برگزیده های پرشین تولز

دومین رایگان با دی ان اس و همه امکانات دومین پولی co.cc

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
با استفاده از سایت زیر میتونید دومین رایگان ثبت کنید! با پسوند co.cc این دومین تماما شبیه به دومین پولی هست طرز استفادش و هیچ تبلیغ و ... در کار نیست. DNS هم داره.

اینجا کلیک کنید

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
آره فقط دیگه همه میدونن که این دومین مجانی هست !

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
منافع مادی برای شما داره؟

چرا لینکش آی دی ترکینگ داره؟
http://www.co.cc/?id=136292

سلام
با استفاده از سایت زیر میتونید دومین رایگان ثبت کنید! با پسوند co.cc این دومین تماما شبیه به دومین پولی هست طرز استفادش و هیچ تبلیغ و ... در کار نیست. DNS هم داره.

اینجا کلیک کنید

w4b3

Registered User
لایک‌ها
9
LOL

سعی کنید وقتی ملت لینک رفرال ( زیرمجموعه گیری ) می زارن ، از لینک بدون رفرال عضو بشین :lol:

من که همیشه روی این لینک ها رفرال حساسم :p

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
حالا ایرادش چیه اگه شما باعث بشی یکی از دوستانت از طریق شما به مقصودی که داره برسه ؟
ما ایرانی ها حاضریم برای تموم دنیا کار بکنیم اما برای خودمون نه !!!!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام دوستان :)
اومدم جواب سوالات و اظهار نظر ها رو بدم :)

بله عضویت شما برای من سود داره. برای شما هم توضیح میدم که اگه حالشو داشتی بری این کارو انجام بدی:

این دومین یه رفرال پروگرم داره یا همون آفلیت پروگرم. که توی اون شما به ازای پیدا کردن هر زیر مجموعه رایگان ده سنت میگیری و به ازای فروش هر دومین پولی سی درصد اون رو کمیسیون میگیری!
وقتی پولت به یک دلار برسه میتونی برداشت کنی و واقعا هم پرداخت داره. برای من که پرداخت داشت.
من تا الان چهل و دو سه تا زیر مجموعه پیدا کردم و فقط توی امضام توی پرشین تولز لینکشو گزاشتم و یه بار توی یاهو گروپم سند تو آل کردمش :) چون رایگانه پیدا کردن زیر مجموعه توش مثل آب خوردنه!

در مورد این که دوستمون گفتن از لینک بدون رفرال عضو بشیم! باید بگم این حرف خیلی برای من عجیبه چه فرقی به حال شما میکنه؟
شما میتونی با عضویت از طریق دوست دیگه یه نفعی هم به اون برسونی و منظور از این کار چیه؟ اگه اون چیزی باشه که فکر میکنم. باید بگم خیلی متاسفم! :)

فعلا خدانگهدار
دومین رایگان ثبت کنید حالشو ببرید.

AKBAR_TR

Registered User
لایک‌ها
98
ممنون
من از ریفرال شما ثبت نام میکنم

w4b3

Registered User
لایک‌ها
9
شما میتونی با عضویت از طریق دوست دیگه یه نفعی هم به اون برسونی و منظور از این کار چیه؟ اگه اون چیزی باشه که فکر میکنم. باید بگم خیلی متاسفم!

من به شوخی گفتم ، جدی نبود :)

چون لینک رفرال رو به صورت لینک سایت اصلی داده بودی گفتم ، شوخی بود محض خنده :)

بالا