برگزیده های پرشین تولز

چگونه درپي تي راحت زندگي كنيم؟

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
هروقت مي ايم اينجا كلي اعصابم خراب ميشود چون يا تاپيكها يي كه ميزنم پر از اسپم ميشه ياقفل ميشه يامسخره ميشم يا كسي سوالهايم را درست جواب نميده. بامديران وبقيه درگير ميشوم بعد ميگم ديگه نم ام اينجا بعد بازم مي ايم.چه كار كنم اين مشكلات نباشه؟تا از اينجا استفاده ببرم وبهم خوش بگزره؟

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
اینجا یه اصل ننوشته داره که همه بهش اعتقاد دارن اونم اینه که : اسپم هر تاپیکی، حق مسلم ماست!:)

کلا نباید زیاد جدی بگیری قضیه رو، شما هم یه مدت تو تاپیکای بقیه اسپم کن ، می فهمی چرا همه بهش معتاد شدن! لول. کلا کار جالبیه!

در مورد قفل شدن هم موضوع اگه سیاسی یا مذهبی یا عشقولانه باشه بزودی قفل میشه! ربطی به شما و بقیه نداره

مسخره میشی رو نفهمیدم چرا باید مسخره بشی؟!

کسی اگه بلد باشه سوالات رو جواب میده بلد هم نباشه در حد اسپم یه تیکه ای می پرونه دیگه حالا شاید به درد خورد!

با بقیه هم که درگیر میشی چون اینجا ما هم حوصلمون سر میره دوست داریم دعوا بشه بیایم تماشا و دست بزنیم!:) شما اگه پایه دعوا نباشی کسی بات دعوا نمی کنه به قول اروپایی ها برای تانگو باید دونفر باشن!

بازم میای اینجا هم آره دیگه نمیشه کاریش کرد سخته ترکش!

استفاده خاصی نمی تونی ببری ولی یکم کمتر جدی بگیر خوش میگزره نگران نباش:) مخلصیم

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
منم اولین روزا که اینجا عضو شدم این جوری بودم:

هروقت مي ايم اينجا كلي اعصابم خراب ميشود چون يا تاپيكها يي كه ميزنم پر از اسپم ميشه ياقفل ميشه يامسخره ميشم يا كسي سوالهايم را درست جواب نميده. بامديران وبقيه درگير ميشوم بعد ميگم ديگه نم ام اينجا بعد بازم مي ايم.چه كار كنم اين مشكلات نباشه؟تا از اينجا استفاده ببرم وبهم خوش بگزره؟

بعد از یه مدت این جوری شدم:

اینجا یه اصل ننوشته داره که همه بهش اعتقاد دارن اونم اینه که : اسپم هر تاپیکی، حق مسلم ماست!:)

کلا نباید زیاد جدی بگیری قضیه رو، شما هم یه مدت تو تاپیکای بقیه اسپم کن ، می فهمی چرا همه بهش معتاد شدن! لول. کلا کار جالبیه!

در مورد قفل شدن هم موضوع اگه سیاسی یا مذهبی یا عشقولانه باشه بزودی قفل میشه! ربطی به شما و بقیه نداره

مسخره میشی رو نفهمیدم چرا باید مسخره بشی؟!

کسی اگه بلد باشه سوالات رو جواب میده بلد هم نباشه در حد اسپم یه تیکه ای می پرونه دیگه حالا شاید به درد خورد!

با بقیه هم که درگیر میشی چون اینجا ما هم حوصلمون سر میره دوست داریم دعوا بشه بیایم تماشا و دست بزنیم!:) شما اگه پایه دعوا نباشی کسی بات دعوا نمی کنه به قول اروپایی ها برای تانگو باید دونفر باشن!

بازم میای اینجا هم آره دیگه نمیشه کاریش کرد سخته ترکش!

استفاده خاصی نمی تونی ببری ولی یکم کمتر جدی بگیر خوش میگزره نگران نباش:) مخلصیم

مزه پی تی به همین چیزاشه!

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
مگه اومدی اینجا اتراق کنی یا زندگی کنی که اینقدر جدی گرفتیش؟!!!

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
هیچ کس به اندازه من ازش پذیرایی نشد توی پی تی :D اوایلی که من اینجا عضو شدم تمام انگهای ابراهام و تنگا و اگزوز و این چیزا رو به ما زدن :D در نهایت هم توی یه میتینگ دماغ همشون سوخت :D

IronSteelMetal

کاربر فعال هنرهای ترسیمی
کاربر فعال
لایک‌ها
329
هیچ کس به اندازه من ازش پذیرایی نشد توی پی تی :D اوایلی که من اینجا عضو شدم تمام انگهای ابراهام و تنگا و اگزوز و این چیزا رو به ما زدن :D در نهایت هم توی یه میتینگ دماغ همشون سوخت :D

راست میگی، یادمه منم بهت انگ آبراهام زدم ولی با اینکه میتینگ نیومدم بهم ثابت شد آبراهام نیستی بلکه خواهر دوقلوشی:)

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
تو هنوزم مشکوکی

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
عادت میکنی ! :lol:
لول

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29

vahiddddd

Registered User
لایک‌ها
352
اينو قديمی ها بهتر ميدونن،ولی فکر ميکنم قديم تر PT جای خيلی بهتری بوده ، هم از نظر کاربر ، هم از نظر بحث های که بوده،حتی تو گفتگوی آزاد هم بحث های خوبی و تاپيک های خوبی زده ميشده
من به خاطر بخش سخت افزار عضو شدم جو خيلی خوبی داشت,همه به هم کمک ميکردن,البته بخش ما.هواره هم صفايی داشت

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
راحت باش
جدی نگیر

بالا