برگزیده های پرشین تولز

بهترین نرم افزار Backup چیه ؟

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
بچه ها سلام
icon12.gif

من اول از همه عذر خواهی می کنم اگه تاپیک تکراریه اما هرچی سرچ کردم در مورد سوالم چیزی پیدا نکردم.
فقط می خام نظرتون رو در مورد این دوتا نرم افزار Spb Backup وSprite Backup برای بک آپ بپرسم ؟ :D

اگه از اینا بهتر هم سراغ دارید به من هم بگید :p

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
اس بي پي رو خودم به شخصه تست كردم نرم افزار كامليه و خيلي خوب و كامل بك آپ مي گيره . كار باهاش هم ساده است. اما كامل بك آپ گرفتن هم معضله . خيلي وقتها ميخوام فقط كانتكت رو بك آپ بگيرم و خيلي وقتها مي خوام دستگاه رو هارد ريست كنم اونم توي اتوبوس . اونوقت هاست كه اين نرم افزار هاي فسقلي به كار مياد. تقريبا مي شه گفت كه 3 ماهه از اس بي پي استفاده نكردم !!

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
اس بي پي رو خودم به شخصه تست كردم نرم افزار كامليه و خيلي خوب و كامل بك آپ مي گيره . كار باهاش هم ساده است. اما كامل بك آپ گرفتن هم معضله . خيلي وقتها ميخوام فقط كانتكت رو بك آپ بگيرم و خيلي وقتها مي خوام دستگاه رو هارد ريست كنم اونم توي اتوبوس . اونوقت هاست كه اين نرم افزار هاي فسقلي به كار مياد. تقريبا مي شه گفت كه 3 ماهه از اس بي پي استفاده نكردم !!

شونصد در صد تایید می شه فقط SPB Backup

nephew

Registered User
لایک‌ها
1
تائيد ميشه، تا حالا 20 30 كار كردم باهاش بدون اشكال و خيلي سريع

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
pim فایل و database و اینارو backup نمیگیره ها....
PIM در کنار SPB Backup کامله:D

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3

دنیا (( اس بی پی )) فول بکاپ میگیره - برای ری استور کردن هم خیلی ردیفه بدون نیاز به برنامه اصلی ری استور میکنه

* ضمناً ویسن جان میتونید از قسمت Custom Backup تنها اون قسمت هایی که نیاز دارید رو بکاپ بگیرید .

** یا حتی اگه کامل بکاپ گرفتید و در موقع ری استور نیازی به برگرداندن کل تنظیمات نداشتید میتونید باز هم از گزینه Custom استفاده کنید و حالشو ببرید .

*** درنهایت Sheduled Backup هم داره که میتونید روز های خاصی از هفته و همچنین ساعت مورد نظرتون رو بش بدید که براتون در اون لحظه به صورت اتوماتیک بکاپ بگیره و سیستم و ری استارت و خاموش و ... کنه .

*** درود بر همگی ***

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
منم شخصا فقط spb رو قبول دارم
در ضمن وقتی با spb بک آپ میگیری مثلا سایز بک آپ میشه 46 مگ
با sprite میشه 112 مگ
بره من که همزمان جفتشو تست کردم این جوری بود

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان تو SPB Backup قسمت Custom Backup گزینه PIM Data آیا از کانتکتها هم بکآپ میگیره ؟ اگر دارای عکس باشند چی ؟ موقع restore کردن عکسهای کانتکتها هم از بین نمیرن؟

fcbali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان تو SPB Backup قسمت Custom Backup گزینه PIM Data آیا از کانتکتها هم بکآپ میگیره ؟ اگر دارای عکس باشند چی ؟ موقع restore کردن عکسهای کانتکتها هم از بین نمیرن؟

از کانتکتها می گیره اما عکسا از بین میرن البته نسخه جدیدشو نمی دونم

masa13

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان کسبی سریال برنامه spb backup رو داره من فایلو دارم اما کدش رو نه:f34r:

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14

shotokanpoloto

Registered User
لایک‌ها
0
من لازمه گوشی رو hard reset کنم.قبلا از contact ها و پیامها بک آپ نگرفتم.با activesync اطلاعات گوشی رو کپی کردم اما پیامها و contact ها رو نشون نمیده.راهی هست که بشه اونا رو هم ذخیره کنم؟باید با همون pc باشه چون نمیتونم از pda استفاده کنم!

بالا