برگزیده های پرشین تولز

راه افتادن Adsl برای دوستان منطقه جنوب تهران با پیش شماره 5 / پنج

UnKnOwN_MaX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از دوستان کسی هست که منطقه مخابراتیشون 13 آبان (ته یاغچی آباد) باشه با پیش شماره های :

5501 - 5502 - 5503 و ....

حتما تو این تاپیک اعلام کنن مخصوصا دوستانی که از شرکت صبانت خدمات گرفتن و پول ریختن به حساب .

با تشکر

bigboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز 86/9/7 هستش میگند راه افتاده اما هنوز دیتا نداره و حالا حالا ها کار داره اما یکی رو میشناسم که داره ثبت نام میکنه وخطوط رو سریع رانژه میکنه خوبیش به اینه که مثل شرکتها بهت دروغ نمیگه وسره کارت نمیزاره ودقیقا بهت میگه که کی راه میافته در ضمن ایشون برای مرکز تلفن بعثت(نازی آباد) هم داره پیش ثبت نام میکنه البته جنوب تهران از adsl استقبال خوبی نمیشه هرکی adsl بگیره ضرر کرده چون مخابرات های با کد 5 دارند کابل برگردون میکنند وفیبر میکشند واساتید میدونند که رو فیبر نمیشه adsl داد

UnKnOwN_MaX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه بپرسم شما ثبت نام کردی یا نه ؟

من اولین کسی هستم که ثبت نام کردم تو این مرکز و از چند ماه پیش پیگیر این قضیه هستم

من شماره تلفنم رو تو پیغام خصوصی میدم یه لطفی کن و اگه زحمتی نیست یه تماس با من بگیر یه کار واجب دارم

دوستان دیگه ای هم که اگر ثبت نام کردن یعنی پول ریختن به حساب شرکت و مشکل دارن اینجا اعلام کنن تا بالاخره

مشکل رو حل کنیم

من همه جوره پایه هستم

با تشکر فراوان

shef

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما از چند ماه پیش ثبت نام کردی (صبانت) ،پول واریز کردی هنوز خط رو رانژه نکردن؟:eek:(درست فهمیدم؟)
مشکلشون چی بوده؟

bigboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دو ماهه ثبت نام کردم
پولو دادم
گفتند 15 روزه وصل میشه چون من تو سالن mdf 13 آبان آشنا داشتم 2 روزه خط رانژه شد اما هنوز دیتا ندارم هرروز روزی 17 بار به شرکت زنگ میزنم هی من رو می پی چوننند تا اینکه بهشون ثابت کردم که ایراد از مخابرات نیست و ایراد از شرکت می باشد
یادتون باشه شرکت اصلی نداگستر صبا هستش که بعضی ها صبانت میشناسند و ریسلر فروش این منطقه گیتی نت هستش
این گیتی نت دوزار بارش نیست من که حسابی بیخیالش شدم اوضاع پارس آنلاین هم که معلومه تا وقتی پول ندادی تحویلت میگیرند وبعد از اون کارت با ..... هستش من راهشو پیدا کردم فکر کنم به روشی دیگه بتونم مشکل رو تا آخر این ماه حل کنم که دیگه با این جوجه ها طرف نشیم
تازه اطلاعات قشنگتری هم دارم ولی اینجا نمیشه گفت بنده خداها گناه دارند

LinuxBox

Registered User
لایک‌ها
126
از دوستان کسی در مورد اوضاع مرکز تلفن بعثت خبری نداره؟
صبانت که چیزی مبنی بر ساپورت این مرکز تو سایتش نزده اما گیتی نت که نماینده صبا هست زده که بعثت رو پشتیبانی میکنه اما وقتی تماس میگیری میگه باید پیش ثبت نام کنی و آخر آذر ماه راه میفته.
اگر کسی خبری داره ممنون میشم بگه.
به نظر شما برای گیتی نت ثبت نام کنم یا نه؟

bigboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بعثت تا اوایل سال آینده خبری نیست گیتس نت هم الکی زده یه pm بده تا مشکلت رو حل کنم

omid1979

Registered User
لایک‌ها
0
در مورد مناطق ديگه هم اطلاعات داري ؟‌
منطقه شهيد بهشتي با پيش شماره 8844 كي راه مي افته ‌؟

hasanh

Registered User
لایک‌ها
1
از دوستان کسی در مورد اوضاع مرکز تلفن بعثت خبری نداره؟
صبانت که چیزی مبنی بر ساپورت این مرکز تو سایتش نزده اما گیتی نت که نماینده صبا هست زده که بعثت رو پشتیبانی میکنه اما وقتی تماس میگیری میگه باید پیش ثبت نام کنی و آخر آذر ماه راه میفته.
اگر کسی خبری داره ممنون میشم بگه.
به نظر شما برای گیتی نت ثبت نام کنم یا نه؟

سلام
متاسفانه بیشتر خطوط این مرکز ( از جمله خط تلفن منزل ما ) فیبر نوری شده که فعلا با adsl مشکل داره. هر چند که سرعت دیال آپ را هم خیلی پایین آورده و من بالاتر از 31 کیلو بیت در ثانیه سرعت اتصال ندارم.
شنیدم سخت افزار خاصی باید از سوی ISP خریداری و در مرکز مخابرات نصب بشه تا امکان دادن adsl بر روی این نوع خطوط فراهم بشه.
من خودم خیلی مایل هستم از adsl استفاده کنم اما باید قبل از اینکه پولی بدید , بخواهید که برای شماره تلفنتون امکان سنجی کنند تا بعدا بهونه نیارن.

اگر سرعت اتصال دیال آپ شما بالای 40 کیلو بیت در ثانیه باشه , احتمال زیاد کافو نوری نیست و با adsl مشکلی نداشته باشه.

bigboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوشبختانه یا متاسفانه پروژه فیبرکشی انتهای نازی آباد تمام شده و دیگه اصلا adsl اونجا نخواهیم داشت
به گفته مخابراتی ها ابتدای نازی آباد هم فروردین فیبر کشیش انجام میشه که باید گفت adsl الفاتحه

hamed-pc

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام
بنده به تازگی این تاپیک رو پیدا کردم . و حدود 3 سال است که منتظر راه اندازی سرویس adsl مرکز نواب صفوی هستم . خود مرکز میگه که دستگاهها آماده هست اما کسی هنوز با این مرکز قرارداد نبسته به شرکتهای . آسیاتک و داتک و شاتل . بنده ایمیل زدم اما جواب ندادند . تلفنی پرسیدم گفتند معلوم نیست کی راه اندازی بشه

hamed-pc

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام
بنده به تازگی این تاپیک رو پیدا کردم . و حدود 3 سال است که منتظر راه اندازی سرویس adsl مرکز نواب صفوی هستم . خود مرکز میگه که دستگاهها آماده هست اما کسی هنوز با این مرکز قرارداد نبسته به شرکتهای . آسیاتک و داتک و شاتل . بنده ایمیل زدم اما جواب ندادند . تلفنی پرسیدم گفتند معلوم نیست کی راه اندازی بشه

کسی نیست که از این مرکز خبری داشته باشه که کی راه میوفته؟؟

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
نواب يا 5540 نبود........... !

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
کسی نیست که از این مرکز خبری داشته باشه که کی راه میوفته؟؟
من توی یه منطقه پایین تر از شما هستم (برای ما یه 3 ماهی میشه راه افتاده)، احتمالا چند ماه دیگه برای شما هم راه میافته چون توی اکثر سایت های سرویس دهنده ها زده به زودی !!!!

madridismo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوشبختانه یا متاسفانه پروژه فیبرکشی انتهای نازی آباد تمام شده و دیگه اصلا adsl اونجا نخواهیم داشت
به گفته مخابراتی ها ابتدای نازی آباد هم فروردین فیبر کشیش انجام میشه که باید گفت adsl الفاتحه

میشه کمی توضیح بدین یعنی چی ؟ یعنی به محل ما adsl نمیدن ؟ من الان adsl لازم هستم هیچ شرکتی نیست که این منطقه رو پوشش بده ؟:(
راستی پیش شماره ما 5505 هستش !

Ali1441

Registered User
لایک‌ها
0
براي پيش شماره 5580 غير از پارس آنلاين يه شرکت معرفي کنين که ADSL بده .

madridismo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی نیست جواب مارو بده ؟

hamed-pc

Registered User
لایک‌ها
2
من توی یه منطقه پایین تر از شما هستم (برای ما یه 3 ماهی میشه راه افتاده)، احتمالا چند ماه دیگه برای شما هم راه میافته چون توی اکثر سایت های سرویس دهنده ها زده به زودی !!!!

بله ممنونم
هنوز تا به این لحظه این مرکز راه اندازی نشده. من نمیدونم این مرکز چه مرگشه . کلافمون کرده :wacko: :hmm:

maryambanoo

کاربر فعال شبکه
کاربر فعال
لایک‌ها
1
براي پيش شماره 5580 غير از پارس آنلاين يه شرکت معرفي کنين که ADSL بده .
تا آنجايي كه از بر و بچه هاي مركز قندي پرسيدم فعلا فقط پارس هستش و صبا نت هم تجهيزاتش نصب شده و زير تسته به احتمال خيلي زياد از 15 تا 20 تير ماه راه اندازي ميكنه

بالا