برگزیده های پرشین تولز

فروش یک خط بسیار رند همراه اول

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
سلام دوستان
یکی از دوستام یه خط داره که میخواد بفروشه
شمارش اینه : 09101010104

گفت که من براش اینجا بفروشم

قیمت پایه هم : 2.500.000 تومان

دوستان قیمت خودشون رو پی ام کنند . فقط پی ام کنید و تو تاپیک اعلام کنید که قیمت پی ام شد

AKBAR_TR

Registered User
لایک‌ها
98
اگه آخرش یک بود من می خواستم

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
کد 0910 جدید هست؟!
مال کجاست؟!

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
منظورش این نبود که 1 تومن !
منظورش این بود که اگه 1010101 بود می خرید !

ببخشید سریع خوندم متوجه نشدم . شرمنده .

کد 0910 جدید هست؟!
مال کجاست؟!

910 مال این ثبت نامی های جدیده 150 تومنی .
ضمنا دوستم تو شهرستان آمل ثبت نام کرد.

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
جناب محمدی عزیز..به این دوست عزیز بفرمایید با این قیمت پایه ای که ایشون اعلام کردن ما اینجا میتونستیم اینو بخریم :
09122888888 البته این بنده خدا پایه رو 2 تومن گذاشته بود !! فکر کنم آگهیش هنوز تو ایستگاه باشه

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
چون 2 تومن اینجا مشتریش هست اما دوستم میخواد بیشتر بفروشه (به پولش نیاز داره)

احتمالا من همین مدتا میام اونجا یه مغازه باز میکنم ! وقتی اونجا به 0910 2میلیون پول میدم حتما به 0912 رند 10 تومنی میدن :rolleyes: محمدی جان شنیده بودم آملیا مایه دارن اما نه دیگه اینقدر ;)

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
یک میلیون تومان خریدارم. نقد و نه یه ریال بالا نه پائین :D

اگر خواستید بدید ، ایمیل بدید : me ات shayan دات ws

ایرانی آزاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوستان

دوستان قیمت خودشون رو پی ام کنند . فقط پی ام کنید و تو تاپیک اعلام کنید که قیمت پی ام شد

150 تومن خریده دو و پانصد میخواد بفروشه؟
بابا انصافتو.

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
احتمالا من همین مدتا میام اونجا یه مغازه باز میکنم ! وقتی اونجا به 0910 2میلیون پول میدم حتما به 0912 رند 10 تومنی میدن :rolleyes: محمدی جان شنیده بودم آملیا مایه دارن اما نه دیگه اینقدر ;)

خب بستگی به شمارش داره دیگه ! تا حدودی مایه دارن اما ما از بی پولهاشیم
hanghead.gif
hanghead.gif

یک میلیون تومان خریدارم. نقد و نه یه ریال بالا نه پائین :D

اگر خواستید بدید ، ایمیل بدید : me ات shayan دات ws

سلام خدمت آقا شایان عزیز .
میگم 1.5 الی 2 چند تا مشتری داره ایشون میخوان بیشتر بفروشه .نهایت چند میخوای؟2.100.000 میتونی ؟

150 تومن خریده دو و پانصد میخواد بفروشه؟
بابا انصافتو.

خب خط رند داشته باشی همینه دیگه !!
birgits_snill.gif

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
سلام خدمت آقا شایان عزیز .
میگم 1.5 الی 2 چند تا مشتری داره ایشون میخوان بیشتر بفروشه .نهایت چند میخوای؟2.100.000 میتونی ؟

نه متاسفانه. حالا اگر کسی بالاتر نخواست و اون مشتری های قبلی هم نخواستن ، من ۱ تومن میخوام ;)

1200

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوستان

دوست عزیز نمی خواهم اسپم کنم ولی برایم سوال است که دوست شما این شماره بسیار رند را چگونه بدست آورده است؟
می دانیم که کمتر از یک ماه است که واگذاری شماره های 910 موبایل توسط مخابرات بطور اینترنتی شروع شده است ، فکر نمی کنم دوست شما بطور شانسی و اتفاقی این شماره را صاحب شده است ؟ احتمالا دوست شما در مخابرات آشنا داشته است نه؟ چون تنها راه خرید سیم کارت 910 ثبت نام اینترنتی بود که آنهم هیچ گزینه ای برای انتخاب شماره رند نداشت. پس دوست شما چگونه شماره رند گرفته است؟
در شهر ما کسی دهها شماره رند 910 را دویست و سی هزار تومان می فروخت ، سوال من این بود که این شخص دهها شماره رند 910 را در یک شهر از کجا آورده است؟ تنها گزینه به نظر من داشتن پارتی در مخابرات است. این شخص شماره های رند را هم در اطلاعیه اش ذکر کرده بود و واقعا دهها شماره رند 910 بود ، این شماره های در 910 که فقط کمتر از یک ماه از شروع کار آن می گذشت و فقط هم اینترنتی ثبت نام و فروش داشت چگونه به مالکیت این شخص درآمده بود؟
حالا با این تاپیک شما من متوجه شدم فقط در شهر من نیست بلکه ظاهرا در سراسر ایران این شماره ها دراختیار گروه خاصی در آمده است؟ این طور نیست؟

Last edited:

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من یه استعلام قیمت هم کردم ... متوجه شدم که قیمت بسیار خوبی دادم ظاهرا برای این خط :D شما یا صاحب خط ... میتونید با آگهی های همشهری ( که هر روز فکر میکنم بیشتر از ۱۰۰ مورد خریدار خط رند توش هست ... ) تماس بگیرید ... قیمت رو پائین تر از چیزی که من خواستم میدن. دلیلش هم ۹۱۰ بودن این خط هست ... ولی در هر صورت من همون قیمتی که دادم خریدارم چون نمیخوام خرید و فروش کنم :D میخوام برای کسی ... که استفاده کنه.

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
من یه استعلام قیمت هم کردم ... متوجه شدم که قیمت بسیار خوبی دادم ظاهرا برای این خط :D شما یا صاحب خط ... میتونید با آگهی های همشهری ( که هر روز فکر میکنم بیشتر از ۱۰۰ مورد خریدار خط رند توش هست ... ) تماس بگیرید ... قیمت رو پائین تر از چیزی که من خواستم میدن. دلیلش هم ۹۱۰ بودن این خط هست ... ولی در هر صورت من همون قیمتی که دادم خریدارم چون نمیخوام خرید و فروش کنم :D میخوام برای کسی ... که استفاده کنه.

پیرو فرمایشات شایان عزیز..بنده هم قبلا عرض کردم اینجا با این قیمتها فروش نمیره چون منم دیروز پرسیدم در کمال ناباوری فروشنده گفت نهایتا 400-500 تومن می ارزه!! اگه واقعا 2تومن مشتری داره بگید معطل نکنه

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
دوست عزیز نمی خواهم اسپم کنم ولی برایم سوال است که دوست شما این شماره بسیار رند را چگونه بدست آورده است؟
می دانیم که کمتر از یک ماه است که واگذاری شماره های 910 موبایل توسط مخابرات بطور اینترنتی شروع شده است ، فکر نمی کنم دوست شما بطور شانسی و اتفاقی این شماره را صاحب شده است ؟ احتمالا دوست شما در مخابرات آشنا داشته است نه؟ چون تنها راه خرید سیم کارت 910 ثبت نام اینترنتی بود که آنهم هیچ گزینه ای برای انتخاب شماره رند نداشت. پس دوست شما چگونه شماره رند گرفته است؟
در شهر ما کسی دهها شماره رند 910 را دویست و سی هزار تومان می فروخت ، سوال من این بود که این شخص دهها شماره رند 910 را در یک شهر از کجا آورده است؟ تنها گزینه به نظر من داشتن پارتی در مخابرات است. این شخص شماره های رند را هم در اطلاعیه اش ذکر کرده بود و واقعا دهها شماره رند 910 بود ، این شماره های در 910 که فقط کمتر از یک ماه از شروع کار آن می گذشت و فقط هم اینترنتی ثبت نام و فروش داشت چگونه به مالکیت این شخص درآمده بود؟
حالا با این تاپیک شما من متوجه شدم فقط در شهر من نیست بلکه ظاهرا در سراسر ایران این شماره ها دراختیار گروه خاصی در آمده است؟ این طور نیست؟

اونا رو نمیدونم چه جوری پیدا میکنن
اما این دوست من شانسی براش افتاد
ثبت نام کرده بود .

ببینم هنوز میفروشه یا نه !:rolleyes:

چشم من بهشون میگم و با قیمتی که میگه کسی نخریده بود, خبرتون میکنم

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
پیرو فرمایشات شایان عزیز..بنده هم قبلا عرض کردم اینجا با این قیمتها فروش نمیره چون منم دیروز پرسیدم در کمال ناباوری فروشنده گفت نهایتا 400-500 تومن می ارزه!! اگه واقعا 2تومن مشتری داره بگید معطل نکنه
حالا من قیمت رو نگفتم. ولی به من هم دقیقا همون قیمتی رو دادن که شما گفتید.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
اقا فروخت ؟ یا از فروش صرف نظر کرد ؟

بالا