برگزیده های پرشین تولز

بهترین اموزشگاه برای فراگیری برنامه نویسی و طراحی وب؟

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
میخواستم کمکم کنید تا بهترین جا رو برای ثبت نام برای برنامه نویسی و طراحی وب در تهران پیدا کنم. مجتمع فنی تهران کلاساش حدود یکسال میکشه و حدود 1 میلیون هزینش میشه و طبق گفتشون مدرکش معادل فوق دیپلم این رشته و مورد تایید وزارت علومه.نظرتون در مورد این یا اموزشگاههای دیگه چیه؟
پیشاپیش ممنونم از کمکتون. :blush:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
خونتون , هر کتابی که تو اون زمینه هست !!
پول برا اموزشگاه نده , اونا خودشون بلد بودن , نمیومدن اونجا تدریس کنن ;)

اگه فکر میکنی میری اموزشگاه , بهت یاد میدن , وقتی هم که تموم شد میای بیرون میری راحت کار پیدا میکنی , اشتباه میکنی , اخرش میبینی 1 میلیون انداختی دور .

suni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

اگه فکر میکنی میری اموزشگاه , بهت یاد میدن , وقتی هم که تموم شد میای بیرون میری راحت کار پیدا میکنی , اشتباه میکنی , اخرش میبینی 1 میلیون انداختی دور .

سلام!
من هیچی از برنامه نویسی نمی دونم...!اما حالا می خوام بدونم!!(از طریق کتاب)اما نمی دونم از کجا شروع کنم....یکی از دوستان گفت HTML...نمی دونم واقعا...به نظر شما از کجا شروع کنم بهتره؟ممنون می شم راهنماییم کنین...

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707

من زیاد با نظر شما موافقم نیستم
آموزشگاه های زیادی برای یادگیری وجود داره اکثراشون کلاه بردار هستند اما هنوز اموزشگاه هایی هستند که از نظر امکانات و سطح علمی خیلی بالا باشن یادگیری برنامه نویسی با کتاب هم زیاد جالب نیست به عقیده من اگر مربی حرفه ای داشته باشی خیلی بهتر گاهی اوقات موارد پیش می یاد که باید سوال بپرسی موادری که در کتاب ها ذکر نشده

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
سلام!
من هیچی از برنامه نویسی نمی دونم...!اما حالا می خوام بدونم!!(از طریق کتاب)اما نمی دونم از کجا شروع کنم....یکی از دوستان گفت HTML...نمی دونم واقعا...به نظر شما از کجا شروع کنم بهتره؟ممنون می شم راهنماییم کنین...

سلام
دوست عزیز برای یادگیری برنامه نویسی تحت وب باید از Html شروع کنید وقتی مسلط شدید به تگ های این زبان css و java script یاد بگیرید وقتی مسلط شدید میتونید از بین زبان Php و َAsp.net یکی رو انتخاب کنید و یاد بگیرید برای ساختن سایت های داینامیک

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
سلام
میخواستم کمکم کنید تا بهترین جا رو برای ثبت نام برای برنامه نویسی و طراحی وب در تهران پیدا کنم. مجتمع فنی تهران کلاساش حدود یکسال میکشه و حدود 1 میلیون هزینش میشه و طبق گفتشون مدرکش معادل فوق دیپلم این رشته و مورد تایید وزارت علومه.نظرتون در مورد این یا اموزشگاههای دیگه چیه؟

سلام
من الان یک چند تا اموزشگاه خوب براتون پی ام میکنم
چون خودم قصد دارم بیام تهران برای یادگیری یک مدتی زیادی تحقیق و جستجو کردم

amk

Registered User
لایک‌ها
9

دقیقا تایید میشه...
آموزشگاه فقط بهت مشق میده همین....

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232

تائید میشه :)
من خودم توی آموزشگاه تدریس میکنم :) شاگرد خصوصی هستن که دوره عمومی آموزشگاه رو گذروندن و میخوان چند جلسه تکمیل تر یاد بگیرن یا کد خاصی بنویسن ... اصولا من ندیدم کسی بعد از دوره عمومی آموزشگاه چیزی حالیش باشه ...

abed19

Registered User
لایک‌ها
1
Last edited:

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
سلام . اگه بخوای من بهت درس میدم. چند نفر بشین . البته من کرجم . کلا من عقیدم اینه که باید طرف بیس برنامه نویسیش خوب بشه وگرنه زبانهای مختلف رو میشه یاد گرفت. من با اکثر زبان ها کار کردم. اگه خواستین چند نفر بشین بهم بگین بیام درس بدم.لیسانس نرم افزار کامپیوترم.

Last edited:

amirhosein71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوست عزیز شما برای فرا گرفتن طراحی سایت می توانید از کتاب و مقالات استفاده کنید شما برای استفاده از کتاب و مقالات کافی کلیک کنید ولی برای سریعتر آموزش دیدن آموزشگاه ثبت نام کنی بهتر است
دوره آموزشگاه تحلیل داده کوتاه و مفید است
upload_2015-9-3_13-15-22.jpeg

amirhosein71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
دوست عزیز شما برای فرا گرفتن طراحی سایت می توانید از کتاب و مقالات استفاده کنید شما برای استفاده از کتاب و مقالات کافی کلیک کنید ولی برای سریعتر آموزش دیدن آموزشگاه ثبت نام کنی بهتر است
دوره آموزشگاه تحلیل داده کوتاه و مفید است

javaher.76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام

سلام دوست عزیز
برای یادگیری بهتون پیشنهاد میکنم به آموزشگاه تحلیل داده مراجعه کنید ، من خودم تو دوره های طراحی سایت آموزشگاه تحلیل داده شرکت کردم و تونستم وارد بازار کار بشم.امیدوارم موفق باشید.

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
بهترین آموزشگاه : www.google.com
اینو یه مدرس برنامه نویس داره بهت میگه
google hacking search رو یاد بگیر
بعد یاد میگیری که چطور درست سرچ کنی .
با Stackoverflow.com میتونی بهترین برنامه نویس بشی

amirhosein71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بهترین آموزشگاه : www.google.com
اینو یه مدرس برنامه نویس داره بهت میگه
google hacking search رو یاد بگیر
بعد یاد میگیری که چطور درست سرچ کنی .
با Stackoverflow.com میتونی بهترین برنامه نویس بشی
شما که می تونید مقالات انگلیسی مطالعه کنید گوگل پر از سایت است که از اون استفاده کنید ولی دوست ما تازه می خواهد شروع کند استفاده از سایت انگلیسی زود است

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251
چرا آموزشگاه پرآوازه نمی رید حالا کجاست من که تا به حال نشنیدم اسمشو
مدرک بین المللی میده
نمایندگی NIIT هنده
واسه 96ساعت SQLSERVER2008 هشتصدهزار تومن میگرفت قبلا
با 4تا کتاب
اما نمیدونم دقیقا برتریش نسبت به بقیه آموزشگاه ها چیه که انقدر گرونه

Anti karizma

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دروود رفقا
من رویایی دارم رویای ....
میخام یه برنامه نویس حرفه ای بشم، در حال حاضر اما هیچ بلد نیستم هیچی هیچی
اما میخام که یاد بگیرم یه خواستن محکم
تقاضا دارم دوستانی که دستی در آتش دارن و استخونی تو این مسیر ترکوندن بنده رو راهنمایی کنند
اول بسم الله باس چیکار کنم؟
بنده کرمانم و امکان دسترسی به کلاسای تهران رو ندارم
میشه بنده رو راهنمایی کنید؟ البته پله پله
اول چیکار کنم یعنی مثلا اول چند مدت برم چیکار کنم بعد مرحله بعد چطور
به قول سایو تو کارتون آی کیو سان: میخام یواش یواش مرد بشم :)

بالا