برگزیده های پرشین تولز

پیشنهادی مناسب برای مشارکت

ehsanlotfy

Registered User
لایک‌ها
0
دامنه های زیر بعلاوه امکان سرمایه گذاری موجود است .
1- تصمیم فروش دامنه ها را ندارم .
2- امکان سرمایه گذاری مشترک پس از تائید و موافقت دو طرف با شرایط برای طرح های اقتصادی با تضمین کافی و محکم دو طرفه می باشد.
3- هدف ما سود دو طرف و مطمئن می باشد .
4- من خودم بعلت مشغله کاری وقت زیادی ندارم ولی در صورت لزوم کسی را می گذارم.
5- احتیاجی به برداشت اولیه ندارم. ولی باید از سود دهی مطمئن باشم.
6- بعضی دارای رتبه 4 گوگل می باشد.
7- چون عده ا ی بیوگرافی ساده را برای مشارکت خواستند. آی دی من در یاهوehsanlotfy است آدرس پستی [email protected] -چهل سالمه فوق لیسانس برق الکترونیک -و در یک جای دولتی هم مدیرفناوری اطلاعات.
قبلا هم سایت های پر بیننده داشتم.
8- ممنون میشم اگه فقط در باره ایده و طرح های اقتصادی و نسبتا زود بازده با توجه به تغییرات زیاد وضع قوانین در ایران و نت کلا بحث شود.
دامنه های ir

=================
gol.ir
abi.ir
tar.ir
haraj.ir
1001.ir
room.ir
niki.ir
cup.ir
newspaper.ir
eyiran.ir
bazari.ir
=============
دامنه های .
com

=============
topiran.com
mahnameh.com
gahnameh.com
irancomic.com
iranmsn.com
foriran.com
iranapple.com
takiran.com
iranhi.com
iranonly.com
buyiran.com
iraneveryday.com
iranblogs.com
blogestan.com
iranaks.com
tanziran.com
iranfashions.com
iranjournals.com
iranhobby.com
iranmonthly.com
iranpresent.com
tehransima.com

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
با توجه به سابقه‌ای که ندارید ( در این فروم البته ) ... بعید هست کسی این کار رو بکنه به این دلیل که تضمینی نیست که به فرض روی یک دومین یکسال کار بشه ... بعد از یکسال شما که صاحب دومین هستید کلا سایت رو جمع کنید یا تغییر بدید یا اصلا خودتون به تنهایی ادامه بدید ...

منطقی نیست ...

ehsanlotfy

Registered User
لایک‌ها
0
با توجه به سابقه‌ای که ندارید ( در این فروم البته ) ... بعید هست کسی این کار رو بکنه به این دلیل که تضمینی نیست که به فرض روی یک دومین یکسال کار بشه ... بعد از یکسال شما که صاحب دومین هستید کلا سایت رو جمع کنید یا تغییر بدید یا اصلا خودتون به تنهایی ادامه بدید ...

منطقی نیست ...
اول از همه تشكر كنم از اينكه نظرتون را فرموديد. به هر حال اعلام نظر هم لطف شماست هم با اهميت.
اما قسمت اول :با توجه به سابقه‌ای که ندارید ( در این فروم البته ) ..
البته اي دي قبليم در اين فروم پسورد ايميل و اي دي اينجا ازبين رفت اي دي من alireza1347 بود.
در ضمن در جا هاي ديگر سابقه خيلي بيشتر دارم اما بعلت كار و مسئوليت هاي اجرائي قبول دارم كه در اين فروم وقت زيادي نگذاشته ام. اما آيا سابقه در اين فروم مهمه؟ و ايا اگه سابقه باشه حله ؟ و مثلا 20 سال حسن سابقه و واجرائي در دستگاههاي معتبر چندان ارزشي نداره بماند. من معتقدم چيزهاي بسياري بيش از سابقه در اين فروم ارزش داره.
به هر حال در صورت بودن ايده همكاري و تمايل از اين جهت از طريق افراد مورد تاييد هردو . مطمئن باشيد اطمينان شما جلب مي شود.

2-فرموديد:. بعید هست کسی این کار رو بکنه به این دلیل که تضمینی نیست که به فرض روی یک دومین یکسال کار بشه .

كه من گفتم: 2- امکان سرمایه گذاری مشترک پس از تائید و موافقت دو طرف با شرایط برای طرح های اقتصادی با تضمین کافی و محکم دو طرفه می باشد.
و اين معامله هاي سايت كه پولي نيست در معاملات چند صد ميليوني فرض كن زمين هم تضمين شدني است.
مثلا چك تضمين شده به حداكثر مبلغ سايت در اختيار فرد مورد وثوق - و قرار دادن كنترل پنل دامنه در اختيار طرف.
تضمين محضري به روش هاي مختلف
به هر حال مبلغ اين سايت ها بقدري كم و خرد است كه اصلا جاي نگراني نيست.
3- فرموديد :
بعد از یکسال شما که صاحب دومین هستید کلا سایت رو جمع کنید یا تغییر بدید یا اصلا خودتون به تنهایی ادامه بدید ...
اين هم در همه كار ها هست
خيلي وقت ها هم طرف كلاه بردار نيست انتظار و تعريف از اشتراك و ... فرق مي كنه
اما راهش اينه كه در باره طرف و سابقه اش در محيط كاري اش تحقيق مختصري و سپس قرارداد شفاف كه تمام جوانب را ببينه كه بهتره وظايف اصلا تلاقي نداشته باشه و روحيه گذشت هم همكاري.
قطعا افرادي كه حقوق و دريافتي اونها مثل ما 1.2 ميليون هست به يك سايت انقدر ريز نگاه نمي كنند.

در خاتمه از نكاتي كه مطرح كرديد ممنون و من هم نظرم گفتم ولي اگه با نظر شما فرق داره قصد جسارت نبوده و پيشاپيش پوزش منو بپذيريد.

شما كه سابق بيشتري داريد اگه ايده هاي تاپ داده بشه و اجرا و بحث بشه بسيار ممنون ميشم تا اين موارد. كه هر وقت واسه اجرا خواستيم فكرشو مي كنيم.

بالا