برگزیده های پرشین تولز

کسی آموزش عوض کردن ویندوز p3400 رو لطف میکنه؟؟

hossputer7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من گوشیم p3400 که رام گوشیم رو پیدا کردم (ویندوز 6.1 ) اما نمیدونم که کدوم آموزش رو باید بخونم میشه راهنمایی کنید؟؟ اصلا نصب کردن ویندوز رو بلد نیستم!!

دنباله آموزششم.

منتظرم .

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
دوستان من گوشیم p3400 که رام گوشیم رو پیدا کردم (ویندوز 6.1 ) اما نمیدونم که کدوم آموزش رو باید بخونم میشه راهنمایی کنید؟؟ اصلا نصب کردن ویندوز رو بلد نیستم!!

دنباله آموزششم.

منتظرم .

به اونجا كه ازش دانلود كردين مراجعه كنين، معمولا فروم مانند هستن و روش رو مي نوسين ! يا داخل خود دايركتوريش هر فايل قابل باز شدن با notepad يا wordpad كه ديدين رو باز كنين !
اما معمولا روش پيچيده اي نداره ، با كامپيوتر سينك مي كنيد ( اول آخرين نسخه Active sync رو بگيرين تستش كنين ! كامل گوشي سينك بشه بعد به مراحل بعدي برين ) بعد فايل اجرايي اصلي دايركتوري رو اجرا مي كنين ! ممكنه اين فايل اجرايي اصلي exe نباشه بلكه يك BAT فايل باشه كه به ترتيب فايلهاي EXE رو اجرا كنه

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به طور خلاصه دوستمون توضیح دادند. ولی اگر می خواهید مشکلی برای شما پیش نیاید به تاپیک جامع آپ گرید مراجعه کنید و کلیه توصیه های موجود مانند عدم استفاده از هاب و ... رو بکار بگیرید.
http://forum.persiantools.com/t72567.html

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به طور خلاصه دوستمون توضیح دادند. ولی اگر می خواهید مشکلی برای شما پیش نیاید به تاپیک جامع آپ گرید مراجعه کنید و کلیه توصیه های موجود مانند عدم استفاده از هاب و ... رو بکار بگیرید.
http://forum.persiantools.com/t72567.html

دوستان لطف کردند و توضیحات خوبی دادند . من بخاطر اینه قبلاً این گوشی رو داشتم یکی دو مورد رو اضافه میکنم .

* قبل از اقدام به تعویض رام حتماً یک سری مطالعه ( فقط در مورد 3400 ) انجام بدید . بهترین جا هم Xda-developers هستش .

** باید حتماً CID گوشی رو آنلاک کنی به طوری که در بوت لودر یک نوشته با نام آنلاک کننده ( برای من olip بود )

*** بعد از این کار به راحتی میتونید هر رامی رو نصب کنید ( ترجیحاً 6.1 رو بریزید ) من که کلی باش صفا کردم . سرعتش عالی شده بود .

محض اطلاع بگم که گوشی شما رو با نام ( Gene ) معرفی میکنند .

یکی از بهترین رام های WM6.1 رو هم میتونید از لینک زیر دریافت کنید

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=372229

***** قبل از شروع CID رو آنلاک کنید *****

hossputer7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1 واقعا دوستان راهنمیییاتون عالی بود اما نمیدونم چطوری CID رو آنلاک کنم؟

Last edited:

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
1 واقعا دوستان راهنمیییاتون عالی بود اما نمیدونم چطوری CID رو آنلاک کنم؟

بازم سلام

فکر میکردم یکمی هم خودت سرچ کنی و به نتیجه ای برسی .

من به جای شما دوباره گشتم و آنلاک رو پیدا کردم .

براتون روی 4shared میگذارم بردارید .

ولی بالاغیرتاً یکمی در این باره ( Hardspl ) مطالعه کن بعد اقدام به تعویض رام کنید .

لینک فایل = http://www.4shared.com/file/48408724/886e180f/RUU_Gene_HSPLss.html?dirPwdVerified=38ccb2ec

موفق باشید.

hossputer7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی اما کار باش آسونه به این ترتیب

ول از همه بايد توضيح بدم كه براي آپگريد كردن شما بايد قفل گوشي رو باز كنيد كه براي كپي رايت نرم افزار قرار داده شده كه اين مرحله ساده اي هستش
بهتره از روش HSPL كه الان توضيح ميدم استفاده كنيد چون دردسر كمتري داره وبراي هميشه كار رو راحت ميكنه و ميتونيد هر بار كه دلتون خواست فقط رام رو آپگريد كنيد فايل HSPL رو براتون ضميمه كردم از حالت فشرده خارجش ميكنيد و فايل gene_hspl.exe رو داخل مموري داخلي گوشي كپي ميكنيد و داخل گوشي اجراش ميكنيد گوشي به طور اتوماتيك ريستارت ميشه و وقتي ميخواد روشن بشه جلوي SPL يه oilo اضافه ميشه يعني اون صفر ها برداشته ميشه و حالا شما ميتونيد رام رو آپگريد كنيد

اين فقط براي گوشي هاي HTC P3400, Dopod D600 است روي گوشي هاي ديگه تست نكنيد اونا فرق دارن

حالا نوبت ميرسه به آپگريد رام
فايلي رو كه در پست اول دوست خوبمون زحمتش رو كشيدند رو دانلود كنيد
اينم لينكش گفتم بزارم بهتره
http://rapidshare.com/files/11598529...2_WWE.rar.html
بعد از حالت فشرده خارجش كنيد حالا گوشيتون رو خاموش كنيد و دكمه power ( روشن و خاموش كردن گوشي) رو با دكمه دوربين رو همزمان فشار بديد و نگه داريد تا صفحه به صورت 3 رنگ آبي و قرمز و سبز در بياد حالا اون موق وقت شروع كار هستش كابل usb رو به گوشي وصل كنيد و رامي رو كه دانلود كرديد و استخراج كرديد يه فايل داخش هست به اسم ROMUpdateUtility
اون رو در كامپيوتر اجرا كنيد يه صفحه باز ميشه كه عكس گوشيتون رو داخلش ميبينيد يك مربع وسط صفحه هست كه اونو بايد تيك دار كنيد تا گزينه next فعال بشه اين كار رو انجام بديد و به صفحه بعد ميريد مشابه اين كار رو مجدد اين كار رو انجام بديد اين كار براي تاييد اين هست كه شما ميدونيد داريد چيكار ميكنيد بعد next رو ميزنيد و چند ثانيه طول ميكشه كه در بالا شماره image فعلي رو بايد بده كه شما چيزي نميبينيد كه مهم نيست در پايين دكمه آپديت رو بزنيد كه به صفحه بعدي ميره و ورژن رامي كه ميخواييد به اون بريد رو مينويسه كه بهش توجه نكنيد و دكمه هاي next رو بزنيد تا به مرحله آپگرد ميرسيد كه هم روي گوشي و هم روي كامپيوتر شروع به درصد پر كردن ميكنن كه رام شما داره آپگريد ميشه وقتي 100% شد گوشي اتوماتيك ريستارت ميشه و صفحه اي كه شما وقتي گوشي رو فرمت ميكرديد مياد صفحه تنظيم يا كاليبره كردن قلم و بعد هم cut و past كردن كه طبق گفته خود گوشي پيش بريد كه در نهايت گوشي شما با موفقيت آپگريد شده

بازم مرسی.

morteza_jacobi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من کلاً اهل ریسک نیستم ترجیح می دم صبر کنم تا بهترین و مطمئن ترین راه بیاد بعد استفاده کنم
اولاٌ که تا الان بهترین قفل شکنی که برای P3400 اومده چیه ؟؟؟ دوم که گوشی Gene New با OLD رو از کجا میشه فهمید ؟ سوم اینکه بهترین رام 6.5 کدومه ممنون میشم کمک کنین

بالا