برگزیده های پرشین تولز

فروش فوق العاده دامنه هاي ir بدليل افزايش ناگهاني

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
دوستان سلام

همانطور كه ميدانيد سازمان فيزيك نظري كه متصدي ثبت دامنه هاي ir و .... در ايران هست از اول خرداد اقدام به افزايش قيمت براي ثبت دامنه هاي ايران و ir و.... گرفته است

لذا پيشنهاد ما به دوستاني كه تمايل دارند دامنه هاي خودشان را براي سال هاي ديگر تمديد كنند از همين امروز تا اون تاريخ مراحل تمديد خودشان را انجام دهند مخصوصا اون دوستاني كه دامنه هاي زيادي را در پانل خودشان ثبت كرده اند و ....

اين قانون جديد براي ريسلرها و ساب رسيلرها اعمال ميشه

حالا دوستان ميتونند با مراجعه به همكاران ديگه ما كه نمايندگي سازمان مذكور ميباشند و يا مراجعه به ساب رسيلرها اقدام به تمديد يا ثبت دامنه خود نمايند

در ضمن متاسفانه در همين چند روز بعضي از دوستان همكار ما افزايش فيمت را در سرويس هاي فروششان اعمال كرده اند كه ما و بعضي از دوستان همچنان به قيمت قبلي به كار خود ادامه ميدهيم

شما ميتوانيد با مراجعه به سامانه فروش irtld يا ديگر دوستان ما جهت مراحل ثبت يا تمديد و .. دامنه هايتان را قبل از تاريخ اول خرداد اقدام نماييد

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
فقط تا 12 روز ديگر فرصت داريد

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
از کجا معلوم با این چیزا نمیخوان فروششون رو زیادتر کنن !!؟ ( بعد هم بگن " به دلیل استفبال همین قیمت ها باقی میمونه ! کسی نظری نداره ؟ )

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
از کجا معلوم با این چیزا نمیخوان فروششون رو زیادتر کنن !!؟ ( بعد هم بگن " به دلیل استفبال همین قیمت ها باقی میمونه ! کسی نظری نداره ؟ )
جناب صالح نيا ديگه از شما بعيده اين حرف بزنيد چون بنظرم شما يك كاربري عادي نيستيد؟

دوستان ميتونند با مراجعه به سايت فيزيك نظري اين خبر را براي خودشان به باور برسانند www.nic.ir

اين سايت و سازمان متصدي اين كار در ايران هستند و من هم ريسلري اين سازمان را دارم و خوشبختانه نمام پونت هاي خودم را به ساب رسيلرها واگذار كردم و مشكلي ندارم مقدار پونتي را هم كه داريم بر اساس قانون جديد افزايش قيمت ميدهيم كه متاسفانه دوستان هم براي موارد كاريشان به اجبار به اين موضوع تن ميدهند

اين مطلب را هم هم براي اطلاع رساني و معرفي سامنه فروش خودمان اعلام كردم

ما هم نگفتيم بيان از ما بخريد؟؟؟ بلكه گفتم اگز دامنه زياد داريد بهتره بجاي دو ماه ديگه العان دامنه هاي خودتان را تمديد يا ثبت كنيد تا هزينه كمتري بپردازيد؟

بحر حال خود دوستان تصميم بگيرند

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
اینم حرفی هست !

البته آدم یکم زودتر دومینها را تمدید کنه زیاد مشکلی نیست ...

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
اینم حرفی هست !

البته آدم یکم زودتر دومینها را تمدید کنه زیاد مشکلی نیست ...
ما هم اينو داريم ميگيم

مثلا من 48 دومين در پانل شخصي خودم دارم . براي من كه خودم دارم از تخقيف 75 درصد استفاده ميكنم براي هر دومين 3200 توامان ميپردازم و العان هم دامنه هاي را كه نياز به تمديد يك ساله و 5 ساله بوده را نمديد كردم

ولي كاربر هاي عادي كه براي هر دامنه همين حالا 3200 نميدن كه بلكه بالاي 4500 اگر سرويس باشه براشون انجام ميده و 5 ساله هم كه خودتان خبر داريد ما با 12600 واگذار ميكنيم وسرويس ها ديگه هم با فيمت هاي خودشان؟

بگذريم شما براي هر دامنه حدود 800 تومان داره اضافه ميشه در واقع يك دامنه از اول خرداد دامنه از 12800 به 14400 افزايش پيدا ميكنه براي مرتبه اول در صورتي كه ما 5 ساله را داريم 12600 حالا ميفروشيم و ....

حالا دوستان ميتونند با كمي جسنجو سرويس مناسبي براي ثبت يا تمديد و ... دامنه هاي خودشان با اين اوصاف پيدا كنند تا كمتر متحمل هزينه شوند

موفق باشيد

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
اين هم متن كامل خبر افزايش قيمت دامنه هاي ايران و ir , ...
www.nic.ir
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

تغییر در نرخ خدمات ثبت‌دامنه نقطه-آی‌آر‏
۲۱ فروردین ۱۳۸۷

از تاریخ اول خرداد ماه ۱۳۸۷ قیمت هر واحد ریالی خدمات از ۶۴،۰۰۰ ریال به ۷۲،۰۰۰ ریال افزایش می‌یابد. بنابراین قیمت خدمات ثبت‌دامنه به شرح زیر خواهد بود:

۱)‌ ثبت دامنهٔ مرتبهٔ دوم یک‌ساله: ۲ واحد، معادل ۱۴۴،۰۰۰ ریال

۲)‌ ثبت دامنهٔ مرتبهٔ دوم پنج‌ساله: ۶ واحد، معادل۴۳۲،۰۰۰ ریال

۳)‌ ثبت دامنهٔ مرتبهٔ سوم یک‌ساله: ۱.۵ واحد، معادل ۱۰۸،۰۰۰ ریال

۴) ثبت دامنهٔ مرتبهٔ سوم پنج‌ساله: ۴.۵ واحد، معادل ۳۲۴،۰۰۰ ریال

۵) انتقال صاحب امتیاز دامنه: ۱ واحد، معادل ۷۲،۰۰۰ ریال

لازم به ذکر است که فارغ از زمان صدور درخواست، کلیه پرداخت‌های خدمات از تاریخ اول خرداد ۱۳۸۷ مشمول نرخ جدید خواهند شد.

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
البته پيشنهاد من براي دوستاني هست كه تازه ميخوان دامنه ثبت كنند يا براي بار دوم ميخوان تمديد كنند يا انتقال بدهند

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
فقط 10 روز ديگر مانده

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
جناب صالح نيا ديگه از شما بعيده اين حرف بزنيد چون بنظرم شما يك كاربري عادي نيستيد؟

دوستان ميتونند با مراجعه به سايت فيزيك نظري اين خبر را براي خودشان به باور برسانند www.nic.ir

اين سايت و سازمان متصدي اين كار در ايران هستند و من هم ريسلري اين سازمان را دارم و خوشبختانه نمام پونت هاي خودم را به ساب رسيلرها واگذار كردم و مشكلي ندارم مقدار پونتي را هم كه داريم بر اساس قانون جديد افزايش قيمت ميدهيم كه متاسفانه دوستان هم براي موارد كاريشان به اجبار به اين موضوع تن ميدهند

اين مطلب را هم هم براي اطلاع رساني و معرفي سامنه فروش خودمان اعلام كردم

ما هم نگفتيم بيان از ما بخريد؟؟؟ بلكه گفتم اگز دامنه زياد داريد بهتره بجاي دو ماه ديگه العان دامنه هاي خودتان را تمديد يا ثبت كنيد تا هزينه كمتري بپردازيد؟

بحر حال خود دوستان تصميم بگيرند
صحبتم به فروش شما نبود بلکه به نوع خبرشون بود .
قبل از اینکه پست رو هم بزنم خبرشو هم در خود نیک دات آی آر خوندم . این خبر رو ظاهرا از 21 فروردین متشر کردن و من تا حالا از یک شرکتی ندیدم بگه در تاریخ فلان قیمت محصولاتم کم میشه یا زیاد ! ( البته اینجوری بوده که مثلا یک تخفیفی رو بگزارن بعد بگن تا یک ماه با این تخفیف میدیم بعد به حالت عادی بر میگرده )

البته با آماری که دارن بنظرم به صلاح نیست که قیمت رو افزایش بدن . چون این دامینها بیشتر مصرف داخلی داره و مثل دامنه های کشور های دیگه نیست که سرویس دهندگان خارجی همراه دامنه های بین المللی اونهارو هم بفروشن .

بالا