برگزیده های پرشین تولز

راه اندازي سايت فيد خوان

karafarin

Registered User
لایک‌ها
266
--------------------------------------------------------------------------------

سلام مي خوام يه سايت راه بندازم كه بصورت خودكار لينك اخبار چند سايت خبري رو نشون بده هر كي ميتونه با قيمت دانشجويي اين كارو بكنه پيشنهادشو اينجا بذاره يا به [email protected] بفرسته

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
--------------------------------------------------------------------------------

سلام مي خوام يه سايت راه بندازم كه بصورت خودكار لينك اخبار چند سايت خبري رو نشون بده هر كي ميتونه با قيمت دانشجويي اين كارو بكنه پيشنهادشو اينجا بذاره يا به [email protected] بفرسته

اگر کسی کار ایشون رو انجام داد و خوب بود بنویسید اینجا
من ه میک سفارش دارم

iroweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فقط برنامشو مي نويسم : 30 تومن

hamedv90

Registered User
لایک‌ها
12
:) من اینو همین چند روز پیش نوشتم البته این قابلیت هم داره که فقط X آیتم آخری رو تو database نگه داره که بیخود شلوغ نشه! اگر بخواهید اینو کاملا مثل پارسیک هم میتونم بکنم!

mysql+php5

نمونه لینک: عنوان خبر | واحد مرکزی خبر - 32 دقیقه پیش (ساعت یا روز پیش)

قیمت 40 تومان

ایمیل: [email protected]
یاهو: hamedv90

Demo: http://oyo.ir/n

فعلا با اینا تست شده
irinn - irna - aftab - systemgroup - farsnews - itiran - fardanews - chn - alef - salamatnews - hayat - shabakeh-mag - econews - winbeta - mehrnews - itanalyze - shana - jamejamonline - webna

Last edited:

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078
:) من اینو همین چند روز پیش نوشتم البته این قابلیت هم داره که فقط X آیتم آخری رو تو database نگه داره که بیخود شلوغ نشه! اگر بخواهید اینو کاملا مثل پارسیک هم میتونم بکنم!

mysql+php5

نمونه لینک: عنوان خبر | واحد مرکزی خبر - 32 دقیقه پیش (ساعت یا روز پیش)

قیمت 40 تومان

ایمیل: [email protected]
یاهو: hamedv90

Demo: http://oyo.ir/ne1

فعلا با اینا تست شده
irinn - irna - aftab - systemgroup - farsnews - itiran - fardanews - chn - alef - salamatnews - hayat - shabakeh-mag - econews - winbeta - mehrnews - itanalyze - shana - jamejamonline - webna
لینک شما چرا کار نمی کنه؟

hamedv90

Registered User
لایک‌ها
12
:D سرور سایت درپیته دیگه از این لحظه update نمیشه ! خاموش کردم!! ولی لینک همچنان هست!

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5

من اماده دارم. لینکش تو امضام هست.
تاپیک فروشش هم تو امضامه!

بالا