برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد نوکیا 5800

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
يه سوال بي ربط!
سوني اريكسون تو اين مايه ها گوشي داره ؟!

اگه منظورتون از لحاظ ظاهری باشه خوب x1 هست که قیمتش بالاست اما چیزه کاملیه و ویندوز موبایل هم هست.
اگر تاچ بودن با امکانات تقریبا مشابه که میشه جی 900 رو مثال زد که به هیچ وجه به 5800 نمیرسه فقط شاید دوربینش بهتر باشه چون خود جی 900 با وجود دوربین 5 مگاپیکسلی دوربین خوبی نداره!

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
يه سوال ديگه!
اين دوريبين 5800 با لنز كارلزايس و 3 مگا بودنش مثل اينكه خيلي بدردبخور نيست ؟!شما ميتوني يكم توضيح بدي تو چه مايه هاس؟!
در ضمن اگه بيخيال دوريبين بشم از بقيه نظرا دوربين تائيده؟!موزيك و نرمافزار برام مهمه ....
بعد يه جا ديدم گفتي n85 بهتره؟!!از چه نظر الان من بخوام برم بگيرم كدوم رو پيشنهاد ميكني ؟!با توجه به اينكه از ظاهر 5800خيلي خوشم اومده

Last edited:

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
يه سوال ديگه!
اين دوريبين 5800 با لنز كارلزايس و 3 مگا بودنش مثل اينكه خيلي بدردبخور نيست ؟!شما ميتوني يكم توضيح بدي تو چه مايه هاس؟!
در ضمن اگه بيخيال دوريبين بشم از بقيه نظرا دوربين تائيده؟!موزيك و نرمافزار برام مهمه ....
بعد يه جا ديدم گفتي n85 بهتره؟!!از چه نظر الان من بخوام برم بگيرم كدوم رو پيشنهاد ميكني ؟!با توجه به اينكه از ظاهر 5800خيلي خوشم اومده

بجز دوربین از همه لحاظ گوشی خوبیه و قیمتشم که مناسب شده.
ان 85 چون دوربین بهتری داره من توصیه کردم چون معمولا واسه اکثر دوستان دوربین مهمه
شما اگه بتونی حدود 450 مایه کنید چون از این ظاهر خوشت اومده اومنیا هم انتخاب خیلی خوبیه
اما زیر 400 اگه میخای باشه و یا نوکی ،ا خوب دوربین خوب بسته به انتخاب خودت باید ببینی کدوم واست مناسبترهو

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
بجز دوربین از همه لحاظ گوشی خوبیه و قیمتشم که مناسب شده.
ان 85 چون دوربین بهتری داره من توصیه کردم چون معمولا واسه اکثر دوستان دوربین مهمه
شما اگه بتونی حدود 450 مایه کنید چون از این ظاهر خوشت اومده اومنیا هم انتخاب خیلی خوبیه
اما زیر 400 اگه میخای باشه و یا نوکیا ،خوب دوربین خوب بسته به انتخاب خودت باید ببینی کدوم واست مناسبترهو

نه اونقدر كه ديگه نميخوام واسه گوشي هزينه كنم ...ميگم خيلي دوربين واسم مهم نيست اصلا دوربين نداشت بهتر بود!
پس برم دنبال همون ؟!

سوالات اضافي ::
1.مثلا يه ماه صبر كنم ارزون تر ميشه ؟!
2.از اين سري قرار نيست گوشي جديد بياد مثلا دوربنشم درست شده باشه؟
3.من با سوني اريكسون بزرگ شدم:rolleyes: به نظرت چقدر طول ميكشه با اين گوشي مچ بشم اصلا كار درستيه خيلي از منوهاش بدم مياد :wacko: ؟
4.چرا نوكيا تو هر سري از گوشي هاش يه عيبي ميزاره ؟!يه گوشي مثل آدم بيرون نداده تو عمرش:hmm:
5.راجع به گارانتي هم يه توضيحاتي ميدي ؟تو روزنامه خوندم دوتا از شركت هاي معتبر گارانتي نوكيا جمع كردن رفتن!درسته؟

mszn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تازه يه گوشي 5800 نوكيا خريدم. وقتي در بخش تم هاش ميرم با مشكل Themes Feature not supported مواجه ميشم و نميتونم برم توي اين قسمت و وقتي ميخام يه تم جديد نصب كنم ميگه Certificate expired مشكل چيه؟

gba

Registered User
لایک‌ها
25
من تازه يه گوشي 5800 نوكيا خريدم. وقتي در بخش تم هاش ميرم با مشكل Themes Feature not supported مواجه ميشم و نميتونم برم توي اين قسمت و وقتي ميخام يه تم جديد نصب كنم ميگه Certificate expired مشكل چيه؟

باید هکش کنی بگردی توی سایت موبایلستان نوشته.

mszn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه مشكل ديگه اي هم هست اينه كه وقتي ميرم توي قسمتGPS data آيا بايد توي قسمت position طول و عرض جغرافيايي رو از طريق GPS بهم بده؟! كه نميده و در قسمت Satellite Status هم سيگنالي دريافت نميكنم حتي در فضاي آزاد. مشكلي وجود داره؟!

gba

Registered User
لایک‌ها
25
يه مشكل ديگه اي هم هست اينه كه وقتي ميرم توي قسمتGPS data آيا بايد توي قسمت position طول و عرض جغرافيايي رو از طريق GPS بهم بده؟! كه نميده و در قسمت Satellite Status هم سيگنالي دريافت نميكنم حتي در فضاي آزاد. مشكلي وجود داره؟!

از منوی اصلی برو توی maps (اگه پیغام داد که به اینترنت وصل بشه بزن No) بعدش عکس جهان میاد. زیرش سمت راست یه علامته. یه 20 ثانیه صبر کن مثل آنتن موبایل مستصیل جلوش میاد که 3 - 4 مستطیلش سبز می شوند. حالا بری توی قسمت gps data اطلاعات رو نمایش میده.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
الان قیمت چند هست آخرین قیمت من داشتم 330 بود! درسته همین قیمته؟

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
319 اخرین قیمتی که داشتم بود.

gba

Registered User
لایک‌ها
25
دیکشنری فارسی برای 5800:
http://europe.nokia.com/A4164022?ur...hones/software/Nokia_Mobile_Dictionary_fa.SIS
به لیست زبان های دیکشنری خود 5800 اضافه میشه.

//
این گوشی که من دارم پشتش زده ساخت مجارستان. اولش فکر می کردم که برچسبه ولی وقتی نگاه کردم دیدم region دستگاه (از روی زبان هاش معلومه)، دفترچه راهنماش هم انگلیسی نیست و برای شرق اروپا است. اگه فیک باشه، طرف خیلی حال داشته که همه این کار ها رو کرده.

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
دیکشنری فارسی برای 5800:
http://europe.nokia.com/A4164022?ur...hones/software/Nokia_Mobile_Dictionary_fa.SIS
به لیست زبان های دیکشنری خود 5800 اضافه میشه.

//
این گوشی که من دارم پشتش زده ساخت مجارستان. اولش فکر می کردم که برچسبه ولی وقتی نگاه کردم دیدم region دستگاه (از روی زبان هاش معلومه)، دفترچه راهنماش هم انگلیسی نیست و برای شرق اروپا است. اگه فیک باشه، طرف خیلی حال داشته که همه این کار ها رو کرده.

ساخت چین یا مجارستانش هیچ تفاوتی با هم نداره.

senatorxxx

Registered User
لایک‌ها
0
شما با هر برنامه ای که کار میکنید این تنظیمات رو اعمال کنید :

فرمت : امپگ4

ابعاد تصویر: 320*240

بیتریت : 1200 به بالا (هرچی بیشتر باشه کیفیت بیشتر میشه)

بنده برنامه Xilisoft Video Converter رو به شما پیشنهاد میکنم که رایگان هم هست...

سلام
اقا من گوشیم smilies یا همون شکلک ها رو ئاسه اس ام اس نداره چیکار کنم؟ برنامه ای هست که بریزم فعال شه؟

gba

Registered User
لایک‌ها
25
آپدیت جدیدش اومد. سرعتش بیشتر شده، sms های خوانده شده رو قشنگ معلوم کرده فکر کنم صداش هم بیشتر شده. فعلا همین ها رو دیدم.

Arman-UV

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من می خوام این گوشی رو بخرم ولی قبلش چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید :

1.قیمت این گوشی الان با گارانتی معتبر (مثلا نیا) وبدون گارانتی چنده؟
آیا با توجه به اینکه قیمت این گوشی تو ایران با قیمت دلاریش یکی شده احتمال ارزون تر شدنش هست؟(توسط خود نوکیا)

3.آیا مشکل اسپیکر برای همه پیش میاد یا فقط بعضی گوشی ها؟ سری های جدید تولید شده هم این مشکل رو دارند؟گوشی های با گارانتی اصلی چی؟

4.آیا این گوشی مجار و فنلاند هم داره یا همه چینی‌اند و لیبل خوردند؟از قیمت نمیشه فهمید؟

5.اگه بخوام گوشی رو بدون گارانتی بخرم از کجا مطمئن شم مغازه دار لوازم جعبه رو عوض نکرده باشه و تقلبی به جاش نذاشته باشه؟:wacko:

6.آیا برنامه gps ای اومده که بدون مشکل باشه و بشه از قابلیت تاچ گوشی در برنامه استفاده کرد؟
در کل چقدر طول میکشه تا gps کانکت شه؟(البته نظرات چند نفر توی صفحات قبل رو خوندم.ولی با هم تناقض داشتند!)

7.آیا گوشی هایی که تو ایرانند 3g دارند؟(خدا رو چه دیدی یهو قسمت شد رفتیم فرنگ...:rolleyes:)

8.از کجا بفهمم که گوشی که می خرم قابلیت فارسی داره ؟ (یعنی بتونه حروف (گ.چ.پ.ژ) رو بخونه)

9.کیفیت هدفون های خودش چطورند؟

ببخشید اگه یکم زیاد شد!!!:blush:

histamin

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

آیا با توجه به اینکه قیمت این گوشی تو ایران با قیمت دلاریش یکی شده احتمال ارزون تر شدنش هست؟(توسط خود نوکیا)

3.آیا مشکل اسپیکر برای همه پیش میاد یا فقط بعضی گوشی ها؟ سری های جدید تولید شده هم این مشکل رو دارند؟گوشی های با گارانتی اصلی چی؟

4.آیا این گوشی مجار و فنلاند هم داره یا همه چینی‌اند و لیبل خوردند؟از قیمت نمیشه فهمید؟

5.اگه بخوام گوشی رو بدون گارانتی بخرم از کجا مطمئن شم مغازه دار لوازم جعبه رو عوض نکرده باشه و تقلبی به جاش نذاشته باشه؟:wacko:

6.آیا برنامه gps ای اومده که بدون مشکل باشه و بشه از قابلیت تاچ گوشی در برنامه استفاده کرد؟
در کل چقدر طول میکشه تا gps کانکت شه؟(البته نظرات چند نفر توی صفحات قبل رو خوندم.ولی با هم تناقض داشتند!)

7.آیا گوشی هایی که تو ایرانند 3g دارند؟(خدا رو چه دیدی یهو قسمت شد رفتیم فرنگ...:rolleyes:)

8.از کجا بفهمم که گوشی که می خرم قابلیت فارسی داره ؟ (یعنی بتونه حروف (گ.چ.پ.ژ) رو بخونه)

3. مشکل اسپیکر برای من هم پیش اومد ولی کلا درست کردنش 10 دقیقه طول کشید
4. بازار آسیا رو فقط چین میزنه , کلا فنلاند تولید 5800 نداره , یه جا دیگه بود که اسمش یادم نیست
6. اسمارت کام یه نسخه جدید داده که تاچه و بدون مشکل کار میکنه
8. از اول قابلیت فارسی نداره (اونایی که گارانتی نیستند فک کنم) ولی با یه آپدیت و تعیین کد پیج فارسی میشه
9. کیفیتش بد نیست , قابل قبوله
همینا رو بلد بودم ;)

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
سلام

1- با گارانتی معتبر (ارکان) 345 و بدون گارانتی حدود 315
5- والا از روی چک کردن سریال میتونید تقریبا از جعبه مطمئن بشید
وسایل هم که دیگه مشخصه. حتما گوشی رو آکبند تهیه کنید.و از یه مغازه مطمئن خرید کنید!

بقیه سوالاتتون رو هم که دوستمون پاسخ دادن.

Last edited:

Arman-UV

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی ممنون از جواب هاتون دوستان :)،
فقط یک چیزو نگفتید :
آیا گوشی های با گارانتی اصلی همه شون چینی اند یا مجار هم میشه پیدا کرد؟

بالا