برگزیده های پرشین تولز

دعوتنامه سایت تورنت

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
سلام.
منم میخوام.
با کمال تشکر....

mahdimp5

Registered User
لایک‌ها
3
این Demonoid که خیلی وقته Down شده!! همین لینکی که گذاشته اگه کلیک کنید همه چی دستتون میاد.... ازش شکایت شده و به حکم دادگاه تعطیلش کردن .

parsuser_com

Registered User
لایک‌ها
1
درسته. مثل اینکه داون شده.
اما گفتم شاید دوباره به راه بیفته.
در هر صورت ممنون از نظرتون.

موفق باشید:)

Dr.Data

Registered User
لایک‌ها
11
من عضو هستم ولی خیلی وقته Down هست

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴

ha114mid

Registered User
لایک‌ها
7
دوستان فکر کنم دوباره راه افتاده اگه کسی امکان ارسال دعوت نامه داره لطف کنه من رو هم دعوت کنه
[email protected]
ممنون
یاحق

havij007

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
invitation codes این demonoid تو اینترنت زیاد پیدا میشه. اینقدر زیاد که اگه بخای واسه معامله پیشنهاد کنی بهت میخندن :lol: منم یه چند تائی دارم, اگه کسی خاست پیغام بده. البته به چندین دلیل تقریبا به demonoid نمیشه گفت private tracker ولی واسه شروع خوبه.
جدا از این بحث اگه کسی Invite درست حسابی (مثل TL, bitme, RevolutionTT,ST, what.cd, hdbits.org و غیره) واسه معامله داره لطفا بگه.
شاد باشید.​

freidoon

Registered User
لایک‌ها
21
سلام اگه میشه یه دعوتنامه demonoid هم برای من ارسال کنید
ممنون:)

sefid

Registered User
لایک‌ها
0
فقط یک راه داره که دعوت بشیئ اونم اینه که طرفی که شمار. دعوت میکنه واقعا شمارو بشناسه :/ ! باید از کسی که میشناسید بخواید وگرنه رسیکه چون دعوت نامه ها محدوده اگه از شما خطایی سر بزنه به کاربر اخطار میدن اینه که کسی تا نشناسه اینوایت نمیکنه

parsuser_com

Registered User
لایک‌ها
1
فقط یک راه داره که دعوت بشیئ اونم اینه که طرفی که شمار. دعوت میکنه واقعا شمارو بشناسه :/ ! باید از کسی که میشناسید بخواید وگرنه رسیکه چون دعوت نامه ها محدوده اگه از شما خطایی سر بزنه به کاربر اخطار میدن اینه که کسی تا نشناسه اینوایت نمیکنه

خوب تو پی تی که همه همدیگر را می شناسن دیگه :D

havij007

Registered User
لایک‌ها
0

سلام
Inbox تو چک کن رفیق.​
huh
ببخشید که من دخالت میکنم ولی من که گفتم demonoid یه زمانی خفن بود الان دیگه فنا شده سرعتش خیلی بده یعنی افتضاحه در حد یه ترکر عمومی مثل PB و در ضمن فعلا هیچ قانونی در مورد ratio شما وجود نداره واسه همینه که شیر تو شیر شده. حیف اون vip هاش که دارن حروم میشن. invitation code ش همه جا ریخته. من یه 3 - 4 گیگ که آپلود کردم یه 3-4 تا code گرفتم حالا خودتون حدیث مفصل بخونین. فکر کنم اندازه تمام اعضای pt بشه code جور کرد (JK). البته در مورد invite های خفن حرف شما درسته, منظورم لول 4 و 5 به بالاست. اونجا دیگه ازین خبرا نیست که 4 گیگ آپلود کنی 4 تا Invite بگیری. شاید اگه یه ترا هم آپ کنی هیچ Invite ی بهت ندن. invite ا میره واسه vip ها و uploader ها و ازین طور رده های بالا. تو اینطور tracker ها اگه طرف تورو بشناسه هم بهت invite نمیده :D مثلا من یه رفیق دارم که جون خودش 3 ساله میشناسمش. الان 3 ماهه یه invite ماله sct میخام ولی انگار نه انگار. :D
آهان یه چیز دیگم که مهمه اینه که Invite خوب هستا مثلا کلی تاپیک giveaway هست که توش invite میبخشن ولی واسش proof میخان. این proof هم چیزی نیست جز testspeed و یک یا چند ratio خوب توی چند تا private tracker. خوب ماشالا با این سرعتهای نجومی تو ایران هم که معلومه اوضاع واسه ما چطوریه. خوب به نظر شما من با یه test speed چهار رقمی که تو ایران مثلا خیلی خفنه در مقابل این

325895746.png

چی میتونم بگم (البته اینو بگم که این یه خط بسیار خوبه حتی تو خارج از ایران, همون ovh دیگه) یا مجبور میشی seedbox بگیری یا کلا بیخیال بشی و البته یه سری راه دیگه هم داره که حالا.... در مورد ratio خوب توی private tracker دیگه هم که بازم برمیگرده به سرعت ....
ببخشید که زیاد حرف زدم. به هر حال اگه inviet ترکر لول پائین میخاین یه ندا بدین شاید تونستم کمکی کنم. demonoid هم که اصلا private نیست که رده بندی بشه. لول بالا هم با قیمت خوب خریداریم. ftn بیار 100 تومن خریداریم. :rolleyes:

Last edited:

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
چی هست این سایت ؟
اگر خوبه مرا نیز اینوایت کنید

havij007

Registered User
لایک‌ها
0

masud_809

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام
Inbox تو چک کن رفیق.

huh
ببخشید که من دخالت میکنم ولی من که گفتم demonoid یه زمانی خفن بود الان دیگه فنا شده سرعتش خیلی بده یعنی افتضاحه در حد یه ترکر عمومی مثل PB و در ضمن فعلا هیچ قانونی در مورد ratio شما وجود نداره واسه همینه که شیر تو شیر شده. حیف اون vip هاش که دارن حروم میشن. invitation code ش همه جا ریخته. من یه 3 - 4 گیگ که آپلود کردم یه 3-4 تا code گرفتم حالا خودتون حدیث مفصل بخونین. فکر کنم اندازه تمام اعضای pt بشه code جور کرد (JK). البته در مورد invite های خفن حرف شما درسته, منظورم لول 4 و 5 به بالاست. اونجا دیگه ازین خبرا نیست که 4 گیگ آپلود کنی 4 تا Invite بگیری. شاید اگه یه ترا هم آپ کنی هیچ Invite ی بهت ندن. invite ا میره واسه vip ها و uploader ها و ازین طور رده های بالا. تو اینطور tracker ها اگه طرف تورو بشناسه هم بهت invite نمیده :D مثلا من یه رفیق دارم که جون خودش 3 ساله میشناسمش. الان 3 ماهه یه invite ماله sct میخام ولی انگار نه انگار. :D
آهان یه چیز دیگم که مهمه اینه که Invite خوب هستا مثلا کلی تاپیک giveaway هست که توش invite میبخشن ولی واسش proof میخان. این proof هم چیزی نیست جز testspeed و یک یا چند ratio خوب توی چند تا private tracker. خوب ماشالا با این سرعتهای نجومی تو ایران هم که معلومه اوضاع واسه ما چطوریه. خوب به نظر شما من با یه test speed چهار رقمی که تو ایران مثلا خیلی خفنه در مقابل این

325895746.png

چی میتونم بگم (البته اینو بگم که این یه خط بسیار خوبه حتی تو خارج از ایران, همون ovh دیگه) یا مجبور میشی seedbox بگیری یا کلا بیخیال بشی و البته یه سری راه دیگه هم داره که حالا.... در مورد ratio خوب توی private tracker دیگه هم که بازم برمیگرده به سرعت ....
ببخشید که زیاد حرف زدم. به هر حال اگه inviet ترکر لول پائین میخاین یه ندا بدین شاید تونستم کمکی کنم. demonoid هم که اصلا private نیست که رده بندی بشه. لول بالا هم با قیمت خوب خریداریم. ftn بیار 100 تومن خریداریم. :rolleyes:

با سلام
ممنون میشم لطف کنید برای من هم بفرستید.
با تشکر فراوان

smart3461

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام اگه واسه من هم دعوتنامه demonoid بفرستید ممنون میشم
ایمیلم [email protected]
با تشکر

pouya7525

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من بیشتر از 400G اتورنت دانلود کردم مشکلی هم نداشتم همیشه هم لینک های فایل های تورنتم و پیدا می کردم و دانلود می کردم اما تازگی ها هر چی می خوام فقط توی demonoid پیدا میشه:blush: اینم که سالی یک ساعت public invitation :(داره از دوستان اگر عضو این سایت هستند ما هم دعوت کنند ممنونبعد فکر کنم این سایت باید قوانین سختی واسه leeching داشته باشه یعنی بایستی share ratio هر فایلی که دانلود می کنی به 4-5 :wacko:برسه درسته اینجوری که توی ایران با این connection های لاک پشتی باید همه ban شند؟

ایمیل: [email protected]

بالا