برگزیده های پرشین تولز

فروش سیستم مدیریت تبلیغات پرشین فورم (ایستگاه) اورجینال

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
عرض سلام

سیستم مدیریت تبلیغات ایستگاه :

امکانات کلی سیستم :
- تعریف گروه نیازمندیها و آگهی ها و تبلیغات

- تعریف دسته های فرعی نیازمندیها و آگهی ها و تبلیغات

- قابلیت تعریف چند مدیر با سطح دسترسی های مختلف

- مشاهده لیست اعضای سایت با قابلیت ارسال خبرنامه به اعضا

- مشاهده آگهی های رسیده و بررسی محتوایی و تایید و رد و حذف آگهی با قابلیت ارسال ایمیل اتوماتیک به آگهی دهنده مبنی بر تایید یا رد آگهی وی ( متن ایمیل توسط شما قابل تغییر است )

- مشاهده جستجوهای انجام شده در سایت یا موتورهای جستجو همچون گوگل که منجر به نمایش سایت شده است و امکان افزودن کلمه های پر کاربرد به لیست کلمات کلیدی سایت

- امکان افزودن کلمات کلیدی و ایجاد ارتباط بین دسته های نیازمندی و آگهی ها

- تعریف روشهای پرداخت آنلاین ( پشتیبانی از بانک سامان , اقتصاد نوین , پارسیان و ویزا کارت و مسترکارت و امیریکن اکسپرس و Paypal ) با امکان ورود پارامترها به صورت دلخواه

- قابلیت تایید و رد فیشهای بانکی و افزایش موجودی حساب مشتری پس از تایید فیش

- قابلیت تعریف و اضافه کردن حسابهای بانکی ( شماره حساب و شماره کارت 16 رقمی )

- مشاهده تراکنش های پرداخت آنلاین و امکان تایید و رد پرداخت و افزایش موجودی به صورت آنلاین مشتري

- امکان افزودن یا کاهش اعتبار مشتری جهت مشتریان خاص

- و تنظیم کلیه قسمتهای سایت اعم از ظاهر و تعدادنمایش ها و پیغام ها در قسمت تنظیمات

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

هرکی میخواد بهم پی ام بزنه قیمت رو باهاش جور در میام نگران نباشید..

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
سیستم تبلیغاتی ایستگاه نسخه asp هم موجوده ..........

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
نسخه asp ؟
لطفا كمي توضيح دهيد

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
سلام

ممنون بابت سوالت

مگه پرشین فرم ایستگاه رو به زبان ASP نوشته ! تا جایی که میدونم و میبینم به زبان PHP هست و مال منم PHP

راستی دیروز من سایتت رو باز کردم ف ی ل تر بود !! کلی ناراحت شدم ولی امروز میبینم مشکلش حل شده

شاید مشکل از Isp من بود

به هرحال خوشحالم که سایتت مشکلی نداره

hamekareh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه دمو بزاری خوشحال می شیم .

khodavandbozorg

Registered User
لایک‌ها
0
پیشنهاد : نسخه کد شده نخرید !
coms یه سوراخ برای خودش باز گذاشته تو این نسخه ، اگه سایتتون پربیننده بشه میان و آبروریزی میکنن.

ASANWEB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سالار جان شرمنده که این حرف ها می زنم ولی شاید کسی راجع به این موضوع ندونه من با جناب فنایی مدیر کامز کلی صحبت کردم و اطلاعات کاملی رو راجع به این اسکریپت دارم ایشون برای هر اسکریپتی که توسط خودش به فروش میره لایسنس تعیین میکنه و در صورتی که کسی غیر قانونی این اسکریپت رو نصب کنه اولا توسط باگ هایی که خودش در سیستم نوشته در سایت نفوذ میکنه و یک آگهی به عنوان اخطار میده و خودش تایید میکنه و در صورت توجه نکردن دومین سایت رو توسط سازمان انفورماتیک ایران فیلتر میکنه (سیستم کاملا ثبت شده) و در صورت داشتن شماره تلفن شما و همینطور شماره حساب شما توسط وزارت اطلاعات آدرس خونه شما رو در میاره و احضاریه دادگاه میفرسته و در اون صورت کلی دردسرو جریمه باید شما بدین .
دوستان این قضیه کاملا جدیه و برای یکی از دوستان من پیش اومده پس به نظر من این سیستم رو از سایت www.coms.ir بخرین خیلی بهتره و همینطور پشتیبانی خوبی هم داره

ASANWEB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

khodavandbozorg

Registered User
لایک‌ها
0
عزیز شما که باور نداری میتونی فقط یک ایمیل کوچولو در رابطه با عاقبت استفاده غیر قانونی از این سیستم به آدرس [email protected] بزنی اونوقت قضیه رو میگیری:)
من خودم هم یه مطلبی در همین مورد نوشتم ، ولی مساله اینقدر هم که شما گفتی نیست !
هیچ کسی هم به این راحتی‏ها نمیتونه توی فیلترینگ اعمال نفوذ کنه.

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
عجب قوه تخیلی !!!!!!
البته این رو صحیح میگن , من خودم چک کردم , یه سوراخ گذاشته که میتونه به عنوان ادمین وارد سیستم بشه و بعدش هرکاری میخواد بکنه !!
یه قسمت ریپورت هم داره که هرکی رو یه هاست نصب کنه , یه ایمیل به صاحاب اسکریپت زده میشه با ای پی و مطلع میشه کجا نصب هست !!
__
پ.ن : اگه بد ریپورت بزنید برخورد میکنن با این تاپیک !!

khodavandbozorg

Registered User
لایک‌ها
0
البته این رو صحیح میگن , من خودم چک کردم , یه سوراخ گذاشته که میتونه به عنوان ادمین وارد سیستم بشه و بعدش هرکاری میخواد بکنه !!
یه قسمت ریپورت هم داره که هرکی رو یه هاست نصب کنه , یه ایمیل به صاحاب اسکریپت زده میشه با ای پی و مطلع میشه کجا نصب هست !!
__
پ.ن : اگه بد ریپورت بزنید برخورد میکنن با این تاپیک !!
من خودم هم همینو میدونم ، توی همین تاپیک هم گفتم : http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1882210&postcount=9
البته کار خیلی خوبی نیست ، چون اگه کسی پول هم داده باشه باش این سوراخ توی سیستمش وجود داره !
ولی در کل قوه تخیلی خوبی دارن دوستان ! و comsایی ها هم جَوِ بسیار عالی بهنفع خودشون ایجاد کردن.

ASANWEB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من فقط اتفاقی رو که به شخصا از نزدیک دیده بودم رو گفتم وگرنه کی بدش بدش میاد این سیستم رو ارزون بخره...
خود دانین..

بالا