برگزیده های پرشین تولز

دوچرخه سواری سالم ترین ورزش دنیا

jou_cz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من شیراز زندگی میکنم با اینکه گواهینامه رانندگی هم دارم ولی باز به دوچرخه سواری خیلی علاقه دارم
از دوستان میخوام راهنمایی کنند برای تقویت ران و ساق پا چه تمرین هایی باید انجام داد؟
قهرمانان دوچرخه سواری در دنیا رو هم معرفی کنند

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
قهرمان شاخص این رشته :

لانس ادوارد آرمسترانگ (تولد: 18 سپتامبر 1971 در آمریکا - تگزاس) دوچرخه سوار مشهور آمریکاییست.

وی فاتح هفت دوره مسابقات تور دو فرانس و قهرمان عرصه نبرد با سرطان است؛ لانس آرمسترانگ در سال 96 مبتلا به سرطان بیضه پیش رونده در ناحیه ریه و مغز می شود اما سر تسلیم در مقابل آن فرود نمی آورد و تصمیم می گیرد با بیماریش مبارزه کند و آن را به افتخار آمیز ترین فرصت و بهترین رویداد زندگیش تبدیل کند؛ او پس از یک سال نبرد مداوم با حریف سرسختی همچون سرطان، در سال 97 به تیم ملی دوچرخه سواری آمریکا پیوست و از سالهای 99 تا 2005 افتخار کسب قهرمانی مسابقات توردفرانس را از آن خود کرد.

می گن قلب لانس آرمسترانگ فقط 35 بار در دقیقه در حالت استراحت می زنه ! :eek:

=
پی اس : البته نمی شه گفت دوچرخه سواری سالمترین رشته ورزشی چون هر ورزشی در سطح حرفه ای به دوپینگ آلوده می شه

jou_cz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اسکات زیاد کار میکنم هیچ کسی نمیتونه منو بگیره

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
قهرمان شاخص این رشته :

لانس ادوارد آرمسترانگ (تولد: 18 سپتامبر 1971 در آمریکا - تگزاس) دوچرخه سوار مشهور آمریکاییست.

وی فاتح هفت دوره مسابقات تور دو فرانس و قهرمان عرصه نبرد با سرطان است؛ لانس آرمسترانگ در سال 96 مبتلا به سرطان بیضه پیش رونده در ناحیه ریه و مغز می شود اما سر تسلیم در مقابل آن فرود نمی آورد و تصمیم می گیرد با بیماریش مبارزه کند و آن را به افتخار آمیز ترین فرصت و بهترین رویداد زندگیش تبدیل کند؛ او پس از یک سال نبرد مداوم با حریف سرسختی همچون سرطان، در سال 97 به تیم ملی دوچرخه سواری آمریکا پیوست و از سالهای 99 تا 2005 افتخار کسب قهرمانی مسابقات توردفرانس را از آن خود کرد.

می گن قلب لانس آرمسترانگ فقط 35 بار در دقیقه در حالت استراحت می زنه ! :eek:

=
پی اس : البته نمی شه گفت دوچرخه سواری سالمترین رشته ورزشی چون هر ورزشی در سطح حرفه ای به دوپینگ آلوده می شه
خوب سطح حرفه ای پول حرف اول رو می زنه
خوب باید خرج کنی..

sadeghspiderman

کاربر فعال نرم افزار موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
64
من هم روزی 2 کیلومتری میرم

به خصوص تو سر پایینی

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
چرا قد كوتاه ميشه نزن همون جلو پا و پشت پا كار كن كه البته اينام با دوچرخه فرقي نداره

بالا