سپاس رو دارم ....حیف وقت به این با ارزشی توی شب امتحان نیست که شما میخوابید؟!!!(شوخی)....لول

بالاخره یکی پیدا شد حرف دل ما رو بزنه! حالا خدا کنه این طور که در مورد اساتید و جو دانشگاه آزاد گفتین نباشه وگرنه کلامون پس معرکست.

من دانشگاه آزاد درس نمیخونم ولی اینطوری که تعریف میکنن و دیدم فاز اساتیدش با دانشگاههای دیگه فرق میکنه!!!!

کلا استادای با سابقه تر بدتر نمره میدن!!!!!!!!!!!!!!! البته استثنا هم پیدا میشه !!!!!!!!!

توی دانشگاه قبلی که درس میخوندم اصلا اینطوری نبود...اتفاقا توی بعضی موارد برعکس اینی که شما میگید بود!!!

بالا