برگزیده های پرشین تولز

شما جای من بودید، چه سایتی راه مینداختید؟

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
فرض کنید، این امکان رو دارید، که یه سایت فارسی راه بندازید و بدون پرداخت هزینه های زیاد، در عرض 1 ماه بازدید اون رو بالا ببرید و توی گوگل هم به خوبی ایندکسش کنید تا توی صفحات اول جستجو قرار بگیره.
در این صورت برای اینکه درآمد خوبی داشته باشید، چه سایتی راه میندازید؟ و از چه طریقی از اون کسب درآمد میکنید (به نظرتون چه قدر ازش درآمد خواهید داشت؟) ؟

ممنون میشم، به این سوال پاسخ بدید.

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
فرض کنید، این امکان رو دارید، که یه سایت فارسی راه بندازید و بدون پرداخت هزینه های زیاد، در عرض 1 ماه بازدید اون رو بالا ببرید و توی گوگل هم به خوبی ایندکسش کنید تا توی صفحات اول جستجو قرار بگیره.
در این صورت برای اینکه درآمد خوبی داشته باشید، چه سایتی راه میندازید؟ و از چه طریقی از اون کسب درآمد میکنید (به نظرتون چه قدر ازش درآمد خواهید داشت؟) ؟

ممنون میشم، به این سوال پاسخ بدید.

کسی نمی خواد همفکری کنه؟

خب به نظرتون اگه بخوام سایت انگلیسی بزنم چی؟ چی باشه بهتره؟ از چه راهی ازش کسب درآمد کنم؟ چه قدری میشه درآورد؟

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
درامد هم از گوگل یا ادبرایت

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,023
فروشگاه و سیستم فروش - کارت های اعتباری

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
یه وبلاگ در مورد سریال یانگ گوم یک درصد و وبلاگ دیگر در مورد امپراطور دریا یک درصد دیگر از کل بازدید کننده بلاگفا رو تشکیل می دهند!!! کمتر از 3 ماه به بازدید 2000 تا 3000 می رسه! با توجه به علاقه شدید ملت ما (متاسفانه) به این جور مورد ها، به تبع فعالیت در این زمینه ها در آمد خوبی هم می تونه داشته باشه!
ولی همیشه علاوه بر درآمد فاکتور های دیگری مثل خدمت به کشور، یا بالا بردن و مفید بودن برای جامعه هم می تونه مهم باشه

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
یه وبلاگ در مورد سریال یانگ گوم یک درصد و وبلاگ دیگر در مورد امپراطور دریا یک درصد دیگر از کل بازدید کننده بلاگفا رو تشکیل می دهند!!! کمتر از 3 ماه به بازدید 2000 تا 3000 می رسه! با توجه به علاقه شدید ملت ما (متاسفانه) به این جور مورد ها، به تبع فعالیت در این زمینه ها در آمد خوبی هم می تونه داشته باشه!
ولی همیشه علاوه بر درآمد فاکتور های دیگری مثل خدمت به کشور، یا بالا بردن و مفید بودن برای جامعه هم می تونه مهم باشه

شما که اینا رو میدونی، چرا داری کاری میکنی که باعث خروج ارز از کشورت بشه؟!!! :)

سایت تفریحی دقیقا یعنی چی؟

فروشگاه و سیستم فروش - کارت های اعتباری
فارسی؟ یا انگلیسی؟
هزینه راه اندازیه یه همچین سایتی چقدر میشه؟

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,023
شما که اینا رو میدونی، چرا داری کاری میکنی که باعث خروج ارز از کشورت بشه؟!!! :)

سایت تفریحی دقیقا یعنی چی؟

فارسی؟ یا انگلیسی؟
هزینه راه اندازیه یه همچین سایتی چقدر میشه؟
خوب فروشگاه که اگه ایران باشی فارسی و اگر خارج از کشور.معلوم هست دیگه
کارت هم کارت های اعتبای نشنال...

SNo

Registered User
لایک‌ها
538

nimahz76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بنظر من تو هر زمینه ای واقعا کار بشه، درامد خوبی هم میتونه داشته باشه. مثلا خود من تو زمینه آموزش بازاریابی اینترنتی شروع به کار کردم. فقط 100 200 تومن دادم بابت هاست و دامین و قالب و شروع کردم به تولید محتوا.
الان تو کمتر از 3 ماه، بیش از 1000 بازدیدکننده ماهانه دارم و دارم اولین محصولم رو اماده میکنم که به امید خدا بفروشم.
تازه تو این زمینه ای که من کار میکنم رقابت خیلی سخت تره! ولی خب داریم کم کم میریم بالا

آموزش بازاریابی اینترنتی با نیما حسن زاده (کلیک کنید)

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
آخ آخ زیر خاکی بلند کردیا الان 2018 این بنده خدا سال 2008 اینو پرسیده احتمالا الان صد ها سایت زده و نتایجش رو دیده شما که می خوای سایت خودتو برند کنی اقلا تو تاپیک های جدیدتر شرکت کن که بیشتر وبمسترا شرکت کنن

نه دقیقا

بیشتر هدفم اینه که نظر دوستانی رو که تجربشون از من بیشتره رو بدونم.
تا الکی وقتم رو هدر ندم.
بلاخره چه سایتی زدی جالب میشه یه مرور تاریخی بشه

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,505
سایت فروش اسکریپت پاپ اپ:D

mojtaba0912

Registered User
لایک‌ها
23
بنظر من تو هر زمینه ای واقعا کار بشه، درامد خوبی هم میتونه داشته باشه. مثلا خود من تو زمینه آموزش بازاریابی اینترنتی شروع به کار کردم. فقط 100 200 تومن دادم بابت هاست و دامین و قالب و شروع کردم به تولید محتوا.
الان تو کمتر از 3 ماه، بیش از 1000 بازدیدکننده ماهانه دارم و دارم اولین محصولم رو اماده میکنم که به امید خدا بفروشم.
تازه تو این زمینه ای که من کار میکنم رقابت خیلی سخت تره! ولی خب داریم کم کم میریم بالا

طرف احتمالا الان بچه دار هم شده خخخ

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
بله اقا مهدی میلیونر شدن دیگه....

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
بازنشسته شده اند خخخخ

parsiank

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کسی نمی خواد همفکری کنه؟

خب به نظرتون اگه بخوام سایت انگلیسی بزنم چی؟ چی باشه بهتره؟ از چه راهی ازش کسب درآمد کنم؟ چه قدری میشه درآورد؟

به نظر من اگه تخصصی داری و نمیخوای زیاد هزینه بکنی ،یادبگیر محصول آموزشی درست کنی و از وبسایت های فری لنسری استفاده کنی . مثل سایت فرادرس فرانش یا امثال اینها

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
به نظر من اگه تخصصی داری و نمیخوای زیاد هزینه بکنی ،یادبگیر محصول آموزشی درست کنی و از وبسایت های فری لنسری استفاده کنی . مثل سایت فرادرس فرانش یا امثال اینها
داداش این سوال 10 سال قبل زده شده بودا:general505:

mojtaba0912

Registered User
لایک‌ها
23

سوال واسه ده سال پیشه زیر خاک یمیاری بیرون طرف الان بچه دار هم شده

Morteza.azimi1375

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام دوست عزیز
به نظر من تو هر زمینه ای که علاقه داری فعالیت کنی بدون شک موفق میشی
چون با دل و جون کار میکنی و از کارت لذت میبری
اگه نیاز به آموزش دیجیتال مارکتینگ داشته باشی میتونی به وبسایت ما سر بزنی

marvi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
آخ آخ زیر خاکی بلند کردیا الان 2018 این بنده خدا سال 2008 اینو پرسیده احتمالا الان صد ها سایت زده و نتایجش رو دیده شما که می خوای سایت خودتو برند کنی اقلا تو تاپیک های جدیدتر شرکت کن که بیشتر وبمسترا شرکت کنن

بلاخره چه سایتی زدی جالب میشه یه مرور تاریخی بشه

بچه نداشتیم 10سال پیش

الان کلاس دوم هستش :))

بالا