برگزیده های پرشین تولز

فروش کارت های اکانت RapidShare + پشتیبانی و کنترل پنل ٠

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
2exlo9e.jpg

rslogo.gif

فروش کارت های اکانت پریمیوم رپیدشیر به همراه پشتیبانی 24 ساعته

تصویر لیسانس نمایندگی را اینجا ببینید

http://emdad-co.com/images/rapidshare_lisence.jpg

تمامی اکانت ها به صورت کارت می باشد

http://************/files/gejwq3k7bb7ypc2xb9ot.jpg​

دوستان قیمت ها ارزون تر شد

اعتبار-----------------------امتیاز --------------------قیمت به تومان
یک ماهه --------------> 1000 امتیاز ----------------> 10.500
سه ماهه -------------> 3000 امتیاز ----------------> 26.500
شش ماهه -----------> 6000 امتیاز ----------------> 49.000
یک ساله --------------> 12000 امتیاز ----------------> 79.000

قیمت کارت های Trafficshare هم به شرح زیر هستن

100gb------>18.000 T
500GB------>83.000 T
2500GB---->355.000 T

قیمت های جدید طبق هماهنگی با شرکت اصلی هملون از تاریخ 1.4.87 اعمال شده است

برای سفارش میتوانید مبالغ فوق رو به حساب های
بانک پارسیان - بانک سامان - بانک ملی (سیبا) - بانک تجارت - بانک تجارت - بانک صادرات
(هر بانکی مایل بودید pm بدید تا شماره حساب و شرایط رو براتون بگم)
واریز نمایید و جهت دریافت اکانت فیش واریزی را به شماره 61 24 36 88 فکس نمایید

هرگونه سوالی هم دارید میتونید با شماره

29 25 36 88
62 24 36 88
61 24 36 88
تماس بگیرید
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

رپید شیر Rapidshare چیست ؟
تفاوت سرویس های پریمیوم با سرویس های رایگان
سوالات متداول
پشتیبانی ؟
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Last edited:

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
سایت رپیدشیر به کاربران اجازه میدهد که فایلهای خود را به صورت تکه هایی با ظرفیت حداکثر 100 مگابایت برای یکدیگر به اشتراک گذارند. درواقع کاربر توسط یک آدرس URL منحصر به فرد که از سایت دریافت می نمایند این فایلها را به اشتراک میگذارد .

هیچ کاربری امکان جستجوی فایلهای موجود در رپید شیر را از روی سرور رپید شیر ندارد .

افرادی که اکانت تهیه نکرده اند مجبورند برای دانلود هر فایل بیش از دو دقیقه و به ازای هر مگابایت از اطلاعاتی که قبلا" دانلود شده نیز دو دقیقه منتظر بمانند .برای مثال دانلود 100Mb به 208 دقیقه زمان نیاز دارد .

ضمنا" فعال بودن cookie در هنگام دانلود نیاز است .

از مزایای افرادی که اکانت دریافت کرده اند این است که میتوانند چند فایل را همزمان دانلود نمایند یا فایل در حال دانلود را stop کرده و در صورت تمایل مجددا" دانلود آن فایل را ادامه دهند .
( توسط Download Accelerators )

کسانی که اکانت تهیه مینمایند محدود به دانلود حداکثر 25Gb در طول پنج روز میباشند .

2d9ahsg.jpg

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
رپید شیر مجموعه ای از سرور هاست که هر چه بتوان تصور کرد روی آنها ذخیره شده از جمله کتب مرجع، مجموعه نرم افزار ها ، بازی ها ، فیلم و موسیقی و بطور کلی هر آنچه را که بتوان روی کامپیوتر ذخیره کرد.

شما می توانید هر چه را بخواهید به راحتی در رپید شیر پیدا و دانلود نمایید ، همچنین فایلهایی راکه
می خواهیدآپلود کرده و در رپید شیر به اشتراک بگذارید .

کاربران رپید شیر می توانند هرگونه نیازهای اطلاعاتی خود را با این امکان برآورده سازند ، شما براحتی با خرید اکانت های رپید شیر از این سرویس ها بهره مند می شوید .

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
از كداميك از قواعد آپلود (Upload) بايد پيروي كرد؟
غير از فايل هايي كه مجاز به اشتراک گذاری (Share) نیستند. (غير از فايل هاي غير قانوني، هرزه نگارانه يا مشمول كپي رايت).تعداد دانلودها : نامحدود. ما فايل هايي داريم كه بيش از 100000 بار دانلود مي‌شوند.

از كداميك از قواعد دانلود (Download) بايد پيروي كرد؟ (شرايط استفاده)
كاربران رایگان بايد پيش از شروع دانلودها، چند حرف را وارد کنند تا اجازه استفاده از زير ساخت رپید شیر را بطور رایگان داشته باشند. كاربران رایگان مي توانند تنها تعداد مشخصي مگابايت را در هر ساعت دانلود نمايند. در صورت فراتر رفتن از اين تعداد، يك پيام ظاهر مي گردد. اگر يك كاربر رایگان از اين شرايط استفاده تخطي نمايد، RapidShare داراي اين حق است كه كاربر رایگان را براي هميشه از شبكه RapidShare محروم نمايد. افرادي كه برنامه هايي را با هدف تخطي از شرايط ما بنويسند، مسئول كامل ضررهاي مالي و مشكلات وارده خواهند بود.

سرعت دانلود و يا آپلود من پايين است ! چکار کنم؟
اتصالات شبكه اي ما با پر شدن ظرفيت فاصله دارند. ما هميشه براي اجتناب از ترافيك شديد، بيش از ميزان لازم پهناي باند خريداري مي كنيم. نه آپلود كردن و نه دانلود كردن، محدوديتي ندارند. اگر سرعت آپلود شما هنوز كند است، يك مسير شبكه اي ديگر را براي آپلود كردن فايل هايتان انتخاب نماييد. شما مي توانيد يكي از سه مسير شبكه اي مختلف را براي آپلود برگزينيد. در هنگام دانلود كردن فايل‌ها نيز مي توانيد سه مسير مختلف دانلود را انتخاب كنيد. اگر تمام مسيرها كند باشند، تنها كاري كه مي توانيد انجام دهيد مشاوره با نمايندة محلي و اعلام نارضايتي تان است.

من يك اكانت خريده ام، اما اطلاعات login خود را دريافت نكرده ام. حال چه بايد بكنم؟
اگر شما يك پوشة پستي Spam/Junk در صندوق پستي تان داريد، لطفاً وجود ايميل ما را در آن چك كنيد. متأسفانه برخي فيلترهاي Spam، ايميل هاي اطلاعات Login ما را بصورت Spam نشان مي دهند. همچنين مي توانيد ايميل را دوباره در اين صفحه درخواست نماييد. اگر پيامي را دريافت كرديد كه هيچ اكانتي با آدرس ايميل شما وجود ندارد، اين احتمال وجود دارد كه پرداخت شما هنوز وصول نشده باشد. اكانت شما زماني تشكيل مي شود كه پرداخت تكميل شود، يعني وقتي به RapidShare رسيده باشد. اگر شما از طريق PayPal با استفاده از كارت اعتباري تان پرداخت را انجام داده باشيد، پرداخت معمولاً بلافاصله انجام مي شود. پرداخت از طريق ساير روش ها ممكن است چند روز زمان ببرد. اگر هنوز به راه حلي نرسيده ايد، با نمايندة‌ ما تماس بگيريد. ما براي يافتن پرداخت و اكانت شما، حداقل به يكي از اطلاعات زير نياز داريم : آدرس واقعي ايميلي كه پرداخت از طريق آن انجام شده است. شناسه (ID) مبادلة PayPal (كدي متشكل از 17 حرف و عدد) شماره رسيد PayPal (كدی نظير 1234-1234-1234-1234) شما مي توانيد شناسه (ID) مبادله يا شماره رسيد را در اكانت PayPal يا در ايميل تأييد پرداختي كه از PayPal دريافت كرده ايد، بيابيد.

امتيازات فوق العاده چه هستند؟ (Premium-Points)
فايل هايتان را در Premium-Zone آپلود نماييد، به اين شكل براي دانلودهاي فايل‌هايتان، امتياز خواهيد گرفت. آنگاه مي توانيد امتيازات جمع شده تان را به اكانت هاي فوق العادة رايگان تبديل نماييد. (Convert points را در Premium-zone (بخش فوق العاده) چك كنيد.) همچنين مي توانيد اكانت فوق العاده تان را بطور رايگان افزايش دهيد. در صورتي كه دانلود كننده، يك كاربر آزاد بوده و فايل شما بيش از MB 1 باشد و دانلود كننده كمتر از 15 امتياز در آخرين ساعت حاصل كرده باشد، يك امتياز به ازاي هر دانلود دريافت خواهيد نمود. اين قواعد براي حفاظت ما در برابر سوء استفاده، تنظيم شده اند.

آيا مي توانم دانلودهاي نا تمام را ادامه دهم؟
بله، اما فقط در صورتي كه يك اكانت فوق العاده داشته باشيد. با يك اكانت فوق العاده، درخواست هاي شما از طريق برنامه هاي پيچيده تر سرور ارسال مي شوند كه شتاب دهنده هاي دانلود را نيز پشتيباني مي كنند. آن برنامه ها، از سرگيري فايل هاي ناتمام و حتي دانلودهاي قطعه قطعه شده را پشتيباني مي نمايند. يعني شما مي توانيد يك فايل را با چند مسير دانلود كنيد كه به افزايش سرعت دانلود نيز مي انجامد.

از چه شتاب دهنده هاي دانلود مي توانم استفاده نمايم ؟
در حال حاضر ما برنامه هاي زير را با موفقيت تست كرده ايم : IDM , Gozilla , FlashGet , GetRight لطفاً توجه داشته باشيد كه بواسطه ماهيت پروتكل TCP و اين حقيقت كه مديريت كننده هاي دانلود بطور ضعيفي طراحي مي شوند، امكان دارد كه ثبت كننده هاي دانلود شما، ترافيكي بيش از حد معمول نشان دهند. البته اين در RapidShare يك نقص محسوب نمي شود، زيرا ما ترافيك شبكه مان را نظارت مي كنيم. هر چه شما از مسيرهاي موازي بيشتري استفاده كنيد، ترافيك شديد بيشتري ممكن است نظارت شوند.

سيستم شما اعتراض مي كند كه من فايل هاي بسياري زيادي را دانلود مي كنم يا قبلاً دانلود كرده ام درصورتي كه من هيچ چيزي رادانلود ننموده ام.مشكل چيست ؟
سيستم ما آدرس IP شما را براي شمارش دانلودها چك مي كند. اگر شما اين پيام را دريافت مي كنيد اما حقيقتاً چيزي را دانلود نكرده ايد، شما از يك پروكسي سرور استفاده مي كنيد كه توسط افراد ديگري نيز مورد استفاده قرار مي گيرد. حتي اگر هيچ پروكسي سروري در تنظيمات خود نداشته باشيد، خدمات دهندگان بسياري وجود دارند كه پروكسي سرورهاي آشكاري را بين شما و شبكه اجرا مي كنند. اگر با ما موافق نيستيد، به صفحات ديگري برويد كه آدرس IP شما را به شما بگويند . (براي مثال http://www.myipaddress.com ) اما چه مي توانيد بكنيد؟ شما بالاجبار بايد اين پروكسي سرور را غير فعال سازيد. اگر قادر به غير فعال سازي پروكسي سرور نيستيد، تنها راه حل، يك اكانت فوق العاده است. كاربران فوق العاده توسط كوكي ها (Cookies) شناخته مي شوند، اما نه توسط آدرس IP. متأسفانه ما نمي توانيم IP-Check خود را غير فعال نماييم، افراد ديگر آنقدر دانلود خواهند كرد كه مجبور خواهيم شد اين سرويس را كاملاً قطع كنيم. من اميدوارم موقعيت ما را در اين مورد درك كنيد.

من يك اكانت فوق العاده خريداري كرده ام، اما سيستم شما را نمي شناسد ! مشكل چيست؟
لطفاً مطمئن شويد كه كوكي ها را در سيستمتان فعال كرده ايد. نيز اطمينان حاصل كنيد كه نرم افزار نصب شده‌اي نداريد تا ارسال كوكي ها را مانع شود. مثلاً برخي فايروال ها (Firewalls) چنين كاري را انجام مي دهند. شما مجبور به پذيرفتن كوكي ها نيستيد، اما شما مجبور خواهيد بود تا داده هاي Login را براي هر فايلي كه قصد دانلود آن را داريد وارد نماييد، البته اگر كوكي ها را نمي پذيريد.

آيا مي توانم آرشيو فايل بزرگ شما را براوز (Browse) نمايم؟
خير. هيچ كس مايل نيست فايل هايش توسط ديگران مشاهده شود. براي حفاظت از حريم خصوصي، دسترسي به فايل هايي كه URL شما نمي شناسد قطعاً غير ممكن است.

آيا مي توانم فايل هاي آپلود شده ام را حذف (Delete) نمايم؟
حتماً ! پس از آپلود كردن، دو لينك خواهيد داشت. لينك دانلود كه به هر كسي كه بخواهيد مي دهيد و لينك Delete كه براي خودتان نگه مي داريد. تنها روي لينك Delete كليك كنيد تا فايلتان بلافاصله حذف شود.

از فايل هاي من تا چه زمان ميزباني مي شود؟
محدوديتي ندارد. مگر گهگاه و در زمان هايي كه ما درايوهايمان را پاك كنيم، البته ما فايل هايي را پاك مي كنيم كه تا 45 روز يا بيشتر دستيابي نشده باشند. كاربران فوق العاده نبايد هيچ نگراني در اين مورد داشته باشند. ما هرگز فايل هايتان را حذف نمي كنيم، مگر آنكه شما به عضويتتان پايان دهيد.

Remote – Uploads چه هستند و چگونه مي توانم آنها را آغاز نمايم؟
با استفاده از آپلودهاي ريموت، ما فايل را براي شما دانلود و آن را بطور خودكار به RapidShare آپلود خواهيم نمود. در Premium-Zone (بخش فوق العاده) شما، روي "Remote Uploads" كليك كنيد و URL هايتان را به آن اضافه نماييد. ما آنگاه فايل را براي شما دانلود مي كنيم و آن را در بخش فوق العاده تان، دوباره آپلود خواهيم نمود. اين معمولاً بسيار سريع انجام مي شود، زيرا ما واقعاً در اينجا پهناي باند وسيعي داريم. تصور كنيد كه شما در منزلتان 10000000 DSL داريد ... اين بسيار سريع است، اينطور نيست؟ اگر سرور با فايل بسيار كند باشد، دانلود ما نيز كند خواهد بود. لطفاً توجه داشته باشيد كه ما بطور خودكار دانلودهايي را كه بيش از 3 ساعت طول بكشند، لغو مي كنيم.

آيا مي توانم آپلودهاي ريموت را با تأييد نيز بكار ببرم؟
بله . اين امكان پذير است. تنها از http://LOGIN:[email protected]/file.zip استفاده كنيد و LOGIN را با login خود در آن سرور و PASSWORD را با password خود در آن تعويض نماييد. ما سپس در آن سرور با آن داده ها Login خواهيم نمود. لطفاً از RapidShare-Login خود استفاده نكنيد، اين اشتباه است ! داده هاي Login شما نزد ما محرمانه مي ماند. پس از اتمام هر آپلود ريموت را حذف خواهيد كرد، از جمله داده هاي Login كه به شما داده شده است.

من از آپلودهاي ريموت استفاده مي كنم، اما فقط فايل هايي كه بسيار كوچك هستند! مشكل چيست؟
بسياري از سرويس ها از جمله RapidShare، از مكانيسم هايي براي غير فعال سازي مديريت كننده هاي دانلود و Direct-Downloads استفاده مي كنند. پس اگر شما يك لينك RapidShare نرمال را وارد سازيد، فايل بسيار كوچكي نيز دريافت خواهيد داشت (و نه خود فايل را). اما اگر شـما از يك URL با Login و كلمه عبوري نظير http://LOGIN:[email protected]/files/7374627/file zip استفاده كنيد، دانلود حتماً انجام خواهد شد.

چه تعداد فايل را در يك زمان مي توان از طريق ريموت آپلودها، آپلود كرد؟
شما مي توانيد تا 100 عمل را در يك زمان انجام دهيد. يعني مي توانيد تا 100 فايل را بطور موازي انتقال دهيد.

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
دوستان در مورد پشتیبانی کارت ها هم بگم که به هیچ وجه اکانت شما ازبین نخواهد رفت و هر مشکلی پیش بیاد مثل هک شدن و دزدیده شدن اکانت به راحتی میتونید با پشتیبانی 24 ساعته تماس بگیرید و اکانت خودتون رو برگردونید
به همین راحتی !

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
حسين جان فكر نمي كردم روزي بتونم بين زمان اراده كردنم براي شارژ اكانت رپيدشيرم تا انجامش،‌فقط 3 دقيقه فاصله زماني داشته باشم !
طرح خيلي جالبي بود. ممنونم

morti18

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ببخشید میشه با این کارت ها اکانت خودمونو شارژ کنیم ؟
با تشکر

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام
ببخشید میشه با این کارت ها اکانت خودمونو شارژ کنیم ؟
با تشکر

منم فكر مي كردم فقط ميشه اكانت نو خريد تا اينكه از حسين جان توو بخش PPC پرسيدم و فهميدم شارژ هم داره، شركتشون هم نمايندگي رسمي رپيدشير هست، قسمت ايران توو اين آدرس رو ببينين:
http://rapidshare.com/resellers.html

خيلي ساده كارت رو تهيه مي كنين، حالا يا از مغازه ها خريداري مي كنين يا به همون صورت كه حسين جان گفتن خريد اينترنتي مي كنين. بعد به آدرس :
http://www.hameloon.com/shrapcard/active.php

ميرين و لينكه اكانت جديد مي خواين يا مي خواين شارژ كنين رو انتخاب مي كنين ! يوزر پسوورد كارت رو مي نويسن و حداكثر توو 3 دقيقه اين كار انجام مي شه، من ديروز اكانتم رو شارژ كردم، خيلي جالب بود برام

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
حسين جان فكر نمي كردم روزي بتونم بين زمان اراده كردنم براي شارژ اكانت رپيدشيرم تا انجامش،‌فقط 3 دقيقه فاصله زماني داشته باشم !
طرح خيلي جالبي بود. ممنونم

امیدوارم که راضی شده باشید

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
آقا اکانت اشتراکی نمیدید ؟
من دنبال اکانت اشتراکی هستم ، توجیه اقتصادیش بیشتره .
گروه های 4 نفری رو پیدا کنید و براشون اکانت مشترک بدید .
من به عنوان مشتری اکانت اشتراکی اعلام آمادگی میکنم .

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
آقا اکانت اشتراکی نمیدید ؟
من دنبال اکانت اشتراکی هستم ، توجیه اقتصادیش بیشتره .
گروه های 4 نفری رو پیدا کنید و براشون اکانت مشترک بدید .
من به عنوان مشتری اکانت اشتراکی اعلام آمادگی میکنم .

نه دوست عزیز اکانت اشتراکی نداریم خودتون باید کسی رو برای این کار پیدا کنید

در ضمن برای کاربر KavehD هم که به صورت پیام خصوصی در خواست کرده بودن شرایط و شماره حساب رو ارسال کردم
موفق باشید

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
اکانت 3 ماهه برای آقای KavehD ارسال شد

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
نه دوست عزیز اکانت اشتراکی نداریم خودتون باید کسی رو برای این کار پیدا کنید

البته چون به دردسرش نمی ارزه ، شما این کار رو نمیکنید ،
وگرنه برای مشتری سراسر منفعته .

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
یک ماهه --------------> 8000 امتیاز ----------------> 15.000
سه ماهه -------------> 8000 امتیاز ----------------> 34.000
شش ماهه -----------> 8000 امتیاز ----------------> 57.000
یک ساله --------------> 8000 امتیاز ----------------> 98.000

قیمت های جدید طبق هماهنگی با شرکت اصلی (هملون) از تاریخ 1.4.87 اعمال شده است

anf-b

Registered User
لایک‌ها
15
آقا به نظر میاد قیمتاتون کمی بالاست
بجه های دیگه توی PT همین اکانتها رو با نصف قیمت میدند

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
آقا به نظر میاد قیمتاتون کمی بالاست
بجه های دیگه توی PT همین اکانتها رو با نصف قیمت میدند

دوست عزیز قیمت های خوده شرکت اصلی rapidshare گرون شده و ماهم نماینده شرکت هملون هسیتم

و طبق فکس رسیده از شرکت تغییرات رو اعمال میکنیم

موضوع دیگه این هست که این اکانت ها به صورتی رسمی هست و پوینت هم داره و از تولید شده از اکانت های استفاده شده نیست
منظورم اینه که بعضی ها با جمع کردن امتیاز حالا چه از خرید و چه از دانلود فایل هاشون توی رپید امتیاز کسب میکنن و اکانت جایزه میگیرن و اون ها رو میفروشم چون برای خودشون هزینه نداره ارزون میدن

---

نکته بسیار مهم هم پشنیبانی این اکانت هاست که بقیه ندارن شما میتونی با تماس با پشتیانی غیر از راهنمایی اولیه اکانت های خودتون رو هم بیمه کنید
به طوری که اگر اکانت شما بسته بشه یا اتفاقی مثل هک شدن و .... براش بیوفته امکان برگشت داره از طرف شرکت

---
سوال دیگه ای بود من درخدمتم

frog

Registered User
لایک‌ها
36
البته شما فروشنده هستید و هر کسی قیمت خاص خودش رو داره ، و مشتری خودش حق انتخاب داره .

درسته قیمت یورو در مقابل دلار بالا رفته ولی نه اینقدر ، قیمت امروز

6.99 Jun 26 1.5760 11.0166$

که به ریال میشه : 101,819 که تقریبا 10 هزار و 100 تومن هست . که البته این قیمتی هست که خوده راپیدشیر میده ، وگرنه قیمتی که به ریسلرها میده از این پایین تر هست .

البته دوستان شاید به قصد نقد کردن پی پالهاشون اون رو به قیمت مناسب می فروشند و بدون سود .

----------

اکانتهای بدون پوینت هم که کلا قضیه اش چیز دیگه ای هست ، ولی درست کردنشون هم چندان ساده و راحت نیست . باید وقت گذاشت .

Last edited:

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
اکانت رسید

Last edited:

Full

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

من 3 تا اکانت راپید شر می خوام ، چند می دید ؟

و
مقدار مجاز دانلود هر کدوم از اکانت ها چقدر هست ؟

مرسی

Last edited:

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
سلام

من 3 تا اکانت راپید شر می خوام ، چند می دید ؟

و
مقدار مجاز دانلود هر کدوم از اکانت ها چقدر هست ؟

مرسی

دوست عزیز همون طور که گفتم فعلا اکانت ها تموم شده
اگر رسید خبر میدم

بالا