برگزیده های پرشین تولز

از ليميت درآوردن پي پال

iranishop.com

Registered User
لایک‌ها
133
سلام
يدونه اكانت پيپال با حدود 38$ موجودي دارم
پيپال حسابم را ليميت كرده و يه فاكس بزاي تاييد نشاني ميخواد
نشاني را هند زدم
كسي هست بتونه كمك كنه؟

تشكر

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
سلام
يدونه اكانت پيپال با حدود 38$ موجودي دارم
پيپال حسابم را ليميت كرده و يه فاكس بزاي تاييد نشاني ميخواد
نشاني را هند زدم
كسي هست بتونه كمك كنه؟

تشكر
سلام و درود /.

- 30 دلار از موجودی رو بر میدارم و حساب رو باز میکنم /.
- خواستید در خدمتم

موفق باشید /.

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
انصافت رو شکر !
- بالانس 1000 دلار هم بود همین مقدار برداشته میشد /. !
- یکمی از سیستم هایی مثل ایگولد فاصله بگیرید تا متوجه بشید سیستم مالی یعنی چی :دی !

Amirali_S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

منم یه حساب لیمیت شده امریکا دارم (2 سال پیش لیمیت شده! :f34r: ) که برای در اوردن از لیمیت باید کارت اعتباری و حساب بانکی وارد کنم. اگر کسی از دوستان میتوانه این کارو انجام بده لطفا توی همین تاپیک یا پیغام خصوصی اعلام کنه.

البته کارت اعتباری که مشکل خاصی نیست. این روزا همه جا پر از کارت با کنترل پنل آنلاینه ولی اگر کسی باشه که هر دو را فراهم کنه بهتره ..اگر نشد فقط حساب بانکی. ;)

اگر این دوستی که میخوان این کارو انجام بدن از کاربرای معتمد انجمن باشن من دسترسی اکانت را بهشون میدم تا خودشون همه کارا را انجام بدن و در آخر هم دستمزد خودشون را به حسابشون انتقال بدن، در غیر اینصورت با دریافت اطلاعات وریفای و تایید شدن آنها، هزینه را به حسابشون میریزم.

دو برابر هزینه ای هم که جناب rin9mast3r فرمودند حاضرم بپردازم، یعنی 60 دلار. :D البته توی حساب 150 دلار بیشتر نیست که حاصل چند روز کار کردن روی یک پروژه و فروختنش به یک آمریکایی است. (منظور اینکه حلاله :blush: )

با تشکر و احترام

titanik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
USA Bank Account + ATM card & Visa gift card baraye verify kardan paypal va har jaye dige ke niaz be hesab banki jari america dare. etelaat bishtar dar dehlya.com ya abzarha.com

arash_1942

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

persiancat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام،

اكانت پي پالم ليميت شد! اونم چه جوري!!! خب ازم خواسته 1)قبض آب يا برق بدم 2) كپي پاسپورت بدم 3) تلفن بدم 4) visa card مراحل 3و4 را انجام دادم اما لعنتي گير داده! دائما پيغام ميده مسئوليت بلوك شدن اكانت به عهده خودتونه :blink:

كسي ميدونه بايد چيكار كنم؟ من كه نا اميد شدم ديگه:(

blues-kambiz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام رفقا
من یک visa card واقعی به نام خودم و یک حساب بانکی در فرانسه دارم و البته در ایران زندگی میکنم
ممنون میشم بگین چه جوری اکانت پی پال ایجاد کنم . موارد استفاده هم تجارت یا بیزینس نیست سفارش وخرید است به آدرسی در اروپا که برایم تحویل بگیرند و بفرستند و یا عضویت در سایتها آیا با داشتن کارت و حساب واقعی باز هم امکان لیمیت شدن هست و خلاصه راهنمایی لطفا

titanik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امکان صدور ویزا کارت به همراه حساب جاری در امریکا برای ایرانیها فراهم شد. برای اطلاعات بیشتر به http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1976634#post1976634 برید و همه مشخصات قرار داده شده.

برای اینکه 100 تا پست دوستان بعد از من نزنن که نمیشه ، دروغه ، کلاهبرداریه ، تو امریکا نمیشه برای شخص ثالث حساب باز کرد و ... توضیحاتی می دم که امید وارم همه استفاده کنن.
1- این حساب هیچ ربطی به VMI نداره و جزو هیچ یک از بانک های الکترونیکی حساب نمیشه.
2- این حساب از بانک Palm Desert National Bank هست که در پشت ATM و Visa Card به عنوان بانک صادر کننده ذکر شده ولی توسط یک موسسه مالی در اختیار شرکت ها قرار میگیره و استفاده اصلی اون به هیچ وجه برای این منظور نیست ولی خب حالا که داره استفاده میشه .
3- با کپی پاسپورت ایرانی ما این کارت رو رجیستر میکنیم ولی معنیش این نیست که هر کسی سر خود بره کپی پاسپورتش رو مستقیم به اون ها بده .
4- کلیه پشتیبانی ها رو میتونیم انجام بدیم .ولی بهتره (گفتم بهتره نه اینکه حتما) کسی که استفاده میکنه بتونه انگلیسی صحبت کنه چون به 1000 دلیل ممکنه لازم بشه با بانک و ... تماس بگیرید و همیشه این کار رو ما انجام نمیدیم.
5- این حساب قابل ADD شدن در پیپال رو داره و پیپال هر کشوری رو Full Verify میکنه ولی معنیش این نیست که پیپال Limith نمیشه. به 1000 دلیل پیپال ممکنه لیمیت شه که ربطی به حساب نداره.
6- به هر حساب پیپال و برای هر کشوری ADD میشه و قابلیت واریز و برداشت توسط اون پیپال رو داره.
7- واریز به حساب از طریق پیپال به صورت مستقیم امکان داره ولی صرافی ها باید با استفاده از حساب واسطه پول وارد این حساب کنن.
8- کلیه صرافی های ایران می تونن پول وارد حساب کنن . چه صرافی هایی که پول حواله میکنن و چه صرافی هایی که پول رو به حساب می خوابونن.( چند حساب واسطه هست که بهترینش Bank of America هست که هیچ صرافی نمیگه نه. مبلغ کمی اگر میخواهید بریزید و صرافی میگه انجام نمیده ربطی به خوب بودن یا بد بودن حساب نداره)
9- ویزا کارتش رو هم همه دنیا قبول میکنن ( سایتها ، هتل ها ، فروشگاهها ، و کلیه دستگاههای ATM ) و ...
10- محدودیت بالانس هم 10000 دلار هست ولی تعداد دفعات استفاده و پول ریختن به حساب اصلا مطرح نیست.

اگر سوال دیگه بود برید تو http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1976634#post1976634 مطرح کنید جواب میدم.

بالا