برگزیده های پرشین تولز

کسی تا حالا با IRANCLICKBANK کار کرده ؟؟

ErfanEa

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
10
سلام .
من میخوام یه سری قطعه از یه سایت آمریکایی خریداری کنم و تبلیغ این سایت رو توی پرشین تولز دیدم .
http://www.iranclickbank.com/
باهاشون کمی مکاتبه کردم . قیمتشون بد نیست .. 50% هم پیش میگیرن ..
ولی خوب شماره تلفنشون اینجوریه
- Tel : 0511-7637399
Mobile : 09121316458
موبایل تهران و ثابت مشهد ..
نمیدونم تا چقدر کارشون درسته و میشه بهشون اعتماد کرد ....
کسی تاحالا باهاشون کار کرده ؟

Last edited:

ErfanEa

کاربر فعال
لایک‌ها
10
خیلییییییییی ممنونم ... واقعا جوابهای با ربطی دادین ....
اینجا گفتگوی آزاده .. هر چقدر هم که پست بزنین به تعداد پست هاتون اضافه نمیشه . اشتباه اومدین .
فروم هم فروم های قدیم .

ErfanEa

کاربر فعال
لایک‌ها
10
ممنونم . براتون پی ام کردم .
خریدم جزئیه ...

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
هیچ کار درستی نکردید که شماره تلفن کسی رو در سایت ها و فروم همگانی میذارید. از خود من میپرسیدید که چرا شماره موبایل من مال تهرانه تا دلیلشو بهتون بگم. لطفا شماره ها رو هم از پستتون پاک کنید.

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
هیچ کار درستی نکردید که شماره تلفن کسی رو در سایت ها و فروم همگانی میذارید. از خود من میپرسیدید که چرا شماره موبایل من مال تهرانه تا دلیلشو بهتون بگم. لطفا شماره ها رو هم از پستتون پاک کنید.

127fs4533875.gif

در رین صاحابش اومد !!
1041.gif

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
127fs4533875.gif

در رین صاحابش اومد !!
1041.gif

خوب واقعا زشته اینکار. چه معنی داره شماره تلفن کسی در محل عمومی اعلام بشه. ما خودمون سایت داریم و شماره تماس که هیچ آدرس هم گذاشتیم. حالا آقا فکر کردن دزد گرفتن یااینکه خیلی باهوشن !! کلی هم ادعاشون میشه که فهمیده هستن. این کار هیچ توجیهی نداره!!

ErfanEa

کاربر فعال
لایک‌ها
10
..............................

Last edited:

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
خوب واقعا زشته اینکار. چه معنی داره شماره تلفن کسی در محل عمومی اعلام بشه. ما خودمون سایت داریم و شماره تماس که هیچ آدرس هم گذاشتیم. حالا آقا فکر کردن دزد گرفتن یااینکه خیلی باهوشن !! کلی هم ادعاشون میشه که فهمیده هستن. این کار هیچ توجیهی نداره!!

خدا رو شکر ادیت کردن !
hanghead.gif

ErfanEa

کاربر فعال
لایک‌ها
10
میشه بگین من کجای این تاپیک فکر کردم دزد گرفتم ؟؟؟ یا فکر کردم خیلی باهوش هستم ؟؟ این که حدس نزدم شماره تماس شما فقط باید توی سایت خودتون باشه کار زشتیه ؟؟:blink:

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
البته به موضوع تاپیک بی ربطه . ولی من اگر جای شما بودم ، پستم رو ادیت نمی کردم . خود این آقا شماره رو گذاشته توی امضاش ( با واسطه یک کلیک :D ) ، بعد الان یاد Privacy افتاده ؟!؟ اونهم با این لحن تند ؟

اگر شماره رو در pm به شما داده بود یا به نحوی خصوصی بود ، یه چیزی...

من شماره تلفن شرکتم رو اینجا به کسی ندادم . ولی توی سایت شرکت هست. حالا اگر یه نفر از توی سایت شرکت پیدا کرد و گذاشت اینجا ، حق اعتراض ندارم. :hmm:

اسم مستعار انتخاب میکنیم برای همین دیگه ، یعنی شرکت دنیای واقعی جدا... الکترون ویزارد دنیای مجازی جدا...

ایشون وقتی سایتش ( حاوی تمام مشخصاتش) رو گذاشته توی امضاش ، یعنی مستر اسمیت و شرکت واقعی جدا نیستن.

البته ناراحتی ایشون از شماره گذاشتن نیست ( اگر تبلیغش رو می کردی قضیه فرق میکرد :D ).

بخشید که بیربط بود. ولی بعضی وقتها ، آدم باید با پافشاری بر کار درستش ، یکبار برای همیشه از بدعتهای نادرست جلوگیری کنه. ;)

شما هنوز براتون زوده که اظهار نظر کنید. این رو همه میدونند که شماره تلفن شرکت و یا هر شماره تماسی به هیچ عنوان توسط افراد متفرقه و بدون اطلاع نباید به معرض دید همگان قرار داده بشه. فروم هم محل اعلان عمومی است. خیلی ها در همین فروم نظر دیگران رو راجع به سایت های مختلف پرسیده اند ولی هیچ کسی شماره تماس کسی را به معرض نمایش نگذاشته است . شما هنوز تشخیص نمیدی که شماره تلفن با قرار دادن لینک سایت در امضا فرق داره. اگر اینطور بود همه شماره تلفنشونو میذاشتن تو امضاشون.به هر حال ایشون هم متوجه اشتباه خودشون شدند و پستشون رو ادیت کردند. منم بیشتر از این از ایشون نخواسته بودم. حالا نوبت شما هم که رسید حسابی روی کارای درستت فشار بده ولی قبلش از چند نفر بزرگتر از خودت بپرس چه کاری درسته و چکاری غلطه بعد فشار بده!!

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
میشه بگین من کجای این تاپیک فکر کردم دزد گرفتم ؟؟؟ یا فکر کردم خیلی باهوش هستم ؟؟ این که حدس نزدم شماره تماس شما فقط باید توی سایت خودتون باشه کار زشتیه ؟؟:blink:

دوست عزیز اگر از خودم راجع به سوالتون میپرسیدید خیلی محترمانه جوابشو بهتون میدادم و نیازی هم نبود که افراد نا بالغی در همین تاپیک اظهار فضل نمایند. این سوال رو خیلی ها کرده بودند مسئله ای هم نداشت .
بهر حال ممنونم که پست رو ادیت کردید. شما هرچی بیشتر نظر دیگران رو از سایت ما جویا بشید به نفع ماست .
موفق باشید

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
سلام .
من میخوام یه سری قطعه از یه سایت آمریکایی خریداری کنم و تبلیغ این سایت رو توی پرشین تولز دیدم .
http://www.iranclickbank.com/
باهاشون کمی مکاتبه کردم . قیمتشون بد نیست .. 50% هم پیش میگیرن ..
ولی خوب شماره تلفنشون اینجوریه
Tel : 0511-******
Mobile : 0912******
موبایل تهران و ثابت مشهد ..
نمیدونم تا چقدر کارشون درسته و میشه بهشون اعتماد کرد ....
کسی تاحالا باهاشون کار کرده ؟
من دو سال هر خریدی از خارج داشتم ایشون برام انجام داده
دست کم 5-6 خرید از ایشون داشتم
همین الان هم دو تا مرسوله سفارش دادم خریداری شده انشالا تا 20-30 روز دیگه میرسه
بشخصه تا حالا مشکلی با ایشون نداشتم

موفق باشید;)

ErfanEa

کاربر فعال
لایک‌ها
10
به پیشنهاد دوستم و با توجه به این که دلیلی برای حذف شماره ندیدم ادیت به حالت قبل برگشت ///
هدف من از این تاپیک همونطوری هم که توی پست اول گفتم این بود که بفهمم :
چقدر کارشون درسته و میشه بهشون اعتماد کرد ....
و با لحن تندشون و اتفاقاتی که افتاد کاملا متوجه شدم ....
با تشکر از electronWizard عزیز برای روشن کردن خیلی از مسائل:blush:

بالا