برگزیده های پرشین تولز

دریافت ویزا کارت مجازی بصورت رایگان

tohid100

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

اگر دارای حساب وب مانی (WebMoney ) هستید می توانید با مراجعه به سایت http://www.safepaycard.com یک کارت ویزا مجازی قابل شارژ رایگان دریافت کنید. :)

oneprogramer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من حساب وب مانی باز کردم
اگه کسی هم می خواد باز کنه این سایت خیلی قشنگ توضیح داده:
http://www.wmtransfer.ir/webmoney/openaccount.aspx
فقط حواستون باشه موقع وارد کردن شماره موبایل اونو درست وارد کنید مثلا:
+989121234567
چون در یکی از مراحل ثبت نام به شما زنگ می زنه و توسط یک نرم افزار عدد های لازم برای وریفای رو میگه
:D دست و پاتون رو گم نکنید چون نرم افزار صحبت می کنه فقط یک خودکار و کاغذ آماده داشته باشید

tohid100 عزیز حالا شما لطف کن و بگو که بعد از اینکه حساب رو توی هر دو سایت باز و وریفای کردیم چطوری می تونیم ویزا کارت مجازی مجانی سایت safepaycard رو دریافت کنیم. آخه این سایت نیاز به ویزا کارت حقیقی برای صدور ویزا کارت مجازی داره. اگه اشتباه می کنم بگو.

با تشکر

ویرایش این پست در یکماه بعد:
لطفا قبل از اقدام به هر کاری یک نگاه به این پست بیاندازید:
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1935611&postcount=22

Last edited:

tohid100

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

بعد از اینکه در سایت safepaycard ثبت نام کردید وارد اکانت خود میشوید .
برای دریافت ویزا کارت باید از طریق وبمانی به حساب safepaycard مبلغ دلخواهی واریز کنید . به اینصورت که روی payments کلیک کنید .بعد روی deposit و بعد از اون روی from webmoney to your account کلیک کنید.
توجه کنید که کارمزد این انتقال 2 دلار می باشد.
پس از انتقال وجه به قسمت VISA Virtual Card رفته و کارت خود را دریافت کنید

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
جالبه
با چي شارژ ميشه؟
شما خودت امتحان كردي؟

oneprogramer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آقا tohid100 دستت درد نکنه.
پول رو تونستم از وب مانی به حساب ویرچوال بریزم.
فقط جاییش که خیلی اذیتم کرد اونجا بود موقع واریز از وب مانی کل حساب وب مانی رو می خواستم تخلیه کنم و در نظر نگرفته بودم که وب مانی هم برای خودش دستمزد جابجایی پول می خواد.
سایت safepaycard کارت ویرچوال رو صادر کرده و این مشخصات رو هم داده:
Card Number
CVV2
Expiry Date
ضمنا معلومه که پول رو هم توی کارت واریز کرده.

البته این رو هم بگم که من عمل وریفای کردن با کارت حقیقی رو انجام نداده ام و این پیغام توی اکانتم هست که:​

You have no verified bank cards added. Please click on the button below in order to begin your bank card verification process and enable yourselves to load your account by the bank card​

حالا سوال من اینه که وقتی می خواهیم از یک سایت خرید کنیم چی کار باید بکنیم؟
همین سه مشخصه رو فقط بدیم به سایت کافیه یا اینکه باید از طریق خود سایت safepaycard اقدام کنیم؟​

tohid100

Registered User
لایک‌ها
0
احتیاجی به وریفای کردن حساب با کارت حقیقی نیست.

برای خرید در سایت فروشنده نوع کارت را visa انتخاب کرده و مشخصات کارت ویرچوال خود یعنی
Card Number
CVV2
Expiry Date

را وارد کنید و خرید را انجام دهید.

در ضمن قبل از خرید حتما صفحه کارمزدها ( transaction fees ) را مطالعه کنید . این صفحه:

https://www.safepaycard.com/?page=fees

d_ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام..جالب بود دستتون درد نکنه ..حالا یه سوال!!
اسم و آدرس رو چی باید داد؟ یعنی اینکه هر اسم و آدرسی بخوایم میتونیم بدیم>؟<

oneprogramer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آقا توحید اول از هر چیز بابت این راه با حالی که نشون دادی و جوابهای با حالترت تشکر می کنم.

من کارت ویرچوالم رو 7.5 دلار usd شارژ کردم. رفتم توی یک سایت که 6.95 usd خرید کنم گفت کارتت decline می ده.
فکر می کنید علتش چیه؟
حداقل موجودی کارت رعایت نشده یا اینکه هزینه ی انتقالش بیشتر از حده؟

توی اون جدولی که شما گفتی نوشته:
Purchase 2.50% min USD5.00
معنیش اینه که هزینه ی هر خرید 2.5 درصده و حداقل موجودی کارت باید 5 دلار باشه؟

یک سوال دیگه هم دارم اگه سه مشخصه ی اصلی کارت ویرچوالی که این سایت به ما داده رو کسی داشته باشه می تونه بدون اجازه ی ما از اون برداشت کنه یا اینکه بعد از خرید نیاز به تایید ما توی سایت safepaycard داره؟​

tohid100

Registered User
لایک‌ها
0
سلام..جالب بود دستتون درد نکنه ..حالا یه سوال!!
اسم و آدرس رو چی باید داد؟ یعنی اینکه هر اسم و آدرسی بخوایم میتونیم بدیم>؟<

این کارتها بدون نام و ادرس می باشند یعنی هر اسم و ادرسی بخواهید می تونید بدید. البته بعضی از سایتها کارت بدون نام وادرس را قبول نمی کنند مثل paypal

سلام
آقا توحید اول از هر چیز بابت این راه با حالی که نشون دادی و جوابهای با حالترت تشکر می کنم.

من کارت ویرچوالم رو 7.5 دلار usd شارژ کردم. رفتم توی یک سایت که 6.95 usd خرید کنم گفت کارتت decline می ده.
فکر می کنید علتش چیه؟
حداقل موجودی کارت رعایت نشده یا اینکه هزینه ی انتقالش بیشتر از حده؟

توی اون جدولی که شما گفتی نوشته:
Purchase 2.50% min USD5.00
معنیش اینه که هزینه ی هر خرید 2.5 درصده و حداقل موجودی کارت باید 5 دلار باشه؟

یک سوال دیگه هم دارم اگه سه مشخصه ی اصلی کارت ویرچوالی که این سایت به ما داده رو کسی داشته باشه می تونه بدون اجازه ی ما از اون برداشت کنه یا اینکه بعد از خرید نیاز به تایید ما توی سایت safepaycard داره؟​

کارمزد هر خرید 2.5 % (حداقل 5 دلار ) می باشد یعنی برای خرید 6.95 دلاری باید در کارت شما 11.95 دلار موجود باشد.

بله با داشتن مشخصات کارت هر کسی می تونه خرید انجام بده و نیازی به تائید در سایت safepaycard نیست :)

oneprogramer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس اولین سایتی رو که ازش خرید کردی می تونه بعدا بدون اطلاع شما هر اندازه بخواد از حساب کارت شما برداشت کنه؟:blush:
من تنها راهی که به نظرم می رسه اینه که دو تا کارت توی این سایت بری خودت درست کنی و یکی منبع اصلی پولت باشه و یک کارت دیگه فقط برای خرید و موقع خرید از کارت اصلی به کارت خرید به اندازه ی خریدمون انتقال انجام بدیم.
1-به نظر شما این کار عملیه؟ یعنی می شه دو تا کرت مجازی توی یک حساب داشت و بین اونها پول رد و بدل کرد؟
Withdraw Money from SafePayCard to:
SafePayCard VISA Virtual Card
0.50

توی این سایت هزینه ی شارژ با ویزا یا مستر رو هم نوشته:
Deposit Money to SafePayCard by:
VISA / MasterCard *
5% + USD0.50
2-معنیش اینه که با هر ویزا کارت یا مستر کارتی میشه اون رو شارژ کرد؟

3-اگه میشه با ویزا یا مستر یا ویرچوال کارت همین سایت شارژش کرد آیا شما این کار رو می کنید؟

4-یک سوال خیلی مهم دیگه شما تا حالا با کارت مجازی این سایت خرید کردید؟

شرمنده که سوالهام زیاد شد​

tohid100

Registered User
لایک‌ها
0
هنگام خرید وقتی شما مشخصات کارت را وارد می کنید و next می کنید وارد سایت بانک میشید و انتقال وجه در سایت بانک انجام می گیره پس کاملا مطمئنه.

1. خیر، در هر حساب فقط یک کارت میشه ایجاد کرد.
2. بله با هر کارتی میشه شارژ کرد .
3. بهتره با وبمانی شارژ کنید ، من هم با وبمانی شارژ میکنم.
4. بله .تا حالا از چند تا سایت اکانت خریدم.

oneprogramer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا توحید از اینکه جواب دادی خیلی ممنون
راستشو بخواهی مونده بودم که دوباره شارژش کنم یا نه.:)

می رم دوباره وب مانی بخرم و شارژش کنم. اولین خرید رو که تونستم باهاش انجام بدم همینجا می گم.

باز هم ممنون​

d_ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
تو خود سایت نوشته A/S PrivatBank
یا اینکه منظورت اینه که بانکی که Process میکنه؟خوب اون که همشون به سیستم Visa وصل هستند یه چیزی تو مایه شتاب و ربطی نداره چی باشه..

gog2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:blink:اين وب ماني مال كدوم كشور است ؟؟واقعا ايران را قبول داره يا دو روز ديگه اينم جمش مي كنه چون شماره موبايل مي خاد نميشه ادرس الكي هم داد چون از كد موبايل بلاخره لو مي ره كه ايرانه!!!
راستي به خط ايرانسلم مي فرسته چند ساعته مي رسه؟؟؟؟؟؟

يك سوال خيلي مهم كارت هاي اعتباري به هيچ وجه ايران را قبول ندارن اونوقت به همين راحتي با حسابي كه با مشخصات ايراني باز شده ميشه كارت اعتباري ويزا كارت گرفت!!!! واقعا اين كار عمليه و مثل يك ويزا كارت واقعي ميشه از اون استفاده كرد

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
کسی تا حالا ازش استفاده کرده ببینه میشه یا نه ؟
در ضمن چجوری می پرسه که هر کارت نامبری می خواید وارد کنید ، اینکه منطقی نیست !!!

slash2244

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از همین تاپیک با این سایت آشنا شدم داخل سایت وب مانی هم معرفی شده ولی متاسفانه فکر کنم
پول من یکی رو بالا کشیده! ویزا کارتی که داده در هیچ سایتی قبول نمی شه! 30.50 دلار شارژش کردم ولی حتی از 1 دلارش
هم نتونستم استفاده کنم!!!! مراقب باشید!

slash2244

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این کارتها بدون نام و ادرس می باشند یعنی هر اسم و ادرسی بخواهید می تونید بدید. البته بعضی از سایتها کارت بدون نام وادرس را قبول نمی کنند مثل paypal

کارمزد هر خرید 2.5 % (حداقل 5 دلار ) می باشد یعنی برای خرید 6.95 دلاری باید در کارت شما 11.95 دلار موجود باشد.

بله با داشتن مشخصات کارت هر کسی می تونه خرید انجام بده و نیازی به تائید در سایت safepaycard نیست :)

من خبر نداشتم که fee خرید هم داره
من می خواستم 1 دلار خرید کنم. یعنی 6 دلار ازم کم می شه درسته؟ ولی من 30.50 دلار دارم تو کارتم
چرا بازم قبول نمی کنه؟

oneprogramer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آقا توحید (tohid100) واقعا دستت درد نکنه.
دمت گرم.
ای ول داری.

من تونستم حدود 20 دلار باهاش خرید کنم. هیچ مشکلی هم با فروشنده نداشتم. فقط نامردها یک کم بی انصافن.
چون خرید ما هر اندازه که باشه 5 دلار بابت کارمزد کم می کنند. پس باید حواستون باشه که برای خریدهای کوچیک این کارت به صرفه نیست.

من خبر نداشتم که fee خرید هم داره
من می خواستم 1 دلار خرید کنم. یعنی 6 دلار ازم کم می شه درسته؟ ولی من 30.50 دلار دارم تو کارتم
چرا بازم قبول نمی کنه؟
فکر کنم مشکل شما اینه که تا با وبمانی شارژش کردی می خواستی خرید کنی. درصورتیکه حداقل 24 ساعت می کشه تا اونها شارژ شما رو تایید کنند و کارت ویزای مجازی شما رو واقعا شارژ کنند. فکر نمی کنم کلکی تو کارشون باشه.انشاالله که مشکل شما هم حل میشه. اگه موفق شدی باهاش خرید کنی یا اینکه هنوز مشکلت حل نشده همینجا مطرح کن. اگه کاری از دستم بربیاد در خدمتم.

آقا توحید (tohid100) باز هم ممنون.​

Last edited:

pamjadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
آقا توحید (tohid100) واقعا دستت درد نکنه.
دمت گرم.
ای ول داری.

من تونستم حدود 20 دلار باهاش خرید کنم. هیچ مشکلی هم با فروشنده نداشتم. فقط نامردها یک کم بی انصافن.
چون خرید ما هر اندازه که باشه 5 دلار بابت کارمزد کم می کنند. پس باید حواستون باشه که برای خریدهای کوچیک این کارت به صرفه نیست.

فکر کنم مشکل شما اینه که تا با وبمانی شارژش کردی می خواستی خرید کنی. درصورتیکه حداقل 24 ساعت می کشه تا اونها شارژ شما رو تایید کنند و کارت ویزای مجازی شما رو واقعا شارژ کنند. فکر نمی کنم کلکی تو کارشون باشه.انشاالله که مشکل شما هم حل میشه. اگه موفق شدی باهاش خرید کنی یا اینکه هنوز مشکلت حل نشده همینجا مطرح کن. اگه کاری از دستم بربیاد در خدمتم.

آقا توحید (tohid100) باز هم ممنون.​
سلام،

من دیروز ثبت نام کردم، رفتم امروز وب مانی خریدم ولی تو قسمت payment اصلا webmoney نمی بینم. همش pay by bankwire!!!
چیه قضیش؟

بالا