برگزیده های پرشین تولز

200 دلار پی پال دلاری 920 تومان

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من که ...

:hmm: :eek:

Snow

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
215
سلام،

ببخشید میدونم آف تاپیک میشه ولی از روی ناچاریه!

می‌خواستم بدونم امکانش هست با احتساب هزینه (مشاوره ساعتی) درباره Paypal من با شما صحبت کنم.
راستش چند وقت پیش یکی از دوستان این فروم که در این زمیه فعاله تا مرز التماس هم پیش رفتم ولی ... :(

فقط این اطمینان خاطر را بدم که نه قصد دارم جای کسی را بگیرم، یا از این راه برای خودم درآمدزایی کنم و نه ...
استفاده 100% شخصی از paypal دارم، فقط یکسری ابهامات وجود داره که باید با کسی که آشنا هست صحبت کنم.

شرمنده از طریق pm هم مطرح نکردم، چون حداقل خیالم راحته اگر جواب منفی یک کلمه نه را می‌شنوم و انتظار بیهوده نمی‌کشم.
در pm متاسفانه دوستان هیچ جوابی نمی‌دهند ... !!

با تشکر و پوزش فراوان

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
سلام،

ببخشید میدونم آف تاپیک میشه ولی از روی ناچاریه!

می‌خواستم بدونم امکانش هست با احتساب هزینه (مشاوره ساعتی) درباره Paypal من با شما صحبت کنم.
راستش چند وقت پیش یکی از دوستان این فروم که در این زمیه فعاله تا مرز التماس هم پیش رفتم ولی ... :(

فقط این اطمینان خاطر را بدم که نه قصد دارم جای کسی را بگیرم، یا از این راه برای خودم درآمدزایی کنم و نه ...
استفاده 100% شخصی از paypal دارم، فقط یکسری ابهامات وجود داره که باید با کسی که آشنا هست صحبت کنم.

شرمنده از طریق pm هم مطرح نکردم، چون حداقل خیالم راحته اگر جواب منفی یک کلمه نه را می‌شنوم و انتظار بیهوده نمی‌کشم.
در pm متاسفانه دوستان هیچ جوابی نمی‌دهند ... !!

با تشکر و پوزش فراوان

هزینه ای نداره هر کمکی بخواید دریغ نمیشه همونقدر که توی این مملکت بیچاره گی داریم توی تجارت آنلاین کافیه دیگه خودمون به هم کمک نکنیم واویلا. هم pm هم توی skype در خدمتم. pm کنید یوزر skype بدم.

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
100 دلار مونده.

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697

Snow

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
215
هزینه ای نداره هر کمکی بخواید دریغ نمیشه همونقدر که توی این مملکت بیچاره گی داریم توی تجارت آنلاین کافیه دیگه خودمون به هم کمک نکنیم واویلا. هم pm هم توی skype در خدمتم. pm کنید یوزر skype بدم.

درود بر شما،

سپاس، اگر 1/100 مثل شما فکر می‌کردند الان وضعیتمون این نبود!
من زحمت می‌دهم خدمت شما ...

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا لطفا در مورد پی امی که دادم ممنون میشم هر چه سریعتر با من تماس بگیرید تا مشکلی بدتر پیش نیومده! تشکر

بالا