برگزیده های پرشین تولز

کامپیوترم آلوده شده , تمام آنتی ویروس ها جوابم کردند...

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
سلام

یک ویروسی ( malware ) کامپیوترم گرفته
به این شکل که wallpaper پشت کامپیوتر را عوض می کند و می نویسد که کامپیوتر شما ویروسی شده و زمینه پشتش هم آبی هست

و هر از چند گاهی یک مسج قلابی رو صفحه ظاهر می شود که کامپیوتر شما آلوده به فلان ویروس هست و روی دکمه OK کلیک کنید تا شما را به سایتی که آنتی ویروس مغرفی می کند بفرسیتیم تا آن را دانلود کنید که حالا خدا می داند چه چیزی وحشتناکی را به عنوان انتی ویروس می خواهد بدهد
علاوه بر آن هر چند وقت یک بار هم یک ویروس جدید یا یک تروجانی وارد کامپیوتر می کند که خوشبختانه نورتون می تواند اون ویروس ها را شناسایی کند ولی خوده این را که هر ذفعه wallpaper را عوض می کند را نمی تونه پیدا کنه

من کلی از صبح تا حالا تحقیق کردم فهمیدم که مبتلا به smihfraud شدم , که خدا نصیب گرگ بیابان نکند
از مشخصاته این malware این هست که توی RAM کامپیوتر می شینه و هر فالی که تو RAM بره خودشو بهش attach می کنه رو این حساب آنتی ویروس ها نمی تونند پیداش کنند و موقع ری استارد هم می ره تو بوت سیستم هر جا هم بتونه یه کپی از خوش می گذارد تمام check point های system restore هم پاک می کنه

هدف این smitfraud این هست که شما را بفرسته به سایت های فروش آنتی ویروس
بعد از یک مدت هم ظاهرا نمی گذارد شما به اینترنت وصل بشید و یک مدت بعدش هم هیچ فایل appilication را نمی گذارد اجرا شود و عملا کامپیوتر را از پای در می آورد

من امروز صبح این ویروس را گرفتم در حالی که آخرین آپدیت نورتون را هم داشتم

به نظر شما باید چیکار کنم ؟؟؟

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
عزیز فقط nod32 میتونه کمک کنه

اگه گرفتی یه اپدیت هم کنی بد نیست

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
می تونه smitfraud را پاک کنه ؟
چون من تو اینترنت سرچ کردم چند تا پست تو فروم ها خواندم که گفتن اصلا نمی تونه پیداش کنه چه برسه به اینکه پاکش کنه

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
تقریبا می تونم بگم راه حل را پیدا کردم

spyware Doctor را نصب کردم و در یک quick search نزدیک 26 تا Virus و trojan از تو کامپیوترم پیدا کرد
که درجه 6 تاشون هم high ّبود ( Norton با آخرین آپدیت یکیشونم پیدا نکرد ! )
ولی برای پاک کردنشون می گه باید پول بدم و لیسانسشو بخرم !!!

کسی از بچه ها می تونه در این زمینه کمک کنه ؟

Spyware Doctor V 5.5.1.322

Caffeine

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تصادفا فايلي بنام Apunbegy.dll تو مسير C:\Windows ات نداري ؟!

فروش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

یک ویروسی ( malware ) کامپیوترم گرفته
به این شکل که wallpaper پشت کامپیوتر را عوض می کند و می نویسد که کامپیوتر شما ویروسی شده و زمینه پشتش هم آبی هست

و هر از چند گاهی یک مسج قلابی رو صفحه ظاهر می شود که کامپیوتر شما آلوده به فلان ویروس هست و روی دکمه OK کلیک کنید تا شما را به سایتی که آنتی ویروس مغرفی می کند بفرسیتیم تا آن را دانلود کنید که حالا خدا می داند چه چیزی وحشتناکی را به عنوان انتی ویروس می خواهد بدهد
علاوه بر آن هر چند وقت یک بار هم یک ویروس جدید یا یک تروجانی وارد کامپیوتر می کند که خوشبختانه نورتون می تواند اون ویروس ها را شناسایی کند ولی خوده این را که هر ذفعه wallpaper را عوض می کند را نمی تونه پیدا کنه

من کلی از صبح تا حالا تحقیق کردم فهمیدم که مبتلا به smihfraud شدم , که خدا نصیب گرگ بیابان نکند
از مشخصاته این malware این هست که توی RAM کامپیوتر می شینه و هر فالی که تو RAM بره خودشو بهش attach می کنه رو این حساب آنتی ویروس ها نمی تونند پیداش کنند و موقع ری استارد هم می ره تو بوت سیستم هر جا هم بتونه یه کپی از خوش می گذارد تمام check point های system restore هم پاک می کنه

هدف این smitfraud این هست که شما را بفرسته به سایت های فروش آنتی ویروس
بعد از یک مدت هم ظاهرا نمی گذارد شما به اینترنت وصل بشید و یک مدت بعدش هم هیچ فایل appilication را نمی گذارد اجرا شود و عملا کامپیوتر را از پای در می آورد

من امروز صبح این ویروس را گرفتم در حالی که آخرین آپدیت نورتون را هم داشتم

به نظر شما باید چیکار کنم ؟؟؟

سلام

شما avira premium Security Suite 8.1.00.206 بگیر و لایسنسش رو هم از اینجا بگیر و آپدیتش کن و رایانه

رو پویش - Scan - کن

sasaan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام جوون :
من فقط بهت پيشنهاد ميكنم كه AVG 8.5 رو دانلود كني و بعدش هم نصبش كني و آپديتش كني .
سايتي هم كه مي توني ازش دانلود كني www.scanwith.com هستش
باتشكر

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
سلام
پیشنهاد می شه به وسیله یک کامپیوتر دیگه به وسیله یک آنتی ویروس آپدیت شده یک rescue disc درست کرده و با آن دستگاه رو بوت کنین و اسکن کنید .

skyupper2

Registered User
لایک‌ها
3
تقریبا می تونم بگم راه حل را پیدا کردم

spyware Doctor را نصب کردم و در یک quick search نزدیک 26 تا Virus و trojan از تو کامپیوترم پیدا کرد
که درجه 6 تاشون هم high ّبود ( Norton با آخرین آپدیت یکیشونم پیدا نکرد ! )
ولی برای پاک کردنشون می گه باید پول بدم و لیسانسشو بخرم !!!

کسی از بچه ها می تونه در این زمینه کمک کنه ؟

Spyware Doctor V 5.5.1.322

2poo603.jpg

http://rapidshare.com/files/245637805/Spyware.Doctor.6.0.1.445.rar

بالا