برگزیده های پرشین تولز

400$ از دانکی میل جایزه بردم !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
امروز یه ایمیل برام اومد، که نوشته بود 400$ از دانکی میل جایزه بردم.
نوشته بود:

Recently, we have reached 192,000 members. DonkeyMails has over 4,000,000 visits monthly, so we decided to give cash prizes every 1,000,000th visitor every month. This month, you are the one of 4 winners who will get $400 from DonkeyMails!

رفتم تو خود سایت، لوگین کردم، چیزی اونجا ننوشته بود.
ولی تعداد اعضاش دقیقا 192000 تا شده بود.
من تو این سایت اصلا کار نکردم. فقط عضو شدم و ولش کرده بودم به امان خدا.

به نظرتون واقیعه. یا خالی بندیه؟ رو اون لینکی که داده بود، کلیک کردم، یه صفحه باز شد. آدرسش، آدرس خود سایت بود. نوع پرداخت رو میخواست مشخص کنم (egold,paypal,alertpay) و شماره حساب رو.

چی کار کنم؟

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
تو سایت از طریق contact us باهاشون در میون گذاشتم.
ببینم چی جواب میدن.

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
دروغ بیده !

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
آره
دیروز یه ایمیل برا سایت زدم. ازشون پرسیدم. البته جواب ندادن.

داشتم با ایمیله ور میرفتم، لینکی که تو ایمیل بود ظاهرا به سایت دانکی میل بود. ولی ...
بیشتر که دقت کردم، دیدم یه ترفند خیلی باهالی زدن. فهمیدم لینک به یه سایت دیگست.

نپرسید چه ترفندی. چون بد آموزی داره.

helloRobert

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
$400 is very high

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
دروغه
امروز هم برای من از سایت no-minimum که سالها پیش توش عضو بودم ایمیل اومده که 400 دلار برنده شدم
رفتم به لینکی که داده سایت خودش بود شماره ایگولد خواست دادم بعد گفت شما توی بخش بازیها عضو نیستید هزینه ی عضویت 400 دلار هست
بعد توی ایمیل که برام فرستاده بود نوشته بود شما بازدیدکننده 1 میلیونیم هستی در حالی که من 2 سال بیشتر به سایتش سر نزدم

ظاهراً اینها هم دارن اسپم میشن :لول

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
واسه منم اومده بود دروغ محض

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
البته يكي دو سال پيش بود و رقمشم بيشتر بود
كه بطور اتفاقي همون روز يه مقاله تو روزنامه خوندم راجع به اين جايزه ها و فهميدم دروغه
و بهانه هاي مختلفي هم دارن
مثلا اون كه من داشتم ميگفت انقدر بريز به حساب فلاني (تو يكي از كشوراي شرق اسيا بود)
ايشون وكيل شماس تا كاراي انتقال وجهتون راست و ريس كنه

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
البته يكي دو سال پيش بود و رقمشم بيشتر بود
كه بطور اتفاقي همون روز يه مقاله تو روزنامه خوندم راجع به اين جايزه ها و فهميدم دروغه
و بهانه هاي مختلفي هم دارن
مثلا اون كه من داشتم ميگفت انقدر بريز به حساب فلاني (تو يكي از كشوراي شرق اسيا بود)
ايشون وكيل شماس تا كاراي انتقال وجهتون راست و ريس كنه

سایتهایی که توی اون روزنامه که اسمش الان یادم نیست و همون موقع توی تمام وبلاگها و سایتها نوشته میشد فرق میکرد
سایت donkeymails و no-minimum سایتهای معتبری هستند از نظر پرداخت

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
من اين نميدونستم اما به هر حال به نظر منطقي نمياد

karimicae

Registered User
لایک‌ها
0
دقیقا همین ایمیل دوبار برای من از سایت 1-800-mail و یه سایت دیگه که زیاد معروف نبود و برای یکی از دوستام هم اومد! 100% دروغه:f34r:
باید یه پولی بدی تا عضو کلاب بازیها بشی و بعد هم از جایزه خبری نیست! یه بار یکی از همین ایمیلا از طرف [email protected] اومد!
کلا هرایمیلی که بگه شما جایزه بردی یا بیا تو نقل و انتقال پول به ما کمک کن و یه درصدی بگیر و... همش دروغه و به قصد کلاه برداری. حتی ممکنه هیچی هم ازتون نخوان و فقط سرکارتون بذارن!

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
چرا داريد اين سايت‌ها رو مي‌بريد زير سوال؟!!!
اون لينكي كه تو ايميل مياد، اصلا ربطي به اين سايت‌ها نداره.
فقط با يه ترفند، كاري كردن كه فكر كنيد از اون سايت‌هاست. در حالي كه يه سايت ديگست.

karimicae

Registered User
لایک‌ها
0
چرا داريد اين سايت‌ها رو مي‌بريد زير سوال؟!!!
اون لينكي كه تو ايميل مياد، اصلا ربطي به اين سايت‌ها نداره.
فقط با يه ترفند، كاري كردن كه فكر كنيد از اون سايت‌هاست. در حالي كه يه سايت ديگست.

نه عزیز دوتا ایمیلی که برای من اومده بود لینک خود این سایت ها بود.
برای چی نبریم زیر سوال؟! کلاه برداری که میکنن. کار هم براشون بکنی هیچ پولی نمیدن. البته ممکنه برای گول زدن بصورت رندم به بعض ها بدن.
ضمنا امکان نداره تو قسمت ساپورت سوالی بپرسی و جواب بدن! تو همه ی این سایت ها همینطوره

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
نه عزیز دوتا ایمیلی که برای من اومده بود لینک خود این سایت ها بود.
برای چی نبریم زیر سوال؟! کلاه برداری که میکنن. کار هم براشون بکنی هیچ پولی نمیدن. البته ممکنه برای گول زدن بصورت رندم به بعض ها بدن.
ضمنا امکان نداره تو قسمت ساپورت سوالی بپرسی و جواب بدن! تو همه ی این سایت ها همینطوره
ميگم از طرف اون سايت نبوده، بگيد نبوده.
اون لينك اگه دقت كنيد، فقط يه ساب‌دامين خيلي طولانيه.
مثلا فرض كنيد من يه سايت دارم با اين دامنه : www.kolahbardar.com
حالا مي‌تونم يه ساب‌دامين طولاني ازش بسازم، طوري كه شما فكر كنيد از طرف مثلا سايت ياهو‌ هستش.
www.yahoo.com.index.php.563.kolahbardar.com
حالا اگه اينو به صورت يه لينك در بيارم و توي href اينو بنويسم و براي تكست هم اينو :
www.yahoo.com/index.php?563242
كه در نهايت ميشه يه همچين چيزي :
www.yahoo.com/index.php?563
ميشه خيليا رو گول زد. البته ميشه كمي بيشتر فسفر سوزوند و يه چيز تر و تميزتر از آب در آورد.
نمي‌خواستم اينا رو بگم، چون الآن ممكنه يكي اينو ببينه و فكر كلاه‌برداري به سرش بزنه.
*هرگونه استفاده ار اين صحبت‌ها به عهده‌ي خود كاربر بوده و به من هيچ ربطي نداره* (اينو رو براي اون دنيا نوشتم)

در ضمن ساپورتشون رو من يه بار امتحان كردم، جواب دادن.

در رابطه با پول دادن يا ندادن من چيزي نمي‌دونم، چون تا حالا به شخصه ازشون دريافتي نداشتم، البته منظورم اين سايت‌هاي Multi Money Group بود. و الا خيليا هستن از طريق اينترنت دارن كار مي‌كنن. در‌آمد‌هاي خيلي بالايي هم دارن بعضياشون.

Last edited:

d_ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
شما و خیلی ای دیگه که میگند نبوده..میشه بگند از کجا ایمیل شما و در بعضی مواقع در همون ایمیل یوزر کاربری شما هم درج شده؟بیشتر کمپانی ها ایمیل ها و آدرس های کاربری شون رو میفروشند..و در اضافه شما میگید اسکمر این ایمیل جن بوده که فهمیده شما اونجا عضو هستید؟

karimicae

Registered User
لایک‌ها
0
منظور من سایتای کلیکی بود که در قبال کلیک، پول پرداخت میکنن.
غیر از یکی دوتاشون که برای هر کلیک حدود 4/1 سنت پرداخت میکنن!! بقیه همشون کلاه بردارن

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
شما و خیلی ای دیگه که میگند نبوده..میشه بگند از کجا ایمیل شما و در بعضی مواقع در همون ایمیل یوزر کاربری شما هم درج شده؟بیشتر کمپانی ها ایمیل ها و آدرس های کاربری شون رو میفروشند..و در اضافه شما میگید اسکمر این ایمیل جن بوده که فهمیده شما اونجا عضو هستید؟
اين ايميلي كه براي من اومده بود تا اونجايي كه اطلاع دارم، براي كساني كه تو اون سايت عضو هم نبودن فرستاده شده بود. نمونش هم يكي از دوستان نزديك خودم بود.

d_ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
2 تا بحث جداست وقتی یه اسکمر میاد به هر چی ایمیل میل میزنه و تو ایمیل شما با کد HTML آدرس سایت را نشان میده ولی در واقع به جای دیگه Forward میشه و زمانی که یه کمپانی میاد ایمیل و آدرس با اسم یوزرهاشو میفروشه.

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
اين سايت‌ها انقدر درآمد دارن كه فكر كنم ميازي نباشه ايميل كاربراشون رو بفروشن.
اصلا بفروشن. به من و شما چه. اگه كسي ناراحته، عضو نشه. اصلا كي گفته كه عضو بشيد. اصلا چرا من دارم طرف اين سايت‌ها رو ميگيرم؟
بي خيال. بهتره اين بحث رو تمومش كنيم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا