برگزیده های پرشین تولز

خرید گوشی بدون کارتون و قدیمی شما

وضعیت
موضوع بسته شده است.

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
با سلام
دوستان اگر گوشی بدون کارتون دارن خریدارم.
گوشی ها j100 و 1112 و 1110 و 1200 و 1100 و ........
یا حق

AKBAR_TR

Registered User
لایک‌ها
98
حالا چرا بدون کارتون؟!
همه دنبال باکارتونن...

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
ای بابا خب معلومه دیگه.منظورش اینه هر چی ارزون تر بهتر :)

درود.
دوست عزیزمون راست گفتند.
خوب گوشی بدون کارتون ارزون تره.و منم واسه تو دست گرفتن می خوام.
هر کسی داره زودی بیاد.

یا حق

checkbox

Registered User
لایک‌ها
97
یه گوشی 6060 دارم بی کارتن....مهرداد خان اگه هنوز میخری تماس بگیر یا پی ام بزار. فقط بگو چند میخریش. چیزی که از این گوشی دیدم اینه که باطری خیلی خوبی داره و تا یکهفته دوام داره. ضمنا فارسی هم هست و صفحشم رنگیه

P30star

Registered User
لایک‌ها
208
یه گوشی 6060 دارم بی کارتن....مهرداد خان اگه هنوز میخری تماس بگیر یا پی ام بزار. فقط بگو چند میخریش. چیزی که از این گوشی دیدم اینه که باطری خیلی خوبی داره و تا یکهفته دوام داره. ضمنا فارسی هم هست و صفحشم رنگیه
اگه دوست عزیز evenger قیمت پیشنهادیتو برای من PM بزارید ممنون

evenger

Registered User
لایک‌ها
338

درود

دوست عزیز نبش قبر کردی ؟؟؟:blink::blink:
تاپیک مال تقریبا 1 سال پیشه.
در ضمن قیمت پیشنهادی خودتون رو هم اعلام کنید.

یا حق

checkbox

Registered User
لایک‌ها
97
من به مهرداد خان پیشنهاد میدم این تاپیک رو اجازه بده برای فروش گوشیهای بدون کارتن که البته باید فروشنده تضمین بده که مشکلی از لحاظ پیگیری قانونی نداشته باشه و ضمنا این تاپیک اول توسط مدیران تایید بشه چون بعدا ممکنه کار دست سایت بده. حسن اینکار اینه که بچه ها میتونن گوشی رو با قیمت خیلی کمتر خرید کنند. من هم اگر مورد مناسبی معرفی بشه میخرم. چون برای کسانی که بهشون گوشی رو میدم کارتن زیاد مهم نیست و اونا به این زودیا گوشی عوض نمیکنند مگر اینکه خراب شه بندازن دور.

Last edited:

checkbox

Registered User
لایک‌ها
97
ضمنا من گوشی 6060 رو با این وضعیت میفروشم 25...هزینه پست هم به عهده خریدار...اما حاضرم با یه 1112 آکبند هم عوض کنم.

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
الان که این تاپیک خیلی داغ شده:D:D:

خیلی با حالی به مولا.;)

من به مهرداد خان پیشنهاد میدم این تاپیک رو اجازه بده برای فروش گوشیهای بدون کارتن که البته باید فروشنده تضمین بده که مشکلی از لحاظ پیگیری قانونی نداشته باشه و ضمنا این تاپیک اول توسط مدیران تایید بشه چون بعدا ممکنه کار دست سایت بده. حسن اینکار اینه که بچه ها میتونن گوشی رو با قیمت خیلی کمتر خرید کنند. من هم اگر مورد مناسبی معرفی بشه میخرم. چون برای کسانی که بهشون گوشی رو میدم کارتن زیاد مهم نیست و اونا به این زودیا گوشی عوض نمیکنند مگر اینکه خراب شه بندازن دور

بنده کاره ای نیستم.صاحب تاپیک هم همه برو بچ PT هستن.

یا حق

P30star

Registered User
لایک‌ها
208
خیلی با حالی به مولا.

چرا دوست عزیز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

من به مهرداد خان پیشنهاد میدم این تاپیک رو اجازه بده برای فروش گوشیهای بدون کارتن که البته باید فروشنده تضمین بده که مشکلی از لحاظ پیگیری قانونی نداشته باشه و ضمنا این تاپیک اول توسط مدیران تایید بشه چون بعدا ممکنه کار دست سایت بده. حسن اینکار اینه که بچه ها میتونن گوشی رو با قیمت خیلی کمتر خرید کنند. من هم اگر مورد مناسبی معرفی بشه میخرم. چون برای کسانی که بهشون گوشی رو میدم کارتن زیاد مهم نیست و اونا به این زودیا گوشی عوض نمیکنند مگر اینکه خراب شه بندازن دور

آقا به گوشل های با کارتونش لمیشه اعتماد کرد چه برسه به ..............................:دی

ولی اگه صاحب گوشی تایید کنه خیلی خوبه

checkbox

Registered User
لایک‌ها
97
گوشی کارتن دار که معلومه. IMEI گوشی باس روی کارتن ثبت شده باشه. حالا اگر تقلبی هم باشه دیگه مسئولش شما نیستی. مهم اینه که کارتن داره. اصلا IMEI هم نخونه باز هم مشکلی نداره. اگر کسی گوشی بی کارتن داره که تضمینش میکنه اینجا بگه ببینیم چیا عرضه میشه

karim_2004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه c260 سامسونگ تمیز دارم با کارتن و لوازم توش 25 میدم اگر به درد کسی میخوره

karim_2004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله جانم نوشتم که کارتن داره گوشی هم واقعا تمیز هست

checkbox

Registered User
لایک‌ها
97
اگه گوشیهای بدون کارتن معرفی کنید ممنون میشیم. چون اصلا این تاپیک رو بعد یکسال بالا آوردیم برای معامله گوشیهای بدون کارتن...ممنون

masoudrejae

Registered User
لایک‌ها
191
سلام این 25 تومن با هزینه پستش است ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا