برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد تاپ مشارکت

ehsanlotfy

Registered User
لایک‌ها
0
دامنه های زیر بعلاوه امکان سرمایه گذاری موجود است .
1- تصمیم فروش دامنه ها را ندارم .
2- امکان سرمایه گذاری مشترک پس از تائید و موافقت دو طرف با شرایط برای طرح های اقتصادی با تضمین کافی و محکم دو طرفه می باشد.
3- هدف ما سود دو طرف و مطمئن می باشد .
4- من خودم بعلت مشغله کاری وقت زیادی ندارم ولی در صورت لزوم کسی را می گذارم.
5- احتیاجی به برداشت اولیه ندارم. ولی باید از سود دهی مطمئن باشم.
6- بعضی دارای رتبه 4 گوگل می باشد.
7- چون عده ا ی بیوگرافی ساده را برای مشارکت خواستند. آی دی من در یاهوehsanlotfy است آدرس پستی [email protected] -چهل سالمه فوق لیسانس برق الکترونیک -و در یک جای دولتی هم مدیرفناوری اطلاعات.
قبلا هم سایت های پر بیننده داشتم.
8- ممنون میشم اگه فقط در باره ایده و طرح های اقتصادی و نسبتا زود بازده با توجه به تغییرات زیاد وضع قوانین در ایران و نت کلا بحث شود.
دامنه های ir

=================
gol.ir
abi.ir
tar.ir
haraj.ir
1001.ir
room.ir
niki.ir
cup.ir
newspaper.ir
eyiran.ir
bazari.ir
=============
دامنه های .
com

=============
topiran.com
mahnameh.com
gahnameh.com
irancomic.com
iranmsn.com
foriran.com
iranapple.com
takiran.com
iranhi.com
iranonly.com
buyiran.com
iraneveryday.com
iranblogs.com
blogestan.com
iranaks.com
tanziran.com
iranfashions.com
iranjournals.com
iranhobby.com
iranmonthly.com
iranpresent.com
tehransima.com

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام خوبی؟
دومین های آی آر خوبی داری :) تبریک میگم. یه دومین آی آر هم من دارم به درد کاری میخوره دوستان؟

shopkeeper.ir

mak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام حالا كه بحث دامين داغه من هم دو تا دارم در طبق اخلاص:evil: مينهم:
kharid-foroosh.ir
iranlc.com
حالا از اينا گذشته تا حدي پايه‌ي راه‌اندازي يه سايت ميزون پربيننده هستم كه كار اصليش فروش و مقايسه محصولات مختلف باشه. اگه پايه‌ايد بفرماييد، بحث كنيم.(كار كه نميكنيم لااقل بحث كنيم اداي روشنفكرا رو دربياريم(خودم رو ميگم‌ها!));)

راستي يادم رفت بگم با آقا احسان هم هم‌رشته‌ام، فقط يه 12 سال ناقابل سنّم كمتره!
يا حق

ehsanlotfy

Registered User
لایک‌ها
0
سلام حالا كه بحث دامين داغه من هم دو تا دارم در طبق اخلاص:evil: مينهم:
kharid-foroosh.ir
iranlc.com
حالا از اينا گذشته تا حدي پايه‌ي راه‌اندازي يه سايت ميزون پربيننده هستم كه كار اصليش فروش و مقايسه محصولات مختلف باشه. اگه پايه‌ايد بفرماييد، بحث كنيم.(كار كه نميكنيم لااقل بحث كنيم اداي روشنفكرا رو دربياريم(خودم رو ميگم‌ها!));)

راستي يادم رفت بگم با آقا احسان هم هم‌رشته‌ام، فقط يه 12 سال ناقابل سنّم كمتره!
يا حق
و
خیلی موافقم . سایتش را حاضرم بخرم و رو محصولی که باید بفروشیم؟ چی بفروشیم
و....

mak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام به همه دوستان و داش ew خودمون
ببخشيد كه دير شد

و اما سايت...
راستش اون چيزي كه تو نظر من بوده و هست يك سايت در يكي از زمينه‌هاي زيرِ: (اگر هم شد همش كه چه بهتر!:wacko:)
_ يك سايت جهت خريد و فروش گوشي و خط و اعتبار مثل: GSM.ir
_ يك سايت جهت خريد و فروش لپ‌تاپ و دوربين و قطعات كامپيوتر مثل: NOTALY.com
_ يك سايت جهت واسطه‌گري پروژه‌هاي برق و الكترونيك،‌كامپيوتري و IT مثل: PARSCODERS.com
_ يك سايت جهت درج آگهي و تبليغ مثل: ISTGAH.com
_ يك سايت جهت فروش وسايل و لوازم عمومي مثل: EBAY.com

البته هر كدوم از اين آيتمها نياز به توضيح و شرح و بسط مفصل داره كه ميتونيم با هم به بحث بذاريم و البته شما هم آيتمهاي خودتون رو اگه داشتيد بفرماييد.

فقط همه ما ميدونيم يا بايد بدونيم كه اين كار يه سرمايه‌گذاري ديربازده‌ست!!! و براي معروف شدن علاوه بر خدمات خوب و مشتري‌پسند نياز به تبليغات گسترده و پرهزينه هم داره!!!:(

فعلا خدانگهدار

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
ببخشيد كه دير شد

و اما سايت...
راستش اون چيزي كه تو نظر من بوده و هست يك سايت در يكي از زمينه‌هاي زيرِ: (اگر هم شد همش كه چه بهتر!:wacko:)
_ يك سايت جهت واسطه‌گري پروژه‌هاي برق و الكترونيك،‌كامپيوتري و IT مثل: PARSCODERS.com

البته هر كدوم از اين آيتمها نياز به توضيح و شرح و بسط مفصل داره كه ميتونيم با هم به بحث بذاريم و البته شما هم آيتمهاي خودتون رو اگه داشتيد بفرماييد.

فقط همه ما ميدونيم يا بايد بدونيم كه اين كار يه سرمايه‌گذاري ديربازده‌ست!!! و براي معروف شدن علاوه بر خدمات خوب و مشتري‌پسند نياز به تبليغات گسترده و پرهزينه هم داره!!!:(

فعلا خدانگهدار

از این نمونه هایی که گفتی. گزینه اول و آخر جالب توجه هستن :)

MyDVDz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اینم دومین منه: mydvdz
دلم نمیاد بفروشمش پس هر کاری شما بگید می کنم:p

mak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام به همه (و ew;) )
آقا من هميشه از طريق ايميل مطلع ميشدم كه يه پست تازه تو تاپيك مورد نظرم اومده، ولي يه‌هفته‌اي بود كه ديدم خبري نيست. امروز شانسي گفتم برم ببينم شايد سيستم اشكال داره كه اومدم ديدم بله ظاهرا پستهاي جديد برام ايميل نشده!

در مورد اون زيرآبي و رانت و غيره:devil:حالا نميشه تا خود آقا احسان بياد يه اشاراتي بكني؟:(

ps: در مورد پروژه‌ هم هر وقت قضيه‌ات جدي شد، يه قرار ست ميكنيم همديگر (من و بچه‌هاي شركت با شما) ميبينيم و اونجا خودت اگه تشخيص دادي كه ما مناسب نيستيم خيلي راحت قضيه رو منتفي ميكنيم!

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
تا وقتي مامور مخصوص حاكم بزرگ اينجا هست همه بايد برن لنگ بندازن ! (اينجانب ! )

رراستيتش جناب لطفي به نظر من اگر سايت هاتون بازديد كننده هم داشته باشه اما خوب چيزي به نام مثلا چه ميدونم كاپ دات آي آر ارزش چيزي به نام سرمايه گزاري رو نداره (اون هم از نوع تاپش ! )

بزار رك و رو راست بگم - شما سايت داري - مثل ميليارد ها سايت ديگر - ...
اما اگر وقتي ايده داشتي (همراه با برنامه ريزي) اون وقت درخواست سرمايه گزاري بده !

يكيش همين خود من
تو هر زمينه اي كه بگي طبحر دارم !؟!
از گرفتن شير بز گرفته تا خفه كردن پير زن و الي ما شاالله .... (جدا ميگم)
تمام كساني كه با من آشنا هستن ميدونن كه من چه نابغه اي هستم و ميدونن كه در عرصه ايده هيچ كس نميتونه جلوي من قد علم كنه ! @%##

مثلا در عرصه وب من مدتهاست ايده هاي زيادي دارم كه مثلا يكيش يك سايت بسيار موفق هست
كه اين موفقيت بايد ناشي از ايده هاي نو و برنامه ريزي دقيق باشه - نه اينكه هر كسي يك سايتي بزنه و بعد رنكش هم مثلا بره بالا بعد از ذوقش جفتك چهار كش بندازه !؟ ░░░░░░ ؟

بنا بر اين نتيجه ميگيريم كساني بايد سرمايه رو بگيرن كه ايده نو دارن - چون مخصوصا تو جايي مثل وب كه رقابت جهنمي هست و اگر سرت رو بخاروني چند ميليون پله سقوط مي كني ، بنا بر اين فقط بايد راه هاي جديد رو بري تا كسي پشت و جلوت نباشه و شكست نخوري به احتمال زياد !

(( يك تعريف از خود ديگر : من مدت ها پيش به فكر اين افتادم كه روي يك پروژه تو وپ كار كنم - حالا الان تازه تمام نوابغ به فكر اين افتادن كه با ترفند هاي خاص بيان تو عرصه وپ كار كنن - چون وب ديگه خز شده و جايي براي پيشرفت نداره ! - يعني وپ هم كسي توش نيست و خيلي گلابه و هم اينكه كاربران وپ خيلي زياد شدن جديدا !! - مثلا الان تو چين دويست ميليون نفر به اينترنت از طريق رايانه مجهز هستند اما شمار كاربران آنلاين چيني از طريق تلفن همراه به پانصد و اندي ميليون ميرسه كه خوب ....

جالب اينجاست كه من براي پرو ژه هام هيچ سرمايه اي هم نمي خواستم و نمي خواهم و فقط لازم دارم يكي برام يك اينترنت واي مكس يا اي دي اس ال مثلا از پارس آنلاين بخره تا اينترنت پر سرعت داشته باشم و نبوغم رو در عرصه وب و وپ پياده كنم اما دريغ از يك نفر كه بهم كمك كنه

به همين دليل منم به شما آقاي لطفي پيشنهاد ميكنم اولا اينجا درخواست نده چون كسي توجه نميكنه و دوم هم اينكه سعي كن هميشه دنبال چيز هاي جديد باشي و اين سايت هاي كلاسيك رو ول كني - حتي اگر چيز جديدي كه داري بي ارزش باشه و همش ريسك باشه بازم تمام تمركزت رو روي اون بزار و برنامه ريزي كن كه مثلا بايد در فلان مدت اين پروژه به اين حد از بهره برداري برسه تا بتوني به اين ترتيب حساب كتاب هات رو جور كني و هميشه موفق و پيروز باشي !!

mak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام آقا ماتريكس
راستش من برام يه سؤال ايجاد شده همينجا اعلام ميكنم كه قصد هيچگونه مسخره كردن و مچگيري هم ندارم! ميخواستم بدونم شما كه اينقدر خوبي و طرح و ايده و تخصص داري چطور نميتوني يه ADSL ماهي 10-15 تومني برا خودت تهيه كني؟ من مطمئنم كه دليلي داره فقط اگه امكان داره برامون بگو چون اگه منطقي باشه اينترنتت با من.

موفق باشي

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
خوب من كه فقط در عرصه وب كار نميكنم كه
من در چندين زمينه در حال كار هستم
به عنوان مثال من الان در حال تحقيق بر روي يك سري ژنراتور هاي مغناطيسي هستم كه خوب هر قطعه اي كه براي آزمايش استفاده ميشه كلي قيمتش هست و در نهايت من با اينهمه خرج فعلا دستام خاليه !
البته منطقه ما اي دي اس ال هم نداره و نميدونم چرا راه نمي افته
ولي گويا به زودي اينجا واي مكس ميخواهد بياد !

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با فکری که الآن براش کردید، ایشالا این مشکل به زودی حل میشه! ( ....................... ) (;

خوب من كه فقط در عرصه وب كار نميكنم كه
من در چندين زمينه در حال كار هستم
به عنوان مثال من الان در حال تحقيق بر روي يك سري ژنراتور هاي مغناطيسي هستم كه خوب هر قطعه اي كه براي آزمايش استفاده ميشه كلي قيمتش هست و در نهايت من با اينهمه خرج فعلا دستام خاليه !
!

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
البته منظور من اينترنت ذاقارت صد و بيست و هشت نبود

منظورم پانصدو دوازده كم كمش بود .. !

از اونجايي هم كه اينجا دي اس ال پوشش نميدن با واي مكس چنين سرويسي خودتون ميدونيد ديگه ...

ehsanlotfy

Registered User
لایک‌ها
0
اول تشكر ميكنم از همه دوستاان
مدتي بود سري نزده بودم و ديدم كلي دوستان مطالب نوشتن و من بي جواب
البته من اي دي ياهو و پست الكترونيك را گذاشتم.
و كلي هم ايده هست.
و شما هم كلي لطف كرديد. اجراي خوب يك ايده هم خيلي مهمه .
به هر حال اي دي من هست
و ضمن تشكر حاضرم واسه هر كدوم وارد بحث بشيم

mak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام آقا احسان
من فكر كنم بهتره ID و ياهو و ايميل و... رو فراموش كنيم و همينجا به بحث بپردازيم فوقش ميريم تو pm كه البته اميدوارم نياز نشه!;)

به هر حال منتظر شنيدن نظراتتون هستيم(نميگم ايده‌هاتون كه مثل بعضي‌ها كه اول اسمشون ewيه فكر نكنيد دو تا ايده‌ي صدمن يه قاز داديم حالا بايد 6 تا صد من يه ايرباس بگيريم!):D

يا حق

ehsanlotfy

Registered User
لایک‌ها
0
سلام آقا احسان
من فكر كنم بهتره ID و ياهو و ايميل و... رو فراموش كنيم و همينجا به بحث بپردازيم فوقش ميريم تو pm كه البته اميدوارم نياز نشه!;)

به هر حال منتظر شنيدن نظراتتون هستيم(نميگم ايده‌هاتون كه مثل بعضي‌ها كه اول اسمشون ewيه فكر نكنيد دو تا ايده‌ي صدمن يه قاز داديم حالا بايد 6 تا صد من يه ايرباس بگيريم!):D

يا حق
باشه
چشم
شروع مي كنيم
=============== پاسخ اين:
ببخشيد كه دير شد

و اما سايت...
راستش اون چيزي كه تو نظر من بوده و هست يك سايت در يكي از زمينه‌هاي زيرِ: (اگر هم شد همش كه چه بهتر!)

فقط همه ما ميدونيم يا بايد بدونيم كه اين كار يه سرمايه‌گذاري ديربازده‌ست!!! و براي معروف شدن علاوه بر خدمات خوب و مشتري‌پسند نياز به تبليغات گسترده و پرهزينه هم داره!!!

فعلا خدانگهدار.
=================================
اولي خيلي تاپه به شرطي كه شريكمون اينكاره در محيط واقعي باشه و قسط توسعه در نت داشته باشه دنياي موبايل دنياي پر پوليه
دومي هم خوبه به همون شرط
سومي حالا ها واسطه گري در نت ايران راحت نيست . چون خود افراد همو پيدا مي كنن و... و گرفتاري هايي هم دارد.
سومي كار خيلي خوبي است اما نياز به يك سيستم ads قدرتمند داره كه نخوابه و تبليغات و...
و كار نو و پشتكار فراوان. چون رقابت با ايستگاه سخته.
در باره اخري سخته نظر دادن ولي فكر مي كنم اگه هم بگيره به راحتي نيست.
معذرت كه راحت و رك و بي ژرده نظرمو گفتم

mak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام مجدد

در مورد اولي(سايت شبيه GSM.ir) يه آشنااكي دارم تو علاءالدين، منتها بايد ببينم به نظر شما دقيقا چه كاري بايد برامون انجام بده تا ببينم ميتونم ازش بخوام يا نه. به عنوان مثال اگه قرار باشه هر روز صبح 1 ساعت وقت بذاره بره قيمتهاي سايت رو بروز كنه، فكر نكنم بشه روش حساب كرد!

البته من منتظر ايده‌ي داش ew هم هستم ببينم چيه.

فعلا...

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
همه ی حرفاتون در مقام تئوری قابل قبولن ، اما با میزان وقت و نیرویی که اکثر دوستان مد نظرشون هست، قابل اجرا نیستند...
شما(ی نوعی!) امکان این رو دارید که برای اجرای همزمان 2تا از همین پروژه های ذهنیتون در این مورد، یک شرکت با 3کارمند راه اندازی کنید و در طول هفته ، بیش از 70 ساعت وقت صرف کنید و (احتمالا) بیش از 15میلیون تومان درآمد مستقیم داشته باشید!

البته اگه به ورود به جمع مبتلایان به grandiosity متهم نشیم! (;

باشه
چشم
شروع مي كنيم
=============== پاسخ اين:
ببخشيد كه دير شد

و اما سايت...
راستش اون چيزي كه تو نظر من بوده و هست يك سايت در يكي از زمينه‌هاي زيرِ: (اگر هم شد همش كه چه بهتر!)

فقط همه ما ميدونيم يا بايد بدونيم كه اين كار يه سرمايه‌گذاري ديربازده‌ست!!! و براي معروف شدن علاوه بر خدمات خوب و مشتري‌پسند نياز به تبليغات گسترده و پرهزينه هم داره!!!

فعلا خدانگهدار.
=================================
اولي خيلي تاپه به شرطي كه شريكمون اينكاره در محيط واقعي باشه و قسط توسعه در نت داشته باشه دنياي موبايل دنياي پر پوليه
دومي هم خوبه به همون شرط
سومي حالا ها واسطه گري در نت ايران راحت نيست . چون خود افراد همو پيدا مي كنن و... و گرفتاري هايي هم دارد.
سومي كار خيلي خوبي است اما نياز به يك سيستم ads قدرتمند داره كه نخوابه و تبليغات و...
و كار نو و پشتكار فراوان. چون رقابت با ايستگاه سخته.
در باره اخري سخته نظر دادن ولي فكر مي كنم اگه هم بگيره به راحتي نيست.
معذرت كه راحت و رك و بي ژرده نظرمو گفتم

mak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام مجدد

همه ی حرفاتون در مقام تئوری قابل قبولن ، اما با میزان وقت و نیرویی که اکثر دوستان مد نظرشون هست، قابل اجرا نیستند...
شما(ی نوعی!) امکان این رو دارید که برای اجرای همزمان 2تا از همین پروژه های ذهنیتون در این مورد، یک شرکت با 3کارمند راه اندازی کنید و در طول هفته ، بیش از 70 ساعت وقت صرف کنید و (احتمالا) بیش از 15میلیون تومان درآمد مستقیم داشته باشید!

البته اگه به ورود به جمع مبتلایان به grandiosity متهم نشیم! (;
اينكه ما در اينجا فقط حرفهاي تئوري ميزنيم كه بديهيه دوست من! اما اميدواريم كه از تويه اين حرفهاي تئوري يه روز(شايد همين امروز شايد هم 10 سال ديگه) يه طرح قابل اجراي همه پسند دربياد كه با كمك هم عمليش كنيم... ميدونم يه كم شاعرانه‌ست ولي طرز فكر من اينه كه تو اين مسير اگه نتيجه‌ي ايده‌آل هم به دست نياد حداقل تجربه بدست مياد!

شاعر در همين زمينه مي‌فرمايد:
به راه باديه رفتن---------------- به(beh) از نشستن باطل!

در مورد اون مثالت هم اگه واقعي بود من صد در صد پايه‌ام!(البته بعد از شنيدن شرط و شروط و تحليل خودم!)
;)
ياحق

بالا