برگزیده های پرشین تولز

سابقه دار شدم یا نه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
داشتم تو خیابون رد میشدم که دیدم یه دختری کنار خیابون وایساده . ازش که رد شدم گفتم سنگ مفت گنجشک مفت! (از اون تابلوهای چگونه میتوان یک .... را دوست داشت هم تو ادامه مسیر بود )خلاصه دنده عقب گرفتیم بریم سراغ پیشی جون که 2 قدم مونده بریم برسیم پلیس با زانتیای سفیدش پشت سرمون سبز شد ! تو یه چشم به هم زدن بود که دیدم ماشین پلیس بغل ماشین من وایساده ! پلیسه گفت مگه خودت خوار مادر نداری ؟ ( توجه نکردم گازشا گرفتم که برم دیدم افتاده پشت سرم آژیرشم روشن کرده ! زدم کنار یارو اومد پایین گواهینامه و کارت ماشینم را گرفت و یکیشون اومد تو ماشین نشست و اون یکی با زانتیاش رفت ! ماموره هم هی می گفت پشت سر اون حرکت کنم بین راه شروع کردم چرت و پرت گفتن جناب سروان انسان شریفی هستیم - عابرو داریم - اهل خلاف نیستیم - حتی سیگار هم نمی کشم - با کسی کار نداریم - مسافر کشم - دنبال یه لقمه نونیم - ما سربازیم(اینا که گفتم یه نیگاه کرد بعد پرسید سرباز ارتشی یا **** ؟) - اصلا اون زن بود و سنش بالا به من نمی خورد و ... این آخری را که گفتم یه نیگاه چپی به ما کرد ! خلاصه زانتیاهه رسید به یه جای خلوت و پارک کرد (جلوی در یه زمین بزرگی بود ) ما هم پارک کردیم یارو از ماشین ما پیاده شد به رفیقش گفت این اینکاره نیست! رفیقش گفت نه بابا این اینکارس! رفیقش گفت نه بار اولشه رفیقش گفت ماشینشا بگردیم گفت نمی خواد! خلاصه گواهینامه و کارت ماشین ما را گرفت داد بعد پرسید چند سالته گفتم 22 و رفتم !
حالا میخوام ببینم اینا مشخصات من را یادداشت کردن که برای دفعات بعد داشته باشن یا نه ؟ یعنی برام سوء سابقه شده با نه ؟

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
سلام
داشتم تو خیابون رد میشدم که دیدم یه دختری کنار خیابون وایساده . ازش که رد شدم گفتم سنگ مفت گنجشک مفت! (از اون تابلوهای چگونه میتوان یک .... را دوست داشت هم تو ادامه مسیر بود )خلاصه دنده عقب گرفتیم بریم سراغ پیشی جون که 2 قدم مونده بریم برسیم پلیس با زانتیای سفیدش پشت سرمون سبز شد ! تو یه چشم به هم زدن بود که دیدم ماشین پلیس بغل ماشین من وایساده ! پلیسه گفت مگه خودت خوار مادر نداری ؟ ( توجه نکردم گازشا گرفتم که برم دیدم افتاده پشت سرم آژیرشم روشن کرده ! زدم کنار یارو اومد پایین گواهینامه و کارت ماشینم را گرفت و یکیشون اومد تو ماشین نشست و اون یکی با زانتیاش رفت ! ماموره هم هی می گفت پشت سر اون حرکت کنم بین راه شروع کردم چرت و پرت گفتن جناب سروان انسان شریفی هستیم - عابرو داریم - اهل خلاف نیستیم - حتی سیگار هم نمی کشم - با کسی کار نداریم - مسافر کشم - دنبال یه لقمه نونیم - ما سربازیم(اینا که گفتم یه نیگاه کرد بعد پرسید سرباز ارتشی یا **** ؟) - اصلا اون زن بود و سنش بالا به من نمی خورد و ... این آخری را که گفتم یه نیگاه چپی به ما کرد ! خلاصه زانتیاهه رسید به یه جای خلوت و پارک کرد (جلوی در یه زمین بزرگی بود ) ما هم پارک کردیم یارو از ماشین ما پیاده شد به رفیقش گفت این اینکاره نیست! رفیقش گفت نه بابا این اینکارس! رفیقش گفت نه بار اولشه رفیقش گفت ماشینشا بگردیم گفت نمی خواد! خلاصه گواهینامه و کارت ماشین ما را گرفت داد بعد پرسید چند سالته گفتم 22 و رفتم !
حالا میخوام ببینم اینا مشخصات من را یادداشت کردن که برای دفعات بعد داشته باشن یا نه ؟ یعنی برام سوء سابقه شده با نه ؟

بابا عجب دل خجسته اي داريا ... شهرام جزايري هم تو اين ايران براش سابقه درست نميشه چه برسه به تو

سه سوت ديگه 80 ميليون نفر يادشون ميره شهرام كي بود ... خود دست ان در كاران هم يادشون ميره

اون وقت ميگي برات سو سابقه بشه ؟ :lol: كه ميدونه از اون دختر پسره كه خواهرشونو كشتن چه خبر

حدود 12 سال پيش اتفاق افتاد توي خيابان گاندي :)

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
کارت تمومه
150fs464885.gif

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105
سلام...

آقا دوست من رو بابت مسئله ای گرفتن و شلاق هم زدن. (البته الکی ها، ولی بالاخره) و این هم براش سوء سابقه "نشد". شما رو که حتی نگرفتن و ناراحتی...!

and OTHERS

Registered User
لایک‌ها
0
من هم یه بنده خدایی رو می شناسم که گرفتنش، شلاق خوره، جریمه داده، 20 روز هم بازداشت بوده، الان هم سابقه دار نشده، چون تونست بعدش پاس بگیره بره.
ولی اینا که گرفتنت چه باحال بودن، یعنی هیچی پیاده نشدی؟

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
سلام...

آقا دوست من رو بابت مسئله ای گرفتن و شلاق هم زدن. (البته الکی ها، ولی بالاخره) و این هم براش سوء سابقه "نشد". شما رو که حتی نگرفتن و ناراحتی...!

من هم یه بنده خدایی رو می شناسم که گرفتنش، شلاق خوره، جریمه داده، 20 روز هم بازداشت بوده، الان هم سابقه دار نشده، چون تونست بعدش پاس بگیره بره.
ولی اینا که گرفتنت چه باحال بودن، یعنی هیچی پیاده نشدی؟

eee
مگه ميشه
يعني هيچ سابقه اي نميخوره براش؟
تو دنبال كار اگر استعلام بگيرند يعني نمياد؟!!!!!!!!!!:wacko::blink:

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
اگر همین طوری ولت کردن که خوووووب خوش شانسی...

پاس گرفتن مساله نداره... معمولا اگر جایی بخوای گزارش پلیس بگیری اونوقت تو گزارش درج میشه... مثلا برای گرین کارت و اقامت گزارش پلیس میخوان ;)

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
نه عزیزم اون سابقه که شما میگید فقط با زندان رفتن درست میشه ! تا زندان نری 100 روزم که توی بازداشتگاه باشی 9000 تا هم که شلاق بخوری سابقه ای برات درست نمیشه ولی 1 شب توی زندان بازداشت باشی سابقه دار میشی .

سابقه رانندگی چیز دیگست ولی بعید میدونم اینطوری با یاداشت کردن برات سابقه بشه !

پروازی بی پروا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نام :ایمان دکتری الکترونیک هستم استاد یار شریف چش
خوب آقا اگه زندون هم بری باید بعد از دو سال (سه سال) از سابقه ات پاک شه(قانون است )بستگی به خلافت داره
حالا یکی بیاد بگه واقعا پاک میشه یا نه
وکیل ها قضات حبسی های گرام بیان نظر بدن که پاک میشه یا نه

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بدجور افتادی تو دردسر
مواظب خودت باش دیگه دست از پا خطا نکنی
چوبه دار در انتظارت است : دی

پیچش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز مگر خودت..
مملکت اسلامی است
شما حق ندارید مزاحم مردم بشید

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
بابا عجب دل خجسته اي داريا ... شهرام جزايري هم تو اين ايران براش سابقه درست نميشه چه برسه به تو

سه سوت ديگه 80 ميليون نفر يادشون ميره شهرام كي بود ... خود دست ان در كاران هم يادشون ميره

اون وقت ميگي برات سو سابقه بشه ؟ :lol: كه ميدونه از اون دختر پسره كه خواهرشونو كشتن چه خبر

حدود 12 سال پيش اتفاق افتاد توي خيابان گاندي :)
اتفاقاً امروز روزنامه همشهری از شهرام نوشته بود:f34r:
11 سال حبش:lol:

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
eee
مگه ميشه
يعني هيچ سابقه اي نميخوره براش؟
تو دنبال كار اگر استعلام بگيرند يعني نمياد؟!!!!!!!!!!:wacko::blink:

تا دادگاه نری سو سابقه ای در کار نیست !
21b7wpk.gif

این جور جرم ها ( دختر بازی و ... ) که معمولا دادگاه هم نمیرن ! یه تعهد کتبی و پدر مادرت رو هم میکشونن منکرات !
crazy.gif

خلاصه از این به بعد حرفه ای تر عمل کن !http://************/files/6w9oh830ejhh8pxqgtkb.gif

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105
تا دادگاه نری سو سابقه ای در کار نیست !
21b7wpk.gif

این جور جرم ها ( دختر بازی و ... ) که معمولا دادگاه هم نمیرن ! یه تعهد کتبی و پدر مادرت رو هم میکشونن منکرات !
crazy.gif

خلاصه از این به بعد حرفه ای تر عمل کن !http://************/files/6w9oh830ejhh8pxqgtkb.gif

سلام...

این دوست من دادگاه هم رفته بود. جرمش هم از نوع آب شنگولی بود. تازه اونجا به قاضیه گفته بود "مصرف درمانی داره!!!" :D
ولی براش سوء سابقه نشد. فکر کنم همونطور که اچ آر گفت زندان سوء سابقه داره، نه بازداشت و دادگاه.

آقا یکی آشنا به مسایل حقوقی نیست؟! کاشکی یه کم در این موردا یه نفر بلد بود توضیح می داد. مفیده ها... واسه آخرت هم خوبه، توی محکمه ی الهی... :دی

پروازی بی پروا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نام :ایمان دکتری الکترونیک هستم استاد یار شریف چش
به به آقایون سوالهاشون رو جمع کنن بدن من برم از مشاور تبیان بپرسم
استخاره هم خواستن در خدمتیم ها!!!بالاخره یه سو استفاده باید بکنیم از این تبیانیها(ظرفیت استخاره 5 تا هر روز)
سوال نامحدود

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این تیکشا یادم رفت تعریف کنم
تو راه که داشتیم با ماموره میرفتیم بیسیمش روشن بود و از پشت خط داشتن بهش میگفتن که اینهایی که امروز گرفتیم ببریم ازشون گزارش تهیه کنیم تو اخبار پخش کنیم ! ( خلاصه تورسیده بودم )
حالا چند تا سوال
1-اگر این موارد جزء سوء سابقه حساب نمیشه پس یارو از کجا فهمید بار اولمه؟ ( فکر کنم سوء سابقه محسوب میشه ولی نه سوء سابقه کیفری )

2- اگر چند دفعه بگیرن و تعهد بدیم و زیرش بزنیم چه اتفاقی میفته ؟

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
گر همسفر عشق شدی مرد سفر باش ... هم منتظر حادثه هم فکر خطر باش
63izs7n.gif

بابا حالا یه بار گرفتن شما رو بعدم که ولت کردن بی خیال شو و به کاره خیرت بپرداز دفعه دیگه هم که گرفتند همینا رو بگو ولت کنن ولی مواظب باش هر روز توی یه محدوده نری ترافیکم ایجاد نکنی

سابقه هم فقط و فقط وقتی برای کسی ایجاد میشه که ازش اثره انگشت بگیرن و پرونده سازی بشه ( مراحلش طی بشه ) و تازه حتما باید یه شبو آب خنک بخوری تا بشه سابقه که شما رو ول کردن خدا رو شکر

برو حالتو بکن ولی اسراف نکن
43qoqxf.gif

Mr.solution

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گر همسفر عشق شدی مرد سفر باش ... هم منتظر حادثه هم فکر خطر باش
63izs7n.gif

بابا حالا یه بار گرفتن شما رو بعدم که ولت کردن بی خیال شو و به کاره خیرت بپرداز دفعه دیگه هم که گرفتند همینا رو بگو ولت کنن ولی مواظب باش هر روز توی یه محدوده نری ترافیکم ایجاد نکنی

سابقه هم فقط و فقط وقتی برای کسی ایجاد میشه که ازش اثره انگشت بگیرن و پرونده سازی بشه ( مراحلش طی بشه ) و تازه حتما باید یه شبو آب خنک بخوری تا بشه سابقه که شما رو ول کردن خدا رو شکر

برو حالتو بکن ولی اسراف نکن
43qoqxf.gif

ممنون از راهنمایی و قوادیتان

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا