برگزیده های پرشین تولز

Unreal Tournament III

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
سلام

می بینم که برای این بازی بسیار معروف هنوز تاپیکی زده نشده !!! (حداقل من ندیدم)

به هر حال بلاخره این بازی به دست بازی کننده ها رسید. (البته خودمون رو نمی گم!!)

امتیاز بازی توی GameSpot شده 8.5

ولی ایرادی که از بازی گرفتن مسخره است!! مربوط به منوهای بازی می شه!!! البته کمی تکراری بودن رو هم بهش اضافه کنید.

ولی 2004 اینقدر بازی کاملی بود که فکر نکنم بشه خیلی کامل ترش کرد!!

به هر حال اینجا هم رسید ما رو خبر کنید شاید با این 8600GT GDDDDDR 2 ما هم اجرا شد!!:(:(

فعلا

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
خوب بگین تاپیک نزن دیگه :blink::f34r:

هیچ کی هیچی نگفت!!!:(

فکر کنم اومد این بازی جون تو WestGame که توی لیست بازیهاش اضافه شد.

به هر حال !!:p

نمردیم و یه تاپیک زدیم!:wacko:

amiro0o0o

Guest
لایک‌ها
0
یه سوال درباره این بازی !
بیشتر مخصوص مولتی پلیرو اینترنت و شبکست یا این که برای خودش یه سینگل پلیر کامله ؟
ممنون

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
سلام

سینگل پلیر داره اونم چه جورش!! (البته من 2003 و 2004 رو می گم ولی به احتمال 99.99 شماره ی 3 یا همون 2007 هم داره.)

البته هیچ داستانی نیست و هیچ هدفی رو هم نباید دنبال کنی. فقط یک سری مسابقات مختلف هست که باید توشون شرکت کنی. هم به صورت تکی هست و هم گروهی. هر کدوم هدف خاص خودش رو داره. مثلا Capture The Flag - Bombong Run - Assault - OnSlaght و ..... (می دونم خیلی گرفتی قضیه رو !!!!)

البته توی سینگل هوش مصنوعی یارای خودی رو کنترل می کنه که انصافا بهترین هست توی نوع خودش.

هر شماره ای از 2003 تا همین 2007 رو بگیری عالیه. مخصوصا 2004 که انصافا شاهکار بود.

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
من 2 یا 3 سال پیش 2004 رو بازی کردم و برخلاف اینکه معمولا از بازی هایی که داستان ندارن خوشم نمی اومد از این یکی خیلی خوشم اومد (جملم یکمی ناملموس بود , نه ؟!!)
تا این اندازه بهتون بگم که 1 ماه قبل از اینکه 2007 اش به طور رسمی ریلیز بشه از اشتیاق فراوان (!) گرفتم دانلودش کردم (8 GB)
ولی از همون اول با مشکلاتی مواجه شدم
اول از همه اینکه بازی به طور خیلی مسخره ای save نمی شد که با سرچ های فراوان فهمیدم که این موضوع فقط مشکل من نیست که البته با ریختن upgrade جدیدش حل می شد
بعد اون امکان Register شدن و در نتیجه بازی در قسمت Multiplayer برای من وجود نداشت
البته بعد از اینکه از خیر Multiplayer گذشتم و وارد قسمت Single player شدم با مواجه شدن با گرافیک بازی و چیز های دیگه یکم امیدوار شدم که اون هم با بازی کردن حدود 20 مرحله از بازی و تکراری بودن اون سرانجام به Uninstall کردن بازی ختم شد
در کل باید بگم این بازی مخاطب خاص خودش رو می طلبه و برای همه مناسب نیست و اگر دسترسی به بازی های قدیمی رو دارید من ورژن قبلی بازی رو پیشنهاد می کنم (2004)

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
UT3 هم مثل نسخه های قبلی یه شاهکاره.
ولی توصیه میکنم برای 1 بار هم که شده Network بازی کنید تا لذت واقعی این بازی رو بچشید.
من دیروز بعد 4 سال رفتم گیم نت تا UT3 بازی کنم.
3 ساعت بازی کردم سیر نشدم.
آقای Mohsen_mzh شما از این بهتر چی میخوای؟
بگو UT باز نیستم.

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
UT3 هم مثل نسخه های قبلی یه شاهکاره.
ولی توصیه میکنم برای 1 بار هم که شده Network بازی کنید تا لذت واقعی این بازی رو بچشید.
من دیروز بعد 4 سال رفتم گیم نت تا UT3 بازی کنم.
3 ساعت بازی کردم سیر نشدم.
آقای Mohsen_mzh شما از این بهتر چی میخوای؟
بگو UT باز نیستم.
من در ابتدای صحبتم گفتم UTIII رو از روی علاقه زیادم به این بازی دانلود کردم بعد شما میگی UT باز نیستم
من هم تا 20 مرحله Single player بازی کردن عقیده شما رو داشتم ولی بعد از اون به نظرم برخلاف نسخه قبلیش شکل مرحله هاعلاوه بر خود بازی هم تکراری میشه , البته خودم هم اشکال کارم رو گفتم که نتونستم اکانت بسازم و از طریق اینترنت بازی کنم (خوشبختانه وقت گیم نت رفتن هم ندارم)
البته گرافیک عالی اون رو نفی نمی کنم (که باز هم تو این 1 یا 2 ساله گرافیک دیگه حرف اول رو نمی زنه با وجود Unreal Engine)

Ali2k

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
21
من شدیدا با این بازی مشکل دارم
هنگام اجرا با صفحه آبی روبرو می شوم
CPU 2 core 2 duo
RAM 2GB
ATI Radeon 1400X 512

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
من شدیدا با این بازی مشکل دارم
هنگام اجرا با صفحه آبی روبرو می شوم
CPU 2 core 2 duo
RAM 2GB
ATI Radeon 1400X 512

به احتمال بسیار قوی مشکل از گرافیک هستش. آخرین درایور رو از سایت ATI دانلود کن شاید حل شد. البته ظاهرا سیستمت نوت بوک هستش!! چون این گرافیک نوت بوک هاست!! خوب نوت بوک های معمولی (اون هایی که واسه بازی ساخته نشدن!!) با بازی ها عموما مشکل دارن. کار زیادیش نمی شه کرد!!

شایدم مکشل از جای دیگری باشد و ما نمی دانیم!!:lol::lol:

Ali2k

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
21
هنگام بازی آنلاین وقتی به سروری join می شوم یک لودینگ طولانی میاد و آخر هم وارد نمی شود، فکر می کنید مشکل چیست؟

navid_k

Registered User
لایک‌ها
43
هنگام بازی آنلاین وقتی به سروری join می شوم یک لودینگ طولانی میاد و آخر هم وارد نمی شود، فکر می کنید مشکل چیست؟

منم دقیقا همین مشکل رو دارم ، شاید سرعت اینترنت پایین هست و با 128 و 256 نمیشه متصل شد
scratch_one-s_head.gif

Ali2k

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
21
نه تصور نمی کنم ارتباطی با سرعت داشته باشه، سرویس من 512 هست!
تنها یک بار تا بحال توانستم join بشم که اونم هم بعد از چند دقیقا faild شد

navid_k

Registered User
لایک‌ها
43
نه تصور نمی کنم ارتباطی با سرعت داشته باشه، سرویس من 512 هست!
تنها یک بار تا بحال توانستم join بشم که اونم هم بعد از چند دقیقا faild شد

نمیدونم والا
نه خوب برای من هم زیاد پیش اومد که join شدم ، ولی در نهایت بعد از کمی لود کردن Fail میشه :(:blink:

Sunny-M

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

من تو این بازی یه مشکلی پیدا کردم ، گفتم اینجا بگم چون همتون این بازی رو انجام دادین ، شاید راه حلی پیدا بشه

مشکل اینکه من بعد از نصب وارد بازی شدم ، تو دموی اولش که اون بی ریخت ها حمله کردن و همه دارن فرار میکنن ، چند ثانیه که میگذره یهو صفحه ایست میکنه و صدای پس زمینه گیر میکنه بعدش صدا به طور متناوب و گوش خراش تکرار میشه ( نمیدونم خوب توضیح دادم یا نه ) ، نه میتونم از بازی بیام بیرون و نه هیچ دکمه ای جواب میده ، اخر سر مجبورم از کیس ریستارت کنم ......

دو سه بار که امتحان کردم مثلا دفعه اول تو ثانیه 5 هنگ کرد ، دفعه دوم تو ثانیه 10 ، دفعه سوم تو ثانیه 16 ..... هر دفعه یخورده جلو میره بعد قاتی میکنه ...

تنظیمات گرافیکی رو اوردم پایین ، اخرین ورژن دایرکت رو نصب کردم ، اما فایده نداشت

حالا شما فکر میکنین مشکل از خود بازیه یا از سیستم ......... واسه من کرکی نبود یه سریال خاست که دادم

پچی چیزی احیانا نداره این مشکل

سیستم من :
NVIDIA GeForce 7100 GS
Intel(R) Celeron(R) CPU 3.06GHz
GB of RAM 1
Windows XP SP 2
Pixel Shader 3.0
Video Memory 256 MB

مرسی

DNL

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
16
سلام دوستان

من تو این بازی یه مشکلی پیدا کردم ، گفتم اینجا بگم چون همتون این بازی رو انجام دادین ، شاید راه حلی پیدا بشه

مشکل اینکه من بعد از نصب وارد بازی شدم ، تو دموی اولش که اون بی ریخت ها حمله کردن و همه دارن فرار میکنن ، چند ثانیه که میگذره یهو صفحه ایست میکنه و صدای پس زمینه گیر میکنه بعدش صدا به طور متناوب و گوش خراش تکرار میشه ( نمیدونم خوب توضیح دادم یا نه ) ، نه میتونم از بازی بیام بیرون و نه هیچ دکمه ای جواب میده ، اخر سر مجبورم از کیس ریستارت کنم ......

دو سه بار که امتحان کردم مثلا دفعه اول تو ثانیه 5 هنگ کرد ، دفعه دوم تو ثانیه 10 ، دفعه سوم تو ثانیه 16 ..... هر دفعه یخورده جلو میره بعد قاتی میکنه ...

تنظیمات گرافیکی رو اوردم پایین ، اخرین ورژن دایرکت رو نصب کردم ، اما فایده نداشت

حالا شما فکر میکنین مشکل از خود بازیه یا از سیستم ......... واسه من کرکی نبود یه سریال خاست که دادم

پچی چیزی احیانا نداره این مشکل

سیستم من :
NVIDIA GeForce 7100 GS
Intel(R) Celeron(R) CPU 3.06GHz
GB of RAM 1
Windows XP SP 2
Pixel Shader 3.0
Video Memory 256 MB

مرسی

برین به سایت زیر و یک کرک دان کنین اگه بازم درست نشد ایراد از سیستم هست
البته ممکنه اگه راه انداز کارت گرافیک رو اپدیت کنین هم مشکلتون حل بشه
http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_unreal_tournament_3.shtml

Sunny-M

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اره اقا درست شد ، یه فایل دان کردم که مشکل لوگوی اول رو حل کرد ، خود بازی مشکلی نداره این لوگوست که گیر می ده

دستتون درد نکنه :D

Ali2k

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
21
چطور می شود host شد؟ من هر کاری می کنم در لیست هاست ها ظاهر نمیشه

بالا