برگزیده های پرشین تولز

یک ppc خوب صرفا جهت خواندن ایبوک و استفاده از ویس کامندر

ma3743

Registered User
لایک‌ها
103
سلام دوستان
من بدنبال یکدستگاه ppc خوب صرفا جهت خواندن ایبوک و استفاده از ویس کامند هستم (می خواهم تمام کارها با ویس انجام بشه)

بمن i-mate JASJAR یا Qtek 9000 پیشنهاد شده
از بین این دو کدام انتن دهی بهتری داره؟
و آیا انتخاب بهتری هم هست تا سقف 800 هزار تومان؟

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
اگه میتونی از اون ور بگیری ام دبلیو جی فلیم. مثل اینکه مشکل آنتن دهی هم نداره . 600 هم پات در میاد
اون دو تا هم هیچ فرقی با هم نداره . ری برند هم هستند و به شدت قدیمی . اگه میتونین از خیرشون بگذرید.

راستی به جی 900 هم میتونین فکر کنین . عالیه برای ایبوک

ma3743

Registered User
لایک‌ها
103
ممنون دوست عزیز
یعنی JASJAR مشکل آنتن دهی داره؟ :(
آیا منظورتون Toshiba G900 هست

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
خیر مشکل نداره

اولین پیشنهاد من ام دبلیو جی فلیم بود (در مقایسه با او2 فلیم که مشکل آنتن دهی داره)
قابلیت ها : صفحه بزرگ ، سی پی یو و رم و رام عالی و وی جی ای ، خوراک ایبوک خون های مثل خودم و قیمت به دلار مناسب و کیفیت ساخت خیلی خوب

دومین پیشنهاد توشیبا جی 900 . اسکرین بزرگتر از 2.8 و وی جی ای واید (بارزولوشن خیلی مناسب و البته واید که مخصوص ایبوک و فیلم در حال لند اسکیپ)

قیمت هم از خارج تهیه بشه 750

این دو تا فعلا مشکل آنتن دهی ندارن

جسجار و کیوتک رو هم اصلا و ابدا پیشنهاد نمیدم چون دستگاههای زمان قاجار به حساب میان. حالا هر چی مشخصات خوب باشه اما این دور و زمونه با ایران رادیاتور کی میره تو غار!!

بهتره اصلا فکرشون رو نکنی. مخصوصا که داری 800 تومن پول میدی ، برای یه دستگاه قدیمی خیلی ستمه!!

hidden

Registered User
لایک‌ها
4
خیر مشکل نداره

اولین پیشنهاد من ام دبلیو جی فلیم بود (در مقایسه با او2 فلیم که مشکل آنتن دهی داره)
قابلیت ها : صفحه بزرگ ، سی پی یو و رم و رام عالی و وی جی ای ، خوراک ایبوک خون های مثل خودم و قیمت به دلار مناسب و کیفیت ساخت خیلی خوب

دومین پیشنهاد توشیبا جی 900 . اسکرین بزرگتر از 2.8 و وی جی ای واید (بارزولوشن خیلی مناسب و البته واید که مخصوص ایبوک و فیلم در حال لند اسکیپ)

قیمت هم از خارج تهیه بشه 750

این دو تا فعلا مشکل آنتن دهی ندارن

جسجار و کیوتک رو هم اصلا و ابدا پیشنهاد نمیدم چون دستگاههای زمان قاجار به حساب میان. حالا هر چی مشخصات خوب باشه اما این دور و زمونه با ایران رادیاتور کی میره تو غار!!

بهتره اصلا فکرشون رو نکنی. مخصوصا که داری 800 تومن پول میدی ، برای یه دستگاه قدیمی خیلی ستمه!!

رو چه حسابی اين حرف رو ميزنین اکثر دستگاه های جديد مشکل Hang و کندی دارن
در ظمن جسجار را نيز به راحتی ميشه به WM6 اپگريد کرد
و طراحی که جاسجار داره هيچ گوشی هنوز نداره(البته با کمی اغراق)

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
خوب بنده یک سئوال از شما داشتم .آیا خرید دستگاهی که 3-4 سال پیش تولید شده با قیمت 700-800 تومن در حالی که قیمت جهانی اون (هر چند در حال حاظر تولید نمیشه) 400-500 تومن به پول ما در میاد درسته ؟

در مورد پرفورمنس تقریبا با هم هیچ بحثی نخواهیم داشت . فقط به این یک مورد بسنده میکنم که آیا شما قبول ندارید که تکنولوژی چیپست ها سر سوزنی بین این سالها تغییر کرده ؟

این دوستمون جوابشون رو گرفتند . فکر کنم بحث کردن ما با هم سر این موضوع هیچ ربطی به این تاپیک نداشته باشه . اما اگر دوست داشته باشید ادامه میدیم.

hidden

Registered User
لایک‌ها
4
خوب بنده یک سئوال از شما داشتم .آیا خرید دستگاهی که 3-4 سال پیش تولید شده با قیمت 700-800 تومن در حالی که قیمت جهانی اون (هر چند در حال حاظر تولید نمیشه) 400-500 تومن به پول ما در میاد درسته ؟

در مورد پرفورمنس تقریبا با هم هیچ بحثی نخواهیم داشت . فقط به این یک مورد بسنده میکنم که آیا شما قبول ندارید که تکنولوژی چیپست ها سر سوزنی بین این سالها تغییر کرده ؟

این دوستمون جوابشون رو گرفتند . فکر کنم بحث کردن ما با هم سر این موضوع هیچ ربطی به این تاپیک نداشته باشه . اما اگر دوست داشته باشید ادامه میدیم.

اولاً تکنولوژی چيپست ها اون قدرها در کار پی سی تاً ثير نداشته(فواصل خيلی طولانی منظورم نيست) چه برسه به پاکت پی سی ها و صرفاً فقط يک هربه از سمت کمپانيهای فروش سخت افزار بوده.(در عمل)
دوماً شما وقتی اين گوشی امد رو پس خبر نداری
سوماً تاريخ توليد اين گوشی در جی اس ام زده شده ساله 2005 است(تقريباً اخرای 2005 در August)
چهارماً کی گفته اين گوشی توليد ديگه توليد نميشه اونم رو جی اس ام زده که هنوز توليد ميشه(قسمت Status که نوشته شده Available)
http://www.gsmarena.com/qtek_9000-1264.php
اين هم قيمت اين گوشی که 699$ است و بعدشم ما کاری نداریم که تو ايران دارن اين گوشی رو از خارج گرونتر
ميدن بعضاً ديده شده تو ايران يک جنس رو چهار برابر کرانتر از قيمت ان از خارج از کشور ميدن
http://www.popularelect.com/advanced_search_result.php?keywords=jasjar&osCsid=6e886be5706d54b209bb3a0561f98a2f&x=0&y=0

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
اولاً تکنولوژی چيپست ها اون قدرها در کار پی سی تاً ثير نداشته(فواصل خيلی طولانی منظورم نيست) چه برسه به پاکت پی سی ها و صرفاً فقط يک هربه از سمت کمپانيهای فروش سخت افزار بوده.(در عمل)
سوماً تاريخ توليد اين گوشی در جی اس ام زده شده ساله 2005 است(تقريباً اخرای 2005 در August)
چهارماً کی گفته اين گوشی توليد ديگه توليد نميشه اونم رو جی اس ام زده که هنوز توليد ميشه(قسمت Status که نوشته شده Available)
اين هم قيمت اين گوشی که 699$ است و بعدشم ما کاری نداریم که تو ايران دارن اين گوشی رو از خارج گرونتر
ميدن بعضاً ديده شده تو ايران يک جنس رو چهار برابر کرانتر از قيمت ان از خارج از کشور ميدن
http://www.popularelect.com/advanced_search_result.php?keywords=jasjar&osCsid=6e886be5706d54b209bb3a0561f98a2f&x=0&y=0

دوست عزیز چون من این گوشی رو داشتم اینجا نظرم رو میگم:)

اول معذرت میخوام از اینکه رک حرف میزنم:blush:

از نظر پرفورمنس میشه گفت یه آشغال هست این گوشی بین cpu های 520 به چند دلیل من جمله وجود شتاب دهنده گرافیکی و همین طور vga بودن و 100 البته استفاده از سرهای 272 اینتل:blush:

در ثانی قابل توجه دوستان که تکنولوژی cpu این گوشی با اینکه از سری 270 جدید تر هست ولی متاسفانه باید به عرض کلیه دوستان برسونم که یه آشغال واقعی هست ، فقط کافیه پرفورمنس این سری cpu ها که تو دستگاههای مثل جاسجر و اتم و اتم اگزگ وجود داره رو با سری cpu های 270 که تو دستگاهای مثل p525 , p535 , life , dell ,..... مقایسه کنید اون موقع به فجاهت اینگونه از cpu ها پی میبرید البته راه دوری هم نمیخواد برید سری همین 272 رو با mhz 520 رو با یک سری S3C 2440 400 MHz مقایسه کنید حساب کار دستتون میاد :blush:

موفق باشید:)

پ.ن:نظرات کاملا شخصی هست:)

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوستان
من بدنبال یکدستگاه ppc خوب صرفا جهت خواندن ایبوک و استفاده از ویس کامند هستم (می خواهم تمام کارها با ویس انجام بشه)

بمن i-mate JASJAR یا Qtek 9000 پیشنهاد شده
از بین این دو کدام انتن دهی بهتری داره؟
و آیا انتخاب بهتری هم هست تا سقف 800 هزار تومان؟

اگر برای خواندن Ebook میخوای به نظر من E90 نوکیا رو هم در نظر داشته باش صفحه پهنش خواندن فایلهای pdf رو آسون کرده. مشکلات ppc و آنتن و دوربین و صدا و فیلم هم نخواهی داشت.

vocian

Registered User
لایک‌ها
4

قربان همونطور که گفتم دلیلی برای بحث بین بنده و شما وجود نداره . این دوستمون جوابشون رو گرفتن و البته جواب شما رو هم حسین جان تمام و کمال دادند .

اما از اونجایی که جواب ندادن بنده نوعی بی احترامیه اینم جواب:

1-با این حساب پس شما پرفورمنس دستگاههای 3 سال پیش رو با فعلی ها یکی میدونی که بنده اصلا در این باره بحثی ندارم . خود خواننده یا خریدار یا فروشنده باید عاقل باشه . به ما چه . ما که دستگاه 3 سال پیش رو نداریم . حتما کلی ضرر کردیم دستگاه جدید گرفتیم:D

2- به حساب من سال 2005 تا 2008 حداقل 3 سال میشه:D به حساب شما نمیشه بحثش جداست.
اما یه خورده که کلاهم رو قاضی میکنم به 3- 4 سال گذشته که نگاه میکنم میبینم برای عالم پی پی سی یک عمر گذشته . 1 سال هم تو این صنعت زیاده چه برسه به 3 سال.

3- تو همون 2 جواب داده شد

4- این یکی رو چی بگم:lol::D موندم:p:rolleyes: اینو محض خنده گفتی یا جدی بود؟!

5- خداییش همه این چیزا که قیمت چقدره تو ایران به کنار . خودت بگو به عنوان یه آدم عاقل و بالغ و پی پی سی دار که امکان خرید از خارج رو داره این دستگاه رو به دستگاه هم قیمتش (ام 800) ترجیح میدی ؟! اگه قیمتش اینه البته!!
(که البته همگان دانند که قیمت این دستگاه ها 30-40% این طرف و اون طرف اینترنت متغییره)

6- بنده معذرت میخوام که این قضیه کش دار شده . شما هم دستگاهی برای فروش دارید . باور کنید که قصد ضرر رسوندن به شما رو ندارم. اما دوستمون پرسیدند و وظیفه ام بود بهشون توضیح بدم.

ma3743

Registered User
لایک‌ها
103
دوستان از همگی بابت پاسخ ممنونم
ببنید دو تا چیز برای من فوق العاده مهمه
اول بتونم براهتی با برنامه Microsoft Voice Command کار بکنم و بشه با هندزفری با فاصله به دستگاه فرمان داد
دوم صفحه نمایش قابل قبول برای مطالعه

حالا این جسجار کیفیت صوتیش چطوریه (برای گوش دادن به موسیقی)

آیا میشه چند تا ریموت کنترل رو جمع کرد و بجاش از جسجار بعنوان چند ریموت استفاده کرد؟

کلیدهای کیبوردش مثل کیبورد پی سی است یا سفت تر؟

ممنون

بالا