برگزیده های پرشین تولز

فروش N73 Music Edition بسیار تمیز و در حد

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
فروش گوشي N73 موزيك اديشن ***

حتي برچسب روي LCD هم كنده نشده ( بسيار تميز و در حد نو )

- فول پك ( با تمامي وسائل و حافظه جانبي 2 گيگ ، هندزفريش تا حالا باز نشده و از جعبه در نيامده)

- اصل فنلاندي ( از اون آلمانيها و يا چينيهائي كه تو بازار هست نيست، اصل فنلاندي هست )

- آپديت شده آخرين ورژن فريمور ( سرعت بالاتر ، كيفيت دوربين بهتر و ... )

- تم ، بازي و برنامه هاي كاربردي نصب شده ( منشي تلفني ، ديكشنري فارسي به انگليسي و انگليسي به فارسي و انگليسي به انگليسي با تلفظ ! ، ماشين حساب مهندسي ، چراغ قوه ، باز كننده برنامه هاي Office Microsoft ، Yahoo messenger ، اپرا ، مسيج هاي آماده و جدول ليگ برتر ، نقشه تهران و راهنما ، فيفا 2007 ، بيليارد و ... )

- به همراه يك DVD از برنامه هاي كامل گوشي

فروش اين گوشي فقط و فقط به علت خريد N95 8 گيگ اصل هست.

n73me-5.jpg

n73me-7.jpg

قیمت 289.000 تومان ، گوشی هم خیلی خیلی تمیزه

مشخصات کامل :

مدلN73 نوکيا، در واقع همان مدل ارتقا يافته گوشي N70 مي باشد که رقيب سرسختي براي مدل هاي K790i و K800i محسوب مي گردد. اين گوشي نيز همانند گوشي هاي نسل سوم، به همراه سيستم باند سه گانه GSM عرضه مي شود.
N73 در مقايسه با مدل N70 باريک تر است و وزن کمتري دارد. به طوري که با اطمينان مي توان گفت اين مدل يکي از سبک ترين گوشي هاي موجود در بازار مي باشد. بسيار خوش ساخت بوده و به همان صفحه کليدي مجهز است که در مدل N70 ديده مي شود. دکمه هاي صفحه کليد آن اندازه اي نسبتا کوچک دارند و کار کردن با کليد اصلي پنج جهته آن نيز چندان آسان نيست. صفحه نمايش به کار رفته در اين گوشي بسيار بزرگ مي باشد و از داراي رزولوشني برابر با 320×240 پيکسل است. اين صفحه نمايش قابليت نمايش 262.000 رنگ را دارد و مي توان گفت يکي از بهترين صفحه نمايش هايي است که تا کنون در گوشي هاي هوشمند به کار رفته است.
شرکت نوکيا علاوه بر صفحه نمايش اين گوشي، کيفيت دوربين آن را نيز افزايش داده است. N73 نوکيا به يک دوربين 2/3 مگاپيکسلي مجهز به لنز Carl Zeiss و حسگر CMOS مجهز است. تمام اين امکانات درمدل N70 نيز ديده مي شود. فلاش داخلي، زوم ديجيتال 20 برابر، مود ماکرو، تنظيمات اختياري متعدد و قابليت ويرايش تصوير از ويژگي هاي برتري هستند که دوربين اين گوشي به آنها مجهز مي باشد. اگر چه کيفيت کار اين دوربين به خوبي مدل هاي سوني اريکسون نيست، اما پردازشگر به کار رفته در آن عملکرد فوق العاده اي دارد و آن را به يک دوربين بسيار خوب تبديل کرده است. قابليت ضبط ويديويي با رزولوشن فرمت CIF و سرعتي برابر 15 فريم در ثانيه از ديگر امکانات اين گوشي است. در عين حال، اين امکان به شما داده شده است تا تصاوير ويديويي خود را با فرمت هاي 3GP يا MPEG4 ضبط کنيد. N73 نوکيا، به نرم افزاري براي ويرايش فيلم و همچنين، يک دوربين VGA براي مکالمات تصويري مجهز است.
نوکيا N73قابليت پخش موسيقي را نيز دارا مي باشد. سيستم پخش موسيقي آن با فرمت هاي مختلفي مانند MP3، WMA و AAC سازگاري دارد. همچنين، به راديو FM و راديوي ويژوآل براي نمايش اطلاعات مربوط به خواننده و نام آهنگ در حال پخش مجهز است. سيستم پخش کننده موسيقي آن با پشتيباني از قابليت نمايش ليست آهنگ ها و اکولايزر به شما اين امکان را مي دهد تا کيفيت صدا را تنظيم نماييد. صدا از طريق بلندگوهاي استريوي دوگانه يا گوشي هاي استريو پخش مي شود.
حافظه داخلي به کار رفته در اين گوشي تا 42 مگابايت افزايش يافته است. اين گوشي از کارت حافظه قابل ارتقا miniSD پشتيباني مي کند. به اين ترتيب، به راحتي به فضاي وسيعي براي ذخيره تراک هاي موسيقي و ويديويي دسترسي خواهيد داشت . از ديگر قابليت هاي آن مي توان به پشتيباني از Bluetooth 2.0، USB 2.0، و مادون قرمز(Infrared) اشاره کرد. عمر باتري آن نيز به عنوان يک گوشي نسل سوم بسيار عالي است.
مدل N73 در مقايسه با مدل N70 کوچکتر و در عين حال، سبک تر است. اندازه ابعاد آن 19×49×110 ميلي متر و وزن آن نيز 116 گرم است. مدت زمان مکالمه آن نيز از 5/3 ساعت به 4 ساعت و مدت زمان استندباي آن نيز از حداکثر 10 روز به 15 روز بهبود يافته است. اين گوشي در سه رنگ عرضه شده است: نوک مدادي / قرمز تيره، سفيد يخچالي / قهوه اي و سفيد يخچالي / قرمز متاليک.
N73نوکيا از بلوتوث استريو پشتيباني نمي کند. صفحه کليد آن نيز همانند مدل N70 چيدمان فشرده اي دارد. با تمام اينها، N73 گوشي بسيار جذابي است که از برترين گوشي هاي روز به شمار مي رود، و در عين حال، از پرفروش ترين گوشي هاي جديد سري N مي باشد.
مشخصه هاي کلي:
• گوشي هوشمند سري 60 نسل سوم به همراه سيستم عامل Symbian ورژن 1/9
• داراي دوربين 2/3 مگاپيکسلي مجهز به حسگر CMOS، لنز Carl Zeiss، فوکوس خودکار، فلاش و زوم ديجيتال 20 برابر
• مجهز به دوربين فيلمبرداري (با قابليت ضبط حداکثر تا 90 دقيقه) در فرمت هاي MPEG4 يا 3GP (288×352 پيکسل و به صورت 15 فريم در ثانيه) و زوم ديجيتال 4 برابر
• مجهز به دوربين VGA (480×640 پيکسل) براي مکالمات تصويري
• مجهز به نرم افزار ويرايشي عکس و فيلم
• امکان چاپ عکس، مستقيما از گوشي با استفاده از چاپگرهاي PictBridge
• مجهز به صفحه نمايش نوع TFT با قابليت نمايش 262.144 رنگ و ابعاد 320×240 پيکسل
• پخش کننده استريوي موسيقي (در فرمت هاي MP3/AAC/eAAC/eAAC+/WMA) و قابليت نمايش فهرست آهنگ ها و اکولايزر
• مجهز به راديو FM استريو با پشتيباني از راديوي ويژوآل
• قابليت شماره گيري و دستوردهي صوتي
• Push to Talk (قابليت استفاده از دو يا چند گوشي به صورت بي سيم)
• قابليت ارسال و دريافت پيام هاي SMS، MMS، و ايميل (SMTP, IMAP4, POP3)
• مرورگر اسناد (فايل هاي Word ، Excel، Powerpoint و PDF)
• قابليت نصب نرم افزارهاي Java
• مرورگر وب
• داراي ديتابيس اطلاعات تماس ها با قابليت ذخيره سازي جزييات مربوط به ايميل و ...
• حافظه داخلي 42 مگابايتي به همراه کارت حافظه miniSD (قابل ارتقا)
• مجهز به Bluetooth 2.0، USB 2.0، و مادون قرمز (Infrared)
• انتقال اطلاعات 3G (دانلود فايل با سرعت kbps 384)
• ابعاد گوشي: 19×49×110 ميلي متر
• تکنولوژي باند چهارگانهGSM و 3G (WCDMA)
• مدت زمان مکالمه: حداکثر 6 ساعت
• زمان استندباي گوشي: 350 ساعت​

Shortcut

Guest
لایک‌ها
2
9.25

قيمت :316000 تومان ‌‌- ساخت فنلاند - گارانتي 18 ماهه خدمات ارس

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
تماس بگیرین برای سفارش بهتون این قیمت نمی دن ، تو علاالدین 335 هست کمترین جایی که من قیمت کردم .

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
تماس بگیرین برای سفارش بهتون این قیمت نمی دن ، تو علاالدین 335 هست کمترین جایی که من قیمت کردم .
اتفاقا من دیروز که این تاپیک رو دیدم چون میخواستم ببینم نوش چنده زنگ زدم به یکی از مغازه های علائ الدین
320 قیمت دادن ............. صد در صد اگه ادم پاشه بره اونجا تا 5-10 تومن پایین تر هم پیدا میکنه
خواستید شماره رو هم براتون پی ام کنم
البته قصد دخالت تو تاپیک ندارم......... چون گفتید زیر 335 نیست عرض کردم

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
بستگی به گارانتیش داره اگر گارانتی اصلی نیست فکر نکنم بتونی بشتر از 230 اینها بفروشی.

iriali

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام

اگر 240 بدین خریدارم و بیشتر هم نمیتونم پرداخت کنم
باتشکر

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
قیمتتون پایینه، دستگاه در حد نو هست ، تو ایستگاه اکثرا از 265 هست الی 285

غیر از قیمت های غیر ممعمول که 315 هست ، 240 هم درخواست خریذ هست .

منم فروشندم اما یک قیمتی بدین که عادلانه باشه و نه سیخ بسوزه نه کباب .

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
قیمتتون پایینه، دستگاه در حد نو هست ، تو ایستگاه اکثرا از 265 هست الی 285

غیر از قیمت های غیر ممعمول که 315 هست ، 240 هم درخواست خریذ هست .

منم فروشندم اما یک قیمتی بدین که عادلانه باشه و نه سیخ بسوزه نه کباب .
ایستگاه اکثرا قیمت های پرت میدن .......... بنده اخرین قیمت 250 خریدارم
راستی شما تهرانی دیگه؟؟؟؟

iriali

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام
دوست من به نظر خودتون 289 عادلانه هست . اینکه شما میفرمائید تمیز هست درست ولی من هم باید به جیب خودم نگاه کنم
قیمت من هم 250
در ضمن این رو در نظر داشته باشین که با وجود تعرفه های جدید قیمت گوشی پائین میاد
ولی در کل حرف شما رو قبول دارم ولی جنس دست دوم این مسائل رو هم داره
با تشکر

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
تهران هستم ، 270 فروشنده ام ، مقطوع .

iriali

Registered User
لایک‌ها
1
با تشکر از شما
260 آخرش

bigdivxmovie

Registered User
لایک‌ها
0
من 261 اگه نفرختی قیمت میدم تا 3شنبه هم بیشتر مهلت قیمتم نیست تماس بگیر بام
اصفهانم ها

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
من 261 اگه نفرختی قیمت میدم تا 3شنبه هم بیشتر مهلت قیمتم نیست تماس بگیر بام
اصفهانم ها

تو پیغام خصوصی جوابتون رو دادم ، حداقل 5 هزار تومان برین بالا ، هزار تومان چیه ؟! :wacko:

bigdivxmovie

Registered User
لایک‌ها
0
شرمنه با پست واینها 270 برای خودم می افته بیشتر نمیتونم قیمت بدم من اگه بخوام می تونم نوشو (البته همینی که تو بارزاره) حداقل 1510- زیر قیمت بازار بگیرم حالا نوش 310 شده یعنی من 300 می تونم بگیرم حداقل 40 زیر قیمت باید باشه دست دوم دیگه!

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
شرمنه با پست واینها 270 برای خودم می افته بیشتر نمیتونم قیمت بدم من اگه بخوام می تونم نوشو (البته همینی که تو بارزاره) حداقل 1510- زیر قیمت بازار بگیرم حالا نوش 310 شده یعنی من 300 می تونم بگیرم حداقل 40 زیر قیمت باید باشه دست دوم دیگه!

قصد بحث ندارم اما پستش نهایتا 2 تومان بشه ، نوش هم 315 هست ، البته ابن اصل فنلانده و آلمان و مجار و Lable فنلاند و اینا نیست ، به هر حال اگر سر قیمتت هستی من مشکلی ندارم .

bigdivxmovie

Registered User
لایک‌ها
0
سلام هستم شماره تو پی ام کن با هم یک صحبتی بکنیم ! برای روز 3شنبه می خوام اصفهان باشه ها زود الانم که ان هستی!
راستی برای چی اپدیتش کردی؟

بالا