برگزیده های پرشین تولز

بیسیم

greenapple

Registered User
لایک‌ها
21

greenapple

Registered User
لایک‌ها
21
مثل اینکه مشتری به بازار نیومد...... خودم میگم خوب.

این بیسیما معمولا رو باند مجاز fcc کار میکنند. یه خاصیتی که دارند اینه که مثلا وقتی مینویسه بردش 5 مایله بیشتر از 9 یا 10 مایل کار میکنه . مثلا من خودم از بالای پیست اسکی سهند تبریز با اوج قله پیست اسکی پیام مرند حرف زدم. یا خیلی راحت میتونی از پیست سهند با منطقه باغمیشه تبریز حرف بزنی.
اینا حال میده واسه مسافرت . یا نگهبونی کارخونه یا واسه کارگاه و مخصوصا واسه نصب دیش wireless و ماهواره ست کردن .
لینکش : http://direct.motorola.com/ENS/phon...NS&productid=29129&web_page_name=TWOWAYRADIOS
:f34r:
اینا 5 تا مدلشون تو ایرانه اولی 5520 که اصلا جالب نیست و قیمتش 120 هزار تومنه جفتش
دومی که من 4 تا دارم و خیلی با حاله 5920 که سیاه رنگه و خیلی کیفیتش بالاس وجفتش 150 هزار تومنه.
سومی ّؤ500 کم یابه ولی 8 مایل برد نوشته . خیلی خیلی با کیفیته وجفتش 180 تومن قیمتشه.

البته مارکه دیگه هم شبیه اینا هستن ولی اصلا خوب نیست ( اینا که گفتم یه کم شبه اسباب بازیه).

یه مارک دیگه هست با قدرت 3 وات که جفتش 500 تومنه ولی غیر قانونیه.

البته یه دونه بیسیم پلیسی موتورولا هست که به کامپیوتر وصل شده و ست میشه و فرکانس پلیسو میگیره یهکیش 600 تومنه و هداقل 1 سال زندون روش مجانیه !!!:blink:

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
اقا ممنون
شما در شهر چقدر ازش برد گرفتی؟
در ضمن هر مایل 1600 متره دیگه درسته؟
من قبلنا یادمه بالای 300 منر مجوز میخواست حالا چطور شده؟

greenapple

Registered User
لایک‌ها
21
داخل شهر 3 کیلومتر میره ولی بعضی وقتا 1 کیلومتر هم نمیره . مونده به نقطه دیدش. کلا تو فروشگاها میفروشن. حتی جلو ویترین میزارن. در مورد مجوز هنوز تو خلائ
:cool:

babak55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی از این بیسیمای motorola خبر داره؟
هموناش که میگن مجازه مثل اسباب بازی میمونه ؟
ولی 5 تا 8 مایل برد دارن .
البته من خودم دارم ولی میخام بیشتر اطلاعات بگیرم.

لینکش: http://direct.motorola.com/ENS/web_producthome_FV500AA.asp?Country=USA&language=ENS
بيسيم هاي موتورولا در مدلهاي مختلفي وجود دارد برد اين بي سيمها بستگي به موقعيت فرستنده و گيرنده
دارند به اصطلاح بايد همديگر را ببينند چون امواج در فركانس كاري اين اين بيسمها در محدوده vhf هستش
البته فركانس hf هم دارند و به وسيله كامپيوتر و يك پروگرامر برنامه ريزي ميشوند تا در چه فركانسي كار
كنند وبا چه تواني بقيه پارامترها هم به وسيله همان برنامه پروگرم ميشود مثل پهناي باند وغيره
همينها كه ميگوييئد مثل اسباب بازي ممونه اگر در ديد مستقيم باشند بردشون زياد است
البته فقط ديد مستقيم در برد تاثير نداره .كيفيت انتن وموارد ديگري هم هستش .ضمنا به وسيله اين بيسيمها
شما قادر خواهيد بود كه صداي تمام ارگانهايي كه بي سيم دارند را بشنويد و:f34r: فقط با يك پروگرم كردن ساده
مواظب خودتان باشيد

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
کاربردش چیه؟

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
خوب اگه خیلی جالبه میتونی بخندی / به چه دردی میخوره بیسیم تلفن هست دیگه بنظرم فقط بدرد قایم موشک بازی میخوره و پلیسا / کاربردی داره بگید ما هم بدونیم

بالا